Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
3. nov 2009

No erika parada ako v rozpravke. Akurat nam o tomto doktorka rozpravala na prednaske ako taketo nieco a televizia vplyva na nervovy system maleho dietata.
Az by sme sa pozerali. Nervovy system este nieje dostatocne vyvinuty a nevie to tak spracovat ako dospely. U nej je tv absolute no go , pre male deti. Ma to odozvu na spanku, psychike, motorike a neviem na co vsetko este. Odbehovala som kontrolovat maleho.
Ale video krasne a urcite aj zazitok.

erikasadek
3. nov 2009

blau , vaznbe j azase ked to vidia tak su ako v rozpraveke ver ... je to zazitok aj pre mna ako dospeleho, a nieto pre nich ani nedychaju...

josh krici mickey mickey , ahoj mickey, a pato taktiez.. 😀

a na joshovi to nezanechalo teda podl amna nic skor naopak, vzdy s niecim novym nas potom porekvapi aj v rozpravani teda teraz za rozrozpraval , ze , su s neho vel aludi na makko.. 😀 😀

lamada181
3. nov 2009

eri perfektne

erikasadek
3. nov 2009

pacilo sa???? malej??? 🙂

lamada181
3. nov 2009

strasne mami podme tam ja nechcem jeziska darceky podme tam tak sme kukali nieco tak leteckyvykendovy pobyt 2 dospele osoby a dve deti 350 eur tak uvidime ale aj tak potrebujes peniaze mat zo sebou potom stupne vidis kolko je tam stupne

danciacik
3. nov 2009

No tak baby všetko som pochopila ale píše mi chybu pri odovzdávaní takže to nechce pridať. 😠

erikasadek
3. nov 2009

no , ano ten vikend s aopalti lebo je aj so vstupnym.. 😉
ale , co s atyka jedla treba mat penazi. to je pravda, jedine ze is navaris v hotely a donesies..

my nikdy nekupujeme jedlo tam, vsetko je to o nicom a hovadsky drahe, a tak vsetko do ladnicky na kocik a ideme.. 😀 😀 😀

lenze my mame rocny pas, stoji ma 90 euro na rok preto tam chodime kazdy tyzden.. 😉

este je aj park asterix , uzasna vec tam mas aj delfinarium.. 😉 super.. parc ; zabvny..

erikasadek
3. nov 2009

este som hodila do zufaliek video s versailles, nemozem najste tie lepsie, na buduce, ay ste videli nase pikniky raz stes apytali... 😉

su tam dve videa. a kde je aj zamok a fontany , zriedkave.. 😉
http://picasaweb.google.fr/erikasadek/Versaille...

amatula
3. nov 2009

a furt si nedate pokoj s tim picasom 😅 🤐 😀
pekne erika pekné...

kde je zuzula 😕 😕 😕 😨 ani tu ani fb zuzka kde si 😢 😢 😢 😢 😕
jaaaaj pockat ona mali ist dnes po doktorkoch nie..ja si tu sama sebe odpovedam 😝 😀 😀
idem ja radsej 😅 😅

erikasadek
3. nov 2009

JA uz som skoncila ama moja, uz nema chut aninaladu a ani cas. 😉
len som sa chcela podelit.. 😉

lamada181
3. nov 2009

dani a ja som mala ten isty problem

danciacik
3. nov 2009

Jani napíš mi ešte moja aku máš priponu toho videa?

zuzka1.
3. nov 2009

ahojte mamuse,
ake ste vy filmarky, erika kranse videjka.

JArka tovju teoriu osm pocula a ja u nas v materskom centre, takze suhlasim, Nam hovorili, ze akokolvek pocity vyzeraju a prejavuju sa pozitivne, preemotivovanie a podobne zalezitosti vplyvaju zle na detsku psychiku.

Tak boli sme v Nitre na to sono, vybavena som bola aj pri plnej cakarni za 10 minut aj so sonom, mam ukazkove, zdrave prsniky. Doktorka povedala, pochvalila a povedala, ze bolest v prsnikoch nie je ukazovatel niecoho, netreba sa bat, niekedy bolia len tak bez priciny. Rakovina(mame v rodine z otcovej strany, aj jej babke jeden amputovali) mi nehorzi co sa tyka zdedenia choroby, kedze je to s ocinovej strany. takze upokojenie.

Od samej radosti sme isli na nakupy, kupila som si cizmicky ani neviem kolke zase, kabelku, nausnice, naramky, malemu ciapku a rukavicky a bodynka v marks and spenceri a svetrik v hm. mm iba trenky, nic nechcel, co sa ten nafrflal ludia, preto taky rychly nakup.

ranajky sme dali v mc donalde, sme si pochutili a isli domkov pre maleho k nasim a spat pokial spal aj maly.

idem nieco porobit v zahrade, listie nestatsne ma tam caka, nakupila som si casopisy, tak mozem vecer citat.

