Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
12. jún 2009

my máme s kámoškou takých skoro rovnakých chlapov, sa na nich len smeje ... a ich na druhý den nikdy hlava nebolí sviniarov

iwusska
12. jún 2009

ani mojho 😠 😀 ja keby som to len trošinku prešvihla tak sa spamatávam veľmi dlho 😠

andreah70
12. jún 2009

ideál som bola predvčerom to bol milučký, ale dnes sa na mňa radšej ani moc nepozrel len pozdravil a pobral sa do sprchy.....asi vie že to prepískol ....druhý krát za týždeň to je moc 😠 a už počujem že odfukuje 😀 😀

hasleerka
12. jún 2009

tak moje zlaté ja idem tiež odfukovať ... dobrú 🙂

andreah70
12. jún 2009

dobrú hasli idem aj ja 😔

iwusska
12. jún 2009

hasli som si čítala ako na mrchu, som čakala tému o inom 😀 ale super si to napísala 😀 😀 😀 😀 riaďte sa podľa filmu Nevera po Slovensky a žiadna mrcha nemá šancu 😀 😀 😀
andy toto u mužov obdivujem, ako rýchlo dokážu zaspať 😀

iwusska
12. jún 2009

tak dobrú nocku 😔

bodka13
12. jún 2009

...ešte som tuuu 😀 😀 😀 ...ale oni sú aj rafinovaný(aspoň ten môj) - ide spať a striehne kedy prídem polospiaca do postele a zázračne ožije 😀 ...no skúste zamietnuť jeho chute a uvidíte najodutejšieho chlapa na svete 😀 😀 😀 ...s mrmlaním sa otočí a za dve sekundy chrápe 😕 akoby ho ovalili
...som sa bavila v téme kde všade ste to robili 😀 😀 😀

iwusska
12. jún 2009

bodka ahoooooj, tak to si vystihla presne 😀 😀 😀 😀
a celkom zaujímavé témy tu okolo nás poletujú 😀 😀 😀

cica13
12. jún 2009

kukuk 😵 😵 😵 😵 😵

iwusska
12. jún 2009

cicuš a ty tu čooo??? 😀 nešla si už haji?

cica13
12. jún 2009

co je vy Redbulky...kde ste zdrhli???? Hmmm???? 😀 😀 😀 😀

iwusska
12. jún 2009

cicuš ma nevidíš keď píšeš vtedy kedy ja 😀 😀 😀 😀
bodka a ty už toľko nekukaj do tej témy kde všade to robili ale tutok nám sa venuj 😀

cica13
12. jún 2009

ale ved uz idem, ale nejako sa mi neda z tej stolicky vstat... 😀 😀 😀

cica13
12. jún 2009

Bodecka, kde si??? Beries inspiracie?? 😀 😀 😀

iwusska
12. jún 2009

tak nikam nechoď a tu buď pekne so mnou, nech majú ostatné zajtra čo čítať 😀

bodka13
12. jún 2009

aj vaši chlapi sú takí? 😀 😀 😀 😀 ...som sa zlakla že len ja mám doma maniaka

cica13
12. jún 2009

....a rano ma ani tank nezobudi....budeme utekat za autobusom, nech nas pockaju.... 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
12. jún 2009

cicuš ja ti ráno zavolám, dobre? 😀 😀 😀
bodka ty máš doma maniaka ?????? 😨 😨 😨 😨 😀

bodka13
12. jún 2009

kolegyňa má taký vankúšik 😀 na ružovej strane je napísané "dnes áno miláčik" a na čiernej "dnes nie miláčik" a že minule boli s mužom v meste a niekde ho videl vo výklade a chcel sa ísť opýtať že či ho nemajú celý čierny aby ho nemusela napravovať keď ho hodí na posteľ 😀 😀 😀 ...ja neviem čo tí chlapi toľko otravujú,nie sú unavení 😕 😀 ...mm chrápe až do obyvky ho počujem,ale určite bude chcieť aj on robiť "stk" 😀 😀 😀

cica13
12. jún 2009

No herecky......tak ja uz idem naozaj....opustam vas.....pekne klabosnicujte a nieze potiahnete az do rana.... 😀 😀 😀 😀

Dobru nocku!!!! 🤐 🤐 🤐 🤐

bodka13
12. jún 2009

cicuš aj ja ti zavolám...otvorím okno a budem volať "cica vstávaj" 😀 😀 😀

iwusska
12. jún 2009

bodka 😀 😀 😀 😀 😀
a ako ti dopadla STK ? aj ja som bola

emily333
13. jún 2009

ahojte vcera nam vypli elektriku asi bola porucha lebo ani v okolitich d ☹ edinkach nebolo ☹ no ale aspon som upratala mm v skrini a o deviatej zalahla haji

tatolu
13. jún 2009

mne iba teraz koník naskočil 😒

emily333
13. jún 2009

aj mne pred chvilou ☹ nas nechuju tak psychycky tyrat ☹

hasleerka
13. jún 2009

ja som len kuk, že či už koník idem ... idem s miškou spinkať ... ahojte

emily333
13. jún 2009

kuk nikde nikto ☹

aadula
13. jún 2009

ahojte klábosníčky..som sa dobre pobaviila...ako by som o svojom manželovi čítala 😀 😀 😀 a ten vankúš...haha..to by nebolo zlééé

tatolu
13. jún 2009

Zaujímavú tému ste nahodili
😉
Myslím, že ten môj by ten vankúš tiež furt na tú ružovú prekladal... Bodi, a ja že iba on sa ofučí, keď poviem e-e 😵