Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
17. mar 2010

juj a bratovi som dala v decathlone nakupit v uk, dufam ze posle nejake coool tenisky a detske okuliare 😀

blau
17. mar 2010

no tak to potom mosis odfotit, maleho modela. Nechcem vediet za ake peniaze to bude nakupovat tam a za ake peniaze by sme to kupili tu... 🙂

Idem sa spat. Ozig zajtra kon nepojde, tak stretko dame na FB?
Bruuu noc moje mile...
Ja aj tak stravim doobedie u zubky a potom idem na kozmetiku. A hnida leniva som nestihla za ten cas co som tu ani zumbu, asi zacnem tancUvat doma pred TV a bude 🙂

norik1
17. mar 2010

blau ja sa na zrkadlovku necitim, ale nechala som si poradit ze Sony Cybershot DSC-WX1, sa mi paci hrozne a neskutocne dobreeeeee fotky robi a aj videjo v HD....Z kompaktakov ta lepsia volba 😉

Pofotim babule ale uz spi!!! Teraz ho budit nebudem 🙂 😀 😀 😀 😀

Inac v UK to je o dost lacnejsie a hlavne ak ti tam brat pracuje 😀 😀 😀

blau
17. mar 2010

veru poznam take nakupy v UK.

zrkadlovka foti za teba, takze ja by som zas a znova nevahala. No prave aj ja mam sony a ten sa mi dokazil , ale cil foti ta het, Takze do toho a dizajn je fajin, ja mam sony rada.

Dobre tak teraz ho nefot 🙂
V kazdom pripade, teraz je uz asi kazdy fotak dobry, teda robi pekne fotecky, ze?

norik1
17. mar 2010

eeeeeee nem suhlas, mam Fuji a som si myslela ze robi dobre fotky, kym som nevidela kolegynine fotos na nejakom cybershote....som haFkala...a pochopila som 😔

hahaaaaa jasne ze zrkadlofka je ina pecka, ale ja by som rusila nervy s velkostou a skladnostou, preto mi vyhovuje kompakt... juj sa teraz vytesujem...

no a k tomu fotaku este kupim mm na vyrocie prazsku sunku v konzerve ako za totaca, stale okolo nej chodi v obchode a slinta, ale nikdy si ju nekupi....tak ju dostane ne vyrocie ha haaaa to budu srandy 😀 😀 😀

norik1
19. mar 2010

Ahojteeeeee vitam vas na novom konovi 😀 a konovi prajem veeeela z 😀 😀 😀 dravia

norik1
19. mar 2010

...aj no a zasa je, ved kto iny, ne??????? halooooo??? 🙂

norik1
19. mar 2010

... no a zasa ja, ved kto iny, ne??????? halooooo??? 🙂

norik1
19. mar 2010

... no a zasa ja, ved kto iny, ne??????? halooooo??? 🙂

norik1
19. mar 2010

aha, tak to sa teraz bude nasobit, ked na to kliknes niekolko krat....

erikasadek
20. mar 2010

tak neklikaj.. 😀 😀 😀

ahoj.. 🙂

danciacik
20. mar 2010

Ahojte kočky.
Ako sa mi máte?
My pomaličky, daňové je ešte stále v plnom prúde.
Ale už si aj radosť robíme, boli sme s deckami na nákupoch a konečne som si dala urobiť okuliare, objednali sme si Dolce Gusto a trošku sme sa nakúpili oblečenie.
Juuj ale dnes je krásne.

zuzka1.
20. mar 2010

ahojte babule, kurna ma nechcelo od vcera prihlasit, ze nespravne heslo 😠

krasny den dnes zelam, na maratone som nesla nakoniec, bolo treba ost do skoly, tam chlapcek hadam maldsi odo mna prednasal, isli sme s babami do prdele na vystavu svadobnu, nalicili nas, ucesali a hybaj vyrehotane domov 😀 😀 😀

idem pratat, potom na oslavu. maly je vonku s tatikom. inak by som spala najradsej, ale treba robit, bo cez tyzden ine ovinnosti ohladom skoly, nakupy planovane a podobne. ak bude krasne, nech mozem v zahrade nieco stvarat, seminarky pisat a podobne.

co vy baby,???
Jarka uz doma?
Mati co drobci, uz je uplne ok??

norik1
20. mar 2010

Cafte cafte, ja v pracovnom nasadeni 😀
Mali sme vcera horucky, 38,2 zubiska porazene, strasne ho to boli, snad uz lepsie bude, jest moc nechce, tak uvidime co bude poobede, rano mal uz len 37,1...

U nas krasne vonku, len zacalo dut nehorazne, takze ani prechadzka moc nelaka... 😵

Dufam ze ste vsetky ok 😉

norik1
20. mar 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

Kde ste kto?

zuzka1.
20. mar 2010

Norikus na a ty smaa???
baby kde ste??
Jarka na FB hej a tu nie?? ☹ 😒 bude vilagos 😀

my sme boli u nasich, moja karamelova torta mala super uspech, sestra vyborne napiekla, aj mamka 2 torty, sme sa pretekali 😀 maly sa neksutocne predvadzal sme s anasmiali na nom.

chceli sme ist dnes von, ale nejdeme nikde. nakupy sa budu konat zajtra doobeda 😀 😀 😀 jj svokor povaruje, ked dam maleho spinkat a my behneme do Nitry nieco pokukat.. potrebujem malemu ciapky ason 2, bodynka aspon 8, precohdnu bundicku, ponozky a etse volaco. napadne ma v obchode 😀 😀

co vy???

norik1
21. mar 2010

juuuuj my mame nakupenô, vsetkeho zatial dost takze obchody sa musia zaobist bezo mna 🙂

Piekli sme na obed jahna, uz aj nie je 😀 😀 😀 maly spi a my oslavujeme, lebo je to s nim na nevydrzanie.......sme sa prave smiali ze dokaze dokonale ustvat dvoch dospelych ludi 😀

mm zajtra ide na sluzobku, asi zavolam MJS nech mozem pobehat obchody 🙂

norik1
21. mar 2010

a to som tu prva dnes????

zuzka1.
21. mar 2010

ahojte, my sme mali netradicnu nedelu, maleho som doobeda ulozila, my odchod s mm do NR. Nakupili sme malemu handier, perfis bundicku, gate, ciapky, bodynka, ponozky, furik atd.
sebe len jedny teplaky, mm nic, ja som si okrem nich nic nevybrala. kurna zas nerv, lebo ked mozes minat bez ohladu na vsetko a nevyberis si, jaaaj no ale boli sme v mekaci, potom cestou etse v mcdrive na zmzku a sup domov. bola s nami aj kamoska, ona je z nr, ta instruktorka zumby, sme si tancovali po obchodoch, ked dobre hrali tapy.

Kde ste vsetky????
ideme my s malym von, mrcha mi meska 3tyzdne, kozy bolia jak slak, ani chytit a tehu test negativny 😠 😠 😠
budem musiet ist k dr nech kukne, ci zas cystos nemam, bo ma porazi.

a aby nebolo toho malo, rastie mi osmicka, pravdepodobne do kosti, tak to bude treba vybrat 😠 😝 bleeee
ale inak pohodaaa 😀

norik1
21. mar 2010

jaaaaaj Zuzi jedno lepsie jak druhe 😒 kde ste nakupili? ja som pozerala u nas ale no nie je co...
my mame maleho v posteli, najnovsie mu robime bunker - paplon na postielke a on sa vytesuje neskutocne.... poobede spal tri hodiny, potom bol clekom ok, boli sme na prechadzke.... ja mam pocit, ze do tych dolnych stoliciek este aj rastie, tak kombinuje nechutenstvo, nervozitu, plac a nespavost.... si zavidim teda....zajtra pride MJS bleeee

Zeny pruser, polozila som vrchnak od remosky na plynovu dosku, posmykol sa a roztavil mi dva tie cudliky na horaky, co sa s jnimi reguluje plyn..... mm si este nevsimol, zajtra musim kupit nahradne a nenapadne vymenit 😀 vsak sa to da kupit???

zuzka1.
21. mar 2010

norik mm vravi, ze malo by sa dat kupit v nejakej znackovej predajni. ty si expertka 😀nevies co nas vysavac???este neprisiel 😀 😝

my sme na kupili v pre nase deti, co maju eshop aj na nete, v hm sme nakupili. krasne veci jaj a etse v spenceri.

blau
22. mar 2010

Moje mile premilene, sak som sa tu nevedela vysomarcit.
No cesta dobra, super, M v robote. Ja som bola s malym na nakupoch a troska sa vyblaznil potil s deckami. Varila som cakam kym sa zobudi. POjdem trosku von. Ja milujem toto pocko. Sice hlasia prsat, ale nieje zima jaaaaaaaaaaaaa. Ani sneh uz neni a to som odchadzala a bolo ho strasne vela. V piatok som dohodnuta s tou srbkou susedou, prvy krat, no uvidime co to bude. Ale povedala, ze sa stahuju prec, do kelu... 😒
Natalia a Maurice boli v nemocnici s crevnou chripkou.

Ozaj rozlucka na sk s babami superero, popili sme fuuuj tolko becherovky a M prisiel a ja nadzungana, ale dobre bolo sme sa nasmiali.

Ama ocuj isla som do obchodu s crocsami...Nevyznam sa v tom ani, ked ich vidim, kazde jedny inak znacene, ze 37micky a ja mam 38 a vyzerali ako 7micky. Neviem najlepsie je si to ist osobne vyskusat. Ale ked si hovorila, ze mate tam ten obchod, tak to bude naj , ked tam pojdes. Inak tu su pekne drahe, ked nie su v akcii, ze 40evracov.

No idem pa moje mile 🙂

zuzka1.
22. mar 2010

idem ja do NR, maly zacal strajk v jedeni, pikovit uz kupeny, ideme zase na to, aj ked na obed sa najeodl slusne.

ohlasim sa vecer, vonku je krasne , bleeea ja budem v aute a v kniznice vysedavat kurna. bleee

norik1
22. mar 2010

cawteeeee ja som tuuuuu 😀 😀 😀

idem dat dieta dokopy, bol s MJS cele poobedie a mamka po obchodoch behala, kupila si bluzku do prace, prudko zostihlujucu, takze moja 38 vyzera ako 36 hahahaaaaa alebo to bolo len moc fajn zrkadlo??
Malemu som kupila mencestraky v Reserved, tazko coool styl, sa mi pacili na prvy pohlad, juj frajer je v nich, nahodime hned zajtra 😀 😀 😀

cudliky horakove som nekupila, musim zistit presny model varnej dosky, a dokonca to mozno bude len na objednaavku do prdele... dufajme ze mm nebude nic chciet varit... 😀

norik1
22. mar 2010

Zuzi vdaka za Spievanky, dnes dosli, super to je 🙂

Vysavac ti uz neviem teraz zistit, minulu stredu sla objednavka do agentury, uz by mal cochvila prist, skusim ti tam zajtra zavolat, ci nespia na vavrinoch 😀

norik1
22. mar 2010

juj no na tejto strane vidim väcsinou svoju fotku...cim to bude??? 😀

blau
22. mar 2010

To je tym, ze si taka krasna a mudra 🙂

ja som maleho ulozila na zimny spanok.
Dnes dostal baby v SPAR-e asi milion nalepiek zvieratiek. 🙂 Asi je nejaka sutaz, nezaregistrovala som-. Bol jedine dieta v predajni a ostatok dochodcovia, tak mu to davali aj predavacky, chuda uz nevedel ako sa ma od radosti tvarit. A najlepsie je, ze im odpoveda slovensky 😀 😀 Az ked mu poviem: LUca nie ano, ale Ja musis povedat, tak prepne na nemcinu.

Ja som tie rifle z Emeriky predala svagrinej, lebo mne boli dlhe. Ja nemam rifle, musi mi M kupit.
Inak ta Amatula sa mi nezda, kde je????

A uz mame novu temu? Lebo desperadky uz asi aj ano. Takze Erika nas podla mna opustila na dobro. A mozno sa chyti na toto?

norik1
22. mar 2010

No zeny, teda nemate sa k cinu 🙂 robte nieco 🙂 idem zakryt toho mojho spaca lebo lezi v bunkri a je mu asi zima 😀 😀 😀

blau
22. mar 2010

spaciho? jeee
Inak Norik my sme malemu kupili take Iglu, stan v Ikei. Nahadzal tam vsetky hracky a furt tam bol strceny.

Aj teraz si tam vlezie, strasne ho to bavi.
Jaj baby nam vcera doniesli tu novu saeco masinku na kavu, ale silna je to kava. Neviem budem musiet kupit aj jemnejsiu sortu.

Dnes som pominala penezi, a dokopy nic nekupila. Ale na zajtra mam navarene, tak neviem co budeme. A vecer pride papi 🙂

zuzka1.
22. mar 2010

kocky kuk ip 😉

zatvaram tuto temu

erikasadek
23. mar 2010

jarka ja som vas nikdy neopustila;. 😉