Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
13. sep 2009

emily,cau..no napadla,ale ja tam davam halusky krupicove..takze znova vajce treba 😀 ty ju robis ako?

emily333
13. sep 2009

ja tam hodim cestovinku 😀

lilu18
13. sep 2009

tak mozno skusim tak..sa mi nechce rano utekat po vajcia 😀

emily333
13. sep 2009

ale nie vela iba trochen lebo to zhustne 😉

lilu18
13. sep 2009

😀 ok

Idem tiez nohy vylozit..straaasne ma boli krk.. 😠 asi ho ulozim niekde do druhej izby 😀 😀 😀 pa Dobru 😔

emily333
13. sep 2009

pa a dobruu idem aj ja 😔

renka9
autor
13. sep 2009

ahojte,
hasli, dodatocne ti odpovedam, Angelike som kupila dvoje pacusky take krajsie, aby to mala aj k suknicke, jedny tyrkysove, a jedny ruzove s kvetinkami, tie boli po 138.- SK, a potom dvoje obycajne, take co sme nosievali aj my, vyrobca tusim Tatrasvit, tie boli po 95.-Sk. Ja , aj moje deti mame tieto obycajne nejradsej. Neskriabu a dobre sa nosia. 😅
Kristinka uz minuly rok, mala 9 rokov, nechcela uz nosit pancuchy, tak som to riesila tak, ze sme kupili leginy, a k tomu hrubsie ponozky nosila. Tento rok zasa nechce o pancuchach ani pocut.
Takze Hasli, dievcence sa ti sami ozvu, ked uz nebudu chciet pancuchy v zime.

renka9
autor
13. sep 2009

dnes som bola zase na jarmoku, dokupila som este jednu ciapku Angelike, a bola sim vymenit jedny pancusky, lebo nesedela velkost.
potom sme boli u nasich, mama mala dnes narodeniny- 55 rokov. 🙂

emily333
14. sep 2009

dobre ranko 😉 renka mamine dodatocne vsetko najlepsie 😵

hasleerka
14. sep 2009

dobré ránko dámy ... kukám že včera ktosi oslavoval, renka - mamine všetko naj naj

hasleerka
14. sep 2009

no teda adula, pozerám že si zažila šoky ... mne sa tiež kedysi Zuzka zviezla výťahom dole, ked bola menšia, tiež som trpla, bo u nás v PB sa dokonca stala aj nehoda ... ale dobre to tiež dopadlo

inak som ju včera slečnu podprsenkovú poslala samú do obchodu na rezance, je to síce cez cestu no nie moc veľkú, no treba ju učiť samostatnosti ... teda a musím ju pochváliť, volala jej kámoška (ja som o tom vedela), chcela aby ju počkala pri tom obchode a Zuzka mi zavolala že sa dohodli spolu aby ju čakala ... no som rada že ju napadlo mi to povedať

hasleerka
14. sep 2009

ozaj robím si raňajky kávičku a obložený rožok, dá si niekto?.. dúfam, že si tu nebudem písať sama ☹

aadula
14. sep 2009

ahojte mamuľky 🙂

hašli, dnes už spinká Miška v škôlke?

hasleerka
14. sep 2009

adula čau, ešte nie, dala som ju až od oktobra, ked som teraz ešte doma ... ale normálne neviem čo mám robiť

renka aj tebe dík za názor ... tie tatrasvit aj ja kupujem, len ma trochu jedujú, bo majú väčšiu nôžku ako sú celé dlhé ... no ved idem teraz do obchodu, tak hádam volačo poobzerám

iwusska
14. sep 2009

ahojte a pekne ranko 🙂
aduli tak to si mala riadne soky...ale nastastie ze sa nic nestalo, huncut maly, este si uzijete 😒
hasli a preco podprsenkova? 😨 😀

andreah70
14. sep 2009

ahojte 😉
adulík teda riadne šoky........tvoj Samino mi pripomína našeho Domina, stačilo sa otočiť a už robil niečo nebezpečné, alebo niekam zdrhal 😀

lilu18
14. sep 2009

Ahojte..len na rychlo pozdravim,varim ,obliekam a letim off.Pocitam na obed cmuk 😲

hasleerka
14. sep 2009

jáj iwus ty asi nevieš, Zuzka dostala na narodky podprdu, strááááášne ju chcela ... no minule prišla z školy,ked mali telesnú a mi vravila, že sa jej pýtali že prečo už má podprdu a ona na to: "vieš mami ony mi závidia, že ju už mám" ...

hasleerka
14. sep 2009

jednu má kvietkovú a jednu ružovú : https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aadula
14. sep 2009

hašli neboj podľa mna si dobre spravila..do októbra si zvykne, že tam chodí a potom sa jej ľahšie bude spinkať 🙂

veru bol to šok včera, ale jemu sa tam asi páčilo ked bol tak ticho a dnes ráno v pohode vošiel do výťahu

andy, tak sa mám na čo tešiť že?

bodka13
14. sep 2009

ahojte 🙂
...ja vás iba rýchlo pozdravím ,potom okolo obeda nakuknem....idem povybaľovať a niečo hodiť do hrnca,lebo sme všetci doma

aadula
14. sep 2009

ahoj výletníčka 🙂 len pekne niečo hoď do toho hrnca, aby sme mali čo na obed do úst vložiť 😀 😉

bodka13
14. sep 2009

fašíraka a zemiaky 😕 ...môže byť? 😀 😀 😀
ešte si domka či už pracuješ?....Saminko je zdravý?

tatolu
14. sep 2009

Aaduli, museli ste sa riadne vybehať...

Mne to pripomenulo ako sa Luky zavrel a zamkol v aute. Je tam centrál a oba kľúče (aj náhradné) boli v aute. Myslela som, že drahý skolabuje. Zjapal ako najatý. Luky nechcel zaostať a tiež zjapal. Keď sa trošku ukľudnil, podarilo sa mu nejakým omylom stlačiť jeden gombík a dvere sa odblokovali. No tiež som nevedela, či volať požiarnikov alebo vlamačov 😖

Ja som nosievala veľmi dlho obyč. punčošky pod nohavice. Bola som vždy zimomravá. Na gympli nosili všetky, ale na ekonomickej boli paničky 😉

bodka13
14. sep 2009

ahoj tatolu 🙂 ...som na teba myslela keď sme išli cez víkend okolo Zvolena na chatu do Pliešoviec 😉

...s deťúrencami si riadne užijeme 😉 ...niekedy neviem či plakať alebo sa smiať 😕 😀

práčka doprala,pes vyliezol z vane a kuchyňa volá ☹ ....okolo obeda sa mi snáď podarí nakuknúť 😉

aadula
14. sep 2009

bodečka môže 😉 až v stredu nastupujem 😝 ..mám z toho nočné mory 😅

tatolu, fu, tak to tiež musel byť zážitok..tieto decká fakt povymýšľajú...tentokrát vymyslela pubiška u nás

tatolu
14. sep 2009

Bodi a čo ste sa nezastavili?
Mala by som vám poslať môj mobil, aby ste nás toľko neobchádzali 😵

renka9
autor
14. sep 2009

ahojte 🙂
adulik, po mne behal mraz, ked som si citala tvoje vytahove trampoty so Samkom 😖

Hasli, podprdu tak skoro? 😕
sak aj Kristinka by asi chcela, ale myslim, ze ma este dost casu....mne sa to nejak nepaci, ze by to mali tak skoro nosit, k comu je to dobre??, aj ked tie detske podprdy su fakt chutne....
ja som zacala podprdu nosit az v 17 tke.
Ked sme boli v tom Chorvatsku, tam som cely tyzden chodila bez, lebo som bola hrozne spalena...MM hovoril, ze no a, sak mas pekne cecky 😀 😀
no a potom som si doma nemohla na nu /podprdu/ zvyknut

renka9
autor
14. sep 2009

a dakujem za vinsovacky 🙂

idem nieco porobit, dnes iidem az na nocnu 😝
papa

tatolu
14. sep 2009

Reni 😉 ja nosím podprdu iba keď idem mimo domu do mesta. 😀 .
A to som bola v Aténach na poznávacom zájazde a mala som všetko špinavé, tak som vyprala a išla som sa tiež prisť bez 😉 No tričko som pravdaže mala. 😀