Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
13. feb 2009

bre ranko 🙂 🙂 🙂
vcera som bola na tah 😀 kupila som Matkovi kefky v DM-ke.take tri-z toho dve su na masirovanie dasien a jedna normalka na umyvanie zubkov......hned ich v meste odskusal,to bolo radosti 😀
daliborovy som kupila zimny komlet na lyzovanie, v Rico-baby....v akcii len za 35eur 😎 a bunda je super aj na bezne nosenie......
a ja som neodolala a v EXI-sporte som si kupila flisovu mikinu...tie ja zboznujem 🙂 a za 15eur,,no nekup ju 😀
nechali sme tam ale 100 a isli sme vyyteseni domov 😅
muzik isiel lyzovat,pride vecer,, tak nevarim nic nerobim...dnes len kava a veget 😎 😎 a pojdem krpcov odviest na sanoch a skocim k niekomu na tepli cajik 😉 znamych tu je dost tak niekde zakotvim 😀
a vy ako???? 🙂

amatula
13. feb 2009

😵 SAMKO ""vsetko najlepsie"""" 😵 😵 🙂

zuzka1.
13. feb 2009

Dakujeeeeeeeem teta amatula!!!!!
ti pisal Samko!
My sme doma, idem upratovat, pride kamoska na kaficko. Tiez v podstate veget den, len by som mala aj malemu konecne uvarit, lebo mal posledne 4 dni hippky!!!!!
ake mate plany na dnes???? 😀
😲 😲 😲 😲 od 8-mesacneho Samka

norik1
13. feb 2009

Samko cmukyyyyy od Filipka a maminky 🙂 😲 😲 😲

erikasadek
13. feb 2009

jej zuzka, vsetko najmlepsie samkovy aj my sa pripajame... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 🙂

blau myslis ten nick, ano to je skype.. 😉 ak chces tak si ma najdi budem len rada.. 😉

kocky joshovy uz je dnes lepsei, neviem co mu bolo ale dva dni cez 39°C a dnes len 38° tak som rada uz je dobre.....
ja ani neviem co budem varit dnes...
ale od zajtra ma pato 2 tyzdne prazdnin tak super.... aspon si oddychnem...

zuzka1.
13. feb 2009

erika nejdu mu nejake zubky co etse nemal??my sm mali strasnu noc, maly ma horne dasienka total naliate, uz nech vyjdu, lebo chudiatko mi leze uz na nervy s tym mrncanim a revanim!
baby saminko dakuje!!spinka ale odovzdam mu gratulacie!
norik cd konencne odoslane

erikasadek
13. feb 2009

nie zubky nie, 39°C to je zriedkave na zubky

ale nie v utorok sme boli v metre parizskom ked som bola v nemocnici takze to je super , zdroj , virusov a potom nemocnica.. s niecim sa trapil.; ale vyhral to... 😉

zuzka1.
13. feb 2009

ved to je silny chlapcek, maly bojovnicek!

erikasadek
13. feb 2009

bojovnik to teda je..........; 🙂
baby ja sa lucim idem po pata do skolky... 😉

erikasadek
13. feb 2009
norik1
13. feb 2009

jeeeej Zuzi dakujeeeeeeem si strasne zlata 🙂

No kamoska co ma 9-mesacnu mali pred tromi tyzdnami siestu chorobu, tiez nevedeli tri dni z coho ma horucky 39 a po troch dnoch sa jej vyhadzali vyrazticky... a to nikam nechodia, len do kocika vonku a dom... ja nerozumiem kde detvaky chytaju tie choroby...

blau
13. feb 2009

Mily Samko, tak Ti prajem k tyn tvojim 8mesacnym narodeninam vela zdravicka a stasticka a lasky a tich najlepsich rodicov na svete 😉 To pisal Luca 😲
Eri strasne ved to je hruza, co bola ta jeho ani sa mi to neda napisat ze matka hladna???!!!
Fuj pukackou do cela.
Eri najdem 🙂 si ta. Len na ja na skype nevolam.,len pisem, nevadi? Mam taky blby kredit na internet, tak preto.
Amatulka ja kavickujem aj som varila maly sa zas napratal, neviem co sa mu porobilo. Som rada.
Dzanka je kde? Tiez na kave?
Ja by som si tiez nieco kupila, ale neviem co?... ☹

dzanka3
13. feb 2009

blau 😀 akurat som sem sadla aj s kavickou 😝

pripajama sa s Martinkom k blahozelaniam Samkovi k 8 mesiacikom - nech sa do bodky slnia vsetky priania 😵

boli sme vonku - no fuka ako sproste az som musela silou drzat kocik lebo by mi ho vietor potiahol!!!
erika to je teda svina ruska co??? ja jej prajem nic viac len tolko kolko svojmu dietatu ona dala svina 😠

ja uz salat majonezovi hotovi - idem este rybu a rezne obalit a vysmazit a na tri dni pokoooooooooooooooj 😀

erikasadek
13. feb 2009

blau budem rada........... jasne najdi.. 😉

mate pravdu , je to svina taka zenska... 😠 😠

dzanka ty sikulka...........;

zuzka1.
13. feb 2009

Mala som tu kamosku, je v 7.mesaci, tak sme prevrali tehu, a riesila somzrejme porod. Boji sa, co je prirodzene, tak sa trosku ukludnila, poklabosili sme. Tehotenstvo je uzasne, ze?????
to je pre mna tema nekonecna, porod, deti, kazdy den by som to rieisla. sa mi to zapacilo 😉

zuzka1.
13. feb 2009

http://www.aktuality.sk/koktejl/pikosky/iba-13-...
toto ste citali???????????strasneeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!

erikasadek
13. feb 2009

zuzka tak to mas super ze mas taky super zazitok, s teotenstva, ja neznasam .. naopak, mne bolo pri joshovy stale zle celych 9 mesiacov... 😒

norik1
13. feb 2009

Juj Zuzi, iba raz si pichnut, aj to v 13-tich a hned mas na cely zivot postarane... 😀 😀 😀

A ten koment jeho otca? ze nesedi za playkom ale chodi do nemocnice???????

erikasadek
13. feb 2009

no sila.. dufam ze man to necaka tak skoro babkou zabijem.....

dzanka3
13. feb 2009

boze baby poradte - maly uz treti vecer bojkotuje kasu - davam mu od hipp prva kojenecka alebo broskynovo marhulova...teraz ma take nacate...a place ako divy a slzicky ako hrachy sa mu kotulaju ☹
vopcham mu dve lyzicky a rychlo cajik aby aspon nieco zjedol......vypil 2dcl cajiku a asi 70ml kase...a cele papanie preplakal...???????????

zuzka1.
13. feb 2009

dzanka iba kasu, alebo clekovo menej papka??mne to samko robil, teda nechcel poriadne papkat kvoli zubkom

dzanka3
13. feb 2009

zuzka len kasu nechce...naobed spapal vsetko co som dala .....
a aj doobeda vyzivku so susienkami nestle spapal.....
a kasu uz treti vecer nechce ☹

erikasadek
13. feb 2009

tak ju nema rad... 😉

norik1
13. feb 2009

tak mu daj ciste mlieko a vynechaj na isty cas kasu, mozno sa mu to uz prejedlo...

Ja som musela pristupit s dietnym upravam vo Filipovom jedalnicku - zacina nebezpecne rast do sirky... 😀 😀 😀
Tak mu teraz nerobim kasu taku hustu, aby ju jedol lyzickou ale robim riedku a ide z flase....bohuzel...
Ozaj Emjee uz ma synceka - presne na termin chlapisko 🙂

dzanka3
13. feb 2009

dakujem baby....no skusim mu aj ja teda riedku do flase - zo zaciatku sme tak papali...tak skusim...

teraz som mu dala jablko,pol bananu a jednu susienku - vsetko zlopol...tak otvaral... 😅 😵

erikasadek
13. feb 2009

osobne ja nedavam kase, ja mu davam len do flase... 😉

blau
13. feb 2009

Ahoj teraz to davaju v spravach boze a ta mama ako to male drzi a bucha po chrbatiku, hrozne...Sak to hadam oni vychovavat nebudu?
Dzanka skus vynechat kasu ako pise Norik a potom vyskusaj, Nas Luca lubi tu ryzovu od nestle od 4mes, ine mu nechutia.
Dzani ale ved ti dobre papka, tak to sa s tym netrap. Neni asi hladny.
Zuzi ty si presne ako ja, pre mna je to tiez vdacna tema 🙂

blau
13. feb 2009

jej videla som emjee mimi vyzera to byt valibuk, zlaty presne na termin 🙂 😵

zuzka1.
13. feb 2009

kocky kde ste videli emejino babino??????ak to viete???je miestnost, uz ma v albume?

blau
13. feb 2009

ano ma pozri fotoalbumy 🙂