Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
26. júl 2009

amatula nemate foto???
dobra akcia to musela byt.

amatula
26. júl 2009

no uz som doma...som prezrana uz dnes len melon..a dieta 😝 🙄 fuj mne je spatne....
zuzka foto máme a asi 100..ale to je cisto rodinná zalezitost 😉 🤐

blau
26. júl 2009

Ahoj, no mne sa trooooska polepsilo, ale citim sa taka slaba ako mucha.
Ama, to musela byt super akcoska.
Luca ma akciu kazdy den, on je tu taky stastny su tu deti on sa ma s kym cely den hrat. Je to uplne o niecom inom ako v At. No co uz....
M vyvolava o dusu ako mu chybame a taaak. Ti chlapi su teda, ale padaFky.
Janka dojeda urcite tortu dnes, ze?
Norik na nas kasle to som si uz zvykla.
Zajtra idem k zubnikovi a mam chut total nakupovat.
Ozaj apropo nakupovanie v USA abercrombie 1 tricko sa mi zacali pod pazuchami robit diery. Dali tam tenku latku teda uplne je to tam ako silonka. No tak som sklamana, dufam, ze tie ostatne veci sa nebudu. Vyzeraju normalne.

norik1
26. júl 2009

No teda Blau ze na vas kaslem, teda fuuuj..... som ti chcela popriat aby sa ti rychlo polepsilo, ale zamykam usta a nepoviem nic 😉

ja cez vikend moc na net eeee lebo mm vela huci, furt spomina nejaku zavislacku a hijo, hijo a podobne 🙂ale vecer furt skocim 😀

Ama super akcia to musela byt 🙂 znie to ako poriadny kus zabavy na jednom mieste 😉

idem dat este prat druhu pracku a ryzu varit, mäso je hotove. MJS ryzu neje lebo upchava, ale koho to trapi, nie? aj tak ju jest nebude.... 😀 😀 😀 😀

amatula
26. júl 2009

no konecne ze ste sa rozpisali...

mm mi teraz volal ze este cestuje a ze ma zlu cestu,vela aut...a to vcera este dost popil..no trulo 😒

fuj ja som unavena uplne padam na hubu...este mám vesat pradlo...a to tu mám uz aj prazdninarku..neter(9r.)a tá ze spravime si pizamovu party 😅
aj tak spat nepojdem dokial moj milacik nedocestuje..

stavim sa ze zuzka teraz nepise ze celi den prespala 😠

norik1
26. júl 2009

he he no ved aj ma dovod 🙂 ja sa uz tesim kedy konecne aj ja prespim celu nedelu po nejakej oslave ... aj na bolehlav sa tesim 😀 😀 😀

amatula
26. júl 2009

ved to..má recht.....ja som taka truba..mohla som lezat a nie ja som radsej prala.....a sak zas ked chcem zajtra tulat 🙂

amatula
26. júl 2009

jezííííís ja tu sedim na PC a neter cita Bobovi rozpravku. v obyvke a tam je cele dni zatiahnute okno aby bolo chladno..a trubky male si nezaaznu,ale si svietia baterkou 😅 😀 😀

norik1
26. júl 2009

sak ved vzruuuuso, ne? aj ja som si citala pod paplonom s baterkou, ja som bola desna zavislacka na knizkach, teta v kniznici bola nestastna ze uz nema pre mna knizky... vsetky som precitala, a najlepsi bol Osmijanko 😀

norik1
26. júl 2009

idem si nadzabat na hlavu zabal z olivoveho oleja...nech rastu jak dive 😀 tote vlasiska 😀 😀 😀

amatula
26. júl 2009

noo to ja nemusim..mne rastu jak divee..ani by nemuseli
idem ja aspon jedneho skusit dat spat 😕 skusim toho najmensieho 🙂

blau
26. júl 2009

ze idem dat jedneho skusit spat, skusim toho najmensieho, to sa mi paci, aby teba on neuspal ama 😵
Norik nebuDZ na mna zla, popraj mi, hned mi bude lepCie. A povedz JS, nech si logne toho olivoveho a hned bude po zapche 😀
Idem si ja lahnut, lebo ma volako rozpaluje, POobede som si oddychla to mi tak pomohlo fajin. Ahojte a dobre vykrocte do noveho tyzdna.
Ama ja tu mam tiez 9rpcnui neter a neni jej hra sa so susedom, bez potreby jedla a pitia. Ako keby som seba videla, ked som mala 9r. Caute

amatula
26. júl 2009

no veru blau nedarí sa nam..tak som ho supla do postielky uvidime co bude...
ze hra sa so susedom..to znie nebezpecne 😀a to bez dozoru?? ved ich poznas...ze uz kadeco zistuju a skumaju

norik1
26. júl 2009

Blau tak ti teda prajem uprimne nech sa ti polepsi 🙂 uvidis zajtra budes fit 🙂

Jaaaaj baby dnes som si kupila dve podprdy antivylievacky, budem sa asi musiet rozlucit s podprdami co boli len na okrasu a cici same stali 😀 lebo su uz neprakticke a nebavi ma furt chytat cici do podprdy 😀 😀 😀 😀 a to som poriadne ani nekojila ☹

zuzka1.
26. júl 2009

ahojte baby,

amatula potesim ta, spala som len 2 hodky poobed,e potom som chystala, dne stu boli nasi a stara mam s ujom gratulovat, pred chvilou odisli, maly ulozeny, napapany, ideme este popijat do zahrady.

