Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
2. sep 2009

som dala na fejs, o brachovi co napisal knihu ak sa Vam chce pozirte si jeho profil a zahlasujte...kniha sa da tiez kupit. Je to take...no on je umelec sam o sebe, sak si kuknite 😉

zuzka1.
2. sep 2009

Matka ale Bobo uz chodil do ksolky, nie,???
neboj sa, zvladne. Ved das vediet, takze mas len jendo dieta, cooo?

moj maly ma sopliky a kycha, ais nam prechladol, chudiatko. dala som mu kvapky do nosteka, dam mu nurofen sirup pre istotu, uvidime. snad nic vazne, ale take stavy mava ked mu idu zubky von. trva to asi 4 dni a je ok.
no som zvedava.

Jarka pozriem to,ak mi to tam vyskoci.

moj maly papal vcera prazenicu, s cibulkou aj sunkou, on to strasne lubi a parky ani nehovorim a pasteku🙂))

to ma asi najradsej a este ma strasne rad mliekove polievky, dnes ma sosovicu, mal aj vcwera mi to pojedol normane nemixnute, co o velmi ee, ae chutilo aj tak, ved by sa uz mohll naucit papat polievky normalne, ine mu nevadi.

ok, mam upratane, ked pridem etse podlahy, idem s aobliect a sup na nakup, nech osm na obed doma. chcem s aslnit este trochen,.

erikasadek
2. sep 2009

ahojte dobre ranko;;;

blau ani tu nikto si nerobu hlavu s toho ze deti maju plienky do 3 rokov v pohode;..
a vies co maju pravdui, aspon nestresujeme deti zbytocne..
aj mne to islo na nervy na slovensku , ci uz je bez plienky???
co je komu do toho... 😠
povedat nie, a aky ma vek , tak to boli ksichty.. 😀 😠

ina mentalita no...

zuzka ty si vrtulka;... 😉

amatula
2. sep 2009

zuzka bobo este nechodil do skolky..dnes prvy raz...do kelu ja mám pocit ze vy vobec necitate co sa tu piise 😕 😠 😀 😀

idem ja prenho pomali ....papa...

mozno dam potom foto zo vcera na fejs..ked stihnem len uz na man tyzden kuka kopa pradla 😒 na zehlenie

erikasadek
2. sep 2009

ama.. neboj citame... 🙂

aj ty budes zehlit aj , ja tak budeme spolocnicky na chvilku.. 😉

amatula
2. sep 2009

tak skolka super...az na to ze sme tam hned prvi den zabudli siltovku 🙄 co uz hadam ju tam zajtra najdeme 😅
inak ok len kompetentny maju v tom este trochu chaos..dufam ze sa to vsetko spraví a nenechaju mi ho za mesiac doma...lebo oni zistili v septembri ze nemaju druhu ucku 🤐

dala som foto na fejs zo vcera boli sme opekat v lese uplna divocina,,decka boli spinave ako prasce a som chcela ze nech maju zazitok a opekaju na palici speky no oni trubky to nevedia im to stale padalo do ohna 😅 no ved kuk...

idem zehlit lebo uz mám prazdne skrine 😕 🙄

blau
2. sep 2009

dobre dobre, ama detiska mali vacsiu radost z toho, ze im to padalo do ohna 😉

norik1
2. sep 2009

Cafte zeny!!!!!!!! 😀 😀 😀

idem vas pocitat ze co tu vykecavate

ericienka
2. sep 2009

ahoooojky norik my dnes prvy krat v skolke

norik1
2. sep 2009

Cafte cafte no rychlo pisem bo som tu na nejakom nete pod stanom (s malym s), mm s Filom chrunia na izbe a dostalasom povolenie na chvilu na net he heeeeeeeeee

lustim tu ich kolavesnicu tak sa necudujte 🙂

vsetko ok, cesta bola ok, 14 hodin, filip spal tristvrt cesty, ale v pohode, kukuckoval von oknom. Iyba ssuper, jedla do bludu, ja uy som ako mliecna cokoladka, ale na horku ist nechcem, to uz by bolo moc..... maly more zboznuje neskutocne, ani von nechce 🙂

Zuzka dakujem krasne za sms k meninam 😉 😀 🙂
\
Posiielam cmuky, uvidim ci sa tu este dostanem pa pa

zuzka1.
2. sep 2009

ahojte kocky,

matka, ved mi bolo cude, ze ide na zacvik, ked predtym nechodil. A marilo s ami, ze si vzdy mala doma 2 deti, nielen jedno🙂 nehnevaj sa, citam, citam poriadne, nic neboj.
Takze sa mu pacilo? dokedy bude chodit iba doobeda??? nech si pekne zvykne a potom tam bude uz aj psavat???

