• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
HOJTE kocenky, dakujeme k drakulaciam :grinning:
to hovorila moja neter, ideme drakulovat, tak teraz aj my drakulujeme. Dnes sme boli u doktora, ked mu brala sestricka krv tak sa mu to ratalo a smial sa nu. Som bola hotova. potom prehliadka vsetko oukej, len pan doktor mu stiahol predkozku a do toho ho aj zastepil, tak nariekal. A drzal sa ma ako kliest. POtom spinkal a do toho sa tak possr..l Urcite z tej injekcie.
Nasi tu budu az do stredy, dnes isli do talianska ale volako im to nevyslo a zas skoncili v nak. centre. Kupili si len 6nohavic vcera 4pary topanok, dobry su.
Zuzik a ty si bola naco u gyndosa? Boze asi by som aj ja mala zajst na prehliadku. Nebola som od 6oonedelia. :unamused:
co vy na to?#
:unamused:
23. feb 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula tak si si pekne potrenovala - bola si v zaprahu co? obcas by sa taka sibirska hasky zisla co?
a Matka som zacala natierat infadolanom - biela vazelina...tak uvidim....
a ten excipial to v tej tube okruhle tekute?LEBO S TYM HO CELEHO NATIERAM, ALE TVARICKU NIE...
23. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalka ja davam aj na tvar...teraz mal Dalibor flaky jak sme boli lyzovat od mrazu a za 4dni mu zmizli....ked som natierala excipialom :wink:

baby sledujete toho paka v teme zufalky :angry:
23. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co tam pisal? ja som to nestihla uz je vymazane...??????
23. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri pise dalej :grinning:
23. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula co tam pisal, ja som prisla az teraz bola tu kamoska s kamosom kuk maleho.
je to zmazane!tak sem s tym co tam pisal?
23. feb 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://picasaweb.google.fr/erikasadek/PICTURES#5306091207525001874

baby pozrite znova alergioa, uz len soju podozrievam.. nie je to take zle, ale predsa :frowning2:
23. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj erika ...chudatenko malinke a urcite ho to aj svrbi co? :frowning2:
23. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nesvrbi.... :wink: ale je zohazdeny , teda slabo oproti minulajsku ale je to aj tak sila..
23. feb 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspom ze tak....
a najhorsie ze uz ozaj co bude stale to iste co je uz overene papat? anic nove mu nebudes moct dat?
a ozaj ked si tu sa spytam od kedy moze chleba a jogurt?...teda ty si odkedy daval?
23. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som davala u pata od 4 mesiaca, ale bol na baze detskeho mlieka.. u josh asom zacal aked mal 8 mesiacov a sojovy, len ten moze, teda mozno ani ten nie ak zajtra mu nedam, a nebude reakcia tak mam vinnika;; :rolling_eyes:
23. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo vsade inac pisu...niekde od 7mesiaca inde od 8.....no kto sa v tom ma vyznat asi zacnem od 7,5 a hotovo :dizzy_face:

a aj chleba az potom ci ten uz od 7 moze?

ved to ze stale davat pozor aby nespapal nieco nevhodne.....ale snad z toho vyrastie nie? ci to uz stale si bude musiet davat pozor?
23. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka ak chces daj, ale len biely jogurt ziva kultur adobre?

modlim sa aby vyrastol, vies on toho uz aj tak vela nemoze, mliko , vajicka.. je to zlozite...
23. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ze zvolensky jogurt je taky - uz sa velmi tesim ked mu dam nieco nove do pusinky :grinning: :grinning:
inak erika na tej fotke je zlatunky ako sa ihrunka...a aj dvojitu bradku ma a aj pavucie brusko - vyzera dobre ziveny :grinning: :grinning: :grinning: ...len tie fliacky nech zmiznu - a je nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja asi uz pockam v tejto teme - ked vam zamknu tu zufalu dojdete vsetky sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...lebo takto kuk sem kuk tam :angry: :sunglasses:
23. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka dakujem..... si zlat aj eanjel, ja urobim nove fotky a ukazem vam, ked je normalny, teda, ni eje , znetvoreny...

ale nezlost sa, ta tema je tiez dobra nakukni niekedy... :wink:
23. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim prichod z vodneho aerobicu, bola som s kolegynou co ma o mesiac starsiu dceru a poviem vam.....daco sa okolo mna vlnilo, ale voda to nebola...teda voda tam bola, ale vlnilo sa nieco ine!!!! kriste, este aj koza na riti sa mi vlnila!!!!
23. feb 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
ako ste sa vyspinkali? ja nejak na figu - maly mal stale nejake raple - ticho a zrazu rev akoby spadol z postielky.... :angry: a o pol 8 ma uz zopral z postele :frowning2:

zuzka a ako dom? co nove? a so spoluciackami si uz bola?
norik a svalovica nic??? :grinning:
erika cakam na nove foto....a ako malinky uz lepsie dnes?

krasny den vam prajeme s Martinkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no my sme mali strasnu noc, maly sa zobudil o polnoci a taaaky rev pustil ze sme mysleli ze nas na osmom poculi...dnes cakam socialku, urcite nas niekto udal :slight_smile:
Rycal az do druhej, krutil sa, ako keby krce mal...potom sa ukludnil, dve minuty ticho a zasa taky rev ze az... uz som aj s rektalnou rurkou nacvicovala, trochu asi pomohlo, ale ocural mi o tristvrt na dva rano komplet vsetko :slight_smile: to aby som nesmutila ze sme boli hore bezdovodne he he

teraz sa citim ako vyryhana rezanka alebo vygrcany sliz ako hovorite zapadnejsie :slight_smile: idem si spravit kavu a to poriadne silnu... a asi radsej rovno dve lebo na 11.00 ma prist svokra aj s babickou a bratancom... som zvedava co zas budem robit zle... jaaaaaaaaaaaaaaaj to bude dnes den :-/
24. feb 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co tie decka dnes v noci mali??? candrbal?
on zase o 21.00 zaspal a o pol noci tiez reval...popestovat..cajik...a o hod zas.....a tretej zas....a o pol siestej miecko a o siedmej cajik a o pol hod uz hore :dizzy_face:

norik mas teda tazky den pred sebou - ale co jednym uchom dnu druhym von......inak aj moja svagrina to tak robi - lebo moja mama aj ked je moja mama je riadny tyran - aj jej to hovorim nech sa nestara - ale co uz s nou :fearful:
24. feb 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko maminky,
dzanka ta pizd amala vypnuty telelfon, ma vytocila vecer,nemozna zena.
norik vlnili ste sa??ja som vcera cely den pila len kavu a zjedla 2 rozky. To bolo vstko.
chcem aby sa mi stiahol zaludok, lebo by sm zjedla za normalnych okolnosti polku svine.
norik to asi nebolo zubkami, cooo??
nas maly hore od 6, odkedy piseme s alon vstava skorej a skorej, asi sa to nejak prenasa :grinning:
baby mali prist tento vikend, ale uz moze len peta, aja je chora, lucka lori, teda fogadova robi a petkova oslavuju mamine meniny, aj driza by prisiel a a debnar. tak snad na iny den sa to podari.
24. feb 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ale ved popolcova streda - prisny post je az zajtra :grinning: :grinning: :grinning: ci ty zajtra bude jest maso ako moj muz - on na ten just ked mu poviem ze dnes nie - tak bude o to viac :zipper_mouth:
24. feb 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja robim tiez, napriek svokre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ja uz neviem ci to tie zubky alebo co, dasna ma opuchnute, ale furt nic... uz ma tie zuby nebavia...este ich ani nema a uz ich nenavidim :slight_smile:
24. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
erika ja ta tak lutujem s timi alergiami :pensive:

baby inak co bolo v noci aj moji obaja strasili ,,,no na nervy :angry: ja som spala asi hodinu vseho vsude :rolling_eyes:

zuzi ako dom??len na tom pracuj a neprepasnu prilezitost ako ja ....teraz sa zo smutkom cez okno pozeram na dom ktori sme mohli mat za facku :unamused: a doma nervy,,,dnes rano som sa s fotrom tak posekala :zipper_mouth:
jaj spatna noc ,,spatne rano co ma dnes este caka :sweat_smile:

norik zubky ta este pekne potrapia,,nezufaj tak skoro :grinning:
24. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby moje; zlate.....

vidim ze ste mali starsnu noc..... :frowning2:
norik tebe pride svokra ano, tak pevne nervy prajem... vydrz to bez nervov... :wink:

dzanka, hlasim josh dnes rano, .. pekny nadherny , bez jedinej znacky, flaku, cohokolkvek... takze idem na test... dnes bez sojoveho jogurtu..... :wink:
24. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj baby jama levova sa blizi....este 9 minut kludu...
24. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik budeme na teba mysliet..... :wink: moja normalne ta lutujem... take stresy.. :unamused:
24. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, svokra je na celu knihu pisania :frowning2:
erika ked prides v lete, nepridete s detmi na vylet?????
24. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne z e, ano, ak nie si daleko, ??? al epodla mana si daleko od presova.. ja nemam rodinu na odvoz.. teda ja nemma nikoho na slovensku okrem par kamaradok co mi ostali na slovensku.. :frowning2:

takze neviem , ale neako by sa to mohlo spravit a co tak si dat stretko , medzi nami...???? :wink: ze s astretneme vsetky....teda pokial tu v lete budete; nop ja budem 6 tyzdnov tak neaky datum sa snad najde nie..,?
24. feb 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok