Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
15. aug 2009

ahojte vsetky mam co citat co.. 😀

zuzka1.
15. aug 2009

ahojte kocky,

kolac upeceny, tuhne v chladnicke.

zahrada vycistena od buriny, robila som aj pred domom, dorobena ako kon, etse idem gril vycistita bude hotovo.

aby som nezabudla, maly dnes prvykrat isiel vychadzat z peskoviska sam bez drzania a dopadlo to tak, ze ma na cele hrcu jak hovado a cele more, sna dnic vazne, som bola u nas hore v kuchyni a pocula az sem zo zahrady ten rev. MJS chapete. viac nema co dodat.

erika konecne doma??itaj moja. no co??pis vsetko!
Jarka poslem , v pondelok prvou triedou aj do novak aj do kosic🙂

norik1
15. aug 2009

dobre Zuzi cakame 🙂

Erika vitaj tak ako ste dosli? Dufam ze vsetko ok 🙂tak referuj zazitky 🙂

Zuzi nas dnes len siel po obyvacke, potkol sa a spadol tak ze si vyrazil dych. Reval tak strasne ze sa ani nadychnut nevedel, viac sa zlakol jak udrel ale uz mi nebolo jedno...co uz, mali sikovniaci 🙂

Ja osm tiez pratala dnes, konecne som sa prinutila dat Filovu postielku na uplny spodok, lebo uz k nam v pohodicke preliezal. Tak sme prestavali babetkovo (spalnu) naspat na to, ako to vyzeralo predtym, len s postielkou naviac he he 🙂

erikasadek
15. aug 2009

BABY dakujem... 🙂

no bolo ako vies, trochu som ti uz stihla poreferovat..

cesta no , bola strasna, vstavala som o 4 rano; aby sme zobrali lietadlo s kosic o 8 rano.. teda o 6 rano som uz musela byt tam
samozrejme ze meskalo o 1 hodinu..... v blave o budem vysvetlovat ; spoj sme mali az o 17 30 do pariza.. takze super zabava s dvoma detmi...
samozrejme ze znova meskal.. zase viac ako hodinu... takze sme prisli s meskanim.. a najhorsie to bolo ked sme prisli do pariza tam nemam kocik az pri lietadle,, takze s celou batozinou nalozena ako osol som isla, skoro 2 kilometre no hroza, dosla som k muzovy , spotena ako taky kon.. no hroza.. 😀 🙄
josh reval chcel svoij kocik.. no nakoniec sme dosli v poriadku a to je zaklad.:;

moj muz nechape ako ma mohli pustit s tou batozinou bez problemou.. 😀

danciacik
16. aug 2009

Ahojte kočky. AKo sa mi tu máte? Ja som sa pár dní neozvala, manžel dostal voľno tak sme sa v plnej kráse venovali iba našej rodinke. Juuuj taká som rada, ale od zajtra som opäť sama. 😠 .
Boli sme v ZOO v Košiciach, a mali sme guláš párty s celou manželovou family takže nás bolo ojojoj hrozne veľa.

norik1
16. aug 2009

danciacik pekne je v ZOO KE,vsak? boli ste aj na bobovej drahe?

my dnes na chate, ideme sa klasika vsetci oprat do vane, pracka mi uz bezi, nevarim nic, zajtra nesiem maleho k MJS, ideme vyskusat, ako to pojde ked bude maly u nej a nie ona u nas he he ... budem mat viac roboty, ale vyskusat to proste musim... 😉

danciacik
16. aug 2009

Norik je tam nádherne, ale bohužiaľ stihli sme len polovicu lebo začalo pršať. Snáď nabudúce si to vynahradíme. Ja som chcela ísť na tú bobovú drahú ale keď sa nám pokazilo počasie tak sme museli ísť domov.

norik1
16. aug 2009

fiha, to kedy ste boli?

zuzka1.
16. aug 2009

ahojte kocky, dens nikto poriadne nepisal?

ja som klasika doobeda piekla, dnes tvarohovy, vyborny.
potom sme dospavali, kedze sme do rana do 2 slopkali so vokrovcami v zahrade, na vecer sme sli do dediny na prechadzku, na pifco a domov, rychlo maleho dat haji a boli sme s mm, braskom a frajerkou jeho na amfiku. doba ladova 3-super to bolo, vela ludi. cez tyzden etse chceme ist do maxu na Bruna, sa mi to pozdava.

zajtra budem natierat branku a plotik, mm pojde rano kupit farbu a ked bude drobec hajat, budem malovat, nech mame pekne.
v sobotu sm to troksu pprehnala s robotou, ale zase mam aspon na 2 tyzdne pokoj s burinkou.

co vy??
mata a jarka uz nepisu???a na face na pise potvorka.

