Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

netmona
5. jún 2009

no emily ,,ak budeš aj ty študentka ,,tak ho budeš inšpirovať ,,ta vidíš jake rozumné dieťa maš 😉

emily333
5. jún 2009

maca,kolienka a kuracie cecky na smotane dovaram 😝

marcela79
5. jún 2009

My sme už po venčení... 😀 😀 Snažila som sa malého uspať, ale zatiaľ márne... 😀 A zasa zvíťazil...

netmona
5. jún 2009

jaj,,idem bobakovi pustit dvd lebo tu už, mrvý sa ,,,a dúfam že, sa aj vonku dostaneme, lebo ma to pomýlene až ked je tma ta vonku ideme 😨

emily333
5. jún 2009

maca ked bol janko taky maly tak ja som spinkala z nim a kolkokrat som sa zobudila a on sa hrajkal na posteli a ja som spala jak o polnoci😀 😀

aadula
5. jún 2009

tak a raz, dva, tri a šup zodvihnúť zadok zo stoličky a ideme na to 😀 tak večer kočky 😉

emily333
5. jún 2009

ok idem of

tatolu
5. jún 2009

Aadulka a to máš obliecť iba jedného 😀
No idem kuknúť a upratač, čo rozhádzali a pôjdeme aj my.
Papa

marcela79
5. jún 2009

Tak paaaaaaaaa 😀

aadula
5. jún 2009

tak už sme aj doma, malý vliezol do každej mláčky...v každej sa rukou počvachtal...havinom niečo rozprával ..no zážitok s ním ísť von

renka9
5. jún 2009

ahojte, skoro ste sa vratili z prechadzky adulik 🙂

aadula
5. jún 2009

renulka ahoj....ale však tu v okolí žiadne deti vonku neboli...tak sme sa len motkali..do obchodu sme ešte knedľu išli kúpiť a domov potom 🙂

renka9
5. jún 2009

my sme isli z tanecneho do obchodu kupit maskrty, no stretli sme kamosku s dcerou, tak sme s nimi pobudli, za kostolom sa hrali a my sme klabosili 🙂

tatolu
5. jún 2009

Aj my sme už doma.
Už aj spapali chlebík s masielkom a salámkou 😉
O pár minút zohriať kašu a hajde do postielok.
Som zvädavá, či zaspia hneď, lebo ideme ešte s drahým natankovať. On ma vždy pri tom potrebuje 😉 😀

renka9
5. jún 2009

tatolu,nevie sam??? 😀

renka9
5. jún 2009

dnes mi prisla vyhra z Avonu- darcekova kazeta-parfem. Potesilo 😉

aadula
5. jún 2009

renka a sadla ti vôňa?

renka9
5. jún 2009

vies co, najprv som myslela ze nie, ale to som len ocuchavala, uvidim, ked ju budem mat na sebe 😎

emily333
5. jún 2009

aj ja som uz tu adulik ci uz vonia alebo nie hlavna vec ze zadara 😀 😀

renka9
5. jún 2009

emily 😀

aadula
5. jún 2009

mne nejak teraz nevonia žiadny...aj po Paťke..teda po pôrode ...mi dosť dlho trvalo kým som začala parfem používať....a teraz tiež ...všetky mi smrdia..a to som tak dobrý mexx /hádam som dobre napísala 😀 / dostala od kamošky...teraz si len kuličku zvyknem šupnúť 😝

aadula
5. jún 2009

že kuličku 😀 😀 😀 😀 guličku

emily333
5. jún 2009

a ja deodorant a aj vonavku 😉 ja mam svoju celinne dion

hasleerka
5. jún 2009

ahojte, a kdeže ste, hodinu tu nikto kuk ... pozeráte senzus? 🙂

renka9
5. jún 2009

senzus? 😝

renka9
5. jún 2009

dnes mi na Angeliku ucitelka na tanecnej zalovala, ze bola diva, a stale bozkavala spoluziaka o 3 roky starsieho 😒

hasleerka
5. jún 2009

a Angelika už chodí do tanečnej, šikulka ... no čo sa bude s rovesníkom bočkávať, takýto možno ešte nevie 😀

renka9
5. jún 2009

hasli, sme vsade... 😀

emily333
5. jún 2009

ta co vy co len skypujete 😉

renka9
5. jún 2009

ja neviem, preco to robi, stale sa bockava 😀
minuly vikend som bola u kamosky a tam sa pod postelou boskavala s 5 rocnym chlapcom, v nedelu, ked vystupovala tak sa tiez bozkavala....hroza, co ma s nou caka 😠 😀