Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
7. feb 2009

ordinacia no to uz sa tesim ja kupem pred nou,oboch sup sup aby som stihla 🙂 a ked zacina moji krpci uz spia 😎

zuzka1.
8. feb 2009

dobre ranko, aka krasna nedela, cooo?
co dnes??ake plany??nas amly bude mat dnes nedelu polivku so slizikami(bezvajecne).A zajtra tuez, pootm mu nieco uvarim, asi zem.pyre a nejake masko k tomu.
My tiez kupeme okolo 7, nech do 8 porobimem vsetko co treba, dame papat, polubkame sa a sup ho spinkat a my uz veget. Cezl leto posunieme kupanie o hodinu neskor, teda pojdeme sa akupat o 8, nech si aj on uzije dna!

dzanka3
8. feb 2009

dobre ranko
my uz od 7.30 kikirikame....ale prvy krat sa stalo ze som dala maleho spat o 20.45....a ani nemukol ...inokedy utekam do pol noci aj tri krat ci place - cucne si cajiku a spi dalej....a vcera nic...? az o 5.00 papal.....
prave sa doplazil pod TV a docahuje DVD...ma porazi asi uz bude treba urobit reorganizaciu bytu!!! 😠

ja mu nakoniec dnes varim ryzu, prsia kuracie, a zeleninku.... 😝

pekny dnik - snad nam nebude do neho prsat!!!! 😵

amatula
8. feb 2009

ahojte.....
no dnes je teda den 😖 krpec nechce vobec zaspat,uz tri krat mi spal n rukach a ked ho dam do postielky...on ze hehe 😠 😠
ach este aj spolubivajuci ma stve 🙄 😝

krasna nedela.......

zuzka1.
8. feb 2009

klasika nedela, ja sa cudujem, ze moj spolubyvajuci je kludny, nejako podorivo!!!poobede pride navsteva, kamos so zenou, dietatom 2,5rocnym a malinkou lindou, ta ma 2 mesiace, tak budeme pestovat vo velkom, naposledy len trosicku, lebo nas anjel normalne ziarlil, taky bol podareny!
varia svokrovci, tak mame veget s mm

amatula
8. feb 2009

no ahoj......kde ste 😕

ja som bola na pohrebe,tomu 20 rocnemu chalanovi 😔 😔 bol to bratranec.... 😢
priserne smutné..............................................

uz mam doma aj Bobina,tak je tu teror...........dnes nam pride aj norika 🙂

erikasadek
8. feb 2009

ahojte

amatula uprimnu sustrast..... 😔

baby nevie ako vy ale men rychlo ubehol vikend, moj muz zobral pata po prvy krat do kina, tak som sama s joshom;; mame lazo plazo... 😉
no vidim ze dnes je tu mrtvo tak zatial pa...

dzanka3
8. feb 2009

ahojte
amatula to je smutne...a co sa mu stalo? ci nechces pisat?

maly stale pisti nejak...ale teraz je reklama tak tu sedim - on pozera....

vsetky mate navstevy..len mi s matkom doma sami susime..aj ocko este v robote...fnuk ☹
ale krasne uz plazi - ked polozim dialkove na zem az sa upachti ako leze 😀

erikasadek
8. feb 2009

tak som vas v rychlosti docitala zuzka, no pekne od teba ze si ma neprisla zachranit v tej debilnej teme, 😒
ale nie je to tava, napisala som nam do temy a ona hned asi chcela vediet co pisem inde tak nakukla a ked si precital aze kocky podte do temy tam a tam tak sa zhrozila, inac podla toho co som citala je to kocka ktoru uz 2 krat zrusili pristup administratorky, stale si zmeni nick...
takze to len na okraj...
blau jasne ze si zasluzis, nechaj sa pekne hyckat..
to len ja sprosta som odmietla , s poznamkou ved nemam e peniaze takze nechcem nic ☹

asi tak , kocky ja s anemozem dockat na moju cestu na slovensko , vy si asi budete mysliet ze som divna.. ze?

