Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

miavin
14. sep 2009

dobrý večer dievčatá - takže - aby som objasnila niektoré veci, ktoré tu boli popísané:
zdenka nie je žiadna namyslená krava - ako to tu niektoré písali a mysleli si - netvrdím to preto, že sme kamarátky, ale preto - že som sa z okolia Popradu spoznala so všetkými naraz! Hoci možno jej manžel zarába viac peňazí- nevidí ho pomaly skoro nidky - a verte mi - NIE JE NAMYSLENÁ, NIE JE BOHATÁ, NIE JE POVÝŠENECKÁ, je jednoducho matka s dieťaťom - ktorá ľúbi svoje dieťa - nekupuje zbytočnosti - a aj keď kúpi nejakú vec - tak len to - ako každá - prvorodenému a milovanému dieťaťu - nemienim sa jej tu zastávať - ale nemienim aby sa tu na ňu bez jej prítomnosti kydalo ....
DANKA - ty si uvedom čo robíš - v poprad babytuning si urobila jeden veľký chaoz a hádku a nehnevaj sa - ale nedá mi to, aby keď som našla túto tému - som nezareagovala - mali ste si to vysvetliť medzi sebou a nie - zdenku roznášať medzi babami, ktoré ťa vôbec nepoznajú a nepoznajú ani zdenku - ja by som tiež nieho vedela v očiach iných urobiť človekom tým najväčším.... ale ja nie som taká, tak ťa týmto prosím neočiierňuj zdenku, ani nikoho koho nemáš rada v inej téme a radšej si to vybav osobne.

norik1
14. sep 2009

jeskove ociiiiii nestiham nicovate nic!!! este som sa ani neosprchovala!!! 😀 😀 😀 😀

erikasadek
14. sep 2009

miavin neviem ci to tu budes citat..

danka neociernovala, len si potazkala..

ja som napisala ze je namyslena krava, podla toho co pisala, vo vasej teme dala som si tu namahu a citala..
pre mna je tento typ , takyto..je to moj nazor....

tu sa nehadame.. takze sa toho drz...!!!
pis radsej do ip.. ak mas problem s iekym..
koniec konocom je to tu verejne forum nie????

teraz norik k tebe....

juj ale som rada ze si tu.......
tak pis ako bolo co mas nove... 🙂

miavin
14. sep 2009

erika - som rada, že reaguješ - nesúhlasím, že danka neočiernňovala - čítala som to - skúús prečítať znova: si myslí, že keď jej muž zarába...... atď....
a vedz že nemôžeš súdiť podľa toho, čo napíše jeden človek - čítala si si celý babytuning? od začiatku... skús to a pochopíš, čo sme každá a jedna písali.... každá a jedna - nielen zdenka - ty nevieš čo je v pozdí možno - možno to neviem ani ja.... ale človek by nemal pritakávať inému ak nevie toho druhého názor..... tak schválne - ak si čítala babytuning - nielen tú hádku ale aj to všetko pred tým - ja som sa chválila, ostatné baby sa chválili.... skús čítať..... a uvidíš koľko sa kto chváli a kto je aký......

erikasadek
14. sep 2009

miavin ako som ti isala tu sa nehadame...
takz etu je to zbytocne...

ociernovala, lebo ja som k tomu provokovala... ja som pisala tvrde slova.. aj to kde pred tyzdnom , napisala zdenka staru vetu, ked niekto zavidi apodobne..

nie je co zavidiet...
😉

citat vseko co pisete nezaujima, len par stran, s toho moj usudok.. na zdenku..
co robila danak, to je je vec a urcite si stoji za svojim....
ale ze tu sa stazovala, to jej vec aspon sa jej ulavilo niekedy to dobre spravy...

zbytocne nechajme to tak..
ja som slubila ze stojim za zdenkou.. cokolvek sa deje...
drzte sa svojej temy a vydebatujte si to medzi sebou..; 😉

erikasadek
14. sep 2009

baby ja idem spat.. 🙂 norik est eraz vitaj moja.. spat..

miavin
14. sep 2009

erika - plne s tebou súhlasím - vydebatovať medzi sebou -
dani - nehnevaj sa ozaj na mňa - ale toto by ste si mali vyriešiť - Zdenka ťa nikde v žiadnej téme ani pred žiadnou z nás neočierňovala - tak prosím nerob to ty sama - vedz - že keby tvoja kamoška by našla na teba takéto písmenká - aj ona by bola sklamaná - tak si to prosím doriešte - ale ak sa potrebuješ takto vyventilovať - nech sa páči - ale je to úbohé

zuzka1.
14. sep 2009

tak ahojte,

miavin ahoj, tiez osm citala poprad, teda hlavne to zle.

toto je na ip, cokolvek tu danka napislaa, bolo preto, ze vysvetlvat celu hadku sa asi neda, skor nase otazky ju vyprovokovali k jej vyjadreniam. nie je sice pekne niekoho ohovarat, ale to je asi jedina chyba co sa stala.

mylsim, ze kedze bola v tej teme niekolko rokov, nie chvilku, mala urcity dovod, aby si dovolila nieco taketo napisat, pre mna je danka, aj ked si tu psolu piseme kratko, mila, spravna baba, starostliva mamina a manzelka, niekto nema to stastie mat vela penazi a ineho to moze zamrzet, ked to iny casto spomina. viem, nema dovod brat ohlady, ale priklad, reakcia na dankin parfem. nezacnem s asmiat, pretoze ma len teraz prvy parfem a ja som ho mala v 17. je to pre nu udalost, tak ako to bola pre mna, ci je to teraz alebo pred rokmi. povedzme, ze zacala 1.level 😉
mozno blby priklad, ale su mlada rodinka ako aj my vsetky, niekomu sa dari viac, niekomu menej, danka v ziadnom pripade nezavidela, len ju mrzeli veci, ktore sa tam pisali od istej osoby.

miavin
14. sep 2009

zuzik - ja súhlasím s tebou že Danka je skvelá mamina, manželka....
ja mám 28 a prvý parfém sme si kúpili s manželom teraz na vianoce...chanel a armaniho.... naozaj ak by si čítala všetko - možno by bol názor iný - nevravím, že Danka nemala v niečom pravdu - že sa cítila ukrivdená, lebo možno nemajú peniažky a tak.... no ver, že Zdenka ani iná baba sa nikdy nevyťahovala že čo všetko kúpila a koľko má peňazí......
My sme s manželom tiež sami - manžela vidím 48 hodín do mesiaca - ale každý mi otrepe o hlavu: keď si chcela vlastný byt - tak sa nesťažuj...." a napriek tomu sa do poprad babytunintu posťažujem, napísala som, že máme konečne vstavané skrine, že máme novú posteľ, nové matrace.... nebolo to lacné priznám sa tak mi vysvetli - prečo Danka nevybehla na mňa s výčitkami? alebo na iné baby, ktoré chodia s deťmi na kúpalisko, do zoo.... ako každá normálna rodinka - každý podľa svojich možností.... ja som sa tam sťažovala viac ako ktorákoľvek baba -aj som sa pochválila - a????? prečo mi danka nič nevyčítala????? Ja proti Danke nič nemám, ale jendoducho neznášam nespravedlnosť

zuzka1.
14. sep 2009

myslim, ze v tom su aj osobne nesympatie, proste to z nej nejak vylezlo, ja som citala aj dalej trosku a tam oblo ze danka pre nich robila, tak si mylsim ze sa to pokazilo uz tam.

dufam, ze zostanete kamaratky nadalej, danka to urcite nemyslela tak, ze sa na nu teraz vsetky vrhnete. 😉

miavin
14. sep 2009

zuzka - nevrhneme - má kamošky v témach - ona nie je zlý človek, len jednoducho každý má iný názor
môj názor je: mali si to vyriešiť a nie že to rieši tu cez túto tému - kľudne by tu mohla začať písať hociktorá....a možno by ten váš názor bol iný, možno nie... neriešim to - modrý koník bolo forum, kde som sa vyventilovala - ale nemienim tu riešiť detiské vrtochy..... 😉

zuzka1.
14. sep 2009

nechajme to uz tak, vy ste si v teme pisali, mylsim vinka, ze pislaa nejakej vestici mail a tak. funguje to etse, nevies?pisala si jej aj ty??
ma to zaujalo normalne, by som chcela vediet, co mi napise.

norik1
14. sep 2009

jeeeeejda tu sa toho teda udialo..... cumim..... v kazdom pripade verim, ze sa toto nedorozumenie rychlo vysvetli.... priznam sa ze mi chyba prilis vela informacii tak sa radsej do diskusie nezapajam 🤐

zuzka1.
14. sep 2009

norika moja, no pis, ako bolo. dlha dovca, ani do roboty poriadne nechodila adovolenkuje, jak po 100 rokoch, herecka nasa 😀

ako maly??pacilo s amu??mm?? svokrusa upratala, navarila, ozehlila, gatky poskladala???

miavin
14. sep 2009

norik - hej vinka má tuším mail na vešticu -skúsim opýtať 🙂

zuzka1.
14. sep 2009

ja som ho nasla v tej vasej tmee, len osm chcela veidet, ci to ozaj funguje. ci to nie je nejaky odrb a posle mi ucet na 100E 😅

miavin
14. sep 2009

zuzka - vraj to nie je odrb - vraj len mail stačí poslať - ale napíš vinke ip - pre istotu -aby nebol prúser 😀
dievčatá - prajem Vám dobrú noc a nehnevajte sa, že som tak vtrhla do vašej témy - no nedalo mi to ostať so založenými rukami
majte sa krásme 😉

zuzka1.
14. sep 2009

idem aj ja teda zalahnut🙂
zajtra napisem tej vinke, ze co to, ako to, som zvedava. 😉

norika my uz spime, ale ty kludne pis, mas zameskane 😀 😀

zajtra ides na to skolenie, ci v stredu ci ako???zajtra este doma snad, nie,?

norik1
14. sep 2009

he heeeeee Zuziiiik si to presne odhalila, vyprala fsecko fsecicko, gatky naujladane, postelne pradlo vymenene, kvety preliate, proste klasika MJS..... ziadna zmena 😀 😀 😀 s tym rozdielom, ze teraz mi to oznamila aj do telefonu, aby som si to vsimla a ze mi posle fakturu za upratanie 😀 😀 😀 😀

Maly je morsky clovek, uplne zboznoval more, ani z vody nechcel vyliezt.... vsetci ho tam zboznovali, lebo je vychcany (zeby po mamke?) - na kazdeho sa usmieva ako anjelik a potom vsetci z neho tecu 🙂 Mm skoro odpadol ked s nim siel do obchodu, otvoril dvere a predavacka krici - FIlipeeee zdravo!!! a pritom on ju videl prvy krat he he

super zvladol aj cestu, celu noc spal, proste idelane dieta cestovatelske he he. Inac mame konecne horny zub, pravu jednotku, zvysok ma cele dasna spuchnute, ale kupili sme mu tam v lekarni taku retiazku na krk z nejakych mineralov s magnetom, vraj lieci bolesti hlavne zubov, tak som skusila, skoro okamzite prestal slintat a jedine co robil, ze si teraz hryzie prsty. Ale ine priznaky skoro celkom zmizli.....

zuzka1.
14. sep 2009

dobreee norik, tak maly ma mamickine geny v nadmernom mnostve 😀 😀 😀 sikovny chlapcek, balic jak moj, ten pre istotu zmurka na vsetky, lae vybera pekne 😀 cely tato 😀

posli nejaky mineral, my sice neslincmee, ale hryzeme tiez, ale ten dologel co mam ma rad a pomaha, psinka pekne.

kedy ides na skolenie?
v nitre otvorili mlyny, nakupne centrum, nieco pre teba.

norik1
14. sep 2009

Zuzik zajtra odchod na to skolenie, ziadne volno 😀 najlepsie je, ze ja zajtra do blavy a mm na tri dni na sluzobku v stredu rano, maly sa asi zblazni ked nas po dva a pol tyzdnoch zrazu dva dni neuvidi.....

ideme plne auto a asi budem musiet ist hornou cestou lebo traja nastupia v PO, takze este uvidim, ale zavolam ti z BA ak by sme sli tou hornou trasou.... kokso dnes sme dotiahli 1300 km a zajtra dalsich 500.... a to sme mali prist az zajtra, ale mm zomrel starky (pamätate, co bol minule leto v Chorvatsku a mm pre neho utekal na otockubo sa vypekal na slnku a dostal upal?) Tak v nedelu oslavil 95 a v piatok mal uz aj pohreb...

kludne spite, ja mam abstak lebo mm dokonca ani nehucal ked som sla vtedy na ten net, ale co sa nestalo? pridem o dva dni a compy zblaene!!!! ze koniec sezony!!!!

Inac bolo super, more teple, strava nenormalna, pribrala som aspon 5 kil no fuj Norik, mm schudol hnusak (ale na margo toho musim napisat, ze si dal raz plody mora a asi neboli prave najcerstvejsie, 4 dni stravil behanim a to sa to potom chudne!!)... ked sa prehrabem tymi fotkami tak jasne ze dajake nahodim 🙂

norik1
14. sep 2009

Co som rada tak sa nam podarilo stretnut sa aj s priatelmi z Irska co sme spolu pred dvomi rokmi boli na raftingu a tak sme si sadli (zeby to bolo chlastom????) ze sme spolu zvysok dovci prechlastali.... no a s Irmi sa inak chlasce..... Oni tam kupili kus zeme a chcu postavit Irish pub, my sme minule leto neboli lebo maly bol moc maly a teraz sme sa po dvoch rokoch stretli, jeskove oci baby to bol strasne dobry pocit, stretnut takto priatelov po dvoch rokoch, hlavne ak ziju tak daleko od seba.... strasne sa mi to pacilo 😎

a este cestou naspät dnes sme si dali prestavku v Budapesti v Campone, Je tam Tropicarium a Oceanium, co sa ide takym tunelom cez akvarko a zraloky a raje plavaju par metrov od teba.... super to bolo, ak budete mat cestu, tak sa tam stavte, fakt sa zralok 20 cm od hlavy len tak nevidi 😀 .... 😎

juj idem spat lebo vyzeram ako zombie po dnesnej noci v aute, cmuky cmuky chybali ste mi 😉 velmo velmo. Kupila som vam aj suveniry ale ste moc daleko, tak si ich necham 😀 😀 😀 😀

norik1
14. sep 2009

Erika moooooooc ma mrzi co sa stalo, ale ako pises - tak to malo byt, ty si silna osoba, zvladnes to a cochvila sa budes tesit opät 😉 ja to viem 😉 teraz to boli, ale co boli, to preboli a opät vyjde na oblohu slniecko...cmuky obom chlapcom 🙂
Ps. Videa su dobreee len preco je mna vidiet a teba len pocut?????? 😉

vinka
14. sep 2009

No babenky.K tej veštici.Ja ten mail už nemám. ☹ ☹ ☹ Moje ratolesti mi potrhali papiere pri pc a tam som to mala.Ale nájdete ho aj na téme veštice.Tam som ho dostala.Ona nepošle účet len číslo účtu a vy samé podla vlastného uváženia jej darujete sumu kolko chcete.A ak chcete aj 100 eur môžete. 😀 😀 😀 😀 😀

danciacik
15. sep 2009

Baby ďakujem veľmi pekne, že ste sa ma zastali. Veľa to pre mňa znamená. ň
Ja som večer išla spať ku deťom lebo plačkali a tak som dúfala, že si tu popíšem ale nakoniec aj dobre že som tu nebola. Len si teraz nie som istá, či vôbec môžem ešte niekde písať. Lebo teraz ma bue asi každý kontrolovať.
Ale baby ste fakt zlaté -toto pre mňaešte nik neurobil.

zuzka1.
15. sep 2009

dobre ranko, norikus chvlaim pekne si vsetko popisala. musim spravit plan cesty, to torpicarium by mohlo byt super. je to niekde aj na nete??asi hej, musi to najst. muselo byt super stretnut znamych, som rada, ze sa ti pacilo, ze ste boli vsetrci spokojni, aj ze si pribrala 😀 😀 😀 😀 mam cas ta dobiehat 😉 teda ze budeme chudnut spolu 😉 tak daj vediet norik, co a a ko, kolko tam budete?? ozaj, chodite na skolenia preto, ze sa idete spajat??? vsetko viem, znamy je nejaky sefik v nitre. tak tu bol, sme sa vypravasli a hovorila som, ze sak aj kamoska robi v telefonnej spolocnosti a tak, bla bla. som povedala 😝 😀 😀 😀 danka nic sa nedeje, kedykolkvek bude treba, ved si uz nasa, nie??? vinka je to tento ciganske.karty@gmail.sk? ja som to nasla niekde vo vasej teme 😉

danciacik
15. sep 2009

Zuzi ty si poklad. Jooj ako to dobre znie. Si pripadám ako puberťáčka lebo hneď ráno som si fajne porevala.
Zuzi inak áno je to tento mail - na tento som písala aj ja. Odpoveď ti príde tak za 1 až 2 týždne.

zuzka1.
15. sep 2009

danka a bola si spokojna? 😉

danciacik
15. sep 2009

Vieš čo ako na to pozerám tak viac menej sa trafila. Povedala, že do konca roka budeme na tom zle a potom sa to začne obracať k lepšiemu vďaka môjmu mužovi. No a ako to teraz vidím tak asi sa to začína plniť.

danciacik
15. sep 2009

Inak Zuzi, včera som už nestihla ale dnes som ti poslala darček na Farmville. 😀