zajtra ideme gratulovat synovcovi, mal meniny, to zas bude.

a doobeda som pratala dvor, kosila a podobne. bleee

blau
26. júl 2009

uz prisla... hej so susedom, nie on je neskodny a ona je dobra. Teraz sa jej pytaju, ci cely den nieje hladna a ona NIE co mam na silu jest?? Zasrancekovia tie ich hlasky. Ona sem strasne rada chodi, lebo nasi ju nekontroluju, ale ona je fakt dobra. A take huncutstva treba povyvadzat , aj mna nehali to bolo super.

amatula
26. júl 2009

zuzka prepac 😵 ja som vedela ze mas vela prace ved si pisala 😲 len som ta skusala 😀

norik no a to si predstav ze mas kosik D 😀 😝 😅 😢 😒

amatula
26. júl 2009

do kelu ostalo tu dajak ticho to sa mi nezdaaa

amatula
26. júl 2009

no ja uschnem..to vam musim napisat..
zasranci si povyzliekali pred kupelom handry a pohodili po posteli..teraz kim som bola s Matom si zobrali taku malu knihu a pomocou nej si krasne vsetko poskladali..kominky ukazkové 😕 😵

zuzka1.
26. júl 2009

moji zlati, sikovne deticky 😀

nas tiez nasi nechali, len ke dsom pocula ze niekto krici Zuzanka, vedela som ze je zle. 😝

uz je upratane, mm isiel etse robit, trulko

dzanka3
26. júl 2009

ahojte
aj my uz pooslavovane...foto som dala na facebuka......decko este nespi a mm isiel robit!!!takze zuzka nie si sama sama 😉
mne sa skoncili dobre casy - decko sice nechodi ale na postel aj na gauc sa vydriape - dole neviem ako by isiel - tak stale snorim kde je a co robi - pokoja uz nemam 😠

norik1
26. júl 2009

he he ama mam len o cislo menej takze pribliznu predstavu mam 😀 cici pretekacky - pretekaju cez okraj podprdy he heeee

ale no ved az take zle to nie je ale uz ma fakt nebavi si pri kazdom predklone napravat podprdu....uz je to taky zvyk, ze je jedno ci pretekaju alebo nie, furt napravam... tak teraz dufam aspon v praci nebudem 😀 😀 😀

ama ti poviem ze mas o zabavu postarane 😉 ale aspon vidis aki sikovni vedia byt, ked chcu 😀 😀 😀

aj mna nasi nechali ale ked raz prisli na to, ako si 5 rocni so susedom ukazujeme rozdiely medzi chalanmi a babami, tak to bol teda vyprask... fiha dodnes pamätam 😀 😀 😀

zuzka1.
26. júl 2009

co budete robi zajtra??
norik klasika pracovne, a vy kocky?
jarka dokedy si doma??

zuzka1.
26. júl 2009

inak som rozmyslala ci nedame dmasku jazdu, chlapo, detvaky a my pojdeme na ked len na noc, niekde bavit, masaze, a podbne aktivity

amatula
26. júl 2009

no decka v posteli..som zvedava kto si prvy co vymyslí
dzanka idem kuk foto

ja zajtra tulat....mali sme ist spat k tete na chalupu..no uvidime co povie ked jej poviem ze mám deti tri 😀

norik1
26. júl 2009

no ja klasika, do prace he he Zuzi ako si uhadla?

na hlave mam olivy v tekutej podobe, by ma nasrali keby teraz vypli vodu lebo tolko mineralky doma nemam he he

Zuzi idem do BA v auguste, IPnem ti ked budem vediet detaily 😉

zuzka1.
26. júl 2009

jaaaaaaj norik vazne????
si ma potesila, moc sa tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

amatula
26. júl 2009

juhu tak tu bude stretko 🙂
uz asi spite ze..................................tak dobruuu

norik1
26. júl 2009

no ja som prave zmyla tie olivy z hlavy, pevne verim, ze pomohli mojej vyschnutej kozi 😀 😀

pockam vym trochu preschnem a sup sup do postielky 😉

blau
27. júl 2009

Breee ranko, zuzik budem este chvilu doma je nam dobre no a maly je stastny je u Lili a M ma seminare, tak by sme boi aj tak sami doma.
My pojdeme dnes do ZOO pozret tigre a spol.
Norik uz si si dala ten Meryl (Streep)?
Mne hovorila kamoska, ze jej muz anglican povedal: slovenske zeny si nevedia kupit podprsenky. Ze jednej je mala druhej velka. No odbornik, tak som sa pobavila.
Odobrnici su ty chlapi. Ani mne ani 1 Poriadne nesedi co uz 🙂