Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
4. sep 2009

janbari,ocenujem novu temu 😉 ,ja citam z tisic a jednej noci,ale najradsej maju rozpravky,co im rozpravam ja 🙂 o karkulke a podobne,ale pustame aj cd s rozpravkami 😉

zuzadlo
4. sep 2009

no tusim som tu zase sama ☹ ,halooooooooooooooo,kde ste hviezdy?

tatolu
4. sep 2009

Ja som prišla mrnúť, lebo som nemohla k PC. Prišla mi s deťmi pomôcť svokra a vtedy sa už naozaj nedá zasadnúť ☹
No zas tu bude aj so svokrom cez víkend a to vtedy vkráčajú, kedykoľvek si spomenú. 🤐

andreah70
4. sep 2009

ahojte 🙂
janbari pekné básničky no moji už čítajú iné veci 😀
s Dominikom sa nakoniec išla k doktorke dostal anb. má angínu a dobre že som išla lebo už má zasa 38,8 teplotu ☹ dúfam že sa cez víkend vykuríruje nech môže do školy

andreah70
4. sep 2009

ahoj tatotu to teda nemáš bohvie čo svokru za ri...u stále 😝 😠

renka9
autor
4. sep 2009

mne sa nechceeee do robotyyyyyyyy 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

renka9
autor
4. sep 2009

cica vitaj doma 😉 😉 😉

andreah70
4. sep 2009

no reni nezávidím ti 😝 ani mne by sa nechcelo 😝 musíš si povedať vydržať 😀

emily333
4. sep 2009

renka tes sa ze to je dnes posledna nocnaa 😵

aadula
4. sep 2009

tatolu, fu tak to by sa mi nepáčilo...to nemôžeš pri pc ked je tam svokruša?

reni, pár hodín a máš to za sebou 😉 prídem ťa po polnoci vystriedať? 🙂

andy, ked dali správne antb. určite ustúpi teplota

lilu18
4. sep 2009

kocenky som tu ..konecne na skok

cica//teda 😠 to je goool 😠 😠 😠 stazuj sa ...nemali suhlas mali by pokutu zaplatit 😠 ale cmucik je tam suprovy//cmuk

reni vydrz ..povedz si ze este par hod. a budes domka 🙂

andy//tak angina ☹ rychle uzdravenie prajeme 😲 😲 😲

netmona
4. sep 2009

ahojte,,, 🙂

hasleerka
4. sep 2009

čauko, je tu ešte niekto??? som si vás prečítala ... nová telka asi nebude, obehli sme všetky obchody, pozisťovali LCD a teraz nám kámoš poradil, že je možno len zlá poistka, takže zajtra kúpime novú a vyskúšame ... aj by ma to potešilo teraz

netmona
4. sep 2009

hasli,,tak nech ta poistka je v obchode,,,,,,,,,,,,ako škôlkarka 🙂 ?

hasleerka
4. sep 2009

jáj škôlkarka super, zatial sme boli len na dve hodiny, uvidíme čo v pondelok ked začne ja jesť ... inak dnes zase zjedla sama celú polievku ... a čo tvoj bobák???

lilu18
4. sep 2009

ahojky tu soom len aj inde nazeram

haslerka tak nech to je len nieco male co sa da vymenit ...a preco len na dve hod.ju davas??

netmona
4. sep 2009

hasli tak super,,,no my tiež len na 2hod, a potom po wek-ende uvidíme čo bude v pondelok a asi v ut.ostane do 12tej

lilu,,aj my máme adaptačný program, ti poviem pre tie deti to je problem,,plač a s nimi aj 2 mamičky plakali,,asi lepšie sú na tom deti čo maju súrodencov, sú zvyknuté 🙂

emily333
4. sep 2009

babenky a preco nedate hned od zaciatku deti v skolke na cely den?hmm my z kamoskou sme tak robili a bolo nam potom super 😵

lilu18
4. sep 2009

treba hodit dieta rovno do vody a pribalit zachranne koleso 🙂 nech plava. 😵 ale viem niekt.deti to maju tazke aj rodicia..no od toho su tam p.uc. 🙂

emily333
4. sep 2009

lilu som ta predbehla 😉

hasleerka
4. sep 2009

no ja by som aj hodila, ale to majú také nariadenie v škôlke ... od pondelka už ideme na 4hodiny a od oktobra na celý deň ... ale teraz už banujem, že som ju mohla hned od pondelka dať spávať

a napr. kámoška má v škôlke adaptačný až asi 2 týždne, takže keby potrebovala ísť do práce, tak má smolu ... ale hlavne že rodičák ti už vezmú hned

netmona
4. sep 2009

emily ,,lilu,,,,,,,,,,ked stále skúšajú čo je najlepšie pre deti a už poväščine sú tieto programy aj ked nie na celý mesiac,,,ale keby musel tak tak by bol,,ale zatial som doma tak neva,,,on je taký citlivý ked netreba 🙂

netmona
4. sep 2009

ináč,,,dnes bol MM na biorezonaci,,,odvykačka od fajčenie ,,,už od 15tej nefajcí 😀 😀

lilu18
4. sep 2009

to co su za novoty????? u nas to nie je..nastastie 😕

netmona
4. sep 2009

lil,,, kde u vás??v Senci?

emily333
4. sep 2009

no ta super len nech vydrzii a co mu tam robili?

netmona
4. sep 2009

no emily bol ta 1hod,,a rozpravali sa a dali mu dake železo do rúk , na chrbát, a na hlavu a tam mu to najviac rezonovalo hovoríl,,,,a ja že nižšie mu to najviac" 😀 😀 ...a najdi si to na nete, je to tak neviem opísať 😅

lilu18
4. sep 2009

na dedine pri senci ale aj pri BA..asi sme len dedina ziadne adapt.program nemame 😀 😀 😀

netmona
4. sep 2009

ja si myslím že, je to dobre aj zle,,záleži to od detí,,len mamičky pracujúce to maju potom horšie 😒

hasleerka
4. sep 2009

aj môj brácho so ženou sa na tú odvykačku chystajú, som zvedavá či im to pomôže .. mm najprv vravil že na to tiež pôjde a teraz už nechce

ja mám také sfučané brucho , som sa dnes stihla obžrať a to som celý deň bola v pohybe, unavená som ako koň