Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
20. okt 2009

erika to ca stlo malemu inac nadherne fotky paulinka mami aj mi tam podme no konecna

erikasadek
20. okt 2009

lamada.. 😀

no a predstav si, josh ani nema fotky on sa tych, tekvic vsade bal... 😀

zuzka1.
20. okt 2009

erika 😅 😕

erikasadek
20. okt 2009

zuzka teraz neviem naco reagujes.; 😀 na fotky ci na tu story..

zuzka1.
20. okt 2009

na story, fotku su krasne 😉

erikasadek
20. okt 2009

story je sialena, ako u nenormalnych.. 😖

dakujem, ja padam po pata..

lamada181
20. okt 2009

no teda skoda mohol mat pekne foto
eriaka ako ste dopadli uz mate vsetky testy nie
jaj baby ja sa tak nuddim ze som spravila puding a tak nenormal ale mam zehlenie len to sa mi neopalti kvoli dvom susiakom vytahovt zehlicku az zajtra

erikasadek
20. okt 2009

lamada dakujem za opytanie, ale neviem zatial cakam vcera bol naposledy zavolaju nas, apredvolaju si nas..

baby za 6 dni ma moj muz narodky 42!! rokov no neviem co kupim.. 😅

lamada181
20. okt 2009

NO ERIKA TAK TO TI NEPOMOZEM MOJA MOC JA TOTO VSETKO RIESIM U MOJEJ MAMI V ROBOTE VZDY S NEJAKYM OBLECKOM ALEBO NEJAKOU INOU VECOU

norik1
20. okt 2009

he he eri ty si bola tiez pekna tekvica...ci co to bolo? 😀

babule rotavirus sa ockuje do konca 26. tyzdna zivota, potom uz nie, lebo nema vyznam. My nemame, lebo sme mali posunute ockovanie a nestihli sme, ale keby sa dalo, dala by som to filovi. Urobila by som vsetko pre to, aby som sa s nim uz nikdy nedostala do nemocnice a aby uz nikdy nebol v takom dehydrovanom a vychudnutom stave ako vtedy, ked mal 9 tyzdnov. Aj keby ta vakcina len zmiernila ucinky tej hnacky, aj tak by to stalo za tych 100 eur (minuly rok vychadzala na 5000 sk, neviem ako teraz), lebo ked je dieta chore a bezmocne nanho pozerate, aj 300 eur by ste dali za to, aby mu bolo aspon o trochu lepsie....aj keby ste mali byt na rozkoch bez masla mesiac....Danka urcite vie presne o com hovorim... To su pocity, na ktore clovek nikdy nezabudne a ani 100 rokov ich nezmaze ☹

Eri u nas je Smecta pre deti asi to najlepsie a najsetrnejsie, ktovie, mozno raz budeme na takej urovni, ze nam budu predavat nieco lepsie.... Vies to je ako s Paralenom a Coldrexom. Coldrex ma super marketing, cool reklamy a vsetci si myslia ako im to super zabera. Pritom je to citronovy caj (alebo ina prichut) a rozdrveny Paralen....Staci to pekne zabalit a fuknut na to reklamu a uz to zaraba....a ak ti to este odporuci lekar, ktory ma za to percenta zo zisku....hmmmmmm....ale asi je zbytocne odporucat liek, ktory ani len nemame sancu si kupit? 😉

zuzka1.
20. okt 2009

norika ake krasne kultivovane napisane, materska demencia zazehnana 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
20. okt 2009

Zuzkaaaaa 😀 😀 😀 😀

prihodila som dve fotky z nemocnicnej postielky, uz sa tam smeje, mal 9 tyzdnov a 3300g a to uz bol vykrmeny ....ked sa narodil mal 3400g 😒

amatula
20. okt 2009

erika foto pekne!!!! aj tvoj chlap 🙂 😉 😀

my sme teraz dorazili domov len co som brumikov ulozila....
idem vegetit pred telku 🙂

erikasadek
20. okt 2009

norik moja, no tiorfan , je uplne ina molekula, iny princim ak chces napisem Ti , aka to je.. viem ze som posielal mojej znamej na slovensko, a nedavno znova, lebo ani u nich uz smecta nezabrala,a tiorfan som jej dala ked som bola na slovensku mala som toho vela.. 😀

a zabral hned.. 😉
a reklama na neho nie je ziadna,; ver mi je striktne na lekarsky predpis... 😉

norik1
20. okt 2009

ved ja ti verim, preto dufam ze sa raz aj ku nam do jaskyn dostane.....doftedy....len to co je v lekarnach u nas...ine nema vyznam... 😉

lamada181
20. okt 2009

norik pocuj kolko vazil mali ked sa ti narodil ak mozem ked pises ze vykrmeny

danciacik
20. okt 2009

NOrik no asi ste si toho tiež dosť prežili 😒 .
Kočky poraďte mi ja už neviem čo variť - musím variť niečo čo nie je sladké a čo neobsahuje nič mliečne a ja už nevie čo.
Juuuj dokelu zase ma začína brucho bolieť dofrasa. 😢

erikasadek
20. okt 2009

norik ja by som vam to zelala.. aby ste mali. ver mi..
ja viem z eje vela veci co som mala zo sebou a lekarka co to videla, len pozerala, co je to za molekulu ze taku ani nepozna ake zaujimave a hend hladala na nete, lekarskom o com to je, alebo davkovanie pre deti inac.;
povedala to len tak.. no je to tym ze francuzi su uz davno niekde inde a predsa len je to krajina farmaceutickeho priemyslu..

ale zelala by som vam to aby to bolo ciom skor.;
ved ja to vidim na mame posielam je ,casto lieky od tial ani v cechach nezozenie

lamada181
20. okt 2009

norik fotky su uzasne aj s dovci prosim ta my sme vazili 3300g ked sme mali asi 5 mesiacov asi tak nejak
dani ryby na masle dietne nemliene ci nie

erikasadek
20. okt 2009

norik, 54 cm a 4 160 g 😀 josh.. 😀 😀

norik1
20. okt 2009

Lamada ked sa narodil mal 3,4 kg ☹

norik1
20. okt 2009

no hej, ale vy mate korigovany vek, ved sa tvoj maly nenarodil na termin.... moj 5 dni po termine..a 52 cm 😵

erikasadek
20. okt 2009

no a , 3,4 nie je dobra vaha tu je to uz velke dieta.. 😀
norik aky bol zlaty ked bol maly na nepoznaie... 😉

a hned vedla nasa fotka, s leta hned som si zaspominala.; 🙂

ama dakujem tebe sa paci moj muz.. 😀 😀 😀

erikasadek
20. okt 2009

aky to je korigovany vek??? 🙂 😅

lamada181
20. okt 2009

no dik ved paulinka ked sa narodila mala 51 cm a 3340 g a tento mal 49 cm a 2490 g take nic ale tazky bol bruchu ako keby mal vazit 5 kg ale je zlati a paulinku som prenasala skoro tri tyzdne zelena plodova voda vies co toje
pokazene jedlo normalka no pekne ale co inac nechcete kiahne niekdo pridte si zobrat prosim

norik1
20. okt 2009

ked sa dieta narodi o tri mesiace skor, tak v piatich mesiacoch zivota ma korigovany vek 2 mesiace....tak nejak

erikasadek
20. okt 2009

norik a ja som mimo a komu sa narodilo skor.. babo???

lamada to nemyslis vazne ze si mala taku plodovu a vodu a tak ta nechali.. 😠 😕

danciacik
20. okt 2009

Jani rybku som už robila. ☹
Ja by som kiahne brala keby sme nemali tú skaranú hnačku

lamada181
20. okt 2009

erika mala bola v brusku a ked povedali ze uz tri tyzdne je dost tak mi pustiôli plodovu vodu a ked zistili ze je zela no to som aj ja cumela prosim ta
norik mali bol 34 ale aj tak mas pravdu
akurat som sa rehotala priseil mu ten overal nie som do toho obliekla a ten overal nam bude dobry asi tak o 5-6 mesiacov no nevystre ma ale co uz
dani tak to ti fakt neviem poradit ja som dnes robila spenat ked ho spravis bez mlieka ale aj tak nebude to ono

lamada181
20. okt 2009

baby teraz od veci mate uz nieco pod stromcek?