Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
30. sep 2009

kokos to v telerane rano ste videli??? Rosnicka s frajerom v zivom vstupe? jak dobre som sa zasmiala ha haaaaaaa

zuzka1.
30. sep 2009

dominika???
nevsimla som si, len osm videla, ze je na obraze aj ked nie je pocasie 😀

danciacik
1. okt 2009

Dobré ránko kočky.
No ja som sa včera už neozvala lebo Paťko začal plakať a do jednej rána bol hore že ani oka nezavrel a od jednej podriemkával ale pomedzi to reval ☹ . No nes som úplne hotová 🙄 . Idem ale zrobiť tej mojej bambuli palacinky že ju okrem darčekov bude čakať aj fajný obed.

erikasadek
1. okt 2009

dobre ranko.. 🙂

danka tak to mije luto. take podobne som prezila predvcerom, takze viem aka si dnes znicena;. 😉
ak mozes tak si oddychni.. 😉

zuzka1.
1. okt 2009

Dobre ranko,

tak tazka noc Dani? dnes bude lepsia. 😉

nas maly po ovkovani zatial dobre, len je nejaky zivsi podla mna, no neviem, ale dobre je. Teplotku nemal, uvidime co dnes a zajtra, potom by uz malo byt ok.

idem k nasim, ideme do mesta, fotky dat vyvolat, na kafe, nieco pokupit a sup domov.

erikasadek
1. okt 2009

zuzka, po MMr vakcine, teploty su neskor , mozu byt aj O 2 tyzdne.. 😉
ale dufam ze bude vsetko ok.. 😉

amatula
1. okt 2009

bre ranko

fu vcera bol vecer teda mat 5 detí neviem neviem...sa mi podarilo po osmej ich utisit ked Mato zaspal...aj to som musela stale upozornovat 🙄
ale boli aj udobrovacky s mm 🙂 😀

dnes nevarím lebo som uz 5 kil pribrala 😒 😖 do ritky ako ich mám dat dole..som vcera povedala mm ze varim len redukcny caj 😅 boze ja nemam vobec pevnu vôlu a tak by som ich potrebovala dat dole 🙄
idem povysavat,zehlit mám travnik kosit....

zima je veru zima..ale my ako zuzka kedy a ako chceme si zakurime 🙂
rano sa mi Mato vykakal do nocnika 😵 jupí
od dnes má Dalibor novu ucku v skolke..mladsia odomna tak som zvedava 😕
idem makat a pojdem citat tu novu super knihu co som si kupila 😎 😀 uz som v polovici ale myslim ze ju precitam aj tri krat tak je zaujmava...ze :učebnica pre vodičov a autoškoly 😅

my sme po MMR teplotovali tri dni 😒 Samko je borec

blau
1. okt 2009

Ahoj....
My sme mali vcera smutny den ☹ ☹ ☹
Rano o 6tej sa maly zobudil so stonanim. Vykakal sa a stonal dalej a len plakal. Tlacil tlaci a plakal stonal. len na rukach. Samo M v robote nedostizny, tak som poprosila susedu nech ma zavezie k dokimu. Ten mu spravil sono, ze mu mam spravit. klistir. Tak som mu ho doma spravila, vykakal sa ale stonal tlacil a plakal dalej. Ani necikal. Hrozne stale len na mne zaveseny. Mal bolesti. Ked prisiel M, tak sme isli do nemocky a tam mu zas spravili sono aj teplotu mal a hned mu tam zas spravili klistir a bolo lepsie. Dnes je uz v pohode.
Baby vcera som bola na umretie, plakal on plakala som aj ja 😔 ☹ ☹

A ZAS ma sopliky. Asi aj z toho ako plakal. Ale ja si myslim, ze ma narusenu imunitu potom ockovanie 😢 😢
No idem si Vas precitat ahoooj

amatula
1. okt 2009

jarka 😔 nesmies si to tak brat uz je v pohode.bude dobre ..s detmi si este vytrpís..pridu horsie veci..neboj bude ok....skus mu dvat stravu s vlakninou.a cerstve ovocie..velmi dobre su zavarané slivky,marhule.
neter to mala ale ta nekakala a stonala tri dni 😒

sopliky ma vela detí je jesen ide zima..klud...a ked chces zabavne zvisit imunitu daj vecer po kupeli,sprche- studenu spršku ako my 😉 ..deti sa tomu smeju..hned ich vysusim zababusim a tak su spokojné 😉 teraz si poviete co som to za matku 😅 😀

blau
1. okt 2009

vobec matka, ja viem. len vcera som myslela, ze ma porazi. Furt vzdychal joooj. Sopliky viem, ze to je normalka. Len mu prestali a vcera zacali ako plakal. Ale dr povedal, ze ma cervene hrdlo, takze tu nadchu a to asi dostal odomna.
No ze mu nemam davat ovocie ani mliecne. Pomalinky. Len on zapchu mal len tak naboku v crevach, lebo on sa rano vykakal normal. Jaaaaaaaaaj uz jedol dnes normalka, vsetko dobre. Len vcera ani necikal pol dna nic nechcel.
Je mi jasne, ze si uzijem.
Otuzovala som ho aj ja velmi pomaly, len mu isli zubky sak aj teraz si tam furt prsty pcha, tak dostal sopliky. Ale budem ho otuzovat, aj vit.C mu davam aj sebe. No je take blbe obdobie. Ked malemu nieco je M sa chova ako idi, nebavim sa s nim. Boze ti chlapi su taki natvrdli...

Dosraty z nemocnice, urazeny ked dr. povedal, ze to je podozrive, ze maly nerozprava v jeho veku. Ale ked som mu povedala, ze sa uci dvojjazycne, tak povedal ze aha tak to je ine 😠
Len M nasraty co to je ze debila a na buduci rok tam pojdeme a budes nanho hovorit troma jazykmi 😕
Ach som rada, ze uz je dobre.

amatula
1. okt 2009

jarka tak si to napisala ze som sa az smiala 😅 aj ked to moc do smiechu nieje..
to hej chlapi to je ina kapitola 🙄 to by bolo ale na tri sedenia pri kave 😉 😵
ja som vcera mojmu povedala ze sa normalka rozvediem 😀 len neviem co by som sama robila 😕 😅 😀 a zas on by mi zobrak deti...to sa teraz divite jak máme vsetko dodebatovane ze 🙂 😎 😀

travnik pokoseny idem pozametat toto ja milujem v lete v bikinach a teraz vo vesticke vetrik pofukuje,upracem a potom sa budem kochat 🙂 😎 ja by som aj isla na byt ale toto by mne chybalo..
a uz je aj šarkanovi vetrik 😵

zuzka1.
1. okt 2009

no ahojte, fiiiha JArka moja, nezavidim a drzim palce, nech to ozaj skoncilo , aj tie nepodarene sople nech ksoncia. ja by uz bola v kazajke asi. 😖

alebo mu nasad probiotika, my bereme od vcera zase, chcela som imunoglukan ale dr odporucil radsej probiotika, aj na podporu imunity to je, vyborna vec podla mna.

Mata delite, delite???musim aj ja vymysliet plan B a aj C pre pripad potreby 😀 😀 😀 😀

A inak je normalne, ze dvojjazycne deti rozpravaju az od 2-3 rokov, nie????
ja som mala 3, bola som jednojazycna a az vtedy som zacala rozpravat.

amatula
1. okt 2009

vidis zuzka a od vtedy sa ti jazyk nezastavil 😀 😀 teda spon mám taki pocit 😀

no veru treba plan na vsetko...mi sme vyrovnani ludia..nemam rada ked niekto krvopotne tvrdí ze oni sa nerozvedú,im sa to stat nemoze
akurat ze mi sa nedelime mm povedal ze v takom pripade bere oboch 😕

zuzka1.
1. okt 2009

ozaj a teplotu po MMr 2-3, po 7-10 dnoch moze byt reakcia v podobe vysypu, ak vela treba volat a prist, ak 1-2 vyrazky, nic sa nedeje, normaln areakcia.

inak nas maloy od vcera zbesnel a to myslim vazne! on je rozbesneny uz druhy den, neviem co mu pichli 😀 😀 😀

lamada181
1. okt 2009

ahojte mi sme s mm teraz skoncili s upratrovanym velkym jaj koko bordelu sme zazracne mali konecna so ko vecer sa ozvem

lamada181
1. okt 2009

ahojky tak som sa nasla hmm kde ste kdo dufam ze ked pridem zo sprchy tak tu niekdo uz bude ja som uplne ko dnes som sa s mm normalne prekolnali a este som varila a deti si rozkazali bebe puding a rybaciu pomazanku no horo a vieme nove slovo starka je staka, dedo, bebe a nad timto som sa pekne dlho zamislala co chce a nakoniec mi paulinka vysvetlila ze ked povie patko bebe je to fuj alebo kakal ale ked povie bebe ham tak chce puding no chapete a mm mi povedal jasne ze paulinka to vie vysvetlit ked ho to naucila mala v skolke fajn dnes sa naucili nejaku anglicku pesnicku a nechce mi ju vobec zaspievat no co uz 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

