Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
16. feb 2009

no to si mala dat medzi perly dzanka 😀 😀 😀 😀 sranda!
na pdychinu??preco???

norik1
16. feb 2009

dzanka dobreeee som zvedava co bude potit nas filip ked obohati svoj repertoar... tatatata a dedede zatial moc smiesne nie su 😀

monkula
16. feb 2009

Didi, moja švagrinká má kučery, a dosť divoké, neznáša ich 😀 😀

ja má svoju kaderníčku až as idva roky, vyhovuje mi ,len neviem, či mi spraví tú trvalú, bude kecať a ko y, že načo 😀 😀 😀 a potom mi povei, super 😀 vždy to tak bolo, či som chcela účes na beckhamku, alebo z melíru na tmavo 😀

norik1
16. feb 2009

jaaaaaj baby ja ficim na soundtracku Mamma mia! Honey, honey, a-ha! ani neviem ci zaspim lebo taka dancing queen som teraz he he...

...no vlastne aj na filme....toho Pierca Brosnana proste zeriem 😀

norik1
16. feb 2009

hodila som pät fotiek z dnesnej bombardovacej navstevy u kamosky 🙂 viete co to bolo za namahu udrzat 4 deti na mieste kvoli jednej fotke???? 😀

dzanka3
16. feb 2009

jeej norik krasne dzecuriky..a kazde volaco papka...zlatunke su....a tusim aj Filipko co zbada to uz aj pcha do hubinky ze?
a ta oslava to u vas bolo???
ja len ze kto ma tu cest potom upratovat ked navsteva odide 😀 😀 😀

dzanka3
16. feb 2009

a tie kukuricne husacince sa od kedy mozu davat???...tie co papa Filipko na jednej foto...??

norik1
16. feb 2009

Dzani to su kukuricne chrumky bez soli takze uz mozes, nie je tam lepok 😵

maly si na tom brusi "zuby", dnes to bolo hrozne, STALE mal nieco v ustach - kocku, jablko, chrumku, mrkvu, moju ruku, Marekovu ruku, moju sanku, svoju ruku....a tych zubov furt nikde....

Kamoska -mama tej kuceravej Sarinky - sa vratili z Kuvajtu, ich ocko je odtial. No a u nich doma sme isli kukat fotky, len nam to moc so 4 detmi neslo 🙂

dzanka3
16. feb 2009

norik a vy stale nemate zubatka?ale ty tusim kojis nie? tak ta aspon nehryzie 😵
tak mu kupim zajtra ak budu bez soli....
na Sarinke je vidiet ze je miesana..ale zlatunka...
a v tej fabule sa tebe aj zuzka ju tusim ma ako krmi???
ja som krmila maleho v nej u kamosky a musela som stat 😠 ...doma mame ikeacku a pekne si sadnem oproti neho a papame....ja som s nou velmi spokojna- z nej sa nevie dieta nijako dostat von! 😀 ...nemusi byt ani pripasane...

norik1
17. feb 2009

Cafte maminy 😀

chlopi mi este spia toto je rekord zatial (aj ked filip uz ma 1,5 hodky hrania sa v posteli za sebou)....tak mam este klud 😀

Dzani ja nekojim od 3 mesiacov ked sme boli v nemocke s tou salmonelou, maleho pumpovali Nutrilonom a moc si zvykol...do dvoch tyzdnov sa odstavil sam a do dalsich dvoch som aj mlieko stratila...co uz...
S tymi chrumkami to je tak - aspon u nes je dost narocne kupit nesolene, kamoska v Pezinku ich vsak v pohode kupuje vraj "vsade", tak neviem asi tu na vychode jeme viac nesolenych chrumiek... 😀 😀 😀 Nasla som v Bille a v CBA... zvyknu ich mat bud na pecive alebo tam kde su chrumky a lupienky...

Mne sa vo fabule krmi dobre, vzdy pri tom sedim. Skusala som postojacky za behu, ale to ma bolel chrbat lebo som sa moc zohynala... ale ved ona je vyskovo nastavitelna, mohla ti ju kamoska dat nizsie a kludne by si nakrmila maleho a posedkala pri tom 😵 😵 tiez som s nou spokojna - ale to moze byt aj tym ze som inu este neskusala 😅

amatula
17. feb 2009

breee raanko 🙂 🙂
co dnes porabate??co varite??ja varim brokolicovú krémovú 😵 ja ju zboznujem.....a Matkovi idem uvarit spenat...prvi raz som zvedavá ci mu pojde..........

dnes sme mali ist lyzovat,ale Bobo soplí takze nic sa nekoná...von nejdem lebo u nas stale snezí 😠 a s kocikom sa nedá...a na sane teda nie,lebo musim Mata naobliekat a ked ho polozim na sane tak sa 20min. sppiera az zistí ze to nieje také zlé,,,,,sankovat sa a to mna nebaví.....
takze si uvarim dobré kaficko.a budem hnit doma 😀
vystrihla som im supisné nohavice,obom rovnaké... 🙂 tak pojdem sit...nech to do velkej noci stihnem aby boli cool 😀 😀

erika tvoj Pato sa sam oblieka?????ja sa musim s Daliborom ráno co ráno trapit aby sa obliekol...a 10krat ho upozornit....on je taky leniví,,ja neviem po kom ved ja som celkom sikulka 😀
nachystam mu veci on sa zacne obliekat a sa stratim z dohladu hned leziíí...ma ide porazit 😠 ja neviem co bude robit v skolke???? 🙄

ozi Blau som sa uz davno chcela spytat ...Luca uz chodí??? 🙂

dzanka3
17. feb 2009

dobre ranko 🙂
aj ked vonku stale tie biele ho.na padaju...uz nemam na ne ani pekne slovo....ale aj tak pojdeme s kocikom von sa brodit - a ja svaly spevnovat 😅

asi mala tu stolicku tak vysoko nastavenu..a mozno ani nebola fabule len sa podobala...
rano ako som malemu natierala ritku celu ma ocikal - ako keby som sa ja postala - presne trafil...a aj postel schytala...si vybral cas na cikanie 😠

norik to muselo byt hrozne s tou salmonelou - a to aj maly mal?..no skoda tvojho mliecka - ale ja tak si na tom lepsie - ja som len 3 tyzdne kojila 😠 a mali nepribral nic....

zuzka1.
17. feb 2009

ahojte mause, hlasi sa soferka Zuzana, bez nehody, na neodhtnutej ceste, paradicka, bez jedinej chybicky, uz s atesim na dlasiu jazdu. Vcera osme sa s mm ucili do pol 2 vyhlasku, znacky a spol.
Viete kolko ma byt v benzinovej nadrzi tlak?????
a,20kPa
b,25kPa
c,30kPa
caskam na odpoved, ani moj mm nevedel a ani instruktor!!!!!!!
Amatula hadaj co dnes varim!!!!!Brokolicova kremova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ze dobreeeeee!!!
dnes mam ja pracovny den, varim, upratujem a pojdeme s malym von na sankach!!!!!ocko montuje operadlo?stare zlomene, tak som bola kupit nove!!!
bola som v sekaci, koneic ake veci som doniesla, tu v dedine ma jedna, ked donese tovar zavola svokrusi a ideme. Vesty deckam sestrinym nike, ako nove, sebe este s visackou, malemu rifle hm, mikiny 2, mm praocvne nohavice a mikiny na robotu, vesty take mencestrove, oc sa teraz nosia. poojdem poskusat a uvidime co nechame.

dzanka3
17. feb 2009

dobre si zuzka nakupila......
a nemam ani paru kolko tlaku tam ma byt..pytala sa som sa aj muza a ze ja nemam benzinak...a nevie ani on...a to je normalne v testoch?a ako si to ma clovek odmerat????
no napis odpoved nech sa aj my dnes nieco naucime... 😀 😀 😀

ideme sa chystat von.. 🙄

zuzka1.
17. feb 2009

hej normalne v testoch!!!ma to byt 30kPa!!!!
a este dalsia perla:
kolko rokov musi mat osoba, aby mohla ist na zvierati(soferovat kona, kravu a pod.)
a,15
b,18
c,20

amatula
17. feb 2009

zuzi co si ma nestras...aj sa chystam na vodicak,,,,,,,,,,,,,kde si to vyhrabala teke hlody 😕
inak ja uz mam navarenu brokolicku a je mnam 🙂
ten sekac ----dobre si kupila,,,,,,,,aj u nas je a samé veci NEXT""tak vzdy raz do mesiaca mrknem 😎

a kolko rokov musí mat???inak neviem si predstavit jazdit na krave 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
17. feb 2009

no 15!!!
potom daj vediet, poslem ti cd auitoskola, je to super, ved uvidis 😉

amatula
17. feb 2009

zuzi ok,,len az ja pojdem na vodicak uz to nebude zasa platit 😀 😀 uz sa nan chystam 10 rokov od mojej krasnej 18 😅

kde ste vsetky.....................dnes sa len ja nudiim?? 😕
dala som si kávu taku turbo lebo dnes ma motá ze uz asi ani tlak nemám 🙄 a zozr.....la som turecky med s posekanimi mandlami 😝 to su kalorie 😀

dzanka3
17. feb 2009

ahoj amatula - som si ta precitala a utekala postavit na kavu 😀 😀 😀 zachvilu budem pit s tebou...

boli sme vonku - katastrofa - ledva sme sa prebrodili - nikde nie je odhrnute......vsade mi zapadal kocik....teraz som bola v chodbe tu potopu poumyvat co sa stopilo z kocika.....

ja som akurat minule si predstavovala ze by som mala ist gynekologovi - a uz asi od oktobra som nesoferovala...snad sa nebudem bat....
predtym som den co den behala autom..a teraz odkedy sa mali narodil asi 2x som bola len....

juuj turecky med to aj ja lubim....dobre ze nemam nic take kupene - napchavam sa jogurami 😵

zuzka1.
17. feb 2009

kocky uz sme na afry zmobilizovane, volime vyckavaciu taktiku, potom sa pripojime do hadky!!!!!
aky akcny den!!!!vyzivam sa v tupych mamickach

dzanka3
17. feb 2009

jaaj ved lamentovat mozme aj my nie? ved co vsetko by sme chceli a nemozme mat ze?
ale aj tak to co sme chceli - zdrave babetka mame a co nam ine treba?...vsetko ostatne bude aj bolo...alebo nebude no co prezijeme aj tak ked budeme zdravi.....

ja mam taku kamaradku - nekamaratku co zavidi snad vsetko.....ked niekto nieco ma a ona nie - ide da aj posledne peniaze nech to aj ona ma...a ked to nemoze mat tak sa dlho neozyva pokial ju to neprejde... 🙄 😀

amatula
17. feb 2009

dzank ako pises....ja som spokojná akurat tie bile ho....na keby uz zmizli ☹

😀 😀 😀

dzanka3
17. feb 2009

amatual presne ako pises...ani ja uz nemam nane slov len bile ho.na 😠 😎

amatula
17. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
17. feb 2009

no ja se........em aj na cele zimne sporty 😠 obaja chalani maju sople a Mato knuci ako male steniatko......asi mi tam nedelu prechladli 😝

je to sice pekne ale asi budem preferovat tie letne skor 😎 😎 😎 😎 😎

dzanka3
17. feb 2009

amatula a ako vsetko stihas s detmi pri takomto vekovom rozdieli?
a pre deti to asi aj lepsie - sa spolu uz aj zahraju nie?
asi aj my budeme musiet tak...ved ja uz v juny 34...tak uz nemozeme dlho cakat....

amatula
17. feb 2009

ty budes mat 34 😕 😕 😕 ja ze ale 24 😀
dzanka nestiham ale nevadí 😀

dzanka3
17. feb 2009

amatula veru tak ja uz tolko 😀 😀 😀
ale citim sa na 24 😉
a ty mas kolko rokov?

amatula
17. feb 2009

ja 28ale citim sa na 82 😅 momentalne....uz aby mal krpec aspon rok apol potom bude lepsie.............dufam 😅

amatula
17. feb 2009

dzanka hod dake tvoje foto do albumu.....lebo vsetky vierm ako vyzeraju len stebou ked pisem tak si predstavujem len Matka 🙂