Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
3. dec 2009

cawteeee mamuse ide vas citat zmelirovana kraska 😀

zuzka1.
3. dec 2009

jeeej hod foto ty herecka nasa 😀

amatula
3. dec 2009

erika no vidis aj tu len ja chcem chodit ako clovek 😖

norik no ukaz sa 🙂 ..uz aj sa ti chce fotit ze

norik1
3. dec 2009

he heeee no vyzera to uplne ako na fotke v pase, len o 5 cm kratsie...no a trochu mam menej toho meliru, ved som nemohla ist z hnedej do brutalneho blondu, co som Jane Mansfield??

mm ma odfotil ale vyzera to eee lebo vecer uz nehadze pekne foto, cez vikend ideme k mm babke, ma oslavu 80-ky, tak verim ze aj hlody budu dobre 😉 no a snad aj fotos budu dobre 😉

erikasadek
3. dec 2009

ama j ata chapem moja.. 😉

norik tak nahod nasa kraska, ukaz sa nam. 😉

zuzka1.
3. dec 2009

no co jezibaby, budeme pisat ci idem spravit vlasy a nechty a pozerat serialy????

norik1
3. dec 2009

fiha Zuzik otazka vazna....mna dnes mm tlaci do tych serialov.... no uvidime 😉

zuzka1.
3. dec 2009

norik ved ja vzdy vazna 😀

idem pred tu telku nech ma spolubyvajuci radost 😀

blau
3. dec 2009

Norik ty fesana jenna 🙂

ama jasne, ze vlavo by som aj ja isla. Ale tu chodi jeden s karickou a zelezom ( berme to, ze je to kocik) a chodi vpravo. Tak ja ti neviem.
Ale ty ako chodec by si mala ist v protismere. Je to lepsie a bezpecnejsie, vidis, ze ide auto. Od chrbta to nevidis. Takze pridavam sa k skupine lavych chodcov

norik1
3. dec 2009

Idem aj ja dnes na tie serialy mamuchy, aj tak ich vela asi dnes neuvidim he heeeee 😀 cmuk

blau
3. dec 2009

he heeeeeeeeeeeeeeee, tak uz vieme co budes robit 😕

juchachaaaaaaaaaaaa. Ja idem spat, zajtra sa vyraza a potom pride Majio... tak nesmiem to prehnat 😨

lamada181
3. dec 2009

ahojte ama v lavo aj ja som sa na to pitala sme chodci s kociarmi

zuzi pod aj mne spravit nechty pokazila sa mi lampa a dosiel lep na gelove nechty juj a zajtra je vyjazd ako sa mate co noveho no norik ma uces a dalej no nic ide robit testy
😀 😀 😀

zuzka1.
4. dec 2009

dobre ranko kocky,

drzme Danke palce dnes, myslim, ze uz maju potom.

moj maly pozera normalne v klude rozpravky, normalne neverim, ale musia byt pustene aj pesnicky, tak si viete predstavit.

co vy dnes???idem spravit malemu polievocku, napapaa s aa pojde spinkat.

amatula
4. dec 2009

cfateeee

ja som zacala s vianocnou.mikulaskou vyzdobou 😎 ...Dalibora som obliekla do skolky ..cervene mikulaske tricko,cervene teplaky a na hlavu mikulassku ciapku svietiacu..a ked vosiel do triedy vsetky deti ostali ticho a cucali..si hadam mysleli ze to uz ten miki co im ma dnes prist 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..chcela som ist pofotit ale sa mi nechce trepat aj s Matom keby to je blizsie 🙄 ach lenivec

navarila som rizota ako pre regiment 😅 to mm za to moze ze daj obe balenia tej slovenskej ryze 😝 a teraz ja rizoto som musela skoro v kotliku dorabat 😝 😀
a ved vecer strazim segrine deti tak aspon budu mat co jest 😝

dnes vsetky na vyjazd 😕 a ja asi budem sama s piatimi zlobrami 🙄 ..lebo mm vezie svagra so segrou a uz tam ma daco dohodnute tak tu budem saliet 😝

no a tak 🙂
mám celkom fajn naladu a to som si ani nic neslahla 😀 😀 😀 😎

papa

juchu sa tesim na zajtra 😵 ..blauuu pridi ved sa neondi 🙂

zuzka1.
4. dec 2009

blau neondi sa.
Mati oni si hadam ozaj mysleli, ze to Mikulas, 😀 😀

ja mam polivocku navarenu malemu, isiel hajat skor, nejak nevladal stat na nozkach uz.

idem precitat naposledy veci do ksoly a skraslovat sa zacnem .

Mata posli rizoto ja to velmi lubim, mnaaaam, take fajne by som si dala

lamada181
4. dec 2009

no caute takze mi uz mame vianocnu aj mikulasku vyzdobu hotovu vcera sme postravili stromcek museli sme uz som nevladala bojovat s paulinkou a pocuvat jej rev atak som postavila a ona aj mali zdobili potom hodim par foto

no danke som pisala tak ak nieco budem vediet dam vediet tak snad im to dopadlo dobre

dnes nevarim mm som odprevadila a juj som sama konecne segra prisla takze sa idem pomalicky chystat a tak
😀 😀 😀

amatula
4. dec 2009

lamada stromcek 😕 😨 uuuuuuuuuuz .teda mala je z vianoc hotova ze 🙂

to nastastie u nas nehrozí..mne Dalibor povie ked vidi v meste,v obchode stromcek ze im sibe..ved este nie su vianoce 😅 😀

blau
4. dec 2009

Ahoj som spravila babicke trvalu ma 88 rokov, taka kocka je z nej 😎

No maly je uz hore rozmaznanec maly. Dnes v noci pride asi M, tak nech sa pozrie na svojho synacika. Pokakal sa musim ist pridem.

erikasadek
4. dec 2009

ahojte moje zlate;

malada, pytala, a nie pitala moja skoncis v jazykovom okienku.. 😀 😀 sice ja za tebou nepozastavam. 😀 😀 ja pisem hrozne

inak , clovece teraz vyzdoba, ty si jak, francuzi.. aj oni uz maju vsetci, vianopcne stromceky, postavene, 😀

len my nie.. 😀

blau
4. dec 2009

malada, je pekne 😀
Ja idem k zubarke, tak mozno az zajtra sa ozvem , lebo vecer idem na zatah.
Majte sa krasne. Zajtra Vas tu aj tak nebude, tak to ma postradat nik nebude, lebo sa budem venovat.
Pekny vikend moje mile 🙂

erikasadek
4. dec 2009

ze,? 😀 😀 😀

lamada moja , ty ma dnes budes preklinat.. 😀 😀 😀 😀

blau tak pekny vikend moja;; 😉

zuzka1.
4. dec 2009

Ahojte moje zlate,

no mam po skuske, kocik odma, mm sklada-
skuska snad ok. dnes pohodovy pizzovy vecer, zajtra bavenica.

erika pozerala som darceky co si kupila malym, kluce mame aj my, presne tie iste len v inej kombinacii, len stali iba 5E a koberec maju nasi drobci, teda mali, uz vyrastli z hrania takeho. pekne,pekne.

ako doma, uz dobre asi, ked malo pises.

Jarka hod babkinu foto 😉

erikasadek
4. dec 2009

zuzka ahoj pozerala si?? no ja osm rada z eich mam lebo kluce , to je stale hadka, tieto amju svetlo v predu, zvuk, aine somariny.. no vyzeraju presne ako , prave;.
😉 🙂

ono tam je este nieco pre pata ale nemohla som to najst.; je to tabulka kde, sklada svoj den, a dni a mesiace..
patao s anevie orientovat v case vobec.. 😉

zuzka1.
4. dec 2009

no vyzeraju, robia vselico, lenze moj synator ma aj tak najradsej normlane kluce, normlany central a podobne, takze u nas zbytocna hracka 😖 on len prave,

erikasadek
4. dec 2009

no tieto uz mal v ruke vytrhol jednemu decku mala si vidiet tu bitku 😀 😀 😀

zuzka1.
4. dec 2009

dnes dorazil kocik, i je super, pevny, dost velky sa mi zda, pasuje nam tam aj nas fusak cierny, takze aj ladi, nanoznik parada, kosik nakupny je maly, asi jediny nedostatok a je lahucky. som spokojna.

erikasadek
4. dec 2009

zuzka aky kocik..?? 🙂

zuzka1.
4. dec 2009

na niektorej stranke vzadaie je liink 😉

erikasadek
4. dec 2009

TY m a chces znicit ze?? 😀 😀

zuzka1.
4. dec 2009

neviem erika, max 2 strany dozadu 😀