amatula
8. feb 2009

dakujem baby 😔
ja neviem co sa mu stalo,mal 20 rokov a nikto o tom nechce hovorit 🤐
ň

idem kupat krpca,lebo dnes malo spal a je straaaasne zliiii 😒

dzanka3
8. feb 2009

aj moj malo spal...ale pekne pocka do 20.00 na kupanie....kto bude zase s nim vstavat o 7.30 😠
uz ho len vselikaj zabavam nech pekne vydrzi.....

erika ze divna??? no neviem ci by som vydrzala tak dlho byt mimo rodiny.....4 roky si tusim pisala? len sa pekne teskaj a aj napis kludne ako sa velmi 😵 😵 😵

blau
8. feb 2009

Ahoj damy, tak navstevu svokrovcov som prezila aj ked padli poznamky 🙄
Hned ako odisli som schmatla maleho a hura von na prechadzku vyvetrat sa. Dnes tiez nechcel spat, asi sa dohodli. JA maleho davam do poriadku uz o 6tej on sa tak pyta uz strasne dlho, tak ja mam pokoj a spi do 7mej rana. Baby podte aj mne navarit, ja neviem co to mu mojmu je raz mu chuti raz nie 😕
No ale citala som to ze deti po prvom roku prestava, tak zaujimat strava a nemame sa snazit ju nahradzat somarinamy len aby nieco zjedli. NO tak teda ja cakam pokial vyhladne a ma chut jest. Dnes jedol aj svokre z taniera.
Erika uplne si viem predstavit ako sa tesis a naopak si neviem vobec predstavit, ze by som ja nebola taku dlhu dobu prec. Ved to je vecnost! A preco si vobec tak dlho nebola doma?
A s tym zasluzenim mas pravdu to som si aj ja myslela, ze vsak naco by mi nieco kupoval ved sme mali vydavky a tak...ale kaslat na to. Ved peniaze su na to aby sa minali. Tak si len pekne nieco kup, ale myslim, ze ta muzik aj tak prekvapi. No Amatulka uplne si ho viem predstavit, ked bude mat 2roky ako nas posle volade.... 😅
Nas Luca ide za kazdym, ale svokra nechce az po chvili.

erikasadek
8. feb 2009

jej ste zlate...... 😉 no ja som uz domu prec 15 rokov je pravda ze 4 roky to je rekodr, aj pre mna, no mama tu pride raz dvakrat za rok a to staci..... ale mne chybaju moje kamosky a moja vlast.....

preco neviem vam povedat na zaciatku pato bol maly, potom sme boli n druhy rok na dovolenke a uz na slovensko nevyslo, ono ist na slovensko je tiez tazke financne zatazenie... teda pre nas ano;; treba mi aspo 1000 euro takze .. ni eje to lahke...
potom som bola tehotna takze nic nemohla som.. potom aj josh sa narodil takze nie....
az teraz sa naskytuje prilezitost..... len este musim vybavit joshovy , rodny list slovensky... inac nast nepustia ani cez hranice..... a to potrva dobre 3 mesiace a tiez to stoji, kazdy chce len peniaze.... 😒

blau
8. feb 2009

Ale cez hranice Vas pustia, vsak uz niesu 🙂
Viem ako je to s tym rodnym listom, katastrofa, ale jedno nechapem, ked im to tam poslu vsetko prelozene aky je problem to potom vytlacit na nachystanu A4? a poslat spat z tej Bratislavy. Ja to chapem, ze toho maju vela ale preco vytlacenie jedneho listu trva tak dlho? A este za to aj zaplatis....No nic to su veci, ktore ja asi nepochopim. Takze takto sa to s Tebou vlieklo a vyslo to az na teraz. To bude pre teba riadna zmena.
AKej narodnosti je tvoj muz eri? Lebo Vasi chlapci maju nefrancuzske mena, teda aspon Josh. Paci sa mi velmi.

zuzka1.
8. feb 2009

ahojte kocky, navsteva uz fuc, vsetko upratane, maly spinka, vecerna pohoda, budeme kukat nas serial s mm. normalne sme s anepohadlai dnes a to je nedela!!!!!!

erika divna preto, ze chces ist domov???ved si nejaka vlastenka!!!ja to uplne chapem!!!!!ked som bola v zahranici zdy som vravela, ze uz nikdy nikam nepojdem, lebo mi vsetko chybalo a to mylsim ozaj vsetko , aj totalne hluposti alebo malickosti.

Tiez som pocula, ze vybavit rofny list je fuska a cakacka, teda fuska je to pre dotycne damy na urade!kamoska co zije vo Svajciarksu cakala tu doma na vybavenei 3 mesiace.
Erika a ozaj, ved vas pustia, ved nemame hranice. to pojdete letecky ci ako k nam?

U nas Valentin??etse netusime!

norik1
8. feb 2009

Cawteeeeeee mamuse idem citat tie hordy stranok co ste popisali
cmuky vsetkym 🙂

blau
8. feb 2009

Noriiiik ahoooooooooj , no mas co citat 🙂 🙂 🙂
Este rychlo napis ako ste sa mali ako sa Vam pacilo, lebo idem pozret TV 😎

zuzka1.
8. feb 2009

norik ahoooooj, konecne si doma!!!!!!!!
mo ako bolo!!!vsetko pis!

dzanka3
8. feb 2009

dobry vecer tu....my sme mali katastroofu...
idem maleho kupat - pustim v spalni ohrievac..vyzleciem ho a zrazu tma v celom byte...
este ze notebuk svietil a pri nom mobil...tak muz cez telefon nadiktoval ako zapnut poistky...
okupem ho..utieram a znova tma....tak zase to iste......
a Matko to zvladol hrdinsky ani nemukol- len sa ma drzal ako kliest 😵
......ale mala som pustenu aj pracku...asi za to to vyhadzovalo...

norik sevrus - si cela? aj rodina? ziadna katastrofa?

amatula
8. feb 2009

norik no ahoj 😉 😉 pis pis a daj foto zajtra mrknem

ja idem odychovat lebo ten moj krpec dneska no neviem....mi ho asi vimenili 😕
doteraz tu hucal ako divi a nie anie spat 🙄 ma znicil......som sa nanadrdala.........

dzanka ty mas vzdy dobre zazitky s elktrikou a elektronikou 😀 😀 😀 😀

bru nocku 😵

norik1
8. feb 2009

Joooj tak to som sa nacitala, ste sa posnazili 🙂
Len skoda ze som nestihla zachranit Eriku, idem to tam skontrolovat o com to bolo tie Pampersky, ja ich totiz pouzivam he he....mm mi ich nosil zo Srbska, tam boli o tretinu az polovicu lacnejsie, takze nebolo o com... este mam zasoby he he

dzanka3
8. feb 2009

amatula ved mam muza elektrikara 😀 😀 😀
no vidis norik ako si tu chybala? ja pampersky nepouzivam...tak co tambudem strasit....
cely den skoro nejem...a teraz dojde muz a ze tlacenka s cibulou? ved by som zabazala...teraz tu odfukuje 😝

norik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
norik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blau
9. feb 2009

No Norik 😉
Parada, tak ste si to uzili na urovni. Som sa zas nasmiala pri opise ako ste boli na trhu 😀 😀
Dobre si nakupila. Idem spravit malemu ranajky.
Dzanka, bez elektriky je to o nicom, ze?
Pekny dnicek damy 🙂

zuzka1.
9. feb 2009

dobre rano damy, no norik nevedela som sa dockat tychto tvojich opisov, ako by povedala slovencinarka nejaka - citovo zafarbenych!!!!!! 😀 😀 😀
oplatilo sa cakat, len ma mrzi, ze si si nezalyzovala!!!!

my sme sa dnes zobuduili a vsetko biele, skoro ma prekotilo!!!!!!ja cakam kazdnym dnom jar a takato zrada!!!!

Norik vyborne si nakupila, taka som pysna na teba!!!!!!len nakupuj, kedsa oplati!!!

moj mm chrni v posteli, je mu zle, vracal a hucal jak jelen, maly normalne zacal plakat, nevedel co to je za priserne zvuky!!!!vcera sa mm kapanek prezral chlebickov, jednohubiek a torty!!!!!vsetko spolu a potom sa cuduje!
Ake mate dnes plany??ja nabehnem do dm-ky!chybaju plienky a sunar a vlhcene a este nieco k tomu sa suhne, chcem jeden make-up a spiralu nejaku, lebo som si naposledy kupila manhatan a je totalne na rit! tak zle som este nekupila!

Blau co davas malemu na ranajky?to dietatka starsie ako 9 mesiacov by mali mat normalne ranajky, obed veceru. Napis co papkame, nech sa trosku poducime!

dzanka3
9. feb 2009

dobre ranecko 🙂
zuzka a my sneh nemame ale stale fuci ako na sibiri.....tiez uzas...ale ved v NR asi stale fuka vietor....

norik veru skoda ze ste si nezalyzovali..ale mala si super kamosku tak aspon ste mali veselo...inak vo Vysnych Ruzbachoch sme boli zo SŠ na lyziarskom - teda turistike...snehu nebolo 😢
norik a na tych trhoch maju ake decke veci?kvalitne? aj ked som tam bola nikdy som si to nevsimala...nebol dovod....
...tusim vsade su tie decke papanice lacnejsie ako na SR.....su normalni?preco to u nas take drahe vsetko?????asi zato ze mame rodicovsky prispevok taky vysoky...???

blau ani nespominaj - ja som uz cakala kedy mali spusti poplasnu sirenu a on taky zlatucky len sa ma drzal jednou rucickou a v druhej hryzatko ani nepipol.....nastastie... 😉

erikasadek
9. feb 2009

ahojte kocky....

norik vitaaaaaaaaaaaaaaaaj konecne, skoda ze si tu nebol amas pravdu bola by si dobre povadila... nevadi bol ato tava....
ja tiez kupujem plienky , jednorazovky malo al ekupujem , ale o tom to nebolo.....

je mi luto tych ruzbach priznam sa ja ich poznam len v lete..... zboznovala som ich ako detsko...naposledy som bola ked osm cakala pata, v 6 mesiaci aj s mojim muzom to bola jeho prva cest ana slovensko...

blau moj muz je egyptan krestan.... ale mena maju ake som im ja vybrala ale aj on suhlasil, bolo to medzi joshom a ryanom, a nathanom... strasne s ami pacia.. potom som checla nase mena lukas, a lenze bez mekcena sa inac vyslovuje a uz to nie je ono......

zuzka je mi luto tvojho muzicka, i ked si sam zato moze aj tak je to kruty trest za prejedani.. ☹

dzanka ty a vase elektricke spotrebice ladnicka co hreje a teraz 😉 toto. 😉

este super ze si tak lacno nakupila v polsku aspon na nieco to bolo dobre nie? 😉

amatula
9. feb 2009

cves baby 🙂
no norik....to mlieko a ta kasa....no bomba 😉
a staj restiky si nic nerob mi sme boli v tatranskej lomnici v hotekli tulipan tiez ´4hviezdy......a nas Dalibor sa tam pocas vecere ked tam bolo plno hosti pogrcal 😀 😀 😀 😀 no kto uz horsie vytźera ako mi ked dakde vyrazime s detmi 😀 😀 😀

k tomu snehu sa ani nevyjadrujem 😝 😝 😝 ´
boli sme vonku,ale ta zima 😝
co porabate.zuzi aku si kupila maskaru??? 😎 ja som naposledy kupila maybelline-colossal volum express a ked si k nej vytocim kliestikmi mihalnice mam oci ako zaba 😀 a mihalnice sa mi dotikaju ofiny 😀

zuzka1.
9. feb 2009

Baby no kde ste kto????co mate vsetky pracu??
norik vybaluje predpokladam a nakupuje!
ja som bola v dm-ke!90Eur fuc!!mm poteseny! amatula kupila som si make up L´oreal ten 16h, mala som etse kupon na zlavu a sunary, plienky, vlhcene a este ceruzku na oci a mascaru Rimmel-ku, sexy curves, taku novu.som zvedava co to bude za zazrak.
maly spapkla banan s jablckom a piskotkami., teraz tu lieta v pavuku. o 19:00 kupkat a veget, zacnem sa ucit konecne tu vyhlasku