Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
23. jan 2009

norik vyzdvihni ma a pojdmeem spolu, nech nam je cestou veselsie! 😀 😀

erikasadek
23. jan 2009

zuzk auplne som zabudla ako je natom ten tvoj nestastny palec? dufam, ze naozaj nie je zlomeny. ☹

norik1
23. jan 2009

Zuzi tak to beriem aspon dve flase 😀

zuzka1.
23. jan 2009

no tak na pol cesty, potom skocimedo nejakeho motorestu!
erika to je malicek, modry, boli, ale inak celkom fajn, dakujem
😀

erikasadek
23. jan 2009

tak fajn, hlavne z enie je zlomeny tak skore vyzdravenie..
kocky ja sa stiahnem , josh teraz urobil vracaci gejzir, takze naozaj uz nemam cas majte sa krasne ak tu nebudem , tak krasny vikend vam prajem....

amatula
23. jan 2009

ako babenky 🙂
co co co kam idete s tym poldeci 😀 😀 idem aj ja.....
joj dnes je hnusny den 😝
teraz som u segri a minam jej internet...aby neplatili zbytocne 😎 😎 😀

norik1
23. jan 2009

amatula dobreeee to mas vymyslene!!!! bereme palenku a ideme ku erike bo potrebuje psychicku - a myslim ze aj fyzicku - pomoc...

amatula
23. jan 2009

jemine ale to máme na celi vikend 😕
idem balit???? 😀 😀

zuzka1.
23. jan 2009

neber si toho verla, ved skocime aj na nakupy, ked uz ideme do toho Pariza!!!!! 😀

amatula
23. jan 2009

ok platíí 😵
zuzi tie foto ked robim to je aj spoplatnené alebo ako??
nie ze ma zavru 😨 😀

erikasadek
23. jan 2009

kocky ste zlate...................................... 🙂

josh zaspal chudacik, tak pockam ked sa zobudi a uvidime, aj tak cakam n amuzicka ked pride, a tak pojdeme pomaly...
tak ja teraz znova dezinfikujem uz mi s toho sibe..

kocky napijte sa aj za mna.. na vase zdravicko.. 😉 😝

dzanka3
23. jan 2009

ahojte
erika ziadne zlepsenie? to je na figu....tak len vela sily aby si to aj ty vydrzala .... 😔

baby mna tak boli hlava -a to ma nezvykne bolievat...a to asi z toho pocasia - ved je tma normalne svietim...

idem sa asi natiahnut - maly sa hra v ohradke....

erika vydrz!!!!!!!!!!!!!

norik1
23. jan 2009

Nakupy to ista baby, este skocim skontrolovat tlak v pneumatikach... aby sme aj domov dosli 🙂)

norik1
23. jan 2009

Juj baby ja uz tu zhanam kontakty na jasle... najneskor od septembra musim makat 😝 a ked to takto pojde dalej, asi aj skor... ved uvidime... v jednych sme uz na zozname 😀

zuzka1.
23. jan 2009

amatula je to zadarmo, ziadne strachy!!!! 😝 inak budeme sediet spolu!
ako takto???

blau
23. jan 2009

ahojte. No erika myslim na Vas dufam , ze to nieje rotavirus? Urcite to prejde. hnusny den 😖 su 3hodiny a tma jak v kybli. A to mame ist na navstevu , ked sa maly princ zobudi. 😉

norik1
23. jan 2009

No baby ja sedim v taky cas s vami... takze tie jasle budem potrebovat 😀 😀 😀

amatula
23. jan 2009

norik ti brdo uz aj do prace???ja som doma uz 4rok ja uz si toani neviem predstavit 😅 😅 ze do prace
zuzi co takto????komu patri otazka 😕
som asi mesuge....

zuzka1.
23. jan 2009

norike, ze preco ked to bude takto pokracovat. ved ide vsekto ako po masle, nie?

erikasadek
23. jan 2009

blau asi ano, alebo je to bakterialne...
no kata.... z neho uz len tecia a stae, prezleciem ho za dve minuty je mokry, proste vsade... no hroza... je mi ho luto..
aspon ze pato je ako ja, vcera sa doslova plazyl po zemy od bolesti len vracal aa hnackovala a rano nic, v pohode dnes aj pekne papal akoby s anic nestalo je po mne....

ale zas je podchaldeny, so stredy, no , je to dan za tu promenadu bosu, ktovie kolko minut bol vonku sam, snad aj 10 minut... 😒

norik sila ze do prace.. statocna slovacka, nezdas sa, tu zeny maju 16 tyzdnov materskej...
co znamena v praxi , ist ked ma dieta 3 mesiace.. ☹

dzanka3
23. jan 2009

ahojte...uz sedim konecene - ak ma dieta necha 😵
ale uz vsetko vyupratovane - aj po kolenach vyumyvane...tak uz zas len tyzden udrzujem "poriadok"

erika to naozaj po 3 mesiacoch do roboty? to musi byt strasne...ved ako mi je dobre doma 😉
norik tebe asi nieje dobre doma 😨

polievocka dnes malemu chutila - este ma aj na zajtra...doobeda mal len vyzuvku - celu zmastil 😅

zuzka ako prst? mas farebny? a kedy mate to vyrocie dnes?

juuj erika stale sa vas to drzi...nezavidim ti veru...vdaka bohu maly este nebol chory a hadam cim starsi tym lepsie znesie tu chorobu...

dzanka3
23. jan 2009

ta hojdacka to vam bola skvela kupa - uviazalo som ju na spagat lahla si na gauc a maly sa tam 15min len vyskrnal...a ja potahovala spagat 😵 😀

norik1
23. jan 2009

no ja mam teraz taku rozdvojenu osobu v sebe - aj by som sla do tej roboty, aj by som ostala doma... toje ale momentalny pocit. Ja riesim situaciu ktora bude v septembri ... no a ak to bude takto pokracovat - mm bude chodit do roboty len 4x za tyzden...to je scenar na prve tri mesiace...co bude o dalsie tri netusim...

dzanka3
24. jan 2009

dobre ranko...aj ked u nas ake zahmlene 😵

ako sa mate?
erika ako u vas? snad uz lespie 😕 😔

juj norik snad sa tvojmu muzovi zlepsi v robote a budes byt domka a s nami si tu vypisovat 😀 😀

amatula ak sa smiem spytat ty mas kolko rokov?? ja by som tiez brala taky vekovy rozdiel medzi detmi..je to tak dobre?......inak ja uz kristove roky mam 😉 😢 😵

krasny den vam prajem 😵

zuzka1.
24. jan 2009

krasne ranko!!!!!!
my sme vcera isli vecer na pifko, teda ja na strik, ale vo vsetkej slusnosti sme sa do polnoci vratili a cuduj sa svete, dnes som si pospala az do 9, mm ma nechal spat,maleho prebalil, prezliekol dat papat, skoro som odpadla!!!!
teraz idem upratovat o 106, maly pojde spikat, potom pojdeme asi na prechadzku.
co dnes porabate??
booze a musim aj varit!!!aj malemu, dosli hippky!

zuzka1.
24. jan 2009

kocky co vy na toto, chcela by som to pre Samka od starych rodicov k prvym narodeninkam, s tym, ze to kupia uz zaciatkom aprila http://www.detivpohybe.sk/sk/produkty/trojkolky...

dzanka3
24. jan 2009

fiha zuzka krasne ale nie je to dost drahe?
ja som videla aj taketo mne sa to paci zatial
http://www.bambini.sk/index.php?main_page=produ...

zuzka1.
24. jan 2009

http://www.maxstore.sk/product/bazen-macko-puu-... teraz som pozerala este tieto bazeniky. teda konkretne tento, len je dost velky, a neviem kde by som v zahrade dali.
A ta trojkolka, no je dost draha, ale ked to kupia nasi so svokrovcmai na polku. nie je to az tak moc. chcem ju zaciatkom aprila, nech to poriadne vyuzijeme, nie len cez leto a ta prva cast je este aj ako bugina, nemusim teperit kocik.

blau
24. jan 2009

Ahoj no zuzi paradne vecicky aj my sme dostali taku motorku, ale nie taku dobru ako je na tom obrazku. Ale maly je z nej nadseny. Bazenik mame, ale tento je krasny. Pozri prikrmy pre kojencov od 8-12mesiacov. Je tam na poslednej strane recept od eppik na svieckovu. Idem varit majte sa krasny den. Erika Vam zelam skore uzdravenie 🙂

zuzka1.
24. jan 2009

Blau ahoj, idem tam kuk, ved sa nas to uz pomaly tyka.
Musim ist upratovat aj varit, nechce sa mi, radsej surfujem 😒
myslim, ze dietatu je uplne jedno ako trojkolka vyzera, bude sa z nej tesit aj tak, to skor rodicia chcu vsetko super!!!!poznam sa, maly ma hracky najdrahsie najlepie na svete a absolutne ho nezaujimaju. esteze sme to nekupovali vsetko my!!!!!!!ved by ma porazilo!