Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

netmona
20. jún 2009

aduli,,no tak to dik ,,lebo byť chorý a doma s bobakom

netmona
20. jún 2009

no reni,,aj u nás otras,,,,a leto?? ta ideme do chorvatie o pár dní a prognóza je asi ako dnes 😖

netmona
20. jún 2009

jej,,Miško už vstal,,, a v noci spal minimum s nami na posteli , no horor,,nezvyk

renka9
autor
20. jún 2009

Kristinka ide s nasimi tiez do croatie, ale ani neviem kedy 😖 , tusim tretieho. ako chodim do roboty, tak ide vsetko okolo mna... 😝
oni platia, je len balim 😀

aadula
20. jún 2009

kto si dá šúúlanceee 😀 Samkovi nechutia..nemajú mäskovú chuť asi ... za to ja s Paťkou sme sa nadlávili 😝
inak včera mi šuškala (keďže nemá hlas) do pol dvanástej 😀 zážitky z plaveckého 😀

renka9
autor
20. jún 2009

a coooo? zalubena je Patka? 😀

aadula
20. jún 2009

ale ani nie..ona musí do podrobna vždy zážitky rozprávať..len včera keď prišla zaspala..tak potom keď vstala..tak musela dohnať 😀 , ale myslím, že sa jej tam jeden páčil...ale ona je taký chalanisko...tak ju skôr chlapci berú ako kamošku..a tým, že je zachrípnutá, tak dokonca, že si ju brávali do partie na volejbal..lebo, že má chlapčenský hlas...blázniví chalani

emily333
20. jún 2009

ahojte tak ja uz som tu z kavicky vykecane poohovarali sme co sme mohli 😀

aadula
20. jún 2009

zas blbne konisko jeden 😠

tatolu
20. jún 2009

Aadulka, ja som myslela, že iba môj kôn 😀

Jej Emily, teraz som síce dopila, ale už by som si dala ďalšiu
😔

iwusska
20. jún 2009

aj ja si asi spravím kávičku 😉
babulky neviete náhodou ako často má papať asi týždňové mačiatko?

tatolu
20. jún 2009

psíky majú 6 x denne 😉

iwusska
20. jún 2009

tatolu dík, veď ja ju kŕmim cca každé dve hodiny....a z fľašky 😀 chuďatko ešte ani piť sama nevie 😖

tatolu
20. jún 2009

no sama začne piť ako 4týždňová.
Máš sa ešte nakŕmiť 😉
Nestíham čítať, ale prečo sa o ňu staráš? Našla si ju, alebo veľká ju nechce?

iwusska
20. jún 2009

mm ju našiel pred robotou, 3 hodiny za ním chodila 😖 aj čakal či si po ňu stará nepríde....nemal to srdce ju tam nechať a keď som ju uvidela ani sa mu nečudujem 😀 ja síce mačky 2x nemusím ale táto je úžasná, je tmavá a má krásne modré kukadlá na pol hlavy 😀 😀 😀

tatolu
20. jún 2009

iwus a psíka máte?
Ja mám teraz 4 malé - utešené. Budú na stráženie akurát 😉 Už teraz brešú, len čo sa priblížim 😵
Pôjdem do Kubína o týždeň, tak prinesiem 😉

iwusska
20. jún 2009

máme 7 mesačného vlčiaka volá sa Leo....a kedy presne budeš v Kubíne?????

tatolu
20. jún 2009

No to ešte neviem 😉 😀
V štvrok štátnice, v piatok a sobota chata so spolužiakmi, v nedeľu mi prinesú svokrovci Lukáška a možno bud. utorok vyrazím.

iwusska
20. jún 2009

tak to musíš mať nervy 🤐 budem na teba myslieť 😉

tatolu
20. jún 2009

Normálne sa čudujem, ale nervy som mávala na skúšky.
Možno ma iba chytia 😉

tatolu
20. jún 2009

a ako vidíš, koník mi je prednejší ako nejaké učenie 😔
No proste blbá som sa narodila, blbá umriem 🤐

emily333
20. jún 2009

tatolu to asi vsetky 😀

tatolu
20. jún 2009

Emily a Ty si na tom ako?
Myslím s učením a nervami 😉

emily333
20. jún 2009

hmm zatial sa da nervy budu az v nedelu ked si poviem ze nic neviem 😀 😀

emily333
20. jún 2009

o tyzden v nedelu somm zabudla

marcela79
20. jún 2009

Emily, tak už si prišla domkov? Tatolu, ja neviem, čo si myslieť. V Čadci že vraj nebude od budúceho šk.roku detaš našej školy, to budem musieť do školy až do Žiliny... 😖 😠 Ivuš, tak pestuješ... 🙂

hasleerka
20. jún 2009

ahojte žienky, vôbec k vám nestíham, taká som naštvaná a nervózna ... teraz tu má Zuzka kámošku, tak som ich nachvíľu vyhodila, že vás aspoň pozdravím a snád večer prídem 🙂

tatolu
20. jún 2009

Marcelka, to bude blbé 😖
Síce Čadca od Žiliny nie je až tak ďaleko, ale možno by prednášajúci povolili aby si na prednášky nechodila.
Z vlastnej skúsenosti však viem, že na prednáškach človek pomedzi riadky zistí, čo asi bude skôšajúci chceť.

hasleerka
20. jún 2009

tak vás trošku čítam ... iwus všetko najlepšie k výročiu 🙂 🙂 :-

marcela79
20. jún 2009

Hašler, čítaj... 🙂 I ja som naštvaná... 😠 No veď Tatolu... som nahnevaná. 😠 Hoďte tu link na nejakú dobrú muzičku na zlepšenie dňa, keď je už také počasie... 😠