Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
30. apr 2009

ahojte..tak ja som grogy-vy ordinujete? ok tak si idem nohy vylozit 🙂

iwusska
autor
30. apr 2009

je tu ešte niekto?????? 😕

bodka13
30. apr 2009

ahojte 🙂 ...ledva držím otvorené oči ale čítam o čom ste písmenkovali

lilu...kohút je už aj zjedený? 😀
iwuss...šatočky ako pre princeznú,sú krásne 😵
renka...všetko naj k výročiu sobáša a Kristinke zablahoželám neskôr 😉 ...určite nezabudnem,lebo 13.5 mám narodky a 2.5 oslavuje narodeniny náš Martin 🙂

iwusska
autor
30. apr 2009

bodka 😉 sme dlho spolu nepísmenkovali 😖

netmona
30. apr 2009

ahojte,,,dievčata,,,ja len kuk,, ani nečitam čo ste popisali,,bo idem kukať Parfum film na markíze 😕

bodka13
30. apr 2009

nejako to nestíham,ale vlastne som unavená,spím pomaly skôr ako chalani ☹ ...zajtra sa hádam vyspím,ak nebudú krpci pobehovať už po 6 😠
...zajtra by som chcela poupratovať a spraviť krémeš,kolegyňa mi priniesla dobrý a celkom jednoduchý recept...a v sobotu budeme oslavovať Martinkových 9 rôčkov 🙂

iwusska
autor
30. apr 2009

bodočka tak daj Martinkovi cmučik k tým narodeninkám, hlavne nech je zdravučký a nech mu to ide v škole 🤐 🤐
vyskúšaj receptík potom nám posunieš 😉
a choď si lažkať keď si unavená 😔

netmona
30. apr 2009

jaj bodka ,,,tak maš čo robiť,,,,,,

😕

netmona
30. apr 2009

no ten film začal dosť nehhhutne,,, 😝

bodka13
30. apr 2009

trošku som si to uľahčila 😉 ...tortu sme objednali,už len aby sa podarila
...horšie je upratovať po oslave ☹ ...nechápem kde sa to všetko berie-toľko pohárov,tanierov,...ale aspoň je veselo 😀

aadula
30. apr 2009

bodečka krémeš je u nás najobľúbenejší zákusok ..tiež mám jednoduchý recept..iste niečo podobné máme 🙂 sa dobre vyspinkaj a šup do pečenia

bodka13
30. apr 2009

pozerám jedným okom panelák...ešte len začal a už je reklama 😠 ...musím teda aj koníkovať aby som nezaspala 😀 😀 😀

iwusska
autor
30. apr 2009

bodka ja som niečo podobné zažívala minulý víkend 😉

aadula
30. apr 2009

reklamy nemám ani ja rada..hlavne keď chcem dopozerať nejaký film a už ledva vidím..často idem na poslednú reklamu sapť čo nevydržím 😝

bodka13
30. apr 2009

priniesla mi že upiecť dva pláty z lístkového cesta a varený krém,ale iba z dvoch vajíčok 😕 ...vyskúšam a podám hlásenie 🙂

netmona
30. apr 2009

no ta musia aaj v telke s niečoho žiť ale, je toho veľa bo len hamti hamti každý 😀

aadula
30. apr 2009

tiež mám z lístkového cesta spodok a vrch..ale v kréme mám tuším 4 vajíčka ..to je hlavne pre deti také mňam 🙂

bodka13
30. apr 2009

čítala som iwi a aj tortičku a fotky som mrkla 🙂 ...ale pre radosť deťúrenie urobíme aj nemožné 😉

aadula
30. apr 2009

iwuška a kedy máte prijímanie?

cica13
30. apr 2009

Babulky, tu som.....

Bodecka ahooooj, kde sa mi tulas stale????

bodka13
30. apr 2009

tu sa varí 1l mlieka,cukor,vanilka a potom sa pridajú zlaté klasy(2.5) a 2 žĺtky a do teplého sa pridáva vyšľahaný sneh z 2 bielkov+50g cukru...na studený krém ide šľahačka....nebude to málo krému na celý plech?

aadula
30. apr 2009

ja to mam tak, že tiež liter mlieka, 4 žltka, vanilkový cukor, 9 lyžíc kryšt. cukru, 2zl. klasy a lyžica hladkej múky a sneh sa do toho zamieša...tak podbné to je...a nie je to málo...ja to robím síce na takom trošku menšom plechu ..nie klasickom 🙂

bodka13
30. apr 2009

cica 🙂 ...v robote,chodíme iba ráno a to som už od 6 v robote a potom večer už som KO,zaspím v momente ako si sadnem a večer spím skôr ako krpci...v robote sa to mierne utriaslo,zatiaľ robím ale prehodil nás do inej firmy

aadula
30. apr 2009

cicušík ahoj 🙂

bodka13
30. apr 2009

aaduli...aj z tých dvoch vajíčok to bude dosť 😕 ...ja mám klasický hlboký plech
cicus...zajtr ti mrknem tie nohavky pre cmúčika

aadula
30. apr 2009

bodka daj tam 4 a hotovo..v podstate to máš to isté ako ja...a tie dve možno trošku zhustia masu ..a tú múku tiež dávam preto ..je to potom také trošku hustejšie 🙂

cica13
30. apr 2009

Aduli ahoj 😲
Tak vy zasa uz peciete a robite chutky..... 😝 😝 😝

Bodecka diky....som rada, ze nestracas robotku.....ved by si ani na rybku v Igrane nemohla ist... 🙂 🙂

bodka13
30. apr 2009

tak spojím dve receptíky a pošlem vám na koštovku 😀 😀 😀

aadula
30. apr 2009

cicuš, MM mi písal večer, že je na ceste domov...asi keby sa nebál, že kľúče nechám vo dverách, tak by urobil prepadovku v noci..mal prísť až zajtra večer 😀 😀 😀

bodka13
30. apr 2009

veď to ☹ ...keď to bolo také že od 1. končím v robote,ani som nemala chuť ísť na dovolenku kvôli peniazom,Martinko mal normálne slzičky v očiach že on by chcel ísť 😢 ...som rada,aj keď to nie je bohviečo,aspoň niečo a nie úrad práce