danciacik
1. okt 2009

Ahojte, tak konečne tu trošičku oxidujem. Si predstavte akú má Paťko výdrž - veď on mi za celý deň spal iba 40 minút a to tak približne od desiatej rána do 10:40 a potom už vôbec ale uvrčaný až strach. Tak som teraz večer rezignovala a dala som mu dithiaden lebo sa potrebujeme obidvaja vyspať. Mňa od rána preháňal klient, no už som nevládala. Ale Larka hneď zo škôlky len ťahala domov lebo chcela vedieť či ju doma čaká veľký darček. Ale asi sme splnili jej očakávania lebo bola šťastná ako blcha.
Juuuj hrozná zima inak už u nás je. 😖
Jani prepáč včera som nepostrehla tvoju otázku - ešte nič neprišlo.
Blau tak sa držte nech je malému už len lepšie

zuzka1.
1. okt 2009

ahojte mamusky, my sme bol is malym na dlhej prechadzke, cesotu domov uz nevladal, pytal s ana ruky, hadam dobre pospi.
teploty ziadne, nic som mu na noc ani nedala. ked neni treba,

danka takze tazky den, cooo?uz je vecer, deti pospia, bude oddych.

my ideme s mm von na strik, ku kamaratovi od baru, dlho sme neboli nikde.

lamada181
1. okt 2009

dani ok teda boze ja som zabudla blau dajte sa rychlo do poriadku drzkame palceky deravA UNAVENA HLAVA NO CO UZ dani ja sadnes citim ako keby som mala 100 deti a nenormalne velky dom
jja zuzi neprovokuj

danciacik
1. okt 2009

Jooj Zuzi ta vám fajne ja mám mužíka v robote. Ale dnes mi bola oporou kamoška tak mi pomáhala, taká som jej vďačná bo ja som bola fakt na odstrel.

lamada181
1. okt 2009

baby mne je na hovno idem sa potit zajtra sa ozvem ahojte ☹ ☹

danciacik
1. okt 2009

Pridávam sa, idem spať, už ani na oči nevidím. Dobrú nocku. 😉

erikasadek
1. okt 2009

ahojte na rychlo..
blau moja, vsetci chlapi panika ak deti su chore.. ma spravdu vtedy su absolutne na hlavu. a na porazenie..
maly ma o par mesiacov menej ako josh , no a co ze nerozprva, par slov urcite, ze?
a co cvhce plne skladane vety..???? 😠

dufam ze budete coskoro ok... a nezopakuje sa mu ta , zapcha.. asi ti povedali ze budes musiet zmenit , jedalnicek..

skus davat vlocky namocene , kazdy druhy den.. s medom a bananmi a pomarancovou stavou.. vyborne, a zaroven zdrave avlocky su na zapchy super vec.. 😉
ja do toho davam aj , pomlete mandle, alebo orisky trochu..
proste chutovo ked je tam to vsetko je to super... 😉

amatulka mna teraz zaklincujes, ja , som stych ze s anikdy nerozvedieme..
po 1 ani nemozeme, , nedovolia nam to a po druhe som vzdy slubovala muzovy ze , mu znicim zivot ak by skusil.. 😀 😀 😀

norik1
1. okt 2009

jaaaaaj ja na take otazky nefilozofujem, lebo nieeeee.... ale keby bol rozvod u nas, tak maleho nedame ani jeden, mm na nom visi.... takze nas rozvod by si to odniesol on a to nechceme 😀 tak nad takym ani nerozmyslam...
Navyse mm uz ma jeden za sebou (bezdetny), tak vie o com to je 😖 pre mna dobre 😀 😀

norik1
1. okt 2009

Inac co ja viem Eri, banany pri zapche by som ja asi neriskovala... skor hrusku asi, ale u kazdeho posobi ovocie inak.
A vy papate med a orechy? Aj Josh? Lebo to su najsilnejsie alergeny, este to bude cely zivot jest tak sa s tym neponahlam moc 😉

amatula
1. okt 2009

noriiik to bolo dobreee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
1. okt 2009

ze hej? aj ja som sa narehlila....ty....debiiiiiil...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
1. okt 2009

norik, vlocky aj banan, pretlacia.. 😀
silne prehanadlo ver mi a zdrave.;

josh papa, med a orechy od 8 mesiaca bez probelomov..
vies , my slme skusali vsetko a aj v testoch , mu vysli , ziadna alergia na orechy, lieskovce a podoben takze sme mali dovolene,
$teda nie kazdy den, ale med skoro kazdy v bylinkovom caji, a to len med so slovenka, domaci alebo eu.. nie mimo europske, ktore su alergenne,a v tom je rozdiel..
teda nikdy nemal ,nato reakciu a uz ju ani mat nebude, cim starsi tym lepsie.. 😉

norik1
1. okt 2009

Bozinku babyyyy sa mi hrozne lubila pesnicka co teraz fici na pevneho operatora, hladam hladam a co nenajdem, to spieva Marcel Berky, ste vedeli??

Uz mam v telefone 😀

https://www.youtube.com/watch?v=7TCKS8hWosQ

ak chcete mat doma, http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=1232 kuk na "hudba z reklamy"