Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
4. jan 2010

dobre ranko,

Mati dik, no ved doprajeme mu, nie???teraz sa da dobre nakupit, nieco drahsie, nieco lacnejsie, maminka si potrpi na synacika.
Inak zacal kaslat, teplota neni, vykasliava sopliky, tak davame sirup na kaslik, snad zabere a bude dobre. Inak vsetci z chaty su chori, a vsetci maju rovno zapal priedusiek 😒 my sme tam isli s nadchou obidvaja, tak to mame za seobu, maleho snad vyliecim aj doma.

JArka napise, len sa musi ukludnit, ved vam povie. som s nou vcera pisala na FB

lamada181
4. jan 2010

ahojte jakos sa mame mi sme konecne zdravi jupi aj mamina zivocisne teplo pomohlo 😀

erikasadek
4. jan 2010

jarka moja zlata neviem co sa deje moja

erikasadek
4. jan 2010

docerta .;
znoav ozvy sa nam ak budes moct a myslim na teba;. 😉

lamada181
4. jan 2010

no pani hura na druhej strane
ama drzim palce jadzit na snehu parada
blau cosa deje zlatko sme s tebou

zuzka1.
4. jan 2010

baby nestresujte, nic vazne, booze mala som co napisat. 😖

erikasadek
4. jan 2010

zuzi uz som kludna; 😉

blau
4. jan 2010

Caute bejbyny moje ( napisala som to dobre s tvrdym i,y?!)

Ale nic vsetko je oukej, no len jedneho pekneho vecera ma maly vymkol. Tak ...to je he, nastastie v pohodicke.
Len ide na mna mrcha a som hnusna podrazdena...Novinka: L sa odstavil takze 1.1.2010 si cucol na posledy povedal, ze uz NIE 🙂
Ze by mozno aj z toho som taka, ze klesli hormony, ci co? To asi nie 😀

Spala som s nim joj citim sa ako po chorobe...Vonku zima, ale idem do parfumerie brachovi kupit vonaFku maju ju v akcii.
Sebe nic, lebo novy klucik ma vysiel na 250evronov, takze sa postim 😀

zuzka1.
4. jan 2010

Jarus apson, ze si sa ozvlala, osm to zle napisala, a dievky sa strachovlai.

nam prisiel notebook cislo 2, chcem ist na nakupy do NR, mm do hory na polovakcu, nevieme sa dohodnut 😀 😀 😀

Jarka tak LUca je suep, ked sa sam odstavil, povedal si dost a bolo. a odvtedy nepytal???

lamada181
4. jan 2010

baby moje mne stale nedorazil jezisko mm mi objednal spodne pradlo a balik nikde ide ma picnut s toho a tak som sa tesila

inac baby mali ste fazu ze vas mm sa bal ist k vam do postele ja som to mala ked som bola tehu nenormal chut nan ho ale teraz niesom a mm sa boji lebo mu nedam pokoja chudacik moj rano mi hovori ked siel do roboty ja som taky unaveny ze by som spal so vam vravela odvolali ho z dovolenky do prace juj

blau no aspon ze tak ti kokso aky drahy kluc co mate dvere titanove aj kluce xixixixi

erika aby som nezabudla nevadi ja som si zvikla (cola)

zuzka tak uz sa nebude byt co o pc

norik1
4. jan 2010

jeeej hura Zuzi to som rada ze ten notebook konecne dorazil 🙂 dnes take fofry ze smsku som nasla na obed a ani som nestihala odpisat ☹ sorac

Fil dnes dosiel zo skolky s teplotou 38,2, do obeda nic a ked sa zobudil tak mal teplotu. Ked dosiel dom uz mal len 37, uvidime vecer.... predpokladam ze na nas lezie dalsich 8 zubov, ale mna uz z nich asi porazi 😖

blau
4. jan 2010

no on bol od zaciatku ako z knizky co sa tyka kojenia. Ja som mu neodmietala a on nikdy nebol prsofil. On si nikdy ani nepytal, ze daj mi naozaj nikdy. Ked som mu dala pil. A vecer som sa ho opytala: chces? a on, ze nie...no tak dobre druhy vecer chces?...nie...no a tak je spokojny aj ja aj on.

ANo Janka dvere mame zo zlata a kluce z titanu.... 😀 😀
Zuzik, to je dobre, ze mate 2 velmi dobre....

zuzka1.
4. jan 2010

ja som vam spominala, ze mame vsetky zubky????konence ako tak bude pokoj 😎

blau
4. jan 2010

super zubac jeden malinkyyyyy 😀

norik1
4. jan 2010

zaaaavidiiiiiim 😢 ale v dobrom 😉 my este stale porazenych 8....

