Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
17. dec 2009

JEZISI ? NORIK , nehnevam moja, zle som to napisla, moja, 🙂

nie, len som ta chcela nalanarit v skutocnosti je to ovel akrajsie, a aj my dospeli, pozerame nato ockami deti, ale halvne , deti, s aidu zblaznit to ma spravdu, je to super, , mne s anajviac pacili ti zajkovia, v sampanskych oharoch, no sranda; 😀

blau, jasne vedela som ze budu hned spomenky. 😉

erikasadek
17. dec 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/LaGaleryL...

tu je trocha s vonku, a hodim aj s vnutra, ja zboznujem tento obchodak,ale treb amat prachy.. 😀 😢

zuzka1.
17. dec 2009

ahojte, maly spi, ideme na zdravotnu s mm a pred telku, snad nieco aj zo studijnych materialov precitam.

trosku som popratala, lebo tu bol bordel jak v psinci, velke upratovanie az v sobotu asi, nechce sa mi, vobec, toto je moje typicke vianocne, ja vanocujem, 😀 😀 leniva som nejaka 😀 😀

Jarka maly obedoval nacas, len my z mm sm nemali kedy. Aspon co to zhodime pre Vianocami, nech mozme kysnut 😀

Erika pekne, ako napisala norika gycove, ale ok. Detska sa idu zblaznit, ja na svetielka moc nie som 😀

Jarka len obuchajte, na co inak su, nie???

Norik dnes ti pride mm ci az zajtra???psycho, ze??ani oddychnut, daj si volaco, nech sa uvolnis 😉
Kamaratka co zije v Rakusku, robi teraz na kopci kde sa lyzuje, asi v polke je chata, tak do prace ide sedackou, zlyzuje do polky kopca a sup ho do prace. To je extrem, ze Jarka 😖 ziju v Innsbrucku, niekde tam v nejakej deidne vsivavej

blau
17. dec 2009

Jezis Innsbruck noooo, to uz je tirolsko, tam su ine hory....Ale tak kto je ako Yetty ako moj brat napr. sa nenabazi za cely zivot tej krasnej prirody. Ja si tak v horach oddychnem strasne tam dycham zhlboka ten dobry vzduch....a taky pokoj v dusi, lebo ja nervak to potrebujem

Som sa nasmiala na Norike ako si to napisala? no nebicko v papulke ( kraaasne) 😀 😀
Zuzik nefajci... 😠
Ano penaz oplieskam, boze dnes som si navyberala tak narychlo no uvidime co mi z toho bude 😨 😨

erikasadek
17. dec 2009

no este trocha gycu, ja osm ako male decko, aj mne vzdy svietia ocka ked to vidim.. 😀

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/LaGaleryL...

nebicko v puske, dobre norik mas , basnicke crievko.. 😉 😀

blau
17. dec 2009

erika sak to vyzera ako u nas doma v obyvke, len stromcek mame trosku mensi a nemame tabulu s napisom GUERLAIN 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

v tej poondenej tv nic nieje idem sa ogabat a spat ahooooooooooooooooooj

norik1
17. dec 2009

jaaaaj tak v jednej vsivavej dedine za Insbruckom som bola na ladovci tyzden lyzovat.... to je nebe a dudy v porovnani s tym tu va svk...

mm zajtra pride, psycho aj pre mna aj pre neho, pre mna z tolkej roboty okolo maleho a prenho ze je tak dlho prec od nas 😅

mas pravdu daco si dam, ale neviem co lebo konecne mozem preglgat takze cola s rumom to asi nebude 😀
Musim vymysliet nieco ine... hriatô?

danciacik
17. dec 2009

Aaaaahojte.
Hlási sa flákač 😀 . trochu som vás prečítala ale nestíham všetko dozadu. Pozerám že rozoberáte pečenie, sneženie a Vianoce. 😉
Ja mám obidve deti doma takže hotová psychiatria. Larke chcú asi v novom roku vyberať nosnú mandľu tak ju do škôlky nedávam, lebo je aj tak nejaká zasoplená.
Včera v noci mi Paťo vystrájal do pol druhej rána, dnes som mu šupla Dithiaden tak dúfam, že tu trošku pobudnem.

zuzka1.
17. dec 2009

to by som si dala aj ja, ja varim malemu polievku karfiolovu na zajtra, nech nemusim nic robit, len seba nachystat, pohrat sa s malym a vyjazd do skoly.

pred tym etse ideme kupit so spoluziakom nieco, ide na sivatky k tej kamaratke, to mame spolocnu do Rakuska, tak jej a jej priatelovi ideme kupit darceky, na kavu a do skoly.

Norik kde presne??moj mm tam za nimi chodieval kazdu zimu, poznaju sa dlho a bol instruktor v ski schule tam.
Ved u tychto kamaratov co robia v Austrii sme si kupili to oblecko lyziarske. On tu ma ski servis, pozicovnu lyzi a shop. Zaraba na vsetky strany. Staraju sa mu tu o to rodicia.

Mata boli ste?asi sa neozve, isli na cestu dnes ci zajtra rano?

amatula
17. dec 2009

caf

kamioon bol suuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeer 😵 🙂 bomba

cestujemne zajtra v noci 😉
rano mám prvu jazdu tak na mna myslite nech to na snieziku nezvrtnem na strechu 😀 😀 😀 😕
mozno cez den stihnem kuk na vas ..podla toho ako stihnem prist domov a zbalit

lamada181
17. dec 2009

blau jak sa to robi a co na to
😀

zuzka1.
17. dec 2009

Mati mylsime na teba, viem aka som bola ja pokakana pred prvou jazdou, po prvej jazde bol pokakany uz len instruktor 😀 😀

nic neboj 😉 ma pedale aj on, tak je to ok 😉

decka sa tesili, coo?

norik1
17. dec 2009

Zuzik Stubeier Gletscher sa to volalo juj aj hned by som sla
http://www.stubaier-gletscher.com/cs/lyzarska-o...

nasi sli dnes do Alp tiez na lyzofku... oco aj mama maju specku lyzovanie, bracho tiez aj je instruktor...ja sa len lyzujem 😀

norik1
17. dec 2009

aj ja som bola poondiata pred prvou jazdou, ktovie preco mi ju dal instruktor na siedmu rano v nedelu? 😀 😀

Ale AMa neboj, bude to v pohode, este ta instruktor z auta po hodine nebude vediet dostat 😀

zuzka1.
18. dec 2009

dobre ranko,

ukazem to mm, lebo sa mi ten nazov mari mozno z rozpravania, bola by sila, keby to etse aj pozna.

Idem do vane, maly pozera rozpravku,ani sa nepohne, vxyzehlit vlasy a ked pojde maly spinkat, pojdem sa este do toho pozriet, si zopakovat.

co vy dnes???

blau
18. dec 2009

Bre ranko. Maly tlaci mandarinky..
M sa lubilo na vianocnom posedeni co to popil, ale ze mu nieje zle. On nepije vobec, ale ked je partia , tak ju nebude kazit, ze?

Dnes pride ....a dobraa spraaavav pondelok dostane auto, takze aj my s L sme mobilny hurraaa.
Dufam, ze to nezvrtnem na strechu
😀 (ama) super, ale aj tu je namraza.

Ja len dufam, ze M dostane dovosku skoro a pojdeme aj my polyzovat, lebo mi to chyyyba velmi.
No len neviem ci mi nebudeme cez jeho dovolenku riesit nase NOVE byvanie.
Lamada neviem viem ze oriesky a kandovane ovocie, daj si do googlu robia to na Morave.

amatula
18. dec 2009

cafteee

este ze moc nepisete len snivate vo velkom 😉 😀 😀 ...ja chcem ist do bojnic na vylet... 😀 😎

stiham citat

teraz som dofrcala domov musi m ist cosi ukuchtit, upratat, zbalit ,okupkat vlasy spravit no vsemozne ukony...prvom rade si dam kkavu 😖 😎

jazda na jednotku s hviezdickou..mám tetu znamu instruktorku! a bola moc moc spokojna s mojim vykonom..tak ma hreje pri srdiecku...idem si dat aj dakeho frtana od stastie lebo to nepredycham 😀 😀 😵

cmuk papa 🙂 🙂 😉 😉 😵 😵 😵

zuzka1.
18. dec 2009

jaaaaj Mati tak sa tesim s tebou, parada, uz to pojde z kopca, raz dva to zmaknes

Tk mas nabity den, daj si kavu a frtana , pojde to lahsie

blau
18. dec 2009

jeeej kkkkava...Mati super, vidis jaka ty budes soperka....

