Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
12. jan 2009

v pohode zatial, pokial neviem, no ved uvidime vecer 🙂

erikasadek
12. jan 2009

jaj jaj ty si kludas.. j aosm vzdy besnila po byte....

monkula
12. jan 2009

čaute....
dzanka, DˇAkujem za pochvalu detí 😉 ale vieš čo, tak na prvý pohľad to nie je vidno ,ael malá sa podobá na tatu....
zuzka, ja bývam momentálebn v maalckách, ale inak som z okresu DS.
Chudnem aj ja ,nebojte sa, treba mi, že zuzka? 😀 😀
ten spaľovač tukov sa volá Thermo-x

zuzka1.
12. jan 2009

monkula 😀 😀 😀
dzanka si ho uz objednala, tak som zvedava co to bude za zazrak!!!!!
no som, ja zacnem besnit az pootm 😀
mylsism, ze nie, aj mm ma presviedca, ze az taky ostrostrelec neni, no uvidime!!!!
sranda by to bolo ohromna! 😝

monkula
12. jan 2009

zuzka a máš nejaké iné príznaky tehu? nafúknuté brucho ,zväčšené prsia...
A č osa týak ppania, fakt papá Chiarka všetko... najradšej má polievky ,včera zbúchala na raňajky tanier gulášovej polievky, z osáčku... 😅
Jaaj ,ale je príjemné to an plnú hubu napísať, a mať pochopenie, inde by ma už ukameňovali....
A sem tam si dá aj kúsok klobásky, č os ňou, keĎ je jchutí... a na raňajky zbúchala jeden párok... 😀

zuzka1.
12. jan 2009

Taketo mainy mi perieme!!!ved parky su neskodne a ta polievka??ve dked jej chuti!
my sme dali malemu olizat lsaaninu a klobasku!!!len sa zalizol, potom mal banan a nechcel. sme sa smiali.
Mam silenejsi vytok, brucho nafuknute, ale nemyslim, ze je to z tehu a chodim castejsie na WC, prsia zvacsene, ale nebolia, predtym ma boleli priserne, ja si myslim, ze som neni! to by som sa citila asi inak.

monkula
12. jan 2009

no ,každé tehu je iné.. 😉 😀 😀

zuzka1.
12. jan 2009

no ved to,,,,....
uvidime vecer, uz planujem, ze ked budem nikomu nepovieme!
ale radsej nebudem nic planovat, ved uvidime.

erikasadek
12. jan 2009

kazde tehotenstvo je ine.. to je fakt....

monkula, ja ta neukamenuvavam, ale pozor na klobasy, a udeniny, vies to su veci, ktorym sa treba vyhybat, u deti a tehotnych, z dovodu , bakterii, na ktore nie su imunizovane...
postupne nachazdaju imunitu, na ne, do tych troch rokov...
ale samozrejme to neznamena, ked zje, tak hned dostane, , len clovek nikdy nevie.... 😉

ale inak dobru chut.. 😉 , hlavne ze chuti... nie.. 😉 😝

zuzka1.
12. jan 2009

ja davam malemu cestoviny lepkove uz, lebo chlebik a rozok mu davam uz od 6 mesiaca, ked jem aj ja, a nic sa mu nestalo, myslim, ze keby ma celiakiu, tak sa nejako uz po tolkom chlebe prejavi, nie?
a davam aj jogurty, neviem presne od kedy s amozu, niekde som sa docitala, ze dokonca od 6.mesica u nekojenych, a maly mi to dnes zhltol skoro asj s krabickou

erikasadek
12. jan 2009

zazka tu davame jogurty uz od 6 mesiaca, ale je pravda ze su na baze kojeneckeho lmlieka

deti mozu pomalysky vsetko , vsetko ma svoj cas..
ale len na tie udeniny,a na nepasterizovane, mlieko a potraviny, by som si dala pozor..

amatula
12. jan 2009

ahoj...ze parky....tie keby prestali vyrabat moj Bobo by bol do tyzdna podvyziveny 😅 .....
zuzi....ved treba druhe do paru....ci nie 😉

dididi30
autor
12. jan 2009

caute babulky,

a co uz hippky nedavate? ja vacsinou len tie 😀

inak anglina vam ide super 😉 ja tam radsej nechodim, ja niesom az taka dobra ☹ no neva, snad za par rokov 😀 😉

my tiez uz cestovinky, jogrutikyv hippkach

aj chlebicek , rozky.....podla najnovsieho sa ma lepok davat od 4-6 mesiacov, tak zuzi ste v norme a u kojenych deti co najskor, oni maju crevicka chranene materskym mlieckom, ale my sme zacali od 6 mesiacka
😉
na prikmoch som hodila link a mozno aj sem 😉

zubok este nemame, ale zato lozime a stvornozkujeme a debatime o dusu 🙂
ked chcete kuk do albumu, tam uvidite co dokazmeme 🙂
inak mame 7 mesiackov 😵

dididi30
autor
12. jan 2009

amatula aj moja dcera je od malicka na nich zivena, no a je ok 😅 😉 akurat to zelezo je nic moc, bo ona masko nic moc 😒

erikasadek
12. jan 2009

didi, konecne, ty potvorka....
ani ja tam nechodom, iba podpichujem... 😉

amatula
12. jan 2009

jezis mäso mi sa donho snazime nacpat uz tri roky,coskoro bude mat styry a mäso ani pocut.... 😅
panecku ved mi musime ist obedovat...ja som skoro zabudla 😀 😀

dididi30
autor
12. jan 2009

erika ja sa stale niekde zakecam a koniec 😀

inak moj betarik uz pomaly cez den nespava, od siedmej rana je hore a zaspi az okolo 12 obeda a potom az okolo pol 5 a to tiez len na pol hodky a dost, presne ako jeho segra, takze od roka nebude cez den spavat vobec, jaj mam to ja hyper deti 😝 😀 😎

erika , keby mi aspon podpichovanie v anglictine islo 😅

zuzka1.
12. jan 2009

ja som zacala, nech nevybehnem z cviku a chcem si spravit tu druhu statnicu tak sa zide, a pani ucitelka norik vela pomaha!!! 😀
Didi davame hippky, jasne, ze hej. varim, ale hippky davam tiez. Aj dnes bude, nechce sa mi varit!
my uz tiez konecne lozime, ale ked sa mu nechce, tak s alen doplazi, potvorka mala!

dididi30
autor
12. jan 2009

zuz norik je super ucitelka 🙂

jej tak gratulujrmr k lozeniu 🙂 🙂

zuzka1.
12. jan 2009

dakujem, my grastulujmee k 7.mesiacikkom, dnes som to tu uz spominala , lae to leti, cooo??
no viem, ved konzultujeme vselico!!!

amatula
12. jan 2009

didi tvoj uz aj na nocniku?? 😉 moj je starsi ale neviem si to predstavit ved on neobsedi ani minutu 😠

zuzka1.
12. jan 2009

ja som skusala maleho posadit a hned sa postavil!!!on bude cikat asi kao tatino hned a kakat za pochodu! 😀

dididi30
autor
12. jan 2009

zuzka dakujeme 🙂

veru leti to straaasne rychlo
moja segra dava svojej o mesiac mladsej vsetko doma varene 🙂 ja este nie bojim sa, ale aj na to pride, davam mu nasu polievocku, nesolime ju vobec 😉

amatula, ale vies co , nedavame ho, nejako nieje cas 😅 ale sak on ma cas a nechcem ho stresovat 😉
ved aj tvoj matko ma cas
🙂

zuzka, takto kakaval moj bracho, za pochodu 😀 to bol este malinky, nechcel ist na nocnik a tusim plienkoval do 3 rokov 😀

amatula
12. jan 2009

no aj moj starsi raz kakal za pochodu,ale on aj ochutnal a mi ze co sa tak mracíííí 😀 😀 😀

zuzka1.
12. jan 2009

amamtula 😀 😀 😀 😀 😀 skoro som odpadla!!!!
ved maju cas, najvhodnejsi cas je od 18 mesiacov vraj

dididi30
autor
12. jan 2009

ama dula to som zabudla dopisat, moj bracho to mal rad 😀 ble 😅

zuzka tak tak, oni musia najprv pochopit svoje telicko, teda co sa s nimi deje..tamcu som tak nutila a joj to bolo, ona pol roka chuda sa ucila, ani bitka nepomohla, moje chutiatko ☹ uz to nerobim, som sa poucila, no niekto si to musi odpikat 😒 🙄

zuzka1.
12. jan 2009

tak tak nebudem to silit, ved to pride, casu mame chvalabohu este dost 😉

erikasadek
12. jan 2009

zuzka, ano, vtedy si uvedomuju... ja mam pocit , ze na slovensku velmi skoro davate na nocnik, ale to je len taka observacna poznamka...

didi, no ano , ty sa zakecas a uz neprides... 😀

amatula
12. jan 2009

aj moj starsi sa naucil az okolo dvoch rokov.a uplne jednoducho chvilu sme to trenovali,potom sme mu kupili slapaci traktor z vleckou a psychologicky nutili na nocnik...a vedel to do tyzdna a do dvoch zahodil plienku aj v noci 😉 .....fakt 😵 ....malo kto tomu verí 🙂

monkula
12. jan 2009

erika, ja viem, že údeniny sú škodlivé, no ale nedaj jej kúsok, keď sa na tú klobásku pri varení vianočnej kapustnice tak túžiobne ozerala... ale spapala len kúsoček, nie celú nožičku 😀