• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
cawteeee mamuse ide vas citat zmelirovana kraska :grinning:
3. dec 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej hod foto ty herecka nasa :grinning:
3. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika no vidis aj tu len ja chcem chodit ako clovek :confounded:

norik no ukaz sa :slight_smile: ..uz aj sa ti chce fotit ze
3. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he heeee no vyzera to uplne ako na fotke v pase, len o 5 cm kratsie...no a trochu mam menej toho meliru, ved som nemohla ist z hnedej do brutalneho blondu, co som Jane Mansfield??

mm ma odfotil ale vyzera to eee lebo vecer uz nehadze pekne foto, cez vikend ideme k mm babke, ma oslavu 80-ky, tak verim ze aj hlody budu dobre :wink: no a snad aj fotos budu dobre :wink:
3. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ama j ata chapem moja.. :wink:

norik tak nahod nasa kraska, ukaz sa nam. :wink:
3. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co jezibaby, budeme pisat ci idem spravit vlasy a nechty a pozerat serialy????
3. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha Zuzik otazka vazna....mna dnes mm tlaci do tych serialov.... no uvidime :wink:
3. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik ved ja vzdy vazna :grinning:

idem pred tu telku nech ma spolubyvajuci radost :grinning:
3. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Norik ty fesana jenna :slight_smile:

ama jasne, ze vlavo by som aj ja isla. Ale tu chodi jeden s karickou a zelezom ( berme to, ze je to kocik) a chodi vpravo. Tak ja ti neviem.
Ale ty ako chodec by si mala ist v protismere. Je to lepsie a bezpecnejsie, vidis, ze ide auto. Od chrbta to nevidis. Takze pridavam sa k skupine lavych chodcov
3. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem aj ja dnes na tie serialy mamuchy, aj tak ich vela asi dnes neuvidim he heeeee :grinning: cmuk
3. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he heeeeeeeeeeeeeeee, tak uz vieme co budes robit :confused:

juchachaaaaaaaaaaaa. Ja idem spat, zajtra sa vyraza a potom pride Majio... tak nesmiem to prehnat :fearful:
3. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ama v lavo aj ja som sa na to pitala sme chodci s kociarmi

zuzi pod aj mne spravit nechty pokazila sa mi lampa a dosiel lep na gelove nechty juj a zajtra je vyjazd ako sa mate co noveho no norik ma uces a dalej no nic ide robit testy
:grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky,

drzme Danke palce dnes, myslim, ze uz maju potom.

moj maly pozera normalne v klude rozpravky, normalne neverim, ale musia byt pustene aj pesnicky, tak si viete predstavit.

co vy dnes???idem spravit malemu polievocku, napapaa s aa pojde spinkat.
4. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cfateeee

ja som zacala s vianocnou.mikulaskou vyzdobou :sunglasses: ...Dalibora som obliekla do skolky ..cervene mikulaske tricko,cervene teplaky a na hlavu mikulassku ciapku svietiacu..a ked vosiel do triedy vsetky deti ostali ticho a cucali..si hadam mysleli ze to uz ten miki co im ma dnes prist :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..chcela som ist pofotit ale sa mi nechce trepat aj s Matom keby to je blizsie :rolling_eyes: ach lenivec

navarila som rizota ako pre regiment :sweat_smile: to mm za to moze ze daj obe balenia tej slovenskej ryze :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz ja rizoto som musela skoro v kotliku dorabat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a ved vecer strazim segrine deti tak aspon budu mat co jest :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes vsetky na vyjazd :confused: a ja asi budem sama s piatimi zlobrami :rolling_eyes: ..lebo mm vezie svagra so segrou a uz tam ma daco dohodnute tak tu budem saliet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a tak :slight_smile:
mám celkom fajn naladu a to som si ani nic neslahla :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

papa

juchu sa tesim na zajtra :dizzy_face: ..blauuu pridi ved sa neondi :slight_smile:
4. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blau neondi sa.
Mati oni si hadam ozaj mysleli, ze to Mikulas, :grinning: :grinning:

ja mam polivocku navarenu malemu, isiel hajat skor, nejak nevladal stat na nozkach uz.

idem precitat naposledy veci do ksoly a skraslovat sa zacnem .

Mata posli rizoto ja to velmi lubim, mnaaaam, take fajne by som si dala
4. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute takze mi uz mame vianocnu aj mikulasku vyzdobu hotovu vcera sme postravili stromcek museli sme uz som nevladala bojovat s paulinkou a pocuvat jej rev atak som postavila a ona aj mali zdobili potom hodim par foto

no danke som pisala tak ak nieco budem vediet dam vediet tak snad im to dopadlo dobre

dnes nevarim mm som odprevadila a juj som sama konecne segra prisla takze sa idem pomalicky chystat a tak
:grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lamada stromcek :confused: :fearful: uuuuuuuuuuz .teda mala je z vianoc hotova ze :slight_smile:

to nastastie u nas nehrozí..mne Dalibor povie ked vidi v meste,v obchode stromcek ze im sibe..ved este nie su vianoce :sweat_smile: :grinning:
4. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj som spravila babicke trvalu ma 88 rokov, taka kocka je z nej :sunglasses:

No maly je uz hore rozmaznanec maly. Dnes v noci pride asi M, tak nech sa pozrie na svojho synacika. Pokakal sa musim ist pridem.
4. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje zlate;

malada, pytala, a nie pitala moja skoncis v jazykovom okienku.. :grinning: :grinning: sice ja za tebou nepozastavam. :grinning: :grinning: ja pisem hrozne

inak , clovece teraz vyzdoba, ty si jak, francuzi.. aj oni uz maju vsetci, vianopcne stromceky, postavene, :grinning:

len my nie.. :grinning:
4. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malada, je pekne :grinning:
Ja idem k zubarke, tak mozno az zajtra sa ozvem , lebo vecer idem na zatah.
Majte sa krasne. Zajtra Vas tu aj tak nebude, tak to ma postradat nik nebude, lebo sa budem venovat.
Pekny vikend moje mile :slight_smile:
4. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze,? :grinning: :grinning: :grinning:

lamada moja , ty ma dnes budes preklinat.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

blau tak pekny vikend moja;; :wink:
4. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte moje zlate,

no mam po skuske, kocik odma, mm sklada-
skuska snad ok. dnes pohodovy pizzovy vecer, zajtra bavenica.

erika pozerala som darceky co si kupila malym, kluce mame aj my, presne tie iste len v inej kombinacii, len stali iba 5E a koberec maju nasi drobci, teda mali, uz vyrastli z hrania takeho. pekne,pekne.

ako doma, uz dobre asi, ked malo pises.

Jarka hod babkinu foto :wink:
4. dec 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ahoj pozerala si?? no ja osm rada z eich mam lebo kluce , to je stale hadka, tieto amju svetlo v predu, zvuk, aine somariny.. no vyzeraju presne ako , prave;.
:wink: :slight_smile:

ono tam je este nieco pre pata ale nemohla som to najst.; je to tabulka kde, sklada svoj den, a dni a mesiace..
patao s anevie orientovat v case vobec.. :wink:
4. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzeraju, robia vselico, lenze moj synator ma aj tak najradsej normlane kluce, normlany central a podobne, takze u nas zbytocna hracka :confounded: on len prave,
4. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tieto uz mal v ruke vytrhol jednemu decku mala si vidiet tu bitku :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes dorazil kocik, i je super, pevny, dost velky sa mi zda, pasuje nam tam aj nas fusak cierny, takze aj ladi, nanoznik parada, kosik nakupny je maly, asi jediny nedostatok a je lahucky. som spokojna.
4. dec 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka aky kocik..?? :slight_smile:
4. dec 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na niektorej stranke vzadaie je liink :wink:
4. dec 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TY m a chces znicit ze?? :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem erika, max 2 strany dozadu :grinning:
4. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok