Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
15. jún 2009

ano no este len pisem a uz mam dost a ani daktore veci neviem tak zavćne zhanacka kto co co uz ma napisane 😀

lilu18
15. jún 2009

adulka uz mas po masazi?? si mi chute narobila 😀

emily--jej na hnojarinu??a co potrebujes mam 2 r v gympy 😀

lilu18
15. jún 2009

baby ja ked otvorim mail mam tam kopec somarin z FB 😀 tak potom len odpovedam do nekonecna 😀 a naco su tie strieborniaky?????? 😕

emily333
15. jún 2009

lilu to neviem ani ja naco suu ale daco som tam klikala 😉

lilu18
15. jún 2009

😀 😀 😀 dobre sme 😀

emily333
15. jún 2009

len dufajme ze nam neposlu nejaky ucet co treba platit 😀

lilu18
15. jún 2009

emily aj adulka--mate tam nove tvare?? 😀

lilu18
15. jún 2009

nestras 😀

emily333
15. jún 2009

aj ja som si vsimla ze adulik je novaa 😀

lilu18
15. jún 2009

dnes som tam makala--uz neotvaram FB-lebo tam zakorenim 😀

hasleerka
15. jún 2009

ahojte kočendy, nachvíľu hlásim príchod 🙂

emily333
15. jún 2009

hasli a ty druha nevidno ta tu ☹

hasleerka
15. jún 2009

bodka to je hrozné, mne to mama teraz vravila že to bolo v správach o tých deťoch ☹

lilu18
15. jún 2009

ahoj hasler 🙂 aj dobru zienky-jahody volaju 😀 😀 😀

lilu18
15. jún 2009

co bolo v spravach??? 😕 😕 😕 este som sa zastavila

hasleerka
15. jún 2009

no čítam čo ste písali a regaujem ... kukám že sme tu asi všetky kameňáčky a jahôdkárky 😀

renka príjemnú nočnú, nech ti to rýchlo ubehne

emily333
15. jún 2009

asi si rano kuknem spravy aby som vedela o com je dnesna rec ☹

hasleerka
15. jún 2009

lilu, emily čauko ... kde uchodíš lilu ... doobeda som nestihla, bola tu kámoška na kávu a potom sme utekali von ... cez obed Miška spí, tak sa mi tu nedá a poobede zase rýchlo von ... teraz som kuk panelák šup rýchlo k vám

bodka13
15. jún 2009

lilu...a prečo po nás tie jahodky nehádžeš? 😀 😀 😀 ...či to film ideš kuk 😕

je to strašné hasler,mangelov kolega asistoval záchranárom(bol aj v telke-chlap bez trička,držal infúziu)

emily333
15. jún 2009

a bolo to na jojke?

bodka13
15. jún 2009

bolo...kúsok v krimi novinách a viac povedali v novinách o pol8 ☹

hasleerka
15. jún 2009

bodka ja som nekukala, to nestíham, mna všetko mamina informuje ... a ktovie čo prešne a stalo, lebo ja ked som doma tiež mám otvorenú ventilačku a sietku, ale som s nimi, ked idem do kuchyne tak nezatváram, síce na ne vidím, ale ododnes zavtáram ... tú maminu môžu rovno do blázninca odviezť chúda ☹

bodka13
15. jún 2009

oni mali otvorené dokorán...aspoň tak povedali 1krát.ale potom už na jojke povedali že okno bolo zatvorené a že ho možno otvorili dvojičky - čo sa mi zdá úplne nereálne,aby mysleli na otvorenie okna kým otec odbehne nachystať kúpanie alebo 6ročný brat 😕 ...skôr verím že bolo normálka celé otvorené(možno tak ako veľakrát predtým) a potom to už bolo o sekundách ☹

aadula
15. jún 2009

ja som to tuším na markíze pozerala...

maminky..je to fakt sekunda... verte ..zažila som to...nemám chuť teraz o tom písať..možno raz ☹

bodka13
15. jún 2009

aaduli 😕 .... ☹ ...dúfam že len ako svedok

emily333
15. jún 2009

ja uz na dnes z pisanim koncim chybaju mi strany v knihe a este nam tam pisu o ZSSR 😀 parada ta to jake stare ucivo ta mladez berie?

aadula
15. jún 2009

bodečka..keď sa už o tom bavíme...a však prečo nie..ak chceš a aj druhé..prečítajte si :(
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a to ho mám na očiach každú chvíľku..a stalo sa...malú kontrolujem denne nekonečne krát cez mobil...cítili sme sa hrozne..

aadula
15. jún 2009

baby ja som úplne V ŠOKU:...to čo som hodila link..som vôbec nepísala ja...bolo tam napísané čo sa mi stalo so Samkom...ja nechápem...to čo je!!!!!!! normálne ma naštvali..ako môžu môj príspevok dať preč a dať tam príspevok iného??????? idme písať adminkám...toto je sila...zajtra vám porozprávam čo sa stalo keď som to už načertla.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

hasleerka
15. jún 2009

no adulka ved ja som t prečítala a dáko mi to na teba nesedelo ... ja že čo to za zoranka 😒

hasleerka
15. jún 2009

emily kdeže zdrháš, nieže sa ti bude o leninovi snívať? 😀