Jani bodynko je krasne, velmi dakujem, dnes prislo.

erikasadek
3. nov 2009

zuzka jarak mam to chapat tak ze j eto nedobre pre deti, ist tam?? 😅

ze budu neako , ovplyvnene psychicky??
pretoze ja ked ich zoberiem na trh v sobotu , plny farieb zeleniny aovocia vone, jedl atak je to len stimulant a take zabavne parky a su tiz stimulant nie??? 😅

lamada181
3. nov 2009

hej som rada
dani tak to neviem fakt kde to ma byt
baby macko usko uz je takze norika mozes poslat adresu mozem pposlat zuzka a erika musie este cakat mate toho viac a chcem to naraz
zuzi a moze byt

erikasadek
3. nov 2009

babya ja som prave prisla nato ze som zle precital problem tej petule, ja som pochopila ze ju svrbi brucho. a nie ze ma problem so zlcnikom... ateda pisla o svrbeni nie?? 😅

zuzka1.
3. nov 2009

jani je perfisne 😉 dakujem etse raz velmi pekne. malemu sadne aj na vlekost, dokonca moja sovkrusa hikala, ze je krasne.

Ta Petula spominala, ze ma problemy aj s pecneou, vtedy byva svrbenie. Byva aj z toho, ze sa pokozka natahuje, to je normal, ale extremne svrbenie byva sposobene zlymi pecenovymi vysledkami napriklad a vtedy je nutna hospitalizacia. kamoska kvoli tomu aj skor rodila.

zo zlcnikom musi vydrzat az do porodu, potom to budu riesit, skor nie, mozu jej to len rozohnat leikmi a dietnou stravou. Len nehcapem, ze ked vie, ze to ma, mala by ist normalnej lekarke a do nemocnice.

erikasadek
3. nov 2009

no vidis ja som prehliada to s tou pecenou.. 😀 svrbenie je caste takze nechapala som jej problem. 😅 no nevadi.. aj tak , mala zmenit lekara ked mu neveri. nie,?

lamada181
3. nov 2009

no ved som jej napisala ze mA IST DO NEMOCNICE ZE TO MOZE BYT ZIVOTU OHROZUJUCE

zuzka1.
3. nov 2009

nechapem niektore zeny 😠

lamada181
3. nov 2009

no presne ked som bola tehotna a nieco ma bolelo viac ako dve hodku uz som telefonovala s dr alebo utekalal tam ved to ohraozuje matku aj dieta nie babby aj vi ste boli opatrne nie 😅
mi mame dnes asi navstevny den bola segra s mojim otcom a teraz prisla svokra jaj baby nervy v triti ma trinken a uci deti stojky chapete moje deti stojky ledva sa vylizali s chorob a ideme mat zlomeninu mna fakt 100 % jebn.. musim to tak skaredo povedat no co vam budem hovorit 😎

lamada181
3. nov 2009

baby asi vam to poslem do konca tyzdna uz vedcinu mam takze tak
strasne sa nudim ludia moji nenormalne
jaj svokra uz odisla nastastie ale nechala mi rozsantene deti
ale totalne
no nic idem nieco vysantit s nimi

AHOJTE
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

erikasadek
3. nov 2009

lamada.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lamada181
3. nov 2009

erika 😉

norik1
3. nov 2009

jejda budem mat dnes co robit kym vas precitam 😀

Lamada ty si hotovy Santa Claus. Napis kolko peniazkov alebo ako sa ti odvdacim 🙂 posielam ip s adresou 😉

dnes narocny den, elbo vcera ked sme sli spat sa Fil rozhodol ze on vstava a ja som vyhrala Cierneho Petra (ved kto iny, nie?), spala som na gauci a on v lehatku lebo nie a nie zaspat, takze neviem neviem dokedy vydrzim... 😖

ale teraz idem citat a kukat videjka

lamada181
3. nov 2009

no baby nerobte si starosti vrasky nebojte ja si to vyberiem naturalach uz mam vsetky dvd hotove jaj aka som sikovna
santa nie norika

zuzka1.
3. nov 2009

lamada sikovnica jedna, ja som doupratovala, vsetko hotove, zajtra spravim obedik, file a zemiakove pyre a nieco upeciem, neviem co este, asi norikinu dedovku , az sa mi bude chcciet ist rano do obchodu tvaroh kupit.

vecer mam povinne citanie casopisov a pozeranie serialov.

erikasadek
3. nov 2009

lamada normalne mi nahans strach ake naturalie si od nas zoberies.??? 😀 😅

zuzka ja som dnes piekla vo velkom , jeden uzas.. 😉

amatula
3. nov 2009

pekny vecer dámy
zuzka super ze si dobre dopadla ..tak ako ja ...vyzera to tak ze vsetky slovenske zeny maju kvalitne prsa 😵 😀 😎
ja mám ist na kontrolu po polroku.. 😝 sa mi nechce..ze ci sa mliecisko nepodarene prestava tvorit...co tak nevyzera 😖 no nist to musim sa objednat....

ja som bola na skok so segrou v shope 😀 kupila som si nove zaclony do spalne..takze zajtra budem tvorit..zacnem umyvanim okien 😝 🙂