Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
20. apr 2009

iwus ty držíš dietu? a akú?

cica13
20. apr 2009

Adulik...tak vsetko naaaaj....nieze sa vecer sundas.... 😀 😀 😀 😀

Ivi, on jedava aj tie frutapury a v rakusku kupujem take vyzivky v 100g kelimkoch, to je cisto len ovocie a byva to kyselkave, takze je zvyknuty.....a nebola moc kysala...taka sladko-kysla..... 😒

aadula
20. apr 2009

cica, no neviem či tých 13r. oslavovať či smútiť 😀

iwusska
autor
20. apr 2009

cicuš to som len zo srandy 😀 😀 ja viem že mu nedáš takú že mu bude pusinu vykrúcať 😀 😀
adulik kávovú 😀 😀 😀

cica13
20. apr 2009

Ivi...ved uz som ti chcela pisat za tu dietu...ved som ta zasa videla v tej teme.....ja hentakym dietam, kde mas za 14 dnei schudnut 9 kil vobec neverim, schudnut schudnes, ale co to urobi s organizmom, chudnut sa ma pomaly....hento je podla mna sok pre telo....

cica13
20. apr 2009

Aduli....kavovu.....Ivuska drzi.....ale ja jej aj tak dam to tej kavy 2 lyzice cukru.... 😀 😀 😀 😀

cica13
20. apr 2009

Aduli.....to musis ty vediet, ci smutit alebo oslavovat...ja by som urcite nesmutila.....

aadula
20. apr 2009

cica, ale tak nie je to také zlé ... len to rýchlo ubehlo..sa to ani nezdá..ešte sa pamatám ako som na svadbe tancovala a už tu mám veľkú slečnu a malého drobca 🙂

aadula
20. apr 2009

iwus kávovú? som myslela, či nie tú 90 dňovú

iwusska
autor
20. apr 2009

adulik 90-dňovú by som nevydržala 😀 a všetko najlepšie k výročiu 🤐 my máme 19.6. 10 rokov 😉
cicuš veď ja pri tejto diete budem jesť častejšie ako doteraz 😀 😀 😀 tiež nie som zástanca diet, máš si zvoliť takú stravu a životný štýl ktorý si schopná dodržiavať dlhodobo a nie len nejakú obmedzenú dobu a potom sa vrátiť k tomu pôvodnému, jojo efekt jak sviňa 😀 cicuš pri tomto aspoň nemusím rozmýšľať čo variť 😀
cicuš a ja kávu s cukrom nepijeeeem 😀

lilu18
20. apr 2009

ahojte--fakt som na postu sla 😀 😀 😀 ste uhadli 😀 ale teraz si sadnite-sa mi vratil spat ten strateny balik 😕 ze adresat nezastihnutelny 😕 --zajtra znova poslem len rozmyslam ako? ci dako do vlastnych ruk 🤐

iwus-aj ja si prosim masaz-len neviem ci je lepsie ked vytrca sadlo aklebo ked vytrcaju kosti 😀 -som pozerala ze sa objednam na akupunkturu,len stale odkladam 😀

adulka-vsetko dobre-oslavuj-to je jasne uz len to ze si vydrzala 😀

cica13
20. apr 2009

ale ja ti tam ten cukor aj tak namiesam....to aby si nemala hypoglykemiu.... 😀 😀 😀 😀

preco nemusis rozmyslat, co varit?

lilu18
20. apr 2009

iweus-kava bez cukru-?? 😕 nieeee 😀

cica13
20. apr 2009

Liluuuuu...moj clovek.... 😲 😲 😲 aj ty musis mat cukor?

