Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

marcela79
18. jún 2009

Tatolu...... super 😉

renka9
autor
18. jún 2009
https://www.youtube.com/watch?v=B3wpPEwdx9s


milujem taketo pesnicky.... 🙂

marcela79
18. jún 2009

Reni, i ja zbožňujem Rebelov... je to super film a sú v ňom veľmi pekné pesničky...

renka9
autor
18. jún 2009

Kristinka mala vystupenie z tanecnej, a na tieto pesnicky tancovali...velmi chytlave melodie 😉

marcela79
18. jún 2009

Máš pravdu, sú chytľavé... 😉 A čo roba deťúrence, Reni?

aadula
18. jún 2009

my sme teraz došli z vonka... stáále je teplo 😝

volala nám naša herečka z plaveckého...baby..ona vôbec nemá hlas...dnes, že vyše 10 detí bolo u lekára čo sú chorí..dostala nejaké liečiky na hrdlo a dnes ani plávať nemohla...zajtra poobede majú prísť domov, tak ani neideme za ňou...normálne mi jej ľúto prišlo..hneď by som šla po ňu 🙄

aadula
18. jún 2009

jeeej suprovéé pesničky.... ja ich tiež môžem... 😵 😵 😵 😵

mňa už tá zlá nálada prešla...asi je to normálne, že človeka to niekedy zmôže 😉

marcela79
18. jún 2009

Neboj Aduli, ona to zvládne... I u nás je viacej detičiek chorých, a ani my nie sme výnimka, a Adamkovi ešte k tomu idú očné zúbky... 😝

hasleerka
18. jún 2009

pekný večer, kukám že púšťate dáke pesničky ... idem pozrieť, lebo mám infarktový stav 😠 , tak nech sa ukludním

aadula
18. jún 2009

marcelka tiež má dasienka z boku navreté?

hšli čo sa deje?

renka9
autor
18. jún 2009

adulik, angelika je s tatinom na bicykli v Smoleniciach, a Kristinka prisla Od svagrinky-bola sa kupat v bazene

marcela79
18. jún 2009

Hej Aduli, a keď sme boli u lekárky, kôli tomu nachladnutiu, tak mi povedala, že mu idú všetky zúbky naraz... ☹ Hašli, určite ti tie melódie aspoň trošku zdvihnú náladu... 😉

aadula
18. jún 2009

renka a ty oddychuješ a surfuješ že? 🙂

aadula
18. jún 2009

renkaaaaaaaaaaa tak to je výýstižné na dnešný deň 😀

marcela79
18. jún 2009

Reni, máš pravdu, je to dobré, len nie vždy sa to dá, však? Ale pre túto chvíľu... určite 😉

hasleerka
18. jún 2009

renka neviem ako u vás, ale u nás mala švagriná urobené pasy zo dna na den, čo bola prekvapená, lebo inak trvá to mesiac

adulka, deti ma absolútne neposlúchajú, (ja neviem či som blbá ja alebo moje deti a či chcem od nich nemožné) do toho ešte aj mm ma musí nasrať ...

ale mám pustený senzus a možu mi všetci na hrb vyliezť

renka9
autor
18. jún 2009

vsetky ste tu take smutne, tak som chcela dvihnut naladu 🙂

aadula
18. jún 2009
https://www.youtube.com/watch?v=fXQjcxGQNFA


mne sa aj toto páči..má to také grády

aadula
18. jún 2009

ja som už v pohode...možno som sa potrebovala len trošku vyspať 😝 len mi je za mojou Paťou smutno a hlavne keď je chorá ale tie pesničky trošku pomôžu..teda ja by som hneď na nejakú oldku šla 🙂

hasleerka
18. jún 2009

adulka, mne asi tiež spánok pomôže, kuknem ordináciu a zalomim 😒

renka9
autor
18. jún 2009

to mi robite naschval s tym spankom? 😠 😀 , ja az rano o 8:00 zalahnem 😝

hasleerka
18. jún 2009

renka no dnes by som možno aj za teba na tú nočnú išla , vypadla by som z tohoto blázninca ...

marcela79
18. jún 2009

Ahojte, ja musím ísť - Adamko krnčí... ☹

renka9
autor
18. jún 2009

sak v noci budes mat klud, nie?

renka9
autor
18. jún 2009

ahojte, aj ja prchaaam 😒

tatolu
18. jún 2009

Čaute.
Tie zlé nálady teda chytajú aj mňa.
Dnes som drahého poslala s deťmi na piesok a on o 1/2 hod. prišiel, že čo robím, či ho nejdem už vymeniť. Xixi, radšej som umyla okno v obývačke - však nech si užije aj on.
Mne tiež tie pesničky pozdvihli náladu.
Nie nadarmo sa vraví, že keď Ti je ťažko, pusti si pesničky, ktoré máš rád. No vlastne neviem, či sa to hovorí 😀 😀 😀 ale ja si tak hovorím 😵 😉
Nebojte, bude lepšie.
A bez tých našich detí, by nám bolo smutno 😉