Jarka kedy odchadzas??ted auz na vikend??snad sa nam budes ozyvat s AT!

Mata super fotky, uz som kukala🙂drobcom sa muselo pacit.

Norik serusssss, 😉 aj nabuduce.

Ja som bola v meste, sama na nakup, co s ami nestalo poriadne dlho, tak, ze som aj tazke niesla 😝 kurnik.
kupila som malemu supravu teplakovu, za 7E, v tych cinskych, na dvor staci, lieky, malemu do nosa kvapky, v jendote klasika nakup, sebe nohavicky take kockove s cipkou polritove, mm bude slintat 😉 musim si ho drazdit, ved sa pjde do ba na nakup 😀 😀 😀 😀
idem etse zmyt podlahy, povysavala som ich, etse zmyjem, pradlo poskladat, dvor pozametat, spagety uvarit, hracky malemu preriedit,s ktorymi s anehra odlozit na povalu a podobne zalezitosti ma cakaju. lsnko moc nesvieti, tak slnenie nebude.

amatula
2. sep 2009

jaja norik zdrhla na dovce k netu 😀 😀

aj ja som chcela ale mm ani pocut 😒

tak si uzivaj 😎

zuzka dnes a zajtra je len doobedu piatok nejde bo idemne na urologiu..potom vam napisem ako má pipik vyzerat 😅 😀 😀 😀 😝

a od pondelka uz normal celi den od 8 zhruba do 15.....dufam ze pride daka učka 😨

zuzka1.
2. sep 2009

no mohla by prist, by si to mala jendoduchsie iba s matkom, viac vegetu.

Malemu sa pacilo??
mata ty si malemu stahovala prekozku??kedy?ak hej teda

vsetko porobene, vece rupeciem kolac, zajtra na obed kura v alobale, na ohni to spravim, ted ana grile a budem mat veget

amatula
2. sep 2009

pacilo veru pacilo..trochu to berie ako povinnost ale inak ok...ziadna slza.....
stahovala..obom od okolo co ja viem toho 8 mesiaca... 😕 Mato ok len dalibor sa mi to nezda tak ma poslalla obvodna.. (.to kontroluje teda nasa ked má dieta tri roky..do vtedy sa to este vzdy moze stahovanim upravit!) k urologovi ze je odbornik nech sa vyjadrí..tak uvidim dufam ze to bude ok a nebude mu to rezat 😨 by ma slahlo...on reve jak diví ked sa len poreze 😅

amatula
2. sep 2009

boooze ja to dnes nedozehliíím 🙄 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
2. sep 2009

ahojte, boli sme vonku, teda maly este je smm, tak mam chvilu cas. Bol tu sused s deckami, tdemolovali na dvore co s adlao, zajtra asi oddychovat nebudem veru. sila, no, ale ma krasne deti. teraz cakaju stvrte.

mm robim lasagne na veceru, ja pojdem piect, ked maly zaspinka, mm pojde do hory, tak budem slamena vdova.ale dopre padne raz za cas vecer o smaote.

blau
2. sep 2009

4deti ako my, no ale ja by som sa zblaznila.
My sme boli na ihrisku. Boze tito ludia, su hrozny.....Jarkaaaaaaaaaa a ty si este tuuuuu???? a dlho si, ze????
Kazdemu musim vysvetlovat, preco som tu tak dlho, vobec tomu nerozumeju, lebo nepoznaju moj problem,,,,lezie mi to na nervyyy.
Jasne Zuzik, ze sa budem ozyvat aj s At.
Zozrala som pagac, a 2rozky so schwarzvaldskou sunkou a tatarkou a cil funim. Jaaj a boli sme aj na kupku nohy si omocit. Dnes bolo pekne a zajtra ma prsat, tak to pojdeme do centra za deckami 😵
Zuzik ty si rodila cisarskym?

zuzka1.
2. sep 2009

ja?nie, 16 hodin prirodzeneho spontanneho kranseho porodu 😉

jarka ty stahujes??ja som chcela, potom som to nechala tak, ved to neviem ani chytit poriadne do prdele, ako mu to ja budem stahovat-

blau
2. sep 2009

mne dr. povedal, ze od roku. No a na rocnej prehliadke mu to stiahol povedal, ze v poriadku, ze uz sa mu skoro cela da. Tak som povedala M toto je tvoja uloha ja sa mu toho chytat nebudem. No a my sme mu to tak jemne. A az teraz som mu to riadne stiahla. Lebo ja som tu na konovi citala na diskusii, jedna sa pytala a ako to vyzera??? a ona, ze no ako tvojho muza len v malom. A vcera som mu to stiahla a vybehol mu zalud do kelu a ostalo to tak, ale v poho vratila som to naspat. A som sa pytala maminy a ona uz mu to nemusis robit az ked bude vacsi , tak mu ocko vysvetli ako si to ma cistit aby mu to tam nesmrdelo.
Ja sa v tom teiz nevyznaaaam, ale vzdy sa mu postavil majsterkovi 😀

zuzka1.
2. sep 2009

boooze to bude pre na spanielska dedina.

uz teraz mam z toho infarktus stavy, no nic, vysvetlim mm, ze ten tomu rozumie lepsie(stahovaniu myslim, nie zaludom) 😀 a nech sa cini, ja sa bojim asi. krista pana, to bude rodeo 😒

kolacik sa pecie, mm v hore, spiace dieta, veget jak vysity.

blau
2. sep 2009

aj ja som to povedala M nech sa cini, len teraz som nanho sama, tak som sa cinila ja....aj ja mam veget a uz aj idem sa pripravit na nocny spanok som utahana, dnes na ihrisku mi dal zabrat hore dolu hore dolu a smykal sa a tocil

amatula
2. sep 2009

baby sakra co stim neviete narabat 😀 😀 😀 😀 😀 !!

ale ked to ide ako pises jarka tak uz len dbat na hygienu!nemusis stahovat stale

máme tu svgrovu(mm sestru) rozvedenu s frajerom..tak sa ozvem zajtra 😉

zuzka1.
2. sep 2009

zase chlastaju, napis rovno 😀 😀 😀 😀

amatula
3. sep 2009

no jasne tu zas nikto nepise len mamicka s dvomi detmi ktora lieta zo skolky do skolky este pri to aj varí,upratuje a stiha net 😎
fuj teda vcera si tu svagrina prisla uhnut ze ju nastvali s roboty a ja som myslela rano ze skapem ked som kracala do skolky 12% stupanie asi 1 km 🙄 este ze Mato doma spal a nemusela som tlacot kocik 😝

tak cafte teda.... 🙂

zuzka1.
3. sep 2009

ahojte,

daj vediet Matka co maly v skolke, c bol druhy den, tiez taky super ako prvy, 😉

ja idem varit, maly spinka uz,

blau
3. sep 2009

Bre ranko, ja pomaly idem asi aj balit. Zajtra ma kamoska oslavu 30dsat, ale pojdeme to oslavit dnes, lebo ja zajtra nestiham. Pojdeme okolo 5.30. Asi nebudem vobec na nete. Lebo aj nasi budu u nas a to ja vtedy nestiham a ani sa mi nekse.
som ja lenivka leniva...
Idem este kuk na fejs maily a tak pojdem sa slnit. Dnes ma byt poobede skaredo

erikasadek
3. sep 2009

ahojte dobre ranko...

ama ty si sikulka, preto stihas ja som vcer anema la naladu na konika;. niektore prispevky , an MK , an znechutili..

to chodenie, do skolky ti nezavidim, viem ake to je, 😉 mna to uz caka od pondelka;. vcera ma bola navstivit moja znama, tak sa so mnou presla a videla moju denno dennu , strmu tak , mala dost.; 😀

ja utekam mam toho vel a, mrknem neskor..;

blau preco balis ?? prepc nie som v obraze..

blau
3. sep 2009

idem dom do at 🙂

zuzka1.
3. sep 2009

Erika co s astalo????

obed sa uz robi, maly je hore, spal len hodinu, neviem oc s adeje. pospi hadam poobede dlhsie.

som zvedava ja, ake to bude, ked pojde maly do ksolky, skoly, boooze. sa zblaznim aj za nho.

JArka pekne sa sln, M s avas uz urcite nevie dockat.

blau
3. sep 2009

No veru, Mi volal vecer a hovorim mu pod na skype, ci ti to mam povedat hned? A on nerva? co zase? sa zlakol, ze mu zas poviem, ze nepridem. A ked som mu povedala, ze teda piatok ideme a prideme, tak sa straaasne tesil.