danciacik
17. aug 2009

Dobré ránko. Ja vás večer vždy tak skoro opustím ale obidve deťúrence sú prechladené tak zle spia.
Norik boli sme v stredu, to bolo akurát poobede také vrtkavé počasie.
Zuzka človeče, ty makáš ako fredka. 🙂

lamada181
17. aug 2009

ahojte baby mi sme boli na stavbe roka takze som ko vcera vecer som mala priserne vela roboty tak som uz nemamla cas jaj mi sa uz chystame do kosic do zoo fesst dlho len problem s casom musim nejak dokopat sterebho
ahoj erika
baby prajem pekny den dnes idem upecst kolace stsry masl dsobotu nasrodky a musim mu do prace upiect nakazaloisi kolegovia
ahojkyh

amatula
17. aug 2009

aaaaaahojte 😲

som mala nestihacky..vikend v plnom prude 😵

tak mikado je super..len sme sa trocha zakecali a ako si Jarka radila ..je kratsie 😀 este kratsie 🙄

norik super foto s erikou...mali ste sa fajn..ze to vam vidno na tvarach 😵 musim kuk druhu temu ako sa mala..lebo nam asi nestiha 🙂 😲

zuzka tolko kolacov tyy sa nezdas normalka 😕 😉
my sme boli v sobotu v terene...a na rybku do prcic neviem ako sa to tam vola je to medzi duchonkou a zlatnikmi...kulhaň....super grilovanu rybu!!!!!!zuzka vy to nemate daleko..vrelo odporucam!
vcera kupko celi den..

dnes uz od pol siedmej vesam pradlo s Matkom..a idem robit slivkove gulky,pokosit travniky,zehlit...perem samozrejme 🙄 atd atd.....

co som este chcela neviem 😅

zuzik sobota mozno v Nitre...ale pst este sa len planuje tak potom som na kave 😉 😉 😉

porucam sa

a norik tá story....!!!! 🙂 🤐

zuzka1.
17. aug 2009

matka sa tesim, bolo by to super.

dievcence pomaly, sak sa zas od tej roboty nepterhnem, len mam nejake pracovne obdobie, ale potom zas pride moje vegetne, keed budem doobeda aj poobede spavat aj s drobcom 😀

idem dnes na tu branku, potom uz ozaj frei, ale treba vyuzit pokial sa mi chce.

Matus na Duchonku sme chodili niekolko 10 rokov nachatu, pozname veru pozname, asle kde ste boli na ryby , neviem.
sa tam chystame s nasimi, este teraz cez leto.

danciacik
17. aug 2009

Kočky pridala som nejaké fotečky.

zuzka1.
17. aug 2009

to je z tej zoo???
deticky podarene 😉

amatula
17. aug 2009

zuzka chodte na ryby ked tam budete...je to niekde medzi zlattnikmi a cimennou ci ako sa to vola..blizko pri duchonke...ja som ale navigator ze 😒
volá sa to KULHAN......je to divočina lesná....ale ryba fakt dobráááá!!!!lahko zaudená,marinovanáa ugrilovaná....velka mňamka 😉 ..su tam aj pre deti..hojdacky,kolotoc,smikavky... 😵

uz som vyupratovala kuchynu,chladnicku.ta uz aj zabudla ze mala siesty zmysel 😖ale uz je dobre 😀

danciacik
17. aug 2009

Zuzi to je aj zo ZOO aj z Levoče z gulášu 🙂

blau
17. aug 2009

Ahoooj, zuzik na fejs som pisala, ale aj sem. Mozes si to check-nut 😉
Takze my sme sa mali super, nestihacky. V sobotu sme boli v jednom klube v Bojniciach, stretko s babami, ale sme len tak vyzyvovali. Vcera sme boli na kupku. Bolo fajn. Mne doniesol maleho dede len okupat (kupal sa s krstnym 2x sa potopil, ale vsetko oukej) a potom ho pratal prec a ja som si konecne uzila kupko, bez zhanania maleho a starania sa. Dnes sesterka odisla ☹ skoda, ja ju mam tak rada, Aj jej mala sa tu vyblaznila s malym a babami, a vecer jej v posteli hovori: Maminko ty smrdi jako kuun, a tohle je ta nejlepsi zeme. 😀 😀
No hlasky tu tie deti pustali, ked budem mat viac casu, tak sa s Vami podelim.
Idem ahooooooooj, pekny den

erikasadek
17. aug 2009

ahojte vsetky , amatulka moja, nestiham, nic zatial mam druhu dovolenku s muzickom a sdetmi, ale , napisem vsetko slubujem.......a dam aj fotky a videa, as norik, pamatas pri fontane.. 😉 prepacte mi , este som nefunkcna, ale za chvilu som tu ako na koni..

zuzka, ty mas snad vrtulku v ritke;.. 😀 nestihacka pri tebe;. 😉

zuzka1.
17. aug 2009

ahojte kocky,

plotik skoro natrety, este mi ostal kusok, ale to az ked pojde maly vecer apinkat, uz ho pocujem mrmlat.

idemm u nachystat papat, do sprchy a pojdeme vonka sa pohrat, mozno maly kupkat, je horuco fajnovo.

od zajtra koencne veget, idem kamoskou na kafe a potom este s jednou 😀

budeme zbrilat cely den s malym, ese musim vecer pokosit.

erika pis pis uz pis. este snazilkujete??

danciacik
17. aug 2009

ahojte, no ja celé poobede napaľujem kamoške rozprávky, práve mi vykyslo cesto na langoše tak idem robiť langoše, lebo slečna si prosila, tak idem ešte makať.

norik1
17. aug 2009

cafte idem vyvesat pradlo !!

blau
17. aug 2009

Ahoj, ja tiez len tak na skok. Maly bol rozkokoseny a moc mu neslo zaspat. Tak som z toho taka na nic, lebo toto robi velmi velmi malo...Idem ja spat,som unavena aj z toho tepla. Bruuu nocku 🙂

zuzka1.
17. aug 2009

servuste,
nejak malo pisete.

ja som dnes spravila ten nas plot aj branku, pred domom parkovisko, konesne zaparkuje 5 aut ako s amalo povodne(bola tam kopa piesku a bordel), ked maly zaspal, mm pomohol, narobena jak dilino osm.

ale zajtra uz veget, uz len pokosit, dnes som nestihla.

amatula
18. aug 2009

tototo...kde ste kto 😕
teda norik tak vystizny a dlhy prispevok 😀 😀 este ze vieme co robís 😀
ja som navarila mám teraz take dva makacie dni..vcera som davala dvor dokopy ako zuzka...vecer na pivko 😉 dnes este upratovat,zehlit ,ale od zajtra sa budem viac snazit a tulat 🙂
upiekla som tvarohovu strudlu 😵 😵 kto si dá
jarka tebe uz je asi aj smutno za M..ze ved uz ste dlho odluceny..uz sa aj tesis domkov?

erikasadek
18. aug 2009

ahojte, zuzka budem moja, budem, len , muz ma dovolenku a tak , lietame vsade tade s detmi od rana do vecera... som znicena, dnes mame pohov......
a od soboty t nebudem 1 tyzden znova baby , ale potom uz ako na koni , tu budem , stalo slubujem, a dam vsetko , videa, s norik, vsetko..
prepacte mi....

norik , pato sa ma dnes pytal ci pojdeme znova s tetou.. teda s tebou znova na boby.. 😀 😀 a ja nato, asi tazko anjeliok, tak daleko , autobus nechodi , a stale chce ist trolejbusom?? chudacik, tu nie su.. 😀 😉

danciacik
18. aug 2009

ahojte, tak ja dnes tiež makám, včera som síce urobila na dnes langoše ale večer mal manžel na nich slinu tak som ráno robila nové a brokolicovú polievočku, potom hajde s deťmi vonku a na nákupy, som prišla ovešaná ako mikuláš a kým spali tak som upiekla kakaový a orechový závin, ešte mi treba žehliť ale dnes nestíham. počkám ešte kým Larka vstane lebo Paťa som uspávala pol hodiny a pol hodiny spal a ideme ku mojej sestre po telefon lebo môj sa dodžubkal a manželovi odniesť nejakú vodičku aby smädný nebol a nabíjačku na telefon. Tipujem že to prídeme až večer a hajde okúpať a uložiť deti a už ma bude čakáť aj klient. 😒

erikasadek
18. aug 2009

zuzka, zabudla som, v snazilkovani pokracujeme, neboj, ved preto nemam ani na vas cas, s 😀 taci ze sa pohnem k pc, a uz je zle, ja uz nevlazdem, to bude tazko vyrobene dievcatko.. 😀

norik1
18. aug 2009

cafte no ja sa ospravedlnujem za super dlhy prispevok, viem ze po tom zazitkovom s MJS to nebola slava, ale vcera vecer bola ticha domacnost (teda najskor ani nie taka ticha he he) hadajte kvoli com - no predsa pc... tak som trucovala a ked ma mm posielal ze uz chod kludne pocvalat tak som na gauci otrcila zadok a tvarila som sa urazene...

no babule uz len 9 dni a ide sa na dovcuuuuuuu!!! juchuuu!!! uz neviem vydrzat, sa trasiem jak male decko 🙂

Erika videa???? to sme sa nedohodli 🙂 Pozdravuj Patka aj Josha, daj im boztek na nostek a odkaz Patkovi ze hned ked tu pridete znova tak na tie boby pojdeme zas, aj 20x ked bude chciet 😉

amatula
19. aug 2009

cafte

leniveeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 nechce sa vam pisat 😠 😀

norik super..uz ratam dni stebou 🙂 prajem vam dovcu... 😵

dnes sa ideme kupkat.. 🙂 😵