Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
20. aug 2009

lilu len neni čo piť ☹

hasleerka
20. aug 2009

jáj emily tak ty už ideš búvať ... no škoda ... tak dobrú noc 😉

bodka13
20. aug 2009

dobrý večer 🙂

...moja práčka je už zdravá 😀 😀 ...oprala už záclonu 😀 😀 😀 ...našťastie to bola iba tá guma okolo dvierok,takže oprava nebola až taká bolestivá (35€) ale zase teraz nemám novú 😢 😀 😀 😀

idem kuk o čom ste písali 😉

lilu18
20. aug 2009

a to ako??andy nemoze skocit nacapovat??mame tu akurat plechovkove pivo 😀

andreah70
20. aug 2009

idem aj ja haji, som off, dobrú 😔

hasleerka
20. aug 2009

no andy, tak aj tebe dobrú noc 😉

lilu18
20. aug 2009

andy zdrhla..dobru noc..capovat nepojde ☹ ostavaju len tie plechovky

bodka ajjjjooooj hura ved sa tes ,usetrila si 🙂

bodka13
20. aug 2009

sa tešíííím,ujo povedal že ešte by mohla veľa oprať 😉

neskoro chodím,všetky idú spať ☹

hasleerka
20. aug 2009

ja som ešte tu ale už nie moc na dlho ... ráno vstávam, bo chcem ísť krv darovať

lilu18
20. aug 2009

ty si taky nocny vtacik bodecka 😵 este som tu par minut a tiez sa rozlucim 😔

lilu18
20. aug 2009

haslerka //super a aku mas skupinu?/

bodka13
20. aug 2009

ja som až posledná v rade 😀 😀

lilu18
20. aug 2009

uz ti uvolnim miesto... 😀 papa dobru noc 😔

hasleerka
20. aug 2009

ja mám 0 ... len dúfam, že mi zoberú, naposledy som mala zvýšenú sedimku ... a nebola som sa u svojej dokyni dať vyšetriť

aadula
20. aug 2009

dobru noc všetkým, ja tiež idem 😔

bodka, to si platila tak primerane...a môžeš veselo prať 😵

bodka13
20. aug 2009

lilu 😢 papa 😵 😵

veď ťa otestujú pred odberom,a keď nebude dobrý výsledok tak nezoberú 😉

hasleerka
20. aug 2009

no ved áno bodka tak veru ... len už aby mi zobrali ... už mi chýba ten dobrý pocit

adulka, lilu dobrú noc

bodka13
20. aug 2009

mm keď ide dať tu v NR krv vždy mu vyjdú zlé pečeňovky a keď idú niekam inam tam je to zase vždy ok 😀 😀 😀
...volakedy pred deťmi som chodila dávať aj ja 😉

hasleerka
20. aug 2009

no ja som z toho trochu mimo ... raz som išla, mala som vysokú sedimku, tak som išla k našej dokyni, tam mi po týždni premerali a bola OK ... tak som išla darovať a bola dobrá ... no a zase ked som išla druhý raz, zas bola vysoká ... len teraz som nestíhala ísť k svojej ... no ved uvidím zajtra

bodka13
20. aug 2009

budeš mať prekvapko 😉

...som sa začítala do témy či sa dajú prať perové vankúše a paplony v práčke 😕 ...baby tam píšu že ano,včera sme kúpili v metre nové aj s letnými paplonmi a tie perové som chcela zlikvidovať,tak by som to mohla risknúť čo to urobí 😀

renka9
autor
20. aug 2009

ahojteeee 😉

hasleerka
20. aug 2009

bodka oper a budeš mať z toho len guču, aspoň podla mňa ... ja si myslím že majú na to špeciálny stroj na pranie ... a aké si kúpila v metre a za koľko?

renka vitaj

bodka13
20. aug 2009

ahoj renka 🙂

veď ani ja si to neviem predstaviť ako to môže po opratí vyzerať 😕 ale zase páperové vetrovky periem normálne a pri sušení ich stále pretriasam 😕

naši boli včera v metre a mami mi volala,že majú paplón s vankúšom za 230sk,tak som si dala kúpiť 2 a vyšlo to 15€(motám eurá s korunami ako tatár 😠)...je to také scucnuté vo vrecku,keď to rozbalím tak by sa to malo nafúknuť-či ako to mám povedať,a paplon je taký tenký letný,rozmery sú klasika 70*90 a 140*200

hasleerka
20. aug 2009

no ked je moc tenký letný to nechcem, to by mi bola zima, ked som zvyknutá na páperové, ale tiež ich chcem vyhodiť, aj ked majú iba 5rokov, sú vyprané a nové ušité ... ja by som niečo také medzi a nie drahé ... ale to som asi náročná

bodka13
20. aug 2009

som akurát hovorila včera mamine že keď pôjdu do polska tak mi donesú odtiaľ...tam stojí vankuš+paplon asi 500sk,a je to normálna "teplá hrúbka",mne je tiež pod takými tenkými brrrr...muž sa smeje že vonku je 30stupňov a ja som zababušená 😀 😀 😀

bodka13
20. aug 2009

ešte ma napadlo...u nás máme JYSK a aj tam sa dá niekedy dobre kúpiť-mávajú akcie 😉

renka9
autor
20. aug 2009

ja mam paplony co mi dala moja babka ako veno, svadobny dar...normalne perove a som spokojna 😉

hasleerka
20. aug 2009

no my JYSK nemáme, tak čakám kedy pôjde suseda do Polska, ona má tiež tie paplony asi za 500sk ... takže s takými by si bola spokojná????,

bodka13
20. aug 2009

aj ja by som bola spokojná,ale teraz ako sa krpcom potvrdila alergia,tak vymeníme radšej za antialergické alebo aspoň také čo sa dajú prať-oni už v detskej také majú a právam ich na 60stup. aj 3-4krát do roka
...má ich mamina a brat a sú spokojní 😉

hasleerka
20. aug 2009

ja som tiež kúpila Zuzke ten antial. thermo SCAN, stál 1250,-sk, ale ešte som ho neprala ... je fajnový lahučký, ale raz mi bola pod ním zima ... ona si však nesťažuje, chcem ho aj Miške kúpiť ... rozmýšľam čo nám, či len lacné a iba na leto ... my zatial alergiu nemáme, ale tieto sa mi zdajú také spratnejšie