Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

avila
28. jún 2010

@lutsine no super 😒 Keby este aspon 2 tyzdne vydrzali, ze? Ja to Matuskovi stale hovorim 🙂 A to brusko mas ake, aj tebe trosku kleslo?

lutsine
28. jún 2010

@avila trosicku ano....

avila
28. jún 2010

@lutsine robili Ti aj prietoky aj sono? Uz asi si plne pobalena teda, mne este stale par veci chyba 😒

lutsine
28. jún 2010

@avila sono mi robil, prietoky nie,nato idem sa objednat zajtra.

lutsine
28. jún 2010

@avila no veci mam nahadzane na jednej kope ale este niesu v taske. 🙂 asi dnes uz pobalim..... 😀

pepppe
28. jún 2010

@vi3ka taky klasicky malinovy caj ti nic neurobi,to musi byt stej ostruziny malinovej,,,,,ja ho pijem ,ale priznavam sa ee poctivo,obcas zabudnem,,,,, 😉
@lutsine fuha takze hadam nas vsetky predbehnes 😉 noo tak hadam este vydrzite aspon do toho 38tt a co malinky kolko vazi??ci nevazili ti ho?
@dydynka nooo co kamoska mala pravdu??? 🙂

lutsine
28. jún 2010

@pepppe no vraj cez 3 kg....

pepppe
28. jún 2010

@lutsine 😉 pekne 🙂vsak chlapci musia byt riadny chlapci 😉

lutsine
28. jún 2010

@pepppe ppresne tak....

kiwi82
28. jún 2010

ahojte dievcata, dobre ranko prajem. Dnes to vyzera na pekny den.

@lutsine to fakt CS 10? juuuj tak ja si myslim,ze budes mat tym padom rychly porod. sup sup to bude 😉 Moje CS je stale 1 - 2. Tak neviem...... Ale asi by sa sa uz pre istotu mala riadne pobalit do nemocky 🙂 a uz je Maximko v porodnych cestach ci este ti nekleslo brusko?
dydynka sa este neozvala? ktovie, ci prognozy a pocity sa v noci naplnili.

lutsine
28. jún 2010

@kiwi82 mne sa zda ze trosku kleslo...a vidis to som sa zabudla spytat,ale zajtra sa idem objednat na ctg...tak uvidime co povedia.

lutsine
28. jún 2010

@kiwi82 a doki vravel,ze dnes som 36+0,cize 36 tt mam ukonceny a zacinam prvy den z 37.....

kiwi82
28. jún 2010

@lutsine takze ty si uz v 9.mesiaci. tak blahozelam 🙂 No moj doky je taky divny, on ma od poslednej poradne objednal o 3 tyzdne. medzi tym snad sa este dostanem ku porodnicke, totiz ona ma toho strasne vela. No ja som dnes podla knizky 35+3. A rodit budes vo Vranove? Aj moj manzel sa tam narodil. A jeho krstny tam bol gynekolog. Ale bal sa odrodit vlastnu sestru, mal respekt, lebo moj mm mal 5 kg a vtedy sa ani usg este nerobilo, len svokru poslali na rengen a podla toho. Teraz krstny robi v Hanusovciach. tam ma ordinaciu 😉

30lenka
28. jún 2010

Babulky dobre ranko a uz makame v praci jaj 😀

romini
28. jún 2010

@pepppe ze by Dydynka uz isla??????? ked tu dnes rano neni?

romini
28. jún 2010

@30lenka chudatko to ti nezavidim uz aby si bola na materskej.

lutsine
28. jún 2010

@kiwi82 ano budem tu u nas.

romini
28. jún 2010

baby mohla by som pit urologicky caj??? lebo vcera som bola za hodiniu asi 50 krat cikat a neviem ci som neprechladla alebo mi to tak tlaci na mechur ??? ale bolo to dost otravne neviem ci ten caj mozem pit.

avila
28. jún 2010

@lutsine ale vahu ma peknu Maximko, tak ziadne strachy 😉 A kazdy den este pribera. Ktovie kolko ma nas srac. Zajtra mm dostal dovcu 😵 jupi 😀 tak sa spytam na poradni 🙂 Dufam, ze vsetko bude OK. Zda sa mi, ze mam znovu mikozu, ale uz nechcem lieky do porodu, tak uvidime, co nam povie ujo doky.

@kiwi82 tvoj mm mal cez 5 kg??? Jezkovi oci...

kiwi82
28. jún 2010

@romini ja mam od zaciatku problem s mocovym mechurom a moj gyn. povedal, ze mozem dve salky urologickeho denne. teraz ho uz nepijem ale do piateho mesiaca som pila. V tvojom stadiu tehu to isto neublizi. ale je aj taky caj brusnicovy Urosept, ze ten mozu kludne aj tehule.

avila
28. jún 2010

@romini ak nemas bolesti, tak pravdepodobne Ti tlaci maly na mechur. Vsak v tvojom tyzdni uz by mal byt hlavickou v lonovych kostiach. A ako sa citis, vsetko v poho?

kiwi82
28. jún 2010

@avila moj mm aby som neklamala mal 4,80 kg. V porodnici nemali na neho taku velku kosielku 😀

avila
28. jún 2010

@kiwi82 fuha... A normalne siel, nie sekciou... Klobuk dole pred svorkou 😉

kiwi82
28. jún 2010

@avila myslim, ze normalne ale nie som si ista.

30lenka
28. jún 2010

@30lenka nejak to prezijem 😀 a potom bude lepsia vychutnavka 😉

30lenka
28. jún 2010

@romini dobra som trubka sebe som odpisala : ))) nejak to prezijem a potom bude lepsia vychutnavka

romini
28. jún 2010

@avila citim sa ako keby som mala dostat menzes hrozne vsetko ma boli krize aj brucho tak divne ako pred menzesom. ja mam malu otocenu dole hlavou celu dobu ale vcera som normalne bola nervozna z toho chodenia na wc. uz chcem ist rodiiiiiit co ti poviem.... 😀

romini
28. jún 2010

baby podla mna Dydy uz isla....

pepppe
28. jún 2010

@romini no dozvie,,,hadam aj hej,vsak ked tu do vecera nepride,tak pravdepodobne uz porodila,,, 😉 pocuj nemas ty uz kontrakcie?? vraj pred porodom bolia krize,tak sa sleduj ,ci nahodou nebude nieco v intervaloch

lutsine
28. jún 2010

@romini ja dnes beham skoro stale, ale snazim sa aj pit. v noci som bola tusim 5xna wecku....