Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

simonka28
6. feb 2010

ahojte babeny 🙂 neviem ci to mate aj vy ale to moje male ma uz od piatej rana stale kope,no teraz mal asi dvojhodinovu pauzu ale inac neustale 😉 jooj bola som kukat kociky,taka som unesena,najradsej by som uz behala po vonku s nim 😅

pepppe
6. feb 2010

heh vsak si tam daj babiku tźatial a mozes kocikovat 😉 aj si si nejake vybrala?mna zatial male koplo len raz ,tak hadam to bude vecer

simonka28
6. feb 2010

hej hej sme sa konecne s drahym zhodli 😉 az sme sa cudovali 😒

pepppe
6. feb 2010

noo aj my uz mame vybraty a ty uz mas jendo dietatko,

soni1
6. feb 2010

Ahojte baby, určite mi budete vedieť odpovedať na moju otázku. Keď ste zostali tehu, tak ste cítili nejaké príznaky ešte predtým ako ste si urobili test? Bolesti v prsiach, alebo v podbrušku?

simonka28
6. feb 2010

hej ja uz mam chlapceka.soni neskutocne ma boleli prsia a citila som ako sa zvascili.aj v podbrusku akoby som mala dostat kramy a stale nechodili.

pepppe
6. feb 2010

ahojky soni....noo ako ktora,ja som aj tusial ze som tehu,mala som hnedy vytok,prsia ma strasne boleli a boello mabrusko tak ako keby som mala dostat mrchu,c

soni1
6. feb 2010

Ďakujem, cítim všetko len prsia vôbec ☹ takže zase nič

pepppe
6. feb 2010

ale noo vsak nemusis ich citit,,,,este nezufaj a kolko ti meska??

soni1
6. feb 2010

Zatiaľ nemešká, má doraziť až v pondelok, ale rozmýšľam, že by som zajtra ráno testla, veď keď by som mala byť tehu, tak by sa tam čiarka už mala ukázať, nie?

pepppe
6. feb 2010

noo niektore tehu testy su take ze ukazu uz par dni od pocatia,,,cize musis hladat taky a skus,,a nezabudni nam sem dat vediet drzime ti palce aby si si nasla dve ciarocky 😉

simonka28
6. feb 2010

soni mne sa v piatok ked som si urobila test neukazala-som bola moooc smutna a ked som si urobila v nedelu tak som skoro odpadla,ze tam boli dve ciarky! 😉

soni1
6. feb 2010

Ano? A robila si si test až keď ti mrška meškala?

simonka28
6. feb 2010

hej moja az ked mi meskala tyzden.

tinka349
6. feb 2010

ahojte baby , po dlhej dobe som zas tu...vsetky skusky v skole uz porobene nastastie a uz len prazdninujem, ale zas ma chyta choroba....hrdlo ma masekeeeeer boli a aj hlava 😖

inak uz viete pohlavie drobca?

soni1
6. feb 2010

Aha, ale ináč gratulujem, to je veľká radosť. Bodaj by sme sa jej už konečne dočkali aj my.

simonka28
6. feb 2010

ja ked som si zrovna povedala,ze kaslem na to tak ten maly zazrak si tam uz plaval 😉 neboj pride vhodny cas 😉

soni1
6. feb 2010

Dúfam, že čoskoro.

xpetka1x
6. feb 2010

peppe ja som tiez len 2 3 krat potlacila a mala bola vonku samotny porod je rychlovka len to cakanie v bolestiach je dlhe bo nemozes rodit hned ked zacnu bolesti ale az ked sa otvoris z dola ja som bola 20 hodin otvorena na 3cm a bolestu a az ked som sa otvorila na 7cm ma zobrali na salu lebo som uz mala hlavicku uplne padnutu tak som musela uz tlacit ale 7 cm bolo malo tak ma museli strihat ☹ ale to sa uz teraz striha asi pri kazdom porode a neni to nic 😉 ja osobne som bola taka ubolena ze ten strih som necitila a ani zasivanie uz mi bolo vsetko jedno a ten tlak po porode 160 na 140 bol tiez zaujmavy tak som na sale lezala este 3 hodky po porode a pichali mi inekcje a infuzky tak trochu ma kriesili a povedala som zew uz nikdy viac no a sme v tom zas 🙂 ale hadam na druhy krat to uz bede ok

simonka28
6. feb 2010

soni1 mne jedna znama poradila uzivat Calibrum babyplan,zevraj tak sa podarilo otehotniet dost babam.ja som to mesiac uzivala a otehotnela som-mozno aj z toho 😒

soni1
6. feb 2010

Ďakujem, skúsim si to kúpiť aj ja. Cca v akej je to cene?

simonka28
6. feb 2010

jeminenku sa mi zda okolo200sk,mozno trosku viac.je to na mesiac jedno balenie.uziva sa to aj prvy trimester.

soni1
6. feb 2010

Aha viem, nie náhodou niečo s kyselinou listovou?

simonka28
6. feb 2010

to neviem ti povedat ale je to ako komplex vitaminov a mineralov co telo potrebuje.

soni1
6. feb 2010

Ano, to je ono. Už som sa na to pozrela aj na internete.

simonka28
6. feb 2010

tak velmi velmi drzim palceky! 😉

soni1
6. feb 2010

Ďakujem, uvidíme...

zuzka1008
6. feb 2010

ahojky, ja som tu nová, som v 14tt a chcela by som vedieť či už by som mala niak priberať, bo sa stale nič niako nedeje

simonka28
6. feb 2010

zuzka ja som skoro v20tt a pribrala som 3kila.neboj zacnes neskor 🙂

zuzka1008
6. feb 2010

aspon si ma upokojila 🙂 a pohlavie už vieš? kedy sa to da zistit?