Blau to musel teda byt nerv s tym zamkom....ja som za vymknutie platila iba tisicku, ale ked ten zamocnik bez maturity (nic proti) zarobil za tri sekundy tisicku, skoro ma trafilo....

Zuzi dufam ze nakupy vyhrali 😀 😀 😀

lamada181
4. jan 2010

zuzi nieste sami ale tak mi ich mame uz dlho
blau a kde to byvate nech si pridem tie dvere zobrat
baby ja som ko mne to vobec nejde do hlavy furt robim testy na 50 a chyby robi mna takych hovadinach poviem si hlave spravnu odpoved a zakruzkujem kravinu

nieco som vam chcela napisat aj osm zabudla stava sa ze
ktora byva smerom na ba v sobotu mam jazdu po dialnici som si zaplatila este

zuzka1.
4. jan 2010

Na co si si platila jazdu po dialnici, ved vodicak budes robit po meste, nie??to staci, naucis sa potom 😉

Norik nevyhrali nasral ma este predtym, bol v hore, ja som upratovala, hrali sme sa s malym a pozerali rozpravky 😀

zrusila som stromcek, ikebany a aj veniec, iba na oknach som nechala vyzdobu, umyjem az ked nebude mrznut.
Zajtra budem varit malemu, nam a vegetit asi, pojdeme na prechadzku, pekne bolo aj dnes, len sme boli vnutri, kedze kaslal, snad ten sirup zabere a pojdeme sa trosku aspon vyvetrat.

lamada181
4. jan 2010

no ale chela som ist kdesi a kedze dost casto jazdime do pp tak ze si dam jazdu po dialnici a po meste ma to uz neavi lebo stale to iste vies zuzi a treba jazdit myslela som ze to bude drahe a v pohode platim len 10 eur co je v pohode nie cena a chcela som vyskusat iny sme rako pp na ten som uz jazdila a pojdem hlavne cez za tazke pojdem cez strecno co je super lebo tam sa clovek zdokonali total hlavne nervami 😀 😀 😀
zuzi ja som zrusila stromcek uz v sobotu aj ozdoby a tak uz nech mam pokoj 😅
no mi sme dnes mali _15 a cez obed -10 takze mi sme tiez neboli von 😠

inac baby mam fest problem s konom nemozem sa semdost casto dosatat a ked s auz konecne dostanem na stranku kona tak mi neche otvorit tuto nasu temu strasne dlho nacitava kdovie preoc net mam dobry lebo robi mdost vela veci a pohode rychlo tak ja neveim

erikasadek
4. jan 2010

ahojte chorym prajem rychle uzdravenei, filopko moj zlaty.. ☹

zuzka. 😉 ja nemozem muz bude mat teraz svoje vianoce.. 😠

nas stromcek je ajk tak ako za trest , spadol denne aspo 5 krat.. ak nie viac. 😀

lamada dakuejm.;

blau moja.. no , mas zazitok. mne s ato stalo, ale v izraeli.; no horza su to nervy inak tu by si platila 600 euro za vymenu zamku.. 😠 minule moja suseda drzi rekord tento rok uz po 5 krat.. 😀

norik1
4. jan 2010

Lamada aj mne to dnes robi.... nacitava hrozne dlho 😠

erikasadek
4. jan 2010

mate problem s netom.. 😀 mne to letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

norik1
4. jan 2010

tak to tazko Eri, kazda mame urcite ineho providera.... a naraz by to bola prilis velka nahoda

erikasadek
4. jan 2010

no ja nemam problem.. 😉
ja len vrtam.. 😀 nahnevaj sa;.

danciacik
5. jan 2010

Dobré ránko prajem.
Ako sa máte?
Jasom chcela teraz ráno zbehnúť na úrad ale v tej zime sa mi nesceeeee tak pôjdem poobede.
Začal mi pestrý program, okrem svojich detvákov tu mám na 4 hodinky kamoškinho a poobede chodím ku sestre robiť papiere.
Od včera volám kade tade lebo nám s Lakou treba dokončiť vyšetrenia ale stále dovolenkujú 😠
Bodaj by aspoňzdravotná dovolenka vyšla na prvý šup, nie Jani? 😅

blau
5. jan 2010

Bre rano moje....

Zuzik nevadi na nakupy pojdete inokedy pozajtra? 😉
Maly Samko zlaty, nech ho rychlo kasel opusti. Na odhlienenie mu daj na bavlneny kapesnicek pravu bravcovu mast na hrudnik cez noc. Zabera ihned 😉 A zachvilku je po kasli.

Erika mne sa to stalo vo Fancuzsku. Ostala som s deckami vonku pred barakom, a klucik vnutri. Tam su tie trapne zamky... Neplatila som nic, lebo suseda zavolala upratovacku a ta nam otvorila 😅

No Norik presne na toto som si myslela. Ked prisla ta zenska znicila povodny zamok za to pytala 70eciek a na druhy den prisla s novym, aby sa dalo uz otvorit hocikedy aj ked je zamok vnutri a je zamknute a aj za to, aby sme mohli vsetko s povodnym otvorit, zahradu, garazovu branu, pivnicu atd.
Za to pytala 205eciek, ale ze 180eciek bez dokladu. 🙄 🙄 🙄
No co ....kaslat na tie peniaze, tak by som ich oplieskala volakde inde. Esteze sa nic ine nestalo, horsie by bolo keby ma zapnuty sporak alebo co ja viem este co 😒

Zuzik my mame dnes program ako aj vy...

zuzka1.
5. jan 2010

dobre ranko, hlasim sa este s postele 😀

Ozaj chcete tu ziadost o vyssi rodicovsky???Ja to mam napisane, ale kto a kedy to zanesie netusim, neznasam uradnicky, tak to potrva-

co vy dnes???ja mam upratane, pojdem navarit, prejdeme a, maly kaslal jeden raz v noci a teraz rano raz, sa mi zda lepsi ten kaslik, tak uvidime. sirupcek budeme davat, teplota neni.
Norik co Filipko???

Mati?Jarka???

blau
5. jan 2010

Ja som tu o riadok vyssie od teba zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅

zuzka1.
5. jan 2010

uz ta mam, tak volala som dokimu, nikoho tam nemaju, tak som povedala, ze prideme. nech mam dusu na mieste.

vsetci z chaty su chori a vsetci maju zapal priedusiek, tak sa bojim, teplota neni, ale aj tak.
Jarka a ked sa hmyri v noci a podobne to vydrzi??nestaci natriet???

amatula
5. jan 2010

ahojte
joj blau to muselo byt o nerf..tohoto sa ja vzdy obavam ze ma deti vymknu alebo sa zamknu v kupelni 🙄

zuzka tebe sa to píse teraz ze z postele ze 😀 ...ty s tim notebookom aj spavas 😀 😀

ja mám nervy v koncoch..co mne decko robí jedno nepodarene..jak sme prisli z Oravy tal len place..mal sice teplotu jeden den ale potom ok... a teraz take judasske place ze aaaaaaaaah aaaaaaaaaaaaaaah a vcera bol u segry ked som prisla z jazdy len na mne a stale ked nebolo po jeho ze aaaaaaaaaaaaah ahaaaaaaaaaaaaaaah a v noci zasran jeden skoro dve hodiny ahkal ale tak hlasno ze asi aj susedia boli v pozore a zrazu si zlyslel ze chce do postele a zo smiechom zaspal 😕 no co mu spravim 😒
idu mu ocne ci to z toho ma porazi 🙄 ..este ze je Bobo u teti..
zajtra chceme ist lyzovat a Mato má byt u svokry ale ved ked jej zacne achkat a zalostne nariekat tak co 😨 ma ako nevestu zatratí a vyhlasi za neschopnu matku 😝 🙄

vcera jazda o hovne mala som druheho instruktora lebo ze sa striedaju a to ma nejak rozhodilo tak som robila par kiksov ale sak pohoda len sa smial ze ked na mna nedava pozor idem na 5..rychlost 80..a v meste mám boba 🙄 kde idem 20

idem poobede do skoly sa tesim ze si odychnem od toho pihíka maleho..nech sa mm trapi ale on zobere zasa kolegyne na kavu a tie si ho tam budu cickat a on bude mat pokoj 😒

ach priznam sa, ze su chvile ked zo vsetkych slov najviac nenavidim slovo mama 😒

tak pekny den Vám

erikasadek
5. jan 2010

ahojte.. zuzka tak nechcste v poriadku cim skor.. 😉 ama ty lyziarka velka; 🙂
blau no my mame tie blbe dvere , boz emeno im neviem najst nikto sa ti nemoze vlamat , zamky su a kluce su specialne ani kopie ti neurobia j eto nocna mora .; ak stratis kluce, alebo sa zabuchnes.;ale inak spokojna nikto sa nevlame tak lahko, aby vyvrtal len zamok 1 hodina vrtania a za strasneho , hluku takze vsetci susedi ahned su vonku.. 😀

lepsie kao alarm. 😀
ale aj tak viem si predstavit naco vsetko si mohla mysmiet , ked si bola vymknuta. ☹

ja som dnes zaspala baby . ja som strasna;.