Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
16. nov 2009

aadulka, už musí byť iba lepšie 😉 pfuj pfuj

hasli, nosíme overaly, lebo sme raz mali oteplené nohavičky a bundičky a všetky mi ostali akési sopľavé. Muselo ich prefúkať, keď sa naťahovali 😉 Majú aspon zakrytý chrbátik.

tatolu
16. nov 2009

A overaliky máme také staré, že nie sú až také teplé...
Na neskôr mám aj teplejšie

zuzadlo
16. nov 2009

jeeeeeeeeej konik funguje 🙂 ah 🙂 ojte babulky, vyuzivam chvilku,konecne som doma z brigady, deti na poriadku,ale mam tu zas a opat svagra,tak sa musim venovat,nestiham vas ani citat,uz nech je januar,nech mi odpadne aspon ta brigada,ale peniazkov je malo, tak musim ☹

adulik, drzim palceky,ale uz ked je saminko doma, tak sa zotavi velmi rychlo,neboj,ved je vo svojom 😉

hasleerka
16. nov 2009

tatolu to máš pravdu aspoň im na chrbátiky nefúka

renka9
autor
16. nov 2009

ahojte 😵
uz fungujeme? idem vas precitat 😉

zuzadlo
16. nov 2009

reni 😉 pekne foto

tatolu
16. nov 2009

a var sme nefungovali 😉
No ja som mala saunovala 🤐 . Umývala som riad vo vykúrenej (mala 27 stupňov) kuchyni a v horúcej vode 😝.
Som sa musela z trička zobliecť....

hasleerka
16. nov 2009

a čo sme nefungovali, ani neviem??? 😨

hasleerka
16. nov 2009

zuzi reni čaute ... tatolu riadne kúriš

tatolu
16. nov 2009

No veď v tej kuchynskej piecke väčšinou prestanem kúriť okolo 10tej, keď idem s deťmi von a mám všetko uvarené. V centrálnom kúrení zakurujem okolo 16tej. A vtedy je OK. Dnes si mm pýtal, aby som neprestala kúriť, lebo si chce ešte niečo uvariť...

hasleerka
16. nov 2009

máš ešte takú starú piecku čo kúriš ... to musí byť podarené

tatolu
16. nov 2009

no takú tú plechovú bielu. Pozháňali sme 😉

hasleerka
16. nov 2009

tak to mi nič nehovorí plechová biela ... ja som myslela takú tú vstavanú

renka9
autor
16. nov 2009

doseti, 😉 srdce v tme nie je najnovsia knizka od Vasilkovej, uz ma novsiu 😉 , ale neviem ako sa vola 😀 , nevadi, ved jezisko mi ju prinesie 😀 😀 😀 , je mam od nej takmer vsetky, chibaju mi asi 3, ale aj tie mam precitane,
vcera som citala od Anny adamovej - Na lasku sa nezomiera, len to obcas kurevsky boli..../ to je akoze nazov tej knizky, aby ste si nemysleli, co tu hresim 😀 😝 /
a dnes som zacala citat od Kristiny Misovicovej- Nezabudni milovat 🙂

zuzadlo
16. nov 2009

reni a od vasilkovej bola ak prva=myslim nazov a kde by som jui zohnala?

tatolu
16. nov 2009

no tá hreje lepšie a hlavne dlhšie 😉

takáto sa teraz znovu začína predávať v obchodoch 😉
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_sporaky-na-tuhe...
máme niečo podobné, len staršie 😉

tatolu
16. nov 2009

Reni, to si mala za jednu noc zmáknutú jednu celú knihu?

zuzadlo
16. nov 2009

hasli,ak mi to vyjde,tak vo stvrtok som vdraciku 😉

tatolu
16. nov 2009

Ja chcem zbehnúť do Metra do piatka, majú tam detský vysávač za 180 Sk 😉

hasleerka
16. nov 2009

renka a nechcela by si mi ich požičať 😀 😀 😀 ja tiež dúfam, že mi ježiško zase jednu knižku donesie

zuzi dobre, len dúfam, že nebudem v práci ... idem to ešte s tým mobilom skúsiť vyfotiť

renka9
autor
16. nov 2009

zuzadlo, jej prva kniha bola - Cena za volnost...ale tu nemam...neviem, niekde na nete, by si ju zohnala, alebo mozno aj v knihkupectvach sa normalne predava 😉
tatolu za dve noci, alebo 3 som ju zmakla 😉

tatolu
16. nov 2009

No už som sa išla zľaknúť 😵

lilu18
16. nov 2009

huraa Adulka pise a same dobre spravicky ..tesim sa ze mas chlapov doma. Neboj doma uz bude vsetko len lepsie a lepsie..velky cmucik posielame malinkatemu a tomu velkemu tiez a odovzdaj si ho sama 😲 😲 😲

tatolu aky zlaty sporak..tam sa dava drevo??

lilu18
16. nov 2009

a knihu z radostou poziciam len ziadne take nemam ako vy citate 😀

tatolu
16. nov 2009

áno, iba drevo 😉
Uhlie by prepálilo ten plech vo vnútri - vraj 😔 .
Mne sa celkom páči hlavne to, že ráno zakúrim uvarím si tam kávu avšetko ostatné naraz. A ešte tam mám starý hrniec s vodou, ktorú potom použijem na umývanie riadu. Takže voda v bojleri (čo sa vyhraje v noci) sa používa na umývanie detí a nás. Na konci je už potom vlažná, ale zimná nie je - teda tá voda z bojleta 😔

renka9
autor
16. nov 2009

haslerka poziciam, coby nie, prides si osobne??? 😀

jej , ja som zabudla na Samulka 😒 , nech sa mu dari chrobacikovi, posielam mu velky cmucik 😉

hasleerka
16. nov 2009

jéj takéto kachle mala moja babka, to bolo super, si pamätám, že som tam strašne rada prikladala tie drievka ... ja chcem taký domček s kachlami - romantika

zuzadlo
16. nov 2009

dievcata,mussim sa lucit,uz mi tu pindaju 😠,ze tusedim,tak sa majte pekne

hasli,tak aspon sms poslem 😉

tatolu
16. nov 2009

hasli, príď. Ja budem rúbať drevo 😉

No 19 hodín, treba spať...

Zatiaľ pa, ak ma mm z druhého PC nevyhodí 😉 😀

hasleerka
16. nov 2009

tatolu dobrú nôcku ... a ja prídem až v lete, ked porobíš, aby som nebola ako brigádnik 😀 😀 😀