Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
12. jan 2010

ahoj mata299 ja som tiez objednana do prenatalneho centra na masarykovej na 18.1 o 9,00, tiez netusim co vsetko tam budu robit,ale viem ze budem platit 9,-eur a mam aj vymenny listok od lekara.

mata299
12. jan 2010

ahoj lutsine...prosím ťa a bola si tam osobne?neviem sa tam dovolať, nevieš ako robia?

lutsine
12. jan 2010

Pisala som cez ten objednavkovy listok co maju na nete a hned na druhy den mi volali, napis tam kedy si mala poslednu MS a svoje cislo telefonu. Ozvu sa ti.

mata299
12. jan 2010

ok, vďaka, už som to aj tak urobila, ale nechala som mailovú adresu, tak dúfam, že sa ozvú aj tak...pozerám, že sme tak na rovnako...si z ke?

lutsine
12. jan 2010

ja som tiez nechavala aj mailovu aj kontakt na mobil a volali mi, nepisali. tak neviem. Niesom priamo z KE.

dydynka
autor
12. jan 2010

ahojte baby,,,zacalo vam v tehotenstve chutit nieco co ste pred tym nemali radi?mne hej,,predtym som neznasala jablkovy dzus a teraz by som ho stale pila,,

pepppe
12. jan 2010

ahojky,,noo ja som napriklasd nemusela moc vajicovy chcela a teraz ho je skoro kazdy den 😉 a inak ked sme pri dzusoch,,,pomarancovi som nemala rada a teraz mnam

dydynka
autor
12. jan 2010

zatial som zaregistrovala iba ten dzus ale aj to je nieco,,som zvedava ci ho zase budem nenavidet po porode 😀

avila
12. jan 2010

Mne chuti strasne pomarancovy dzus presne. A este pred tehu som vobec nejedla pecivo a chlieb a teraz proste musim, strasne na chut mi ide 🙂

pepppe
12. jan 2010

noo a mozno ho budes stale mat rada 🙂 heh uvidis potom,jajha pekne nam tie tyzdne teda ubiehaju,,a co ty studujes este,???

dydynka
autor
12. jan 2010

peppe myslela si mna?nie uz som dokoncila strednu a teraz som doma,,nemozem si najst brigadu a neviem ci sa mi to este oplati,,,tak som doma

pepppe
12. jan 2010

hej teba som myslela,som zabudla napisat,ze koho sa to pytam,prepac 🙂 noo asi uz nenajdes,kamoska malato iste,akurat mala robotu idtu a otehotnela,tak tam nesla a v tejto dobe by uz mala aj porodit chlapca 😉

elko69
12. jan 2010

zuzuz1 ahoj mojho bratranca manzelka pracovla v skolke a na matersku sla normalne 6 tyzdnov pred porodom a zvlala to,ved uvidis ako sa budes citit...

elko69
12. jan 2010

no a co sa tyka chut,ja mam zase opacny problem ze to co mi chutilo mi nechuti vobec a to napr.sladkosti,mozno to je aj dobre na druhej strane :D

tiriel
12. jan 2010

dievčata,nejaky recept na mykozu nemate ? dokyna mi ešte nič nechce dať,tak či nieje niečo volnopredajne a povolene

lutsine
12. jan 2010

Ahojte dievcence,
zajtra ma caka moja prva poradna,budu mi brat krv, moc,merat,vazit a dostanem asi aj tehu knizku.
Dufam,ze babenko je v poriadku. A vsetko sa vyvija ako sa ma.

pepppe
12. jan 2010

lutsine,tak pekne sa zajtra drz....uvidis ,,vsetko bude ok,,,a ako sa budes tesit z tehu knizky 😉

lutsine
12. jan 2010

No to dufam,lebo naposledy som bola u dokiho na potvrdenie srdiecka v 7tt.