iwusska
autor
20. apr 2009

cicuš lebo tu to mám napísané, takže náš jedálniček tomu prispôsobím a ja si z neho vyberiem to čo sa mi hodí 😀 a hypoglykémiu mať nebudem, lebo tých sladkostí čo som doteraz do seba popchal 😠 😀

aadula
20. apr 2009

Ďakujeem

lilu ahoooj 🙂

iwusska
autor
20. apr 2009

lilušik nemá každý taký metabolizmus že môže zjesť koňa s kopytami a nepriberie ☹ 😀
a ja pijem kávičku s mliečkom 😉
a teraz som mala na obed špenátik 😝 ten som nejedla 100 rokov, keď som si ho včera večer robila ste mali vidieť výraz tváre všetkých mojich spolubývajúcich 😀 😀 😀

lilu18
20. apr 2009

ideme obedovat potom vas kuk

cica13
20. apr 2009

Ivi, my spenat chvalabohu lubime....i ked muz ho ofrfle, ale zje...nic ine mu nezostva...ale musi byt fajnovo cesnakovy....mnaaaaam 😀

iwusska
autor
20. apr 2009

veď keby si tu bola pri mne tak okolo mňa sa šíri krásna cesnaková aróma 😀 😀 😀 ja mám špenát rada, ale škoda že len ja ☹ a cesnačikom nešetriť 😝 😝 mala som k nemu 3 vajíčka natvrdo, som sa napráskala že dýchať nemožem 😀

aadula
20. apr 2009

lilu, mne posielala jedna maminka balík a neprišiel mi...dnes sa chystám na poštu .. som zvedavá kde to viazne

cica13
20. apr 2009

Aduli, este stale ti to neprislo?

Ivi..tak to by som si dala....
Vcera mam upiekla kysnuty cucoriedkovy s posypkou...ale tak sa jej perfektne vydaril, ze sa spraskal cely plech....nastastie to bol taky mensi plech.... 😀 😀 😀

netmona
20. apr 2009

jaj ,,lilu už jesť a ja len polievku som stihla,,,bo bobak trochu dnes nervozny , či čo..

netmona
20. apr 2009

aadula,,,ja často, balík,,ale zatial len raz sa mi to prihodilo,,,že pošta nestihala

cica,,,ja fajnu tortu fčera 😀 ,,,ale nie ja ale, švagrina piekla,,tak chutila

aadula
20. apr 2009

cica, nie 😒 neprišlo... a ten koláčik mňam dala by som si ...a schudni! 😀

iwusska
autor
20. apr 2009

cicuš neprovokuj 😠 😀 mňaaaaam, veď preto som sa na tot dala že sú tu celkom zaujímavé jedlá
adulka ja som tiež teraz Natalke tu teplákovú supravu objednávala, stále nechodila, predávajúca tvrdila že poslala.....až sa jej balík vrátil že adresát neznámy 😠 😠 😠 skoro ma porazilo, lebo bola dosť drahaňá, ale máme ju na druhý raz sa doručenie podarilo 😉

aadula
20. apr 2009

iwuska, no my sme sa včera s tou maminkou na stretku aj stretli..mi čaje posielala hippky..v rakusku mi kúpila lacnejšie...keby sme vtedy vedeli, že bude stretko..tak mi to donesie tam...len ona mi to poslala presne pred tým ako sa stretko dohodlo..tiež som už zvedavá kde to viazne

lilu18
20. apr 2009

uz je napapana -zaspavala nad obedom 😔 uz aj haji

adula-to som myslela ze je niekde u lopkara a po 2m od poslania sa mi vratil 😕

kolacik si neprosim-mam obedik 😝

netmona
20. apr 2009

jaj , dievčata nič sa mi nechce,,,ešte že, sa mám na čo vyhovoriť,,,že" jarna únava" 😵

cica13
20. apr 2009

Lilu...co mas dobre na obedik?

Mne by mali prist dnes uz tie sandale pre Filipa a puma taska..co som si na buginu objednala...ma v odkazoch, ze 16.4 posielala....tak snad dnes pride balik.... 😀

Zasa mam dilemu..kvolitym topankam...lebo zenska dala aj ine fotky a nepozdava sa mi ta podrazka...: http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=4294339 ved to zosmatlem za mesiac...... 😀 😀 😀 no neviem...