Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
23. sep 2009

nie nezduhli ja som tu stale len odpisujem babam co maju zaujem o tovar ze co a ako tak nestiham

zuzka1.
23. sep 2009

danka ,myslim, ze hej,
tak mne maly spinka, zaspaval pomaly 2 hodiny, uz osom ho chcela vybrat, ze teda nebudeme spat a on zaspinkal. idem zvesit pradlo a dat si kavu.
kto si da?

lamada181
23. sep 2009

zuzu sprav aj mne slabu prosim a mliecko a cukor dobre jma idem zo smetami a kuknut postu boze nic sa mi nechce 🙂

danciacik
23. sep 2009

Zuzi aj ja chcem kávičku ale riadne silnú. Bola pre mňa krátka noc. 😀 . Tak som nejaká oťapená

lamada181
23. sep 2009

dani asi nam nic nezostava len si ju spravit kazda sama domka horor tak nerada pijem kavu sama

danciacik
23. sep 2009

Jani ja väčšinou svoju nestihnem ani vypiť pretože ja ráno urobím dve kávy a nechám chladnúť, keď manžel vstane tak si svoju vypije a kým ja odnesiem Larku do škôlky tak vypije aj moju, lebo ja mám rada studenú kávu. Takže ja sa ráno ku káve poriadne ani nedostanem tak si musím urobiť neskôr. Ale keď ma MM voľno tak aj keď urobím neskôr tak aj tú mi vypije 😀

lamada181
23. sep 2009

no vidis ja kavu som nepila pekne dlho ale ked si ju dam tak musim mat na to chvilku len pre seba a musi to byt dobra kvalitna kava v pp chodime do jedneho hotelu alebo baru ci co to je na pesej na nu

danciacik
23. sep 2009

Hm, a nevieš ako sa volá?
Ja zbožňujem viedenskú kávu a najlepšiu robia na Juhu v pizzerii Venezia.

amatula
23. sep 2009

aaahojte

no dnes je tazky den...decko uz od jedenastej vymysla v postielke 🙄 uz bol aj pokadeny,polievku bol jest..teraz bol chvilu ticho tak kukam ze ci spí a on dotrhal vankusik mali co má a robí mi tu stojky 😒 keby mal o rok viac asi mu nasekam na holú 😠
babicka sa v poslednej dobe akosi casto nudí tak ho zobere na prechadzku do obeda a on potom nevie co zo sebou....
ja mám akusi unavu..jesennu 😕 😅 slapem na ručnu brzdu 🙄

a pribrala som styry kila za leto...tak sa snazim schudnut..od siestej nejem!!problem je len v tom ze vydrzim tak do deviatej 😒
idem dopit kafe....ma slahne decko uz skuma ci by sa dala rozobrat postielka 😕 🙄

a mojej malej neterke krsniatku 5rocnej zistili boreliozu 😒 ☹ este to teda nema potvrdene az za dva tyzdne..ale podla priznakov uz by som verila len na zazrak keby nemala 😔 a to mala chudiatko jednoho jedineho kliesta!ale povedali doktory ze uz to prenasaju aj komare a ovady 😒

aj tak ockovat nedam..len povinne!a proti borelioze aj tak nieje ockovanie len proti kliestovej encefalitide

ale som sa rozpisala 😀 a decko nespi a ja som hv...o spravila dnes 🙂 som na seba hrdá 😀

blau
23. sep 2009

dobre si nemusis sa stresuvat, ze si nic nerobila kasli na to povedala psychologicka. A co ta po kilach aj ja som pribrala a co? schdunes neboj...

a boreliozu mala aj moja neter od komara. maly je proti kliest. zaockovany, to je tu v korutanoch asi aj povinne, lebo sme total zamoreny kliestakmy. aj ja som sa musela ist dat, hromadne na magistrat.

pekny den moje mile 🙂

amatula
23. sep 2009

huráá tri krat huráá decko zaspalo a teraz bude vyspavat ked budeme mat ist do skolky 😕 😅 🙄 to su trampoty mamicky na MD 😝 😀

danciacik
23. sep 2009

ta čo to kde ste zase ušli? My sme prišli zo škôlky akurát sme si urobili kávičku - tak dúfam, že mi ju MM nevypije a pôjdeme vonku

zuzka1.
23. sep 2009

uz som tu, boli sme vonku, maly sa dnes totalne napraskal pangasa, robil za tou papanicou jak besny.
pekne sme sa hrali, dobrucky bol nejak moc vynimocne.

v piatok ideme na chatu, sa tesim, maly pojde spat k mojej mamke, v sobotu by som mala mat uz skolu, zacina perne obdobie uz zase raz, koneic prazdnin.

maly haja, idem si dat kupel, ojdmee sa na vecer bicykovat.

danciacik
23. sep 2009

baby ja síce budem vyzerať ako debil ale vysvetlite mi čo je pangas - čo to ste varili? Ja tomu akosi nerozumiem, možno my to voláme inak neviem. Skúste mi to vysvetliť prosím.

zuzka1.
23. sep 2009

danka pangasius je rybka, jemna, bez kosti vyborna

danciacik
23. sep 2009

Ďakujem a to dostanem v každom obchode? Ako ju pripravuješ?

zuzka1.
23. sep 2009

maju to v jednote, lidli, myslim, ze vsade. len ceny sa niekedy dost roznia.

ja?iba trosku olivoveho oleja, posolim trosku, nasypem rascu a dam piect na pol hodku.
alebo pokvapkam citr.staovu s bylinkovym maslom
alebo len osolene a spravim omacku syrovu ako kedy

erikasadek
23. sep 2009

AHOJTE nestiham

PANAGAmus, to radsej nic nehovorim aby ste ma neznenavideli. 😀

ako sa mate??