Ja idem tohoto mojho maleho zbalit a spat, lebo skace mi po hlave a rozobral cely gauc, majsterko 😀

erikasadek
18. dec 2009

ahojte , mame rovnake deti, blau moj, doslova tisk a2 kila mandariniek denne. 😀 teda clementin, tie su sladsie;..

ama ja ti blahozelam, vidis si sikulka;. 🙂 super 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
nam znoav snezi a snezi super , pojdeme s detmi vonku neskor, aby vedeli a pamatali si na dlho ako sa chodi po snehu a snehuliak.. 😀

amatula
18. dec 2009

dakujem kujem 😵

jojo tolko toho mám ze neviem kde zacat 😕 serem na vsetko 😝 😀 spravila som cestovinky smotanove a teraz pocuvame s Matom podhradsku ..je z toho paf...stale len tani tani...minule tancoval na smutocny pochod 😅 😒

zeby som hodila par foto s kamionu 😕

lamada181
18. dec 2009

ahojte ja som vymrznuta mala som jazdu od 8 do pol 12 a posralo sa nam auto v kremnici skoro ma vyrutitlo tak som vymrznuta
norik najdi recept a potom hod sem ok

norik1
18. dec 2009

Lamada skusim 🙂

juj mm dnes pride po 4 dnoch, maly vyskoci z koze od radosti...sa tesim 😀
Inac Fil vsetko vola banan, ci je to jablko, mandarinka kiwi alebo banan... donesie mandosku, strci mi ju do ruky, povie "da mnam" ale jest ich nebude ani za svet... 😝

Ama este si budes Ferarri bundu kupovat uvidis 🙂 soferka 😀 len trenuj, na lade sa naucis a v lete to pojde ako keby si soferovala aspon 100 rokov 😀

norik1
18. dec 2009

Inac nasa tema mala 1. decembra rok 😉 tak teda vseeeetko najlepsie 😉 😉 😉

zuzka1.
18. dec 2009

ahojte, ja len tolko, ze som prisla pred pol hodkou, a mam to za A, nakoniec bolo ustne aj pisomne. ale sak nejake IS a IT, MIS,DSS,EIS,KWS,TPS,CAM,CAT,CAQ,CIM,CAP a podobne ptakoviny mi nebudu robit problem.

booze rada som 😀 frtany uz boli,tak ma boli hlava, idem do sprchy a spat 😉

norik1
18. dec 2009

super Zuzik , ja sa idem venovat, maly sa skoro pocikal od radosti ked uvidel mm 😀 😀 😀 pobehal trochen, poskakal a potom total odpadol.....

pa zajtra 😀

danciacik
19. dec 2009

Ahojte dobré ránko.
A tu ešte nikoho?
Páni to je zima? u nás je -15 brrrrr a mne treba ísť s deťmi na nákup.
Včera sme si užívali tatika a dnes som s deťmi sama doma.

zuzka1.
19. dec 2009

ahojte,

u nas -7 hlasim, co z toho, ked bude teplo o 2 dni 😠

hore sme od pol 6, tatik isiel do hory, zobudil maleho 😠 ale uz isiel spinkat, idem aj ja, lebo som total ko.
boli sme nasim zaniest stromcek, trubicky, oplatky a darceky co mali u nas, mamka konci s upratovanim, mm pracuje a ja mam veget. nechce sa mi nic, ale vobec nic, tak idem lezat 😀

co vy???

blau
19. dec 2009

ahoj my sme boli na nakupe, chceli sme ist do klagenfurtu ale zacali a stale padaju tie biele hovna, tak som povedala, ze nejdeme, ale nic sme dokopy nekupili, tak asi pojdeme poobede.

M navaril obedik a chce sa velice tulit 😕 😨 😵 😵
tak to tu vypinam moje mile. My neviem kolko mame stupnov vonku, lebo teplomer zavalil snah. Ale nie nemam tam teplomer a boli sme autom, tak to neviem zhodnotit, ale vcera bolo minus no a dnes bieloooo vsade,
zajtra ak nebude taketo pocko pridu svokorovcia a M pojde s nimi do stajerska, lebo si v pondelok musi ist po auto firemne do viedne.

teraz mam auto a posrate cesty.....hadam to z tych ciest odhrnu 😕
peknu sobotu moje mile

erikasadek
19. dec 2009

ahojte, zuzka blahozelam ku skuske, ty si sikulka... normalne budes asi prva v triede; bifloska;. 😀

blau , biele hovna ake mile; 😀 😀

danka ahoj konecne;.

no aj tu je zima abude este viac, blau na francuzov nemaju ani , rakusania, tu nie je povinnost , menit zimne pneumatiky a a cestary nie su zvyknuty na sneh takze par , snehovych vlociek a je stoho kalamita neskutocna, treba zazit.. avraj, vyspela krajina;. 😀 🙄

inak vsetko po starom zvysok s ami uz nechce znova pisat , pisala som v zufalkach, 😉
ale sme sa zatial akonecne udobrili s muzom po dlhom case vcera vecer tak uvidime kolko mesiacov to vydrzi. 😉