• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
Dakujeme :slight_smile: a aj Martinkovi posielame pusinku:slight_smile: ze uz moze papat lepok :slight_smile:

Dzanka tak co, zohnali ste tie kukuricne chrumky? Chutia malemu?
26. feb 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nas maly ich zboznuje!!!!!
to co bolo vcera zase za temu????ta "anglicanka?????
26. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to teda neviem,,chcela radít a pomahat....len tazko si odnej niekto zoberie radu ked je tu jeden den a bez fotky a albumu......anonymne sa moze tak vykecat a nie niekomu pomahat :unamused:
26. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nejaka "psychologicka" si hladala osoby na ktorych sa chcela trenovat :slight_smile:
26. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, tak ani mi nehovor, dolova ma dostala , koza jedna, ona slovensky nevie, no dobre este som sa jej zastala tak skoro odisla so slovenska tak uz sa nestihla naucit poriadne ; ale potom hlaslky typu naco mi je slovensky pas, a na slovensko nie, tam by som nemohlazit.. tak to asi nastvala , vela ludi... :angry:

baby ako sa mate??? :wink:
26. feb 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skoro som odpadla z tej "psychologicky"
26. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj ja sa tesim z mojich krasnych novych nohavic velkosti 38 do ktorych som sa konecne vosla hura hura pecena kura a delena strava he he
26. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
norik gratulujem.... :wink:
26. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som schudla 2 kila, nejem vobec sladkosti, pijem kavu cele dni, najem sa raz za den a ide to. Nezdrave ale ide to!
26. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale moju radost kazi pohlad na kopu zehlenia ktora sa nie a nie zmensit sama od seba :slight_smile:
26. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej super Zuzi je jedno ako, hlavne ze to ide dole :slight_smile: Idem si kavu urobit he he

tie tabletky este papas?
26. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz nie, treba pri nich cvicit aby to islo, a to ja leniva vos nebudem, velmi by som sa musela premahat, tak to neberem :angry:
26. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toto toto, aj ked mna zachvilu cvicenie neminie - subor ma premieru po 5 rokoch a stari clenovia ako vzdy budu tancovat jeden tanec aby sa poukazalo na chvalyhodne odovzdavani tradicii z generacie na generaciu :slight_smile: cize zachvilu zacnu treningy :dizzy_face:
26. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
norik to mas dobre, apson budes donutena!!!!
ozaj vcera ma nasralo, ked zacali pani psychoske pisat, ze nema co ponuknut v 21 rokoch, ved ja mam 22!!!!!!!!a ponukam sa stale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka prepac :sweat_smile: aj ja som jej to napisala :sweat_smile:
ale ty si vynimka :wink:
26. feb 2009 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
he he Zuzi sa smejem teraz :slight_smile: a ako? odpovedal niekto na ponuku? Aky je dopyt?
26. feb 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved ma vsetci zeru úpredsa, nie!!!
ospravedlnenia prijimam!
26. feb 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: ok

idem dat ja krpcom papat........................
26. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne zuzk aty si vynimka. ale nie baby, ona je romka takze co moze take ponuknut, ked sa ani slovenkou neciti, a ani poriadne nevie co chce..
a a ty zuzka ty si tak nohami na zemi.. ze ju 100 krat preskocis.. :wink:
26. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis Zuzi rozchytaju ta jedna radost :slight_smile:

tak co na ten napad so stretkom, dame? Dzanka kuk medzi zufalky, nechce sa mi to pisat este raz :slight_smile:
26. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
norik ja beriem, pozistujem tie ceny, aj ci nema nejaku website a dam vediet, ok???
to by bolo rosambo!!!!!!!!!!!!erika, norik, zuzka, dzanka, amamtula vy ?????
26. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rozbijeme Tatry!!!! Eri a staci ti tych 100/tyzden bohate, aj ked si spravime vylet tak ti to bude stacit :slight_smile: sa uz teraz tesim :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaj keby som tak piekla kolace ako tu pecieme plany tak otvaram cukraren!!!!
26. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
norik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no servuste
vy ste toho popisali :dizzy_face:
dakujeme za gratulacie a pusinky :dizzy_face: :pensive:
ake stretko? pojdem kuk do zufalkin :grinning: :grinning: :grinning:

baby volala mi spoluziacka zo ZŠ - ze budeme mat stretavku v juny - po 20 rokoch!!!!!!to je cifra coooo??? :sunglasses: :dizzy_face:

norik varim kapustu, kacicu a knedlu som kupila...cele ruky mam cervene od kapusty - asi si idem umyt fixinelou :grinning: :grinning: :grinning: a ty nosis 38 velkost??? ty si ina herecka :confused:
26. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
he he Dzanka kym nemas tu kapustu v sparach medzi kachlickami je to dobreee...ale keby daco, Fixinela pusta, mam to odskusane :grinning: :grinning: :grinning:

ved praveze väcsinu veci mam uz zo dva roky 40, takze 38 nohavice je celkom dobreeee :grinning:
26. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja nosim velkost 38,,ale topanok :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
amatula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak aj ja :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave som prezliekla Filipa do tretieho body a tretich puncosiek dnes... tie prve dve su namocene v prani - ved viete od coho su :grinning: :grinning: :grinning: smrad neskutocny.... :grinning: :grinning: :grinning: ale aj tak ho lubim :slight_smile:
26. feb 2009 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co co co nasa tema zabudnuta alebo ako?? :slight_smile: nikto o nu nezavadí........zassa musim zachranovat
26. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok