• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
tak dojdi, podelime sa :wink:
9. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
By si mi dala? sa navonavkUvat? alebo co to tento krat bude, a Fil by ma odviezol na auticku? jeeej vy ste zlatiii..

Norik co robis, ked si tak rychlo zmizla?

Zuzka ta sa natriasa a Matka prehovara a vrzga urcite :slight_smile:
9. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
uz som doma, mm som dala jest, maleho ulozila, ja sa idem osprchovat a idem sa ucit, bo piatok je tu co by dub a ja som sa poriadne neucila.

Norik, ze v zahrade :grinning: :grinning:

idem ja zeny, zajtra co na obed???ja asi kuracie spizy s farebnou paprikou, varene zemiaky, nejaky salatik. piect nebudem, nechce sa mi :grinning:
9. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridem Zuzka aj zajtra na obed., a potom sa mozes ucit, ale sak ty to zvladnes zas na jednotku ne?

Idem ja het ahoooooooooooooooj zajtra a trosku sa viac snazte :wink: piiisat myslim :sweat_smile:
9. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu som bolaaa len som pratala bordel hrackowy.... tak som sa narehotala na tych fotkach zo skolky, pani ucitelky sa prezliekli za Mikiho a certa a robili qichty.. hodim na fb snad zachvilu

Zuzi ty mas este fantaziu na varenie?? ja mam pocit ze varim dookola 5 jedal a nic viac..

upec tento kolacik, m si ta zas bude chciet vziat jak moj :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2971

rychly a hrozne dobry :slight_smile:
9. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik mas cas sekundu, zavolam ti
9. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ides cica
9. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bre raaaaanko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

sme s norik prevolali prijemne dve hodinky vcera :grinning: :grinning: :grinning:

co porabame dnes???

ja idem spravit tie spizy pokial je maly hore, ked pojde spat musim sa ucit, kedze som to vcera nechala tak. Poobede pride jedno dievcatko s anglictinou nieco vysvetlit, potom sa budem zase ucit, vecer mame ist na navstevu k znamym, maju 2 deti, uvidime este. ako sa bude chciet.

maly sa tu krmi hroznom, pred tym mal dzogurt, sa posere :grinning: :grinning: :grinning: ale sak, ked chuti tak chuti.
mm beha jak odtrhnuty, danove treba dotihnut :grinning:
10. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ste popisali zas nestiham som mimo diania...

ked stane chvilka docitam..idem upratat..a hajde do mesta :slight_smile:

erika ma dnes narodky, kamaratka ma dnes narodky a este aj moj svagor ma dnes ze 17-náááásť... :dizzy_face: to je vek

pekny den....
10. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze 17!!!!dala by som etse raz:grinning:

Mata ides sa potulat? sa mas, ja budem musiet ist, som davno nebola len tak :wink:
10. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze aj ja :dizzy_face: ach to bol vek .krásna,mladá,žiadaná..........už mi ostala len tá krása :grinning:

ze norik mas sekundu zavolam ti...a ze dve prijemne hodinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nejdem tulat,ideme na nakupy,tak normalka...Bobo nechce ist somnou tak idem sama s Matom budem mat viac klud... :wink:

piatok asi pojdeme lyzovat ,mne sa nechce ale Dalibor chce este strasne..len musim najst au-pair pre krpca... :confused:
10. mar 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj my sme boli v pd, ja u zuzbky sa to posuva pre strojcek prerobeny, fuj zvykam si no co uz....
Este zajtra.
Boli sme u bracha a ten prepolil predajnu a vedla su autickari, tak pan majitel sa s malym hral asi 2hodky, tak krasne taky otecko no smiali sme sa :slight_smile:

Ja som zaspala s malym a teraz sa napapam a vybehneme tiez do ulic poo.
10. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. vsetkym vam velmi pekne dakujem za gratulacie velmi ma potesili.. o to viac ze osm teraz sama... :unamused:
velmi pekne od vas.. dakujem. velmi pekne;.
10. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteee

No Zuzi ze prijemne dve hodky to boli ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ama ze uz len krasa....este ze aspon to!! :grinning: :dizzy_face:

Blau boli to, co? sak este chvilu a potom uz nikdy :wink:

Erika no ze si sa ukazala...
10. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A o com ste kecovali?

Boli ja som si uz zvykla, len tie zuby su uz tak rozkivane, ze az....

No Ama krasavica, dobre vyzera neviem co pisti a este je aj mlada.

No Erika :fearful: sa s nami nehra :grinning:
10. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej hej uz nas nelubi Erzibet...

Jaaaaaj sme kecali o vsetkom moznom, vies co sa da za sekundu prebrat???? rehotali sme sa na hlodoch nasich malych pindurov :grinning:
10. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

idem sa ja ucit moje mile premilene cernice. :grinning:
nieco popiste nech mam co citat zajtra.
poradte co navarit, lebo nejak ma nic nenapada. ked nic ine asi francuzske zemiaky, ale poradte nahradnu alternativu, alebo prvotnu
10. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti da erzibet.. :rolling_eyes: :angry: :grinning:
10. mar 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vedela ze ta to vyprovokuje aspon k nejakemu prispevku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon vidno ze nas citas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem vymyslat jedlo a budu to bryndzove halusky zajtra mnaaaaaaaaaam dame si fajne do tela, suroviny uz su v chladnicke, uz teraz sa tesim na obzerstvo :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mnaaaaaaaaaaaaaam francuzske nic nemen to menu si dam!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Ja to poznam takto:

- Kedysi som býval MLADá A PEKNá. Teraz som už iba A...
10. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mnaaaaaaaaaaaaaam francuzske nic nemen to menu si dam!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Ja to poznam takto:

- Kedysi som bývala MLADá A PEKNá. Teraz som už iba A...
10. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne len ma provokujes.. ale nie nemam cas a velmi prezivam dost tazke chvile;. :wink:
10. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri ja viem, citam to vsade inde :wink:

ale vies ze podpichnut musime :wink:
10. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ma sledujes normalne :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved vies, ze Norik Sherlock Holmes-ová je vsade a kazdz zahadu vylusti :sunglasses:

Eri, ale nie je to az take hrozne....byvaju aj horsie. Si predstav, ze by ti nesiel net, lebo by si ho nemala cim zaplatit, alebo dat detom jest :slight_smile: Neboj zachvilu vyjde slniOcko :dizzy_face:
10. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocčendy
tak ako
zuzi to prave este nemam zistene ale pracuje sa vraj nieco je aj v blave
uvidime ci sa vlastne na nieco dam
baby moje viete aka je zima na dedine hrozna
:zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
10. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
He he ze Sherlock Holmesova, esteze tak, slecna Marplova by ma dorazila :grinning: :grinning: :grinning: ale ved FB je king, ten vie fsecko... staci sa ho spytat :dizzy_face: :wink:

A preto aj viem ze este stale mas narodeniny ale psssst nikomu nehovor :wink:
10. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mi je jasne , ze bez FB nikto by po mne nai nestekol. :grinning:

blau , ze mi vypnu net , to by nevadilo ale ze deti nebudu mat co jest to ano.. :wink:
10. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok