• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
ja, spokojne na slovensku, bola som 2 roky na cypre, potom som prisla dom, behom roka nasla muza, zobrasli sme sa , splodili dieta a teraz mamickujem o 106 :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super ja ti ani nebudem vypisovat, kd evsade som bola za tych poslednych 15 rokov, to by som vas tu unudila k smrti.... :wink:

dom a je predsa len doma, ze? :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda, nie nadarmo sa to hovori.
Mozem vediet kolko mas rokov???muz je SVK?
2. dec 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka samozrejme, ja nemam co tajit... mam skoro 33 rokov a moj muz je egyptan, krestan, dobra konbinacia co..? :grinning:
2. dec 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kokos a zijete vo Francii!!!dobry misung!!to mas skoro jak moje segry, tie su este trosku sjavascript:addEmoticon(':stuck_out_tongue_closed_eyes:','vBody')tarsie herecky!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze dobre co. ale nei my sme sa poznali tu, tak preto tu aj zijeme , neutralna poda....
2. dec 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej, a do egyúra chodime na dovolenky
2. dec 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze baby vy pisete :grinning:

ekia, aha....no, my tu chceme tiez co najdlshie pobudnut, je tu iny zivot....

baby, vy co?vy mate fakt lahky zivot, ked tu stale non stop netujete :grinning:

vcera som otvorila temu a uz 5 stran zapratanych :grinning: no ciste babky na trhu :grinning: :grinning: :grinning:

ja som bola po dceru v skole a tak som rada sla, lebo ja by som tu tiez vysedavala, ale zas drobec rad spi vonku, tak som teda sla, lebo by mi tu za usami rumazgal :unamused: :grinning:
2. dec 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erika ale deti mas krasne prekrasne :dizzy_face:
2. dec 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didka ja zapnem comp rano a vypinam vecer a pocas dna odbehujem!!!!
manzel vravi, ze som zavislacka!!!!!
2. dec 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka, sak aj my mame cely den zapnuty comp :grinning:
sak to, my sa bijeme o net, ale ja vzdy vyhram :grinning:
2. dec 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaaaaaadherne deticky!!!!a josh je ako babika, nie chlapcek maju nadherne vlasky!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka veru, ako dievcatka :grinning:
2. dec 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte zavislacky... :dizzy_face:
ja som si dnes kupila jadierka tekvicove - zavislacim na nich a vas citam :grinning:

spenat dnes moc nesiel zas - asi bude najlepsi len karfiol - alebo zeby uz na masko cakal??? :wink:
2. dec 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka ja som davala masko hadam po tyzdni prikrmov tych zeleninovych, davala som najskor kocku , dve a teraz normalne, kolko vytiahnem tolko dam.
Ozaj co zajtra varite???
Ja este neviem!Bud hippku a budem sa ucit, aleob budem varit, ale bude treba aj pre nas asi, tak to mam jedno.!!
Uz som v polovici kocky!!ale mam dohosnuty aj tahak, tak uvidime, lebo ta docentka bola vazne popletena trosku.
Dzanka Gozoru poznas z SPU???s tym mam manazment, a skuska bude z uvodu do manazmentu, euro a japonsky manazment.1,maturitna"!!!!ma pochvalil na predske a cudoval s az kade vsetko viem.
Baby dzanka je moja byvala triedna profesorka!!!!!to ste nevedeli, cooooooooooooooo???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka zajtra zase spenat bude- vzdy na dva dni varim malemu...

a potom daco s tym kelom skusim...
teraz pil odstavene jablko - celkom mu to islo - ale uz by si mohol aj sam flasu drzat :sunglasses:

gozora aj mna ucil - myslim ze to v pohode bolo - a ak si dobre pamatam tak som u neho zo zosita opisovala :pensive: - on tusim ustne neskusal - pisomka bola...

tak to ma tesi ze manazment je v pohode...

jaaaj veru ja uz stara paka - aj zuzke som triedna stihla byt - ale nebanujem - teraz v klude mamickujem - a teba zuzka obdivujem ze sa ti hce pri malom aj ucit - ja som rada ze to je za mnou :wink:

ja som vlastne ako erikasadek stara 33 - kristove roky :zipper_mouth:
2. dec 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mate niekto skusenosti s tym ze ked date vasmu dietatku prikrm ktory obsahuje kusky nie je uplne rozmixovany tak ho sem tam aj papa ale sem tam jej sa zdvihne na vracanie.Este nemame zubky teda mame ale len 2 aj to su este neni uplne vonku takze mi to nema cim pozuvat tak mi to cele prehlta a potom jej to zostane v hrdielku a zacne kaslat.
2. dec 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nie dididi, mala som trocha casu, vies.....
tak som tu trocha strasila, apotom som sama, nemam teraz muza doma, tak si vychutnavam konika, a vas...

dakujem za pochvalu na deturence.....vidis josh ako dievcat, ved kazdy si hop mili s dievcatkom, a chudacik, ta jeho alergia, mu nici zivot.....

dzanka, tak sme vrstovnicky.... :wink: clovece tak to je dobre pisat si so svojou byvalou triednou na chate.. :grinning:
2. dec 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko, stava sa nam to pravidelne, ale my sme mladsi este, to chce asi len cvik, raz sa to predsa naucit musia, nie??? :slight_smile:
erika no super!!!! :slight_smile:
ake ma malinky alergie???
2. dec 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze moj ja naozaj pisem ako tatar, ja sa musim naucit po sebe citat.... :angry:
zuzka josh , je alergicky , na proteiny mlieka..... :frowning2:
2. dec 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby sak ja vas nestiham citat :grinning:

ja bojujem s malym, zly je a zly no na nevydraznie, jedine co ho utisi tak na rukach a chodit, dnes ani nic nejedol, teda jedol, ale tak 4 lyzicky dokopy a len cicu chce a uz 2 krat vrackal, neviem co sa deje :confounded:

no a erika ja vobec neviem ci moje deti su na nieco alergicke, ale asi to mlieko, ale zas mala ho zacala posledny rok pit a to v skole, no a zatim je to ok

syn ten neviem, zatim papame kadeco, no je to ok, raz sa vyhadzal, ale to som ho len kojila, tak mozno som nieco zjedla.....
a vy ako s tou alergiou?
2. dec 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak aj ja mam po 30ke, teda za 2 tyzdne 31 :cry: :grinning:
2. dec 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja som tu take mladatko!!!!mam 22 tetusky!!!!
provokujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
erika to je aj v UM???ak hej co si mu davala??to komplikuje asi vsetko, je to asi aj v jogutoch, nie???
2. dec 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO DIDIDi, tak to je dobre, ked znasa mliecko tak mas vyhrate....., starenka vitaj v klube 30 ciek... :grinning:

zuzka, on zacal od 5,6 mesiaca, vyhadzal na tvari, v jeden den a tak sme na druhy den u doktorky urobili test, kozny, za 72 hodin, bol vysledok, je pozit. na alergiu mlieka, atak sme na specialnom, teraz.. no UM, a jogurty papa len sojove tie aj ja papam, a jemu chutnaju, a pripravujem mu aj jedla z receptov didi ty ich poznas :wink:
takze sa snazim aby mal skoro normalny zivot, ale je mi luto ked pato ma v puse ementala josh len pozera, on je taky jedak, stale by len jedol.... :wink:

komlikuje sa pretoze nemoze nic na baze mlieka, treba pozerat kazdu krabicu kazde balenie, kde je neake mlieko; toto neznasam, aj by som mu kupila milion veci, ale je tam mlieko, alebo maslo, alebo smotana, proste vsetko co nemoze... :frowning2:

malda jedno....22 nehanbis sa... :grinning:
2. dec 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to musi byt tazke nieco take najst, ved to su prisady, ktore sa davaju skoro vsade, aj ked by nemuseli.
Chudiatko malinke!!!neda sa z toho nejako vyrast, alebo sa toho zbavit???
ja som citala, ze alergia na mlieko prechadza okolo 6.roku zivota, jaj uz viem kde, v takej knizke nestle oc mi posielaju.
2. dec 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erikadadek - znamej maly tiez mal elergiu na mliecne - a davala mu homeopatika - bola a aj chodi homeopatovi - a uz moze aj mliecne - lebo ze tiez mal vyrazky az do krvi...
2. dec 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DZANKA, si zlata, ze mi spominas , ja zboznujem homeo...ale tu asi tazko, vies ja som alergik a aj moj muz.. takze nie, uz zjedol mandarinku a mal hned alergiu, takztiez aj jahoda, takze u neho treba dat pozor...

no ono zvycajne mizne do 2 roka zivota, ak nei tak treba pokracovat..; uvidime ako to pojde dalej, zatial ma plnohodnotnu stravu, neako nevidi rozdiel naozaj....
2. dec 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erika fiha, no tak hadam vam ta alergia prejde :wink: tak ako nam :dizzy_face:

veru , uz sme tzv..stare rakety :grinning: :grinning: :grinning:

erika ako vam vysli prve zubky, ako vyzerali dasienka a sprevodne javy pri tom, lebo ja uz fakt neviem co je s tym nasim drobcom, dnes ani nechcel papat prikm, len cicic chcel :unamused:
2. dec 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ti uz dava znamenie, ze za chvilu vyjdu, prestavaju papat , deticky teda menej papaju tak sa nelakaj, niekdedy niekolko dni a potom zacnu, normalne papat, a neskor znova, alebo znizia, spotrebu flase niekedy aj na polovicu..

logicke bolia ich dasna..
vela slini, aspon take 2 tyzdne pred tak to je slina, ktora stale ho neopusta :grinning:
moze byt jemna teplota, teda do 38C, viac je zriedkave naozaj, ale ludia casto nechavaju vsetko , na zuby....

a moze byt viacmenej dost nervozny, tesne pred, a casto sa zobudza , v placi ked spinka...
a samozrejem vsetko do pusy...
neviem co by som ti este napisala....
problem je ze kazde dieta je ine... :wink:
2. dec 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erika, my stale kojime a moje cici , bozenko ako take kravske vemeno :grinning: no furt si pyta....

ale ja viem, ono kazde dieta je ine, len keby tolko neplakal

dnes som mu davala papat a on plac , ked som mu strcila lyzicku do pusy, aj by chcel ale ako keby nemohol :frowning2: ked som mu dala do pusy kulilindek, taky bobek rozteka to zul aj 10 minut :unamused:
2. dec 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok