Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
23. júl 2009

ahojte dievky,
ja en tolko, ze sme zbaleni, a ideme k mojej mamke a sup na kupko, zas na cely den. 🙂))))

blau
23. júl 2009

Ahojte, zuzik dostavam matersku z AT, tam som aj robila aj rodila 😉
samozrejme pracovat v AT, to by mi m nepovolil robit tu a ani by som nestela, sak by som nic nezarobila u nas. Neviem este co. Materska je 2.5r. takze za rok nastupujem.Ano chcela som z materskej do materskej, ale na 2 deti uplne sama to sa tam neda, naozaj teda dalo by sa, ale mna by potom asi odviezli.
My sa tiez dnes budeme slnit, je tu mala Lili chce ist na kupko, ale ja pojdem asi bez lUca, sak to by som nestihala na 2decka davat pozor, alebo mozno aj hej. Ale tu mu dame bazenik a je mu tu dobre, ved uvidime.
Idem ahoj, Ama tak som sa nasmiala, ako maly ochkal a potom zjedol tvojho muza hahaha

dzanka3
23. júl 2009

ahojte dobre ranko
maly este spinka - nieje mozne 😕 ......ale zase zaspal o 22.15........
my sme chceli ist dnes na dom - ale budu tam vrtat - a to sa matko bojiiiii a placeeeeee....tak budeme trcat doma - ved kto by ho pocuval ako reve a po vonku sa neda chodit.....
zacnem teda upratovat k sobotnajsej oslave...este musim nejake balony alebo nieco take dokupit a hlavne sviecky na tortu modre zohnat - vsade maju ruzove alebo cervene.....
- takze tak ja vo vlastnom pote kupat 😉

pekny den vam - moc sa nepripecte dnes 😎

amatula
23. júl 2009

ahojte
tak aj ja som mala ist na kupko ,ale som si to v poslednej chvili rozmyslela..ako pises zuzka sama a este s dvoma to fakt unava na smrt😖 mala som ist so svgrinou no ta má svoje dve deti tak neee...mám co robit doma s nimi a na kupku sa piect....tak som napustila bazenik a budeme sa clapkat...a ked Mato zaspi sa mozem v klude opalovat a jednim ockom mrkat na Bobca 🙂
norik fu ja si ani nechcem predstavit ked pojdem do prace a Bobo do skoly,Mato do skolky...tiez budem muset asi zainteresovat babku ale 😅 😅 😅 radsej na to nemyslim..aj tak más pevné nervy

a zajtra vecer nam zacina rodinna akcia 😉
mm babka(80r.)raz rocne zvolá celu rodinu zo svokrinej strany..cca asi 35 ludi aj s detmi..koná sa to v rodicovskom dome tu na dedine kde byva najmladsí syn..krasne velky vydlazdeny dvor,,zahrada,gril,,posedenie(a ten syn má za zenu moju sestru 😅)to som vas asi trochu domotala ze 😀proste moj svagor je mi aj ujo 😉
musi sa zucastnit kazdy aj keby sa mu nechcelo a je velka grilovacka,gulas,pivo,chlast...moja akcna svokra detom robi program..preteky,rozne hry a odmeny....aj dospeli maju tombolu 🙂 a kopec kopec srandy a zabavy z do nedele.....a si predstavte ze mm babka je silne veriaca a nikoho nenuti nedelu do kostola...vsetko je dobrovolné 😎

blau a ty si uzi riadne tu akciu 🙂 😉
a prajem pekny den..dnes tu nikto nepachne do vecera ze 🙂

amatula
23. júl 2009

ozaj dzanka kedy je Matko narodeny???on je v ten den ked aj zuzka????? 😕 🙂 zuzka ty más zajtra ze?? 😵 napis nech viem na koho zdravie pijem.......... 😀

lamada181
23. júl 2009

ahojte babenky mi sme boli minat prachy co treba dokupit a tak a teraz rychlo do sprchy a chybaj na bycikle vsetci styria to bude sranda velka
vecer sa ozvem ci este zjijem nenormalne horuco je dneska

norik1
23. júl 2009

Cafteeee mna dnes dobehli rusi tak tu v tieni skuvinam.... uz som buchla aj poldeci, tak cakam a dufam ze nezaberie nech si dam este jedno he he

ideme na prechadzku s nasim urevanym dietatom lebo kym nepojdeme von, bude tu rumazgat jak cigansky vajda....

tak teda vecer, damy 😉

norik1
23. júl 2009

no zmena planu, mne je zle, asi takto 🙄 😒 😢, tak som poslala von chlapov 😕

blau
23. júl 2009

Ahoj...
Norik veru dobre si urobila len si oddychni a s rusmi v takom teple ist von neni bohvieco.
Zuzka chysta dvor na paaaarty.
Maly mrnci, idem pridem papa

blau
23. júl 2009

No som tu, nic nebolo ale v nasej izbe je 1111stupnov.
Jaj ama tak mate super oslavu to je dobre...ano hadam si to uzijeme v tu sobotu, N´Hned rano idem na nakup, lebo nic pre tu kamosku nemam. No idem posurfuvat 🙂 🙂 🙂

zuzka1.
23. júl 2009

ahojte kocky,

my sme boli zase cely den na kupku, uz som opalena jak cigana.

bolo super, a nie tak horuco, kedze sme boli veela vo vode.

Amatula kde je ta akcoska??zeby sme dobehli na tombolu?
ja mam narodky zajtra, jj 23 zeny 23!!!!!

dzankin maly ma den po mne, v sobotu mylsim.

zajtra ideme na veceru a von, maly spat k mojej mame, nech s avypsime v sobotu, redbuly sa uz chladia v chladnicke 😀 etse vodku dam.

norik rusi su k.rvy.

zuzka1.
23. júl 2009

ozaj zabudla som povedat, idem do psrchy, aj mm a ideme na amfik, davaju comedy a o pol 10, vo stovrici po opici

blau
23. júl 2009

to je super, ze anfik. Akurat sme minule vzdychali s M, ze nam to chyba.
No 23 stara si ty najstarsia. Do kelu, kde som ja bola v 23 myslim, ze sa vtedy prave ANO moj M zamiluval a kupil aj ked sme spolu nechodili hodinky Donna Karan. Strasny Dzavo bol vtedy a cil aha 6rokov spolu asi si vypytam hodinky, lebo vyrocie mame na moje narodky. Aspon nikdy nezabudne a vzdy si to pripomenie. A vy kocky moje kedy mate vyrocia?
Idem este na chvilku von a 1 gate (biele) oprat. Boli ma mandla asi z toho piva vcerajsieho. Baby vonku je stale 32 stupnoF, ja odpadnem. Dnes sa rano Lili zobudila spala s nami v izbe a taka rozospata zahlasila. dnes bude strasne horuco a netreba sa vela opalovat k voli neonovej vrstve 😀 😀 slnko je skodlive. Moja zlata, boli sme na zmrzke mnaaam dobra bola

dzanka3
23. júl 2009

ahojte
my sme boli tiez vecer vonku...decko nechce spat este tu vystraja a rozhadzuje 😠
a mna boli zub a tiez ako norik ma dobehli rusi.... - takze ma boli vsetko nakomplet....

zuzka uz zacinas oslavovat???veru kde su tie casi ze 23 rokov - to som bola este cesrtva ing. - a hladala si robotu 😅 ......
a komarov tam nemate na tom amfiku???

este zajtra vydrzat tie horucavy a snad sa schladi - chvalabohu 🙄

amatula
24. júl 2009

dobré ránko krásavice 🙂 🙂

🙂 zuzka hned ako vypijem štartovnú kávu si idem dat jeden na TVOJE zdravie,stastie,lásku,krásu a prajem všetko len dobré!!!! 😲 😲 😲
boze 23..ja mám za tri tyzdne 😎 😀 😀

blau tak my máme vyrocie na zaciatku novembra...10r. co sme spolu 🙄 a 7r.na papiery 😢 😀

zuzka1.
24. júl 2009

dobre ranko damy,

dakujem Matka dakujem.

Vcera bolo vyborne, ta komedia nemala chybu, po prichode domov, plny dom polovnikov, strelili 2 diviaky a 1 srnca. Tak to cisitili, porcovali a podbne. A slopali do pol 3 rana. Mala boli hlava, ani som nepila, pospim, ked bude maly spinkat.

dnes iba uvarim malemu a nebudem robit nic, vooooobec nic, iba sa hrat s drobcom. Dzanka boli aj komare, mikiny, zamotani v deke a bolo to ok.

To co Jarka?ja som tiez dostala od priatela DKNY hodinky, dalsi dal Dolge a Gabanna a treti Lacoste. no vyber si?
My sme mali s mm 2 roky co sme spolu, v januari budu 2 roky od svadby.Co dodat?

dzanka3
24. júl 2009

dobre ranko
zuzka vsetko vsetko najhorsie!!!!! - nech ta zdaleka obchadza!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😵 😵 😵 .........no ale vazne - hlavne zdravicko, stasticko, lasky, radosti zo synceka a manzela........a nech sa ti dari vo vsetkych tvojich aktivitach......uzi si dnesny den 😎

na sak za to ta boli hlava ze si nepila 😵

a secky co len hodiny ste dostavali ci co???asi ste vzdy meskali na rande asi za to 😝

maly este spinka....ja sa tu bavkam - mm doniesol od znameho topanocky ze ci nepopredam - tak som nahadzovala inzeraty.......ak by ste mali zaujem urobim vam zlavu ako kamaratkam neee 😉

tak pekny den....

dzanka3
24. júl 2009

zuzka:

Dvadsaťtri rokov a dvadsaťtri ruží,
dnes nech ti zdravie celý deň slúži,
nech sa ti splní každé želanie,
nech vypočuté je tvoje volanie.

zuzka1.
24. júl 2009

jeeee dakujem Dzanka 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

dzanka kde si dala tie inzeraty??

no vecer bude snaddobre, nebudem sa tesit, lebo vtedy je to vacsonou o nicom. Vlasy umyte, obocko vytrhane, etse enchty(ruky, nohy) a idem teraz varit, nech stihnem aj podriemat

dzanka3
24. júl 2009

zuzka najviac som dala na mimibazar - tam mam: jana KA ID 32907......

dzanka3
24. júl 2009

alebo janakal........neviem podla ktoreho sa to hlada...

lamada181
24. júl 2009

ahojte oslavencoi vsetko naj zuzi uzi si 23 lebo ani nebudes vediet ako rychlo ti ubehnu tie roky krasne
jaj decka zaspali rozlozila som im stan v obyvacke a mala V NOM spi
dzanka a co za veci sa dala na net

dzanka3
24. júl 2009

ahojteeeeeeee
boli sme v tescu - kupili sme sviecku modru 1 😵 😵 😵
hracky zatial ziadne - uvidim co dostane a potom daco kupime...ved haraburdov je dost.....
maly zaspal v kociku po ceste - tak teraz v chodbe pokracuje.....nasli sme polamane stromy a vseliaky bordel....vetrisko jeden 😠

poslala som vam IP....kuknite 😎

lamada181
24. júl 2009

vidim moj len posli pod cim ta najdem
jaj niekto si chodi na nakup niekto sa slny a ja sa balim lepsie povedane kontrolujem ci som na nieco nezabudla a chystam a rozmyslam co este atd ved poznate

dzanka3
24. júl 2009

snad takto to uz pojde...

lamada a mas zoznam co nezabudnut??? 😀 😀 😀 ja mam vzdy potom ten kontrolujem na zaver 😝

lamada181
24. júl 2009

viem nasla som to pekne ukazem mm a dam ti vediet dobre moja vyzeraju dobre hlavne tie cizmicky

amatula
24. júl 2009

dzanka su krasne..len keby som mala dievcatko 😒
Mato má a Bobco uz má 29..take su tam myslim len tie jedny 😕

lamada181
24. júl 2009

dzanka mam a riaden ale aj tak stale este toto este toto mm mi vravi ze mi sibe no naco to mam kupovat tam nie tam mam na plane kupovat ine veci ako plienky a tak dzanka zajtra nebudem mat cas tak malemu vsetko najlepsie

dzanka3
24. júl 2009

jaaj cizmicky tie dievcenske su prekrasne - mat dievcatko nepustim ich....aj kvalita je vyborna - aj ked niektore tie chlapcenske nie su az take pekne ale ozaj prepracovane, celokozenne s klenbou....