johanka19
12. jan 2010

ahojte holky. ja som tu uplne nova, sa len rozkukávam.a co tu robim? dnes mi doktor potvrdil teho 🙂 🙂 🙂 5 týžden. ešte som sa nespamatala, ale pracujem na tom. mam milion otazok, na ktore hladam odpovede, doktor bol strucny - no a ja som v tom "strese" na neho nic nevybalila, a on ma objednal o mesiac, a ja bez otazok odisla. nerobil mi krvne testy, len ultrazvukom potvrdil teho a ze je tam kde ma byt 🙂

elko69
12. jan 2010

johanka tak vitaj,aj ja som sa spamatavala 2 dni z toho ale neboj uz som s tym stotoznena dostatocne a teba to caka tiez 🙂

johanka19
12. jan 2010

ja sa spamatam, toho sa nebojim, to potom nastane faza chaosenia, a kopca otazok, a strachu, je to prvy krat a ja premyslam, ci nieco nie je zle, ci ten pohar vina na vianoce ci sampanske na silvestra neublizili, kedze som vtedy nevedela, ze cakam, co mozem a co nemozem, co mam papat a ci vitaminy su naozaj nevyhnutne, ci je normalne toto a hento .... mala som tridsať, takze urcite aj v suvislosti s tym ma napadne kopec blbosti 🙂 a cim viacej bduem citat tym viac otazok budem mat

elko69
12. jan 2010

neboj ten pohar sampana tomu mimcu neublyzi,ja som bola na svadbe a oslavovala osm narodky ato bola ina oslava :D a tiez som nevedela ze som tehu a babo je zatial v poriadku,neboj ved nepijes denne liter vodky,alebo vina...hihi ale davaj si na seba pozor... 🙂

johanka19
12. jan 2010

sak ja si tiež myslim, že pohar take divy nenarobi 🙂 jasne ze s akymkolvek alkoholom je na najblizsie mesiace koniec 🙂 - joj, to zneje akoby som chlastala 🙂 🙂 🙂 fajcit nefajcim, kavu nepijem, ine neresti (ak neratam sladke) tiež nemám 🙂 takže už len, ako pises, elko, si na seba a tu bublinku, ako to dnes nazval doktor, ze "dutinka v maternici" 🙂 si budem davat pozor. kedze mam dost stresujucu a rychlu robotu, hned ma vypisal na PN, nech si oddýchnem .. vkuse totiz spiiim a som unavena (aj ked, vcera vecer som si urobila test a v noci som napriek brutal unave do jednej nemohla zaspat, hlavou sa mi toho virilo tak vela ....

pepppe
12. jan 2010

johanka vytaj medzi nami tehulkami 😉

zuzuz1
12. jan 2010

ahojte kocky 🙂 juj johanka tesim sa ze som tu neni jedina tak skoro tehotna 🙂 heheh ja som v 6 tyzdni a som sa tu citila tak divne ze vsetky su tu tak v 15-17 a viac TT a ja len tak ze 6tt... heeh tak budeme dve 😉 tesim...
inak naemboj ja som tiez uzlicek nervov... no mam stastie otazocky kladiem kamoske... ja idem na prvu kontrolu vlastne potvrdenie vo stvrtok.... tak som zvedava co a ako pretoze je to zaroven aj prestup od jedneho dokyho k druhemu... 🙂

johanka19
12. jan 2010

ja este nemam komu klast otazky - este okrem mna a manzela (a zdravotnickeho personalu) to nikto nevie .... aj ked, neviem ako dlho to vydrzim ...... nechcem este to nejako rozsirovat ... ved bublinka nema ani 6 týždnov

lindus1
12. jan 2010

ahojte kocky, buduci tyzden idem k doktorovi po mesiaci - to budem nejaky 9 tt podla neho (aj ked podla tychto kalkulaiciek na nete som uz teraz 9 tt).. myslite, ze uz bude robit odbery a dostanem tehu knizku, ci az o dalsi mesiac?

johanka19
12. jan 2010

aha, nie som jedina, u koho doktor este "nic nerobil" ... ja som bola dnes 1.x a len mi ultrazvukom potvrdil tehu a to je vsetko .... a ja cakala kopec otazok, aj od neho, aj odo mna 🙂 a nic .... takze tiež nemam ani knizku, ani ziadne testy neboli .....a ani fotku neponukol 🙂 - aj ked asi by vela nebolo vidno .....

xpetka1x
12. jan 2010

zuzuz a kedy si mala poslednu menstru,,ja som tiez v 6t ale u dokyho som ete nebola neviem kedy mam ist ..xcem az v tedy ked bude aj srdiecko... 🙂 😵

lindus1
12. jan 2010

johanka prvy krat ani mne nic nerobil, teda robil vaginalne sono, potvrdil tehotenstvo, zmeral dutinku a povedal, ze viac sa dozvieme o mesiac.. a akurat zakazal alkohol, inak ze sa nemam obmedzovat v nicom