my uz sme zdravucki,, 🙂

zuzka1.
23. sep 2009

erika pangasius je latinsky nazov, mylsime to iste? 😅 😕

lamada181
23. sep 2009

ahojte jedno dieta patrik spi druhe islo na prazdniny k nasim ja si robim vyborne zemiaky bez oleja bez vsetkeho specialnej panvicke tsak sa tesim
dani pangasiny je najlepsia ryba co moze byt hlavne pre deti ja ju kupujem po kilovom baleni za nejakych 3-4 eur ked je akcia minule bola v metre tak som nakupila
jaj baby ja som tak utahana ze konecna boli sme vonka segra bola tak sme boli zobrat hrozno u svokrovcov take malinke domace hrozienko mnam mali ho ma strasne rad
inac traz vam nieco poviem cele tehotenstvo som pri paulinke jedla jahody ta sa ide za nimi zblaznit pri patkovi to bolo hrozno a ten tiez sa ho nevie dojest a moja mama ked mna cakala jedla pomarance a ja ich vobec nemozem mam vrodenu alergiu hrozne 🙂 🙂 🙂
nepriate sa niekto idem papat a lenosit

dani co ti povedal mm ci este nebol cas

lamada181
23. sep 2009

hmm som tu sama
fiha

erikasadek
23. sep 2009

zuzka, myslime, je to ryba, s indonezie;.

danciacik
23. sep 2009

Ahojte, teraz som deti uspala.
Jani no momentálne je to tak že dnes volal manželovi jeden človek a ponúkol mu prácu - momentálne s ním išiel MM vonku a sa rozprávajú ale keď ju zoberie tak my budeme mesiac bez peňazí lebo z jeho terajšej roboty určite neuvidíme ani cent. Takže asi nič z toho ☹ . Nehnevaj sa.
A ako je ta ryba balená? - nájdem ju normálne pod takým názvom v mraziacich boxoch?
Lebo som to spomenula manželovi a normálne ste mu trafili na chuť 😀
Tak by som zajtra zbehla kúpiť a urobím pozajtra, lebo zajtra chcem robiť vyprážané slané palacinky

norik1
23. sep 2009

cawte cawte, ako sa mate? mz tak perne, klasicky.

Idem vybrat maleho z vane 😀 potom pisnem viac

erikasadek
23. sep 2009

lamada, hlavne pre deti nie, ked len raz uvidis ako ich chovaju, tak to v zivote do uzt nedas a nezto detom..

ziju vo vode kde oni maju svoje domy teda chovaju pod domami, a tam ide vsetka kanalizaci a, no hnus..
ked to tu islo pred 3 rokmi, tak , hned to mizlo s regalov , .. 😉

hned kazdemu presla chut.. a toxicita ani nehovorim...

zase som hnusna, ze.. 😠

vy ma za to znenavidite.. vcre ockovanie,dnes pangamus..

danciacik
23. sep 2009

Norik ty si riadne rýchla 😀

lamada181
23. sep 2009

dani mne to neponahla ako proste uvidis a ak potrebujes nou problem poslem ip
erika eriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaa to je jedina ryba ktora chuti mojim detom a ja sa s nou nemusim prplat takze si mozes hovorit co chces ja mam rada aj pstruha len mam prestavku prejedla som sa
dani kupis ich aj pol kilove to su take tri styri platky momentalne ich maju v akcii v lidli ze vraj ale maju ich urcite aj na juhu v cauflande ked tam chodis to viem isto minule som ich tam kupovala a su ruzove biele no neviem este ake hej normal maju napis pangasius alebo pangasiny
norika je vzdy rychla na to si zvyknes

zuzka1.
23. sep 2009

erika podobne ako lamada, v chovoch nemas nic iste, to by sme nejedli ani kurence, kacice, prasce a podobne 😉

a v mrazoch ako sa udrziavaju zdochnu vsetky bacily ci chcu alebo nie 😉

danka urcite ju najdes, ak nie spytaj sa predavacky. je to ozaj vyborne, myslim, ze sa jej nebudete vediet dojest, ako my. mm aj ja a aj maly ju milujeme.
moja mamka si ju obaluje v slnecnicovych semiackach a tak prazi, mnamka jak svet, ale tak si robi aj tresku a ine rybky. aku ma. k tomu si robieva len zemiaky uvarnee a zleeninu mochovsku vyverenu, dresing a ideeees.

norikus vitaj moja, rychla jak hnacka dneska 😀 😀 😀

mm kupe, pojde kukat panelacik. zajtra idem kadernicke, nech nafarbi. v piaotk idmee na chatu, v sobotu do skoly. bleeeeee

zuzka1.
23. sep 2009

jaaaj a pozerali ste spravy na jojke??
posledny prispevok je od nas z dediny, dnes na stadione slavi 50. moravecky vajda. 300 hosti, kopa zlata, huci tu cela dedina.
ale su to dobri cigosi, slusni, kuknite na nete ak ste nevideli.
a ten jeden v bordovej koseli, co rozprava, mi povedal, ked som prisla z gyndy, ze som tehu, vedlei sme to asi hodinu, ze : "pani, to bude chlapec" a pytam sa a ko to vy mozte vediet? a on, ze pani, cigani vedia vsetko 😉

isla som hned do roboty, robila som v herni a on tam chodieval, velice podareny panko.

erikasadek
23. sep 2009

janse baby, ja viem, ze vsetko, je take , vseliake, ale, po 1 hodinovom pozerani, som bola tak azhnusena, ze ani nahodou.. 😀
a ani moj muz.. 😀

baby; ja vas nekritizujem, ... 😉

norik, ahooooooooj