• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
mam pocit ze vsetci muzi su rovnaki, vzdy placu ak nam treba nieco kupit.. :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika Patko plackal :unamused: ja som rano isla s kamoskou.ma syna o pol roka mladsieho od Boba..obaja zacali a ten celu cestu knucal ze nejde do skolky a Bobo mu ze co sa bojí ze sak tam je super..az mi bolo trapne :sweat_smile: a on len knucal a knucal....

zuzka to si dobre napisala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze tvoj muz place .....si viem predstavit tie nepotrebne pomôcky :wink: :grinning: :grinning:

Mato zaspal chuda je uplne na nic :frowning2: zeby uz jesenne chronty :unamused:
7. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka tak bobo je strasny king :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maly rozumko :slight_smile: si mu musela od jula rozpravat ako je v skolke dobre, velice uvedomely :wink:

a snad nie choroba, ale ozaj len zuby, :unamused:
7. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AMATULA, ON SA ROZPMALAKAL ,AKO VSETKY DETI KED SME ZACALI OPUSTAT TRIEDU TO BOLO KNUCANIA,28 DETI NAraz

ja letim po nehoi , tak neskor.;
7. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem ponahlala som sa..
rozplakal.; to bolo slovo co som napisala.. :grinning:

http://picasaweb.google.com/erikasadek/DropBox?authkey=Gv1sRgCIWWuszap7GBfg&pli=1&gsessionid=2c73YdwmSSdPUtz4lFFzag#5378708459269690466

dnesna skolka.. ak chcete mrknite sa;. :wink:

ja sprosta som zabudla , fotak, tak uz len tie neskorsie.; ked osm po neho prisla.. aby aspon nieco mal na pamiatku..
7. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika teraz si ta podaju v koníkovskom jazykovom okienku! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a stavim sa ze aj mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

pekne foto aj ja som chcela dnes fotit a tiez som si spomenula pred skôlkou :unamused: tak zajtra

inak ja dostat josha do ruk..jaj strojcek na vlasy by mal robotu :grinning: :zipper_mouth: nenahnevaj sa :wink: je krasny!!
7. sep 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty potvorka, chces mi ho ostrihat!! si ako moja mama...

ja som ho strihala, v nedelu, 2 cm:::
ako kazady mesiac... :grinning:

nech si ma podaju, ja uz aj tak svietim cervenym pismom , v niekolkych temach.; :grinning:
7. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

tak oasm slavnostne zapisnaa, je zo mna tretiacka :wink:

boli sme u nasich, teraz vonku, maly sa hral so sudem, je o 4 meisace starsi, tak mali robotu s kamenmi, autami, klucami, plaicami a podobne.

vy ako???
7. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak prebiezne si vas citam moje ale nestiham
7. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka ako sa vam doma dari???

chlapci su etse stale zalubeni????

vasi oddychuju,. vceget doma, coo???

ideme kukat superstar, sa tesiiiim
7. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj ja už kukám.....sa celkom teším
7. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ty prides ak zjaveie, napises iobcas!!!!!!musis sa poilepsit!!!!!

inak dobre ranko damy!!
co hovorite na sueprstar????celkom osm sa bavila, o pol 10 spala., takze dnes do ruzova. na to, ze mam mrchu yborne. idem povysat hned , budeme sa s malym hrat a pojde hajat. ja neviem co budem robit. nic ma nenapada.
8. sep 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja len na skok sme v nemocnici od nedele rano mali dostal febrilne krce museli sme si ho s mm ozivovat dokym neprisla sanitka teraz sme v nemocnici ale vsrtko ok uz je len nevedia s coho mame tepllotu mali sa drzi vcera cele doobedei nemal teplotu a celu noc tiez teraz nemame teplotu no uvidime ako dopadnu vysledky a mozno pojdemem zajtra domov j som sa prisla len umyt mm je pri malom hrozne cosi no ved vam potom porozpravam ahojte a drztťe sa
8. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lamada drzte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2:

daj potom vediet co a ako, budeme na vas mysliet... :slight_smile:

tak zuzka ty nevies co budes robit , nechces prist sem, hned dam vela ideii/ :grinning:
8. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kriste pane, lamada rychlo sa vyliecte!!!!!
skoro osm odpadla!
drzte sa, liecte sa, pevne nervy. chudacik maly :frowning2:
8. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravuju nam konecne vytah po 4 dnoch nefunknocnosti konecne;.. uz som hotova.. :grinning:

bojim sa , ze tolkym chodenim po schodoch nahodou aj schudnem.; :grinning:
8. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze, na kolkom byvate??? ja neznasam chodenie po schodoch a moj maly chce ist k nasim na 4. len po schodoch,
stara sa maminke o figuru
8. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, chces sa smiat na 2 ale ked musim ist rano , dolu a potom naspt za pol hodinu apotom o 11 znova dolu...
a naspat, o 12 a znova naspat...
a znova dolu o 16 a znova naspat domov a k tomu 2 KM a tam a spat tak si vies predstavit , ze ten vytah to klincuje;. :grinning:
8. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ved to musis byt ako lan, ked tolko behas :wink:
8. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ; lan videla si moje fotky so slovenska, ved som vatsia ako ta fotka.; :grinning:
8. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zas neprehanaj :wink:

mata sa zatulala asi cestou zo skolky, dzanka nezvestna, jarka si uziva muzika, danka stratena tiez, lamada ma trapenie teraz, norika dovolenkuje. toto je svet
8. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze normalne vyhlasime patranie federalne.. :wink:

baby ozvyte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute mis me doma dnes na prepustili teraz sme dorazili mali nema teploty tak ze mozme ist domov a potrebovali postel a sme s mt blizsko pri nemocnici keby cosi vecer sa ozvem zatial a dakujem
8. sep 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lamada tak to je dobra sprava.. :slight_smile:

super tesim sa s tebou... :wink:
8. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim, hlanee, zeste domka, zdravi.

my sme absolvovali 10km turu, do kopca na bikoch!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrozneee, ale teraz odbry pocit:slight_smile:
8. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lamada, teraz som si to prečítala, držte sa, Paťkovi aj vám prajeme veľa síl. Nech je už drobček zdravučký.
8. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik ahoj...

tak si predstav dostala osm s ado temy , kde som verejnym nepriatelom cislo jeden.. :grinning:

hned sopm myslela na teba.. :grinning:
8. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika a ktorá je to téma? že nakuknem :wink:
Si zlatá že na mňa myslíš. :grinning:
8. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
He, baby keď som zjedla segedínsky a hneď za ním krupicu môže mi byť zle? :confused: Bo zatiaľ mi nie je ale viem že by sa to nemalo.
8. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik// v moja svadba;.
moj manzel je moslim.. :wink:

no , mala som si , ruku odseknut , predtym nez tam napisem.. :grinning:

je tam jedna podobnej tvojej, ked chapes.. :wink:

no co nemozem kazdemu sa pacit nie?? :grinning:
8. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok