Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
21. jún 2009

bababcik ja robiim ale to iba ked sa mi che a to je asi tak 1-2 krat rocne 😀 😀

babacik
21. jún 2009

ja to musim robit kazdu nedelu lebo miluju domace rezance,ale nie vzdy sa mi chce no ale co mam snimi spravit, 😲 😀

emily a smiem sa spytat-ako to pokracuje to snazenie o dieta,lebo ja som nemohla po tolkych rokoch otehotniet snazili sme sa a az po roku sa nam to podarilo 😉

emily333
21. jún 2009

babacik si si ich zhýčkala 😵 no zo snasenim je to blbeee ved som aj vravela mm ze pojdeme na nejake vysetrenie ta povedal ze este pockame asi tak do 40ky 😠 😠

babacik
21. jún 2009

a nebojis sa tak dlho cakat a potom aj samotneho porodu ja som sa bala ,ale mi musime poriesit to byvanie,a priatel mi tiez nieco naznacuje,ale uz mam tiez svoje roky a mam strach

tatolu
21. jún 2009

babacik, moja maminka robieva domáce rezance.
Urobí ale aj 5-8 plátov a rezance odkladá do krabí od topánok - pravdaže zdola aj zhora dáva servítky. Nemusí potom stále robiť nové, ale iba tieto zavarí 😉

emily333
21. jún 2009

babacik ta kazdy podryva ze nad cim rozmyslame ze nam treba este jedno no co im poviem ze sa nedary? tak poviem ze ja som jak herecka porodim aj v 45 😀 😀

babacik
21. jún 2009

tatola:a su potom chutne,urcite ich musi dlhsie varit aby neboli tvrde ci nie?

cica13
21. jún 2009

Cafte babulenky......klabosnicujete? 😀 😀 😀

Tatolu....moja starenka tiez tak robila domace rezance, urobila viac a tiez sme ich mali v krabici medzi servitkami, ale uz neni 3 roky medzi nami a nema nam ich kto urobit.... 😢 😢 😢 a zboznovala som ich take cerstve hrube vyvarene a len trosku omastene.....mnaaaam....toho som sa nevedela dojest...to boli tie hrube slize.... 😝

marcela79
21. jún 2009

Ahojte... Už ste napapkané? Vítam Babacik 🙂 Emiy, zahoď to za hlavu... Ak sa nedarí, tak sa nedarí... vždy je to tak, že nemáme to, po čom túžime, asi o tom je život, no nie? 😖

marcela79
21. jún 2009

Cica, i moja babička ich tak robila, obidve, vždy som na ne chodievala, ale už teraz nemám ku komu... 😢

babacik
21. jún 2009

Emily hovori sa ze o dieta sa nema velmi snazit lebo to ma prist samo a najme vtedy ked sa to neplanuje a je natom nieco pravdy ,to mozem potvrdit

Ahoj Marcela,dik za privitanie.mas pravdu clovek furt chce to co nema.

marcela79
21. jún 2009

Vieš Babacik, keď sme raz končili prax ešte na strednej škole, naša profesorka nám povedala jednu krásnu vetu: Zdraví ľudia majú tisíc prianí, ale chorí len jedno... 🙂

renka9
autor
21. jún 2009

ahojte 😉
babacik, aj moja mama narobila vzdy viac slizikov a dala do krabice do spajze a boli super 😉
my sme sa nedelnej polievky nejak objedli, nemusime ju kazdu nedelu

tatolu, celkom sa mi to paci, ze si navaris v sobotu na nedelu, potom nemas aspon nahanacky. mne sa nechce aj cez vikend skoro vstavat, potom este na jedenastu do kostola...Teraz to mame tak, ze ked byvame so svokrou, tak raz vari ona, raz ja...

babacik
21. jún 2009

renka ja bi som v polievkach spala pre mna bi mohli byt len polievky,mala som deticky malicke takstale som im varila polievky oni uz velmi polievky nemusia,a mne to ostalo,a aj to dojedanie za nimi 😒 a potom sa zlostim ze mam postavu ako taky tucniacik

marcela:tak to mas pravdu,hlavne je zdravie a to ostatne si musime zariadit sami

mne mama tiez pomaha z varenim ale tiez si radsej polezi ako stat pri hrncoch

marcela79
21. jún 2009

Ja varím celkom rada, ešte radšej pečiem, ale musím mať na to kľud. Keď varím tak, že sto krát odbehnem k malému, tak ani nemusím...

renka9
autor
21. jún 2009

babacik, polievky mam rada aj ja, ale vyvar nemusim kazdu nedelu 😉

tatolu
21. jún 2009

No ja na polievky nie som - výnimka je kapustnica 😉

Takže Luky už je fuč ☹ , dvojky sa práve zobudili, tak im idem dať polievočku 😉 a druhé. Potom sa isto pristavím 🤐

cica13
21. jún 2009

tatolu...toto je pre teba, lebo minule si sa pytala, ze ci vzdy upracem, ked idem fotit...: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tatolu
21. jún 2009

Cicka, to ani zďaleka nie je tak ako u nás 😉 😀 😔
Ja tam nič nevidím 😉

emily333
21. jún 2009

halo halo este mate siestu? 😉

tatolu
21. jún 2009

ja som furt tu 😉

emily333
21. jún 2009

jej aspon niekto 😉 sa uciis? ja az zajtra

tatolu
21. jún 2009

No vidiš ako sa učím 😀
Najstaršieho mi zobrali na prázdniny, drahý príde o 1/2 hod., takže budem a tváriť potom a ešte sa cítiť urazená 😵

tatolu
21. jún 2009

no píšem ako maďar 😀
Budem sa učiť, keď príde a tváriť sa urazene, že ma chce vyhnať od PC 😉 😵

emily333
21. jún 2009

my sme ale vybite zienky 😀

emily333
21. jún 2009

ja som vcera dostala mrsku ta dnes som leniva jak voš nic nerobim len vylihujem 😵

tatolu
21. jún 2009

ja asi tiež dostanem čochvíľa, lebo na MM vrčím ako pes 😉

tatolu
21. jún 2009

zas som tu samaaaaaaaaaaaaaaaa ☹

emily333
21. jún 2009

este som tuu len som sa zapozerala do filmu na marke 😉

babacik
21. jún 2009

ja dnes posielam dceru na brigadu na cele 2mesiace,tak som stoho trochu smutna ☹