Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
31. okt 2009

My tu sliny tecu 😀 😀 😀

Matus bol favorit aj pri Samkovi 😀

norik1
31. okt 2009

juuuj tak my sme nemali favorita pre chlapca, zato dievcenske sme mali asi sest favoritiek 😀 😀 😀

Ked bude druhy chlop, tak bude problem, lebo to co sa paci mm, sa nepaci mne alebo naopak 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
31. okt 2009

my sme dohodnuri, ja vyberam pre chlapca, mm pre dievca. pri Samkovi to bolo opacne. ja dievca, on chlapec.

no vcera sme zahajili snazilkovanie, ale mam pred mrchou, takze sa nic nedeje. casu mame dost, snad to pride v spravny cas

norik1
31. okt 2009

my sa tak dohodnut nemozme lebo keby sa volal nas syn tak ako chcel mm, mna by asi trafilo. Kristian sice nie je skarede meno, ale ja s nim nie som stotoznena a nikdy by som si nanho nezvykla. Takze sme museli zvolit formu vzajomnej dohody 😀

Jaaaj mas pravdu, casu dost....aj tak sa to este 200 tisic krat zmeni 😀 😀 😀

Blau prosim ta neries 300g. Jeden zachod to vyriesi 😉 😀 😀 😀 Ved si stihlucka a krasna 🙂 my vorvane ti tichucko zavidime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
31. okt 2009

ze vorvane 😀 😀 😀 😀

a zmeni, jasne, ze hej, kriste, ve dja sama neviem.

mne sa paci aj Karin, Natalia, Nikolka, Simon, Matus, Adam, Tamara................

norik1
31. okt 2009

ty brdo to musis rodit a rodit.... alebo sa zamestnat v skolstve he heee

zuzka1.
31. okt 2009

no mam to tazke, ja viem 😀 😀 😀 😀 😀

idem hulit, kto sa prida???? 😀

norik1
31. okt 2009

ty provokaterka 😀 😀 😀 este tyzden musim vydrzat a potom je mm tyzden fuc na sluzobke, ale asi ma drbne, bude mi tu oxidovat MJS..... tento tyzden, co tu nebola bol ako rajsky plyn.... 😀

zuzka1.
31. okt 2009

ozaj aj si zistila ci fajci?

norik1
31. okt 2009

horsie...

norik1
31. okt 2009

ale urcite fajci, ja stara kuracka to vycitim na 100 honov....nehovorim, ze stiahne krabicku, ale cigo si da urcite. Betarka jedna, na stare kolena sprostosti robit!!!! Aj mm bratranec co bol u nej na prazdninach (14r) hovoril, ze ked si myslela ze spi, tak si v kuchyni zapalila, ale on to citil....

norik1
1. nov 2009

cafteeeeeee no nie je dnes krasny den? Tu krasne svieti slniecko, sice je 1,5 stupna, ale švici jak sviňa....a ze november he heeeeee 😎 😀 😎

zuzka1.
1. nov 2009

dobre ranko,
tu dnes vynimocne nešvici 😖 ale snad zacne, bola hmla.

utekam varit, som trochen zaspala pokial sa maly hral 😝

co vy dnes??my pojdeme poobede, kedsa chlapi preberu na prechadzku na cintorin, popalit a pospominat 🙂

norik1
1. nov 2009

ja dnes nikam nejdem, bojkot rodinny vyhlasujem 😀 tu v KE pojdeme cez tyzden a k babke pocestujeme next week. Do Martina sa trepat teraz nebudeme, pojdeme na hroby ked pojdeme ku krstnej 😵

amatula
1. nov 2009

ahojte
zuzka mas to ty problem s menami 🙂 ..my sme mali tiez tolko dievcenskych a pre chlapca nic tak to aj dopadlo 😒 a sak aj Martin ujde ked uz ine v tej rychlosti nenapadalo 😒 😎
my tiez asi skocime nieco popalit..snad ..ked uz mame vymenu nazorov za sebou 😅

norik vsetko najlepsie!!!!hlavne vela zdravia stastia 😵 🙂

erikasadek
1. nov 2009

zuzka ty snazilkujes tak dame preteky.. 😀

ahojte.. 🙂

lamada ak si ten program uz urobiola a ulozila, tak si zapni, piccasu, a klikni , na , pridanie, neviem ako pise v slovenscine, ale ked pridavas manualne, s kamery alebo inej peripherique, kliknes ta , na tvoj hard disc a hladas vo videach.. 😉

zuzka1.
1. nov 2009

Jaaaaj Norika, vsetko najlepsie, vela vela zdravicka, stasticka, peneži, sexu, pokoja a usmevu 😀 mame ta radi 🙂

Martinko je pekne meno 🙂

uz ste stihli??moj spi, chuda doesiel z hory rano o 4, rozbiti, chlapi tahali 2 noci na chate, niektori aj 3. MM bol len vcera od vecera, rano smradek statocny v spalni, hned mi bolo jasne, ze mneralku nepil 😀 tak ho leicim, teraz ma spanok nariadeny.

obed hotovy, cakam kym maly vstane, nastrete, este mm stara mama a ujo pridu a ideme papat.

krpito
1. nov 2009

zuza (zuzka1.) Ty hulíš ? 😀 to sa musím dozvedieť v druhej téme 🙂 😉 😝

zuzka1.
1. nov 2009

Jaaaaj Drahusa jedna 😀 😀 😀 hej, este od puberty, prestala som v tehu a dojceni, po kojeni zacala trubka zasa asi 2 tyzdne po.
Ale zase sa chystame prestat, ked ostanenm tehu, ja urcite, mm neisty a svokor ako ho poznam mozno aj hej. uvidime 😀 😀

ked som ostala tehu(to je pre mna jediny doovod prestat), tak sa zo mna stava velky bojovnik proti fajceniu 😀

erikasadek
1. nov 2009

norik, vsetko najlepsie moja, typujem ze mas narodeninky moja, tak vsetko len to najlepsie.. Ti zelam.. 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka uz nehul.. 😀 😀 😀 😀

norik1
1. nov 2009

Dakujeeeem baby🙂 Ste zlate ze ste si spomenuli 🙂

Hej Eri, narodeniny, fasa datum, ne?

Dostala som to, co som si nakupila a dnes som tie nakupy uspesne zavrsila cizmickami nad clenok he heeeee nasi vcera dali prachy nech si kupim co chcem, tak som si kupila, ne????

Dali sme si k husacinke s mm pol deci na pripitok jeskove oci bavi mi jak nikdy, ja som asi ako Zuzkin m po celej noci 😀 😀 😀

erikasadek
1. nov 2009

norik supêr datum. 😀 moja len si to uzi v zdravicku.. 😉 🙂 😀

norik1
1. nov 2009

Dakujem 😵 uzivam si - nevarim, nepratam, nerobim NIC!!! 😀

erikasadek
1. nov 2009

no este to by chybalo aby si pratala.. 😠 😀

ja prave robim nove videa, s disney tak to potom hodim.. a

ak este tu budes urobila som podobne video ako predtym,ale mam pocit ze totoje ovela lepsie, potrebujem vediet nazor.. 😉

erikasadek
1. nov 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/Recemment...

no tu je, tak povedzte mi, ak mate zaujem, ktore je lepsie?? 😵

lamada tak co uz sa Ti podarilo?? 😉

danciacik
1. nov 2009

Ahojte kočky.
Norik všetko najlepšie, veľa zdravíčka, šťastíčka a splnených prianí.
No ja taký prográmv PC nemám 😒 , škoda.
Ako trávite nedeľu? My chodíme pomaličky vonku - skúšame lebo Paťko nebol 3 týždne vonku.

lamada181
1. nov 2009

ahojte erika nejde mi to neveim preco ale segra vravi ze sa na to kukne ze to nemam znastavene tak som zvedava
norika vsetko najleosie k narodeninam fasa datum nemohla si pockat a babovka sa podarla mnamman
dani zavidim ze vonka mi mame tie kiahne mozem zabudat jaj strasne je vyhadzany hodim potom foto

danciacik
1. nov 2009

Jeeej našla som ten súbor v PC ale neviem s ním robiť 😅 . Všetko tam je po anglicky som z toho magor. 😀
Jani moja verím ti, my sme boli doma 3 týždne a fakt mi stačilo.
Zuzi a čo by si chcela chlapca či dievčatko?

lamada181
1. nov 2009

novidis mne sa akurat nainstloval chybajuci clanok aby som mohla davat videa haha uz vam to dam za chvilu ale nieje to dokoncene este ale to chapenzi ze

danciacik
1. nov 2009

jeeej už mi to ide len nemám po ruke hudbu