Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
17. apr 2009

my sme mali jednu koleginu v robote co tak smrdela a vzdy ked sme vedeli ze pride tak sme mali tlacenku na wc lebo po nej uz nikto nechcel ist 😀 😀 😀 a ani stolicku sme si po nej nezobrali radsej sme stali velu nocnu pri pase.

aadula
17. apr 2009

ku nám do práce raz prišla taká stará pani...čakala na chodbe a tí čo nevedeli, že to ona smrdí..chodili, že čo to je ..čo to srmdí..pootvárali v celej budove okná... no to bolo fakt hrozné...ked vošla k nám dnu..fu..no to neviem popísať ..proste niečo hrozné...isto sa pocikávala a neumývala už hrozne dlho a tie šaty tým už boli nasiaknuté...to bolo už tak teplejšie a sedela tam v kabáte 🙄

iwusska
autor
17. apr 2009

adulik mám a nie jeden 😉 😀
ste tu nahodili akúsi voňavú tému 😀 😀 😀

aadula
17. apr 2009

iwuska, u nás je vždy problém čo deťom kúpiť... vždy si povieme..však všetko už majú..., ale zas deti vždy niečo čakajú..aj táto naša pubiška

lilu18
17. apr 2009

uz sme tu aj zmoknute 😀

iwus --mate aj torticku??

a

lilu18
17. apr 2009

adulik-teda zeby som to na teba cez net preniesla ☹

emily333
17. apr 2009

babenky u nas vychydza slniecko ale aj tak je kosa ☹

renka9
17. apr 2009

ahojte, kamosky 🙂

iwusska
autor
17. apr 2009

u nás svieti 😎 a ja som len v tričku s krátkym rukávom, chcem to leto privolať 😀

gabiso
17. apr 2009

Ahojte u nás ešte neprší,ale fučí vietor,ideme do mesta tak dúfam,že nás to nezastihne.Ja už mám navarené /varil manžel/,ak chcete typ.Super rýchle a chutné cestoviny s tuniakom a syrom.
Tak zatiaľ pá,idem kúpiť synovi darček k narodeninám.pááá

renka9
17. apr 2009

fuuuuj, co to tu smrdiiii 😀 😀 😀

aadula
17. apr 2009

tuším tu dnes všetci oslavujú 😕

lilu určite nie...som si to sama spôsobila

renka9
17. apr 2009

oslavencom vseeetko naj, naj,
iwus, Natalke posielame velku pusu, cmuuuk 😉

cica13
17. apr 2009

cafte....no tu je ale smraduuuuuuu 😠 😠 😠 😠
o smrade ani nevravte, ako u nas v robote dokazali niektore matere smrdiet....potom sme si to my schytavali na vizite....no co sme ich mali ist nebodaj umyvat? Ved to boli dospele zeny, ktore tam boli s detmi......

Diky, ze ste mi zareagovali na tie topanky...... 😠 😠 😠 😠 , chcela som vediet vas nazor, ci ich objednat....lebo mne sa pacia... 😝 😝 😝

renka9
17. apr 2009

a co bude s tym ZOO?
vcera mi MM oznamil, ze ideme 1, 2,a 3 -tieho do Bojnic na chatu, sa tesim ako male decko, ja Bojnice milujem. A budu tam aj strasidla 😅

renka9
17. apr 2009

ahoj cica 😉

cica13
17. apr 2009

Reni.....caaaaf 😉

aadula
17. apr 2009

cica kde sa flákaš 😀 a aké topánky? 😕

cica13
17. apr 2009

Aduli...tu soooom....pozri spatne, co som rano pisala....: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5169672

renka9
17. apr 2009

ani ja neviem o akych topankach je rec, som v robote cely tyzden, stracam prehlad 😒

cica13
17. apr 2009

Reni..zavidim...aj ja chcem ist do Bojnic na chatuuuu ☹ ☹ ☹

aadula
17. apr 2009

ciculik no moj vkus to nie je, ale mojej Paťke by sa určite páčili...a nebojiš sa že ti nebudú pasovať?

aadula
17. apr 2009

cica ale aby si to nechápala, že sú škaredé...to nieee.. 🙂

aadula
17. apr 2009

som ti teda pomohla čo? 😀 😝

cica13
17. apr 2009

No Adulka....praveze sa bojim, ale presne po takychto bazim.....take super k rifliam, neznasam podpatky....

cica13
17. apr 2009

Aduli...to si mi teda fakt pomohla.... 😠 😠 😠 😠 ....ze diky.... 😀 😀 😀 😀

aadula
17. apr 2009

cica aj moja Paťka také chce, keby som jej ich ukázala isto by začala fňukať ...mamiiii ja chceeem 😀 No keď sa ti páčia..skús to risknúť..prípadne sa dohodli ak ti budú malé či veľké, že vymeníte

cica13
17. apr 2009

Iwuuuuuus...aspon ty mi ich odsuuuhlas.....i ked ty tusim nosis na podpatku...... ☹

cica13
17. apr 2009

Aduli...takyto styl topanok som kedysi mala a perfektne sa v nich chodilo......ale neviem, ktoru farbu, vsetky su krasne, ale myslim si, ze tie kavove pojdu ku vsetkemu...

renka9
17. apr 2009

cica, ja by som brala cervene a zelene su super. 😉 opatky ani ja nemusim pocas MD som si odvykla 😀