Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

renka9
10. apr 2009

hasler, to je taka presna???
idem vyskusat dat aj tu moju 😉

cica13
10. apr 2009

ja mam 20.11.vyrocie svadby a v juli mam 35rokov
Reni, bola som sa osprsit, ale aj tak vam z mobilu nestiham...

netmona
10. apr 2009

dievčat,,,,,Dobrúúúúúúúúúúúúú noccc,,,,,ak ma neodoženiete tak aj dnes alebo, na buduce 🙂

pa pa

emily333
10. apr 2009

asi podrazdim ho raz mi doniesol on do postele kavu chlieb a aj nejaku kvetinku a ja otvorim oci a pytala som sa ci by sa nejaka cigaretka nenasla k tej kave 😀

hasleerka
10. apr 2009

nič sa nedeje, ocikala si paplon, tak som ju len prezliekla a dala do obliečky deku a už spinká dalej

zuzi to máš dobré dátumy, sa nemusíš báť že si zmýliš dátumy

netmona ja 36

hasleerka
10. apr 2009

emily ty si romantik ... cica a kde máš notebook?

emily333
10. apr 2009

aha kamosky mala sa pocikala a vsetky zmyzli 😉

hasleerka
10. apr 2009

emily 😀 😀 😀

emily333
10. apr 2009

no idem aj ja haji pa pa zajtra

zuzadlo
10. apr 2009

hasli,neboj,ja si nastastie datumy npamatam 😉

renka9
10. apr 2009

no chuda, tak vycikala sa, ale uz bola aj v plienke pocikana, a zacala plakat, som ju pomylila...lebo tuho spala, bola spotena a zacala plakat, a jedovat sa. ale uz som jej plenku nedala.
hasler, tvoja vydrzi do rana teraz???

hasleerka
10. apr 2009

no čo tak to už môžem ísť aj ja do hajan, dieťa na poriadku, ktovie či už aj tá druhá spí, či ešte šuškajú o karolkovi-magorkovi

renka no čo podarilo sa čosi vycikať

zuzadlo
10. apr 2009

idem aj ja,tak vam zelam peknu nocku,pa 🙂

renka9
10. apr 2009

hasler, ani ja som tu vcera nebola... dakujeeem. 😉

renka9
10. apr 2009

hasleeer pockaaaj, odpovedz mi 😅

cica13
10. apr 2009

hasli, notebook mame tu, ale nemame tu internet, iba ak ho na mobil napojim, ale muz teraz stahuje Filipovi hry do PSP...

renka9
10. apr 2009

to uz vsetky odchadzate???
tak dobru 😔
cica, uz len ty si ostala?
mala zasa place.... 😠

hasleerka
10. apr 2009

renka ja som ešte tu ... no mala by vydržať ... skúšame už 2týždne a 2x sa do rána ešte pocikala ... podám zajtra hlásenie ... držím palce aby ste aj vy vydržali

tak si včera oslavovala 😀 😀 😀 a dnes ani nič neuleješ

renka9
10. apr 2009

neujejem, ved je prisny post 😵

hasleerka
10. apr 2009

reni som ti zabudla odpísať ... som napísala pán cica, lebo cicoš sa ma zdalo také blbé to ako pupuš

renka9
10. apr 2009

teda neulejem 😀

cica13
10. apr 2009

reni, pozeram, ze vsetky sa rozprchli...
Inak ja som v zivote Filipa nebudila v noci na cikanie, mna keby niekto zobudil v tuhom spanku, ze pod curat, tak mu asi jednu bachnem. Je to neprirodzene,lebo potom s na to zvykne a nanauci sa vydrzat bez curania celu noc.

renka9
10. apr 2009

no neviem co mam robit. mne to ale vobec nevadi ze ma na noc plienku, ten jeden balik nam vydrzi strasne dlllho.Kristinku som budievala na cikanie a dodnes sa budi a vykrikuje zo sna. mozno v tom nieje suvus, ja neviem...

renka9
10. apr 2009

jak madar 😀 , suvis, nie suvus 😀

cica13
10. apr 2009

haslerka nebud ju, ja v tom vyznam nevidim, nechaj ju na plienke a ked par noci vydrzi plienka sucha, potom ju davaj spat bez nej...

hasleerka
10. apr 2009

cica neni pravda, tiež som si to myslela pri Zuzke ... Miška ani nevie že je hore, so zavretými očami sa vyciká, uložím ju a spí dalej ... to isté bolo aj so Zuzkou, chvíľu potom chodila sama na šerblík, mala ho vždy v detskej a teraz vydrží aj celú noc

reni a ked je pôst, to si nemôžeš ani vypiť, ja že len mäso nie ... ja som si dala ginový čaj, to radšej ani pred mamou nepoviem

renka9
10. apr 2009

mala by si sa zdrzat vsetkeho, aj sladkosti, na velky piatok sa ani hudba nepocuva, najest sa mozes len raz za den poriadne

cica13
10. apr 2009

hasli, tak ale potom nemozes nikdy povedat, ze sa v noci nepocikala, lebo vidis to, ak ju nezobudis v naprogramovanu hodinu, tak je pocurana, ja som to tak nikdy nerobila, spaval s plienkou, pokial nebyvala rano sucha.
Reni, vobec nic na tom neni, ze spava s plienkou, ona si to musi sama uvedomit, ze ma vydrzat.

renka9
10. apr 2009

cica, aj ja si to myslim 😉

hasleerka
10. apr 2009

ved ja netvrdím že je hanba spať s plienkou ... mne to proste takto poradila suseda a robila som to aj pri Zuzke a som s tým spokojná ... inak som písala, že keby som chodila do roboty, tak by som mala iné riešenie ... a zrovna dnes na piesku sme sa rozprávali a robia to tak viaceré maminy, ktorým deti nevydržia do rána