Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

zabkaevka
25. aug 2010

ahoj kočky 🙂
@kiwi82 : konečneeeeeeeeeee ciii moje zlaté, čo ste si vytrpeli ☹ tak sme na vás mysleli. Juuuuj moje krásne, zlatá je Miška 🙂 Fuuuha a to ako sa mohlo stať že voda je zelená, to som ani nevedela že sa také dá. A prečo hlavne?? noo to som teraz vyplašená. Juuj to nič že si bola tak dlho, halvne že ste OK, obe 🙂 držkajte sa 🙂

@vi3ka , @andrea0903 : hlásim, šatičky kúpené, ale nie som úúplne spokojná, ale čo narobím,keď som sa do ďalších 10 nezmestila 🙂 aaale v poho, nevesta je dôležitá 🙂

mirka7582
25. aug 2010

@kiwi82 prajem uuz iba prijemne chvilky a vela stastia tuj tuj tuj nech sa vam dariii 😀

avila
25. aug 2010

@kiwi82 hlavne gratukujem k nadhernemu dievcatku 🙂 Tak si rodila den predo mnou 😉 Je to bojovnicka, obe ste. A teraz uz konecne doma. Drzim palce, aby uz vsetko zle bolo za vami, cmuk 🙂

pepppe
25. aug 2010

@avila ahojky,co ako sa mate??drobcek poslucha???ozak ako spinkavate mysa budiome kazde tri hodky

avila
25. aug 2010

@pepppe ahojky, v poho, vecer od 8 do 11 j taky aktivny... Upokojuje sa, ked s nim hopsame na fitlopte 😀 V noci sa srale budi len na kojenie, co je asi o 3 a potom zase o 6 alebo o 7, to je rozne. A predvcerom prespal celu noc, so cumela ako puk 🙂 A co sa Ti stalo s mlieckom? Zajtra ideme na vysetrenie klbikov.

pepppe
25. aug 2010

@avila wau aj mne by pomohl prespat,,,mliecko sa tratilo ako som dostala horucky,,, :( nooo takuz dokrmujeme,ale uz davno,,,,kojila som asi 2 az 3tyzdne,,viac nie :( my ideme v pondelok na poradnu som zvedava ci nas zase vyhresi,ze sm evela pribrali :D

avila
25. aug 2010

@lulu4 to je iny brutal s tou materskou... By som povedala. ze Slovensko ale aj inde v tom maju bordel... Moj muz bol s rodnym listom na socialke, tam mu uz dali formulare, aj na II,pilier. Na upsvare a v zdravotke. A male sa nchysta von?

andrea0903
25. aug 2010

@kiwi82 moja krasna .....az zimomriavky po mne chodia.......vdaka bohu ze je mala v poriadku je to mala krasna bojovnica...viem si predstavit co si prezivala ale na JISKE su odbornici fakt poznam ich vsetkych do posledneho si mi mohla napisat bola by som ti to tam povybavovala.......nevadi zaklad ze je malinka v poriadku

andrea0903
25. aug 2010

@zabkaevka moja zelena voda sa moze vytvorit ak je dieta prenasane alebo bola zanedbana nejaka infekcia☹nemysli na tieto veci.........saticky pofot nech sa pokochame

avila
25. aug 2010

@pepppe kolko Ti vazi Alexko? A co mu mas davat menej? Vsak potom place, ked je mu malo, nie? My sme mali pred tyzdnom 3800 😀 Za tyzden 300 gramov, Ake uz mame iste viac, odeme o tyzden.

zabkaevka
25. aug 2010

@andrea0903 : tak áno, som vydesená ☹ no dúfam, že takéto prípade sú ojedinelé. Mne bude môj gynekológ zajtra na poslednej poradni brať výter, tak sa ho spýtam, že či to je aj na vyšetrenie prípadnej infekcie,alebo len na streptokoka.

Odfotím sa v šatočkách, keď budem nastylovaná na svadbe, takže v pondelok dám nejaké foto. Dnes pripojím fotku bruška 🙂 , no musím ešte spracovať fotku, je dosť veľká.

andrea0903
25. aug 2010

@zabkaevka no moja a uloha aj pre teba odmeraj si obvod bruska lebo ja tu jednoznacne vediem so svojimi 117cm

pepppe
25. aug 2010

@avila no mym sme mali pred troma tyzdnami 5200,,pribrali sme kilo dvesto 😀 vraj s mlieka,,z umeleho,,,ze skor ako kazde tri hodky mu nemam davta,preto ma bolesti bruska,nestiha mu travit,,,menej nie,,ze to co davam je akurat ja davam tych 110ml,,,hadam mame uz aj do 6kil 😀 tak ale on sa uz veliky narodil,,nemoze byt malinky ked sa uz pri narodeni bol valibuk

zabkaevka
25. aug 2010

@andrea0903 : chichi 🙂 OK len nemám krajčírsky meter, ale pripájam foto. Dala som aj do albumu 🙂

zabkaevka
25. aug 2010

@andrea0903 : tak urobila som to tak, že som stuhou sa ovila a potom to zmerala pravítkom, hmm neviem kde presne meriaš, ale ja presne na pupok som si to dala a tak to mi vychádza na cca 106cm

andrea0903
25. aug 2010

@zabkaevka no moja brusko mas teda krasne ale stale male........juj ale pekne ti zislo nizko uz........ja tiez meriam na pupku.....ja som to nabrala dajak tak ze brusisko a chrbat boky vy ste take oblejsie

lulu4
25. aug 2010

@avila vacsinou je po uradoch bordel a na upsvar sa nedava rod.list az ked sa dieta dozije mesiac ked vybavujes ten prispevok od statu?tak pekne vam rastie Matusko,nech prinasa len radost

zabkaevka
25. aug 2010

@andrea0903 : tak áno,takto klesnuté však mám už asi mesiac keď dobre badám. Aj na fotkách to nejak tak vidím . Noo ja mám vlastne len bruško a to som rada, bála som sa nech nemám aj boky a v krížovej časti, ale nie, supeer. No aj keby som mala, dôležité je, že maličká sa vyvíja OK 🙂 a ona rastie, maminka nemusí 🙂

andrea0903
25. aug 2010

@zabkaevka no u mna je ten pripad ze bruhco boky zadok krize a z toho kym ja zhodim....tak aj druha zima nastane........ale mas pravdu zaklad ze malinka je ok....len pomaly tancuj nieze budes utekat zo svadby do porodky i ked by to bolo peknucke

lulu4
25. aug 2010

@kiwi82 prezila si si svoje veru ale hlavne mala zabojovala,to je super ze ste domka,uz nemysli na zle a vychutnavaj si ten pocit byt maminou.ja mam termin o 4dni ale ti poviem po tom co si napisala mi beha mraz po chrbte.

zabkaevka
25. aug 2010

@andrea0903 : noo veď na to si budem dávať pozor a nebudem tancovať, možno nejaký slaďák s manželíkom a krokovým tempom redovi 🙂 To by nevadilo že by som utekala do pôrodnice, veď to budeme presne prvý deň 9. mesiaca (vraj začína 35+6tt,čo je presne deň svadby) , no pani Dr. čo ju chcem je ešte vtedy na dovči, príde 29.8. a v práci bude 30.8. 🙂 takže pekne počkáme na ňu a potom ešte tak min. dva týždne hádam potiahneme.

andrea0903
25. aug 2010

@zabkaevka no moja kamoska chuda mala vybavenu lekarku od nedele je v nemozke prenasa uz piaty den a nikto si ju nevsima a ni ta jej lekarka za nou nebola tak nevie co s nou bude

zabkaevka
25. aug 2010

@andrea0903 : áno to som čítala. No snáď to je výnimka, tá dokina ktorú chcem ja bola za mnou dokonca aj vtedy keď som ležala s tvrdnutím bruška (a to sme sa ledva poznali ešte, len z telefónu), takže v tomto myslím, že sa viem na ňu spoľahnúť. POznáš ju, tuším že si mi písala, že je dobrá, Dr. Rošáková v hornej nemocnici.

andrea0903
25. aug 2010

@zabkaevka joj ano Rosakova je uzasna mne odrodila malu Vanesku ktora sa narodila n a6,mesiac a mozem jej len dakovat ze ju mam..zaujimala sa o nas aj ked sme boli na JISke a pri tom som ju nemala ani zazmluvnenu a nevzala odo mna nic

andrea0903
25. aug 2010

@zabkaevka Evka pocuvaj teraz nevies sa najblizsie robi UTZ v ktorom tt u mna?naposledy to bolo v 20tt to 4D.neviem totizto pretoze mne kazde tehotenstvo robili kazdy druhy tyzden a teraz nic

vi3ka
25. aug 2010

@kiwi82 júúúj, toľko strachu a starosti hneď na začiatok ☹ ale ste obe kočky, že ste to tak krásne zvládli. aj som si tak pomyslela, keď si sa dlho neozvala, že či sa náhodou niečo nestalo. Miška je nádherná a keď tak pozerám, tak sa veľmi na teba podobá-aspoň podľa profilovej fotky hodnotím. a tie modručké očičká sú krásne. držte sa a nech je malá už len zdravučká a nech vás teší každým dňom. 🙂 😉

vi3ka
25. aug 2010

@andrea0903 no asi ťa teraz poteším, ale týmto momentom som sa stala víťazkou (predbežnou) tvojej súťaže rozmerov bruška. ja mám 128 cm 😝 ale nikomu nehovor-top secret hej? xi xi
keď sa môžem zapojiť do odpovede o utz, tak mne robil až v 31.tt. mne robil presne 4x, či koľko to je platené poisťovňou.

@zabkaevka nooo moja, tiež máš pekne bruško už dole, tak ako ja. žeby sa to už blížilo aj nám? 😀 mne včera povedal doki, že už budúci týždeň môžem ísť kľudne rodiť. aj to tak nejak vnútorne cítim, že či to náhodou fakt nepríde ten budúci týždeň. neviem prečo mám taký pocit, ale tá moja šibalka si teraz každý deň robí diskotéku v brušku. a až tak brutálne, že to dosť často aj zabolí. exotka jedna. 😀 a čo ja viem, tak podľa tých povier guľaté bruško značí dievča a špicaté chlapca, ale ja si takéto veci tiež nepripúšťam. ja sa teraz smejem keď sa ma pýtajú, čo to bude, že ak doktor dobre študoval, tak dievča. he he

okey ženušky, idem ja dačo zhltnúť a utekám do nemocky na tie prietoky a ctg. som plná napätia, čo to bude.
pa zatiaľ 😎

andrea0903
25. aug 2010

@vi3ka ty kokso tak sa zrutim ze si ma tromfla..ale nie som rada ze je niekto pre domnou uz som chcela byt zufala 😀 nepoviem nikomu neboj nic.....je to iba medzi nami styroma a konikom 😀 😀 😀 tak ja som zvedava kedy mne urobia USG

katrin31
25. aug 2010

@zabkaevka to brusko mas naozaj dole 🙂))

dydynka
autor
25. aug 2010

@kiwi82 som rada ze si sa ozvala a vsetko dobre dopalo,,viem si predtavit ako si sa citila,,ale uz je vsetko v poriadku tak sa drzkajte.... :-* a mala je krasna