Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
16. nov 2009

my chceme kupit krbove kachle, neviete o niecom lacnom? 😉

hasleerka
16. nov 2009

reni a nerobí krb?

renka9
autor
16. nov 2009

papame spagety, deti s grankom, ja so smesou na spageti, mnam 😝 , nalozim vam? 🙂

iwusska
16. nov 2009

ahojte babulky 😵
reni Vasilkova ma novu knizku??????? tak to si ma straaaaasne potesila 😵 😵 😵 😵 ja som od nej precitala vsetky okrem prvej - t 😵 u nemozem zohnat 😖 ked budes vediet nazov daj vediet 🙂
a krbove kachle sme my kupovali v Polsku, tam vydu lacnejsie
hasli gratulujem k novej praci 😵 😵 😵

renka9
autor
16. nov 2009

hasli, na krb momentalne nemame, vysiel by nas 30.000korun a vyssie. Krbove kachle su taka nehrada, mne sa to moc nepaci, ale co uz.

iwi, hod foto tvojich kachiel 😉

hasleerka
16. nov 2009

reni nemám prehlad čo koľko stojí ... veru by somrada videla takú fotku, iwus ukáž .. iwus a ked k tebe prídem knižku ti donesiem, tuším ju mám

iwusska
16. nov 2009

reni ja som ta zle pochopila 😒 ja som myslela klasicku krbovu vlozku....nas vysla pred vyse 2 rokmi na 26 tis. a to je ta kvalitnejsia, teraz stoja menej

iwusska
16. nov 2009

hasliiiiiiiii 😵 😵 😵 😵

hasleerka
16. nov 2009

akkurát kukám na nete vasilkovú, tento rok jej vyšla kniha Klamstvá ... čítala si tú Rozbité šťastie???

iwusska
16. nov 2009

hasli a da sa objednat?
ano tu som citala 🙂

emily333
16. nov 2009

ahojte uz aj ja som tu sme boli na navsteve a tomu mm ponukli poldecko domacej a na spode flasi boli muchy no ja som hned protestovala ze mm toto pit nebude a moj stary si myslel ze si robime srandy ale hned dali inu flasu 😵 😵 .Adulik samkovi posielam cmuky, to je faj ze uz je domka 😉

renka9
autor
16. nov 2009

hasli, si ma predbehla 😀

iwi, mm mi hovoril, aby som pokukala po nete, nejaku lacnejsiu krbovu vlozku,ze mozno niekto predava, ale nemam na to cas. No a na normalny krb momentalne nemame 😒

hasleerka
16. nov 2009

reni a je problém ho dorobiť potom a dovtedy kúriť plynom ... a nevieš koľko je tam poštovné pri tých knihách, možno by to nebolo zlé aj objednať

renka9
autor
16. nov 2009

hasli, nie je problem, ved to chceme, dorobime potom, len kedy 😒 , zatial nam postacia len tie krbovky, ved plyn budeme mat....zas tak ako tatolu to nie 😝 ....ved co by som varila na starom sporaku a kazdy den zakladala ohen???? nieeeeee....krbove kachle chceme len do obyvacky, len tak, nie preto, ze by sme s tym vykurili cely dom, a este aj varili 😝 😝 😀

renka9
autor
16. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7178934

babule toto strasne chcem pre Angeliku, len 400 korun sa mi zda vela nato, ze to nie je funglac 😒

renka9
autor
16. nov 2009

hasli, toto je pre teba, aby si mala predstavu ako vyzeraju krbove kachle, pozri si aj stvrtu stranku, aj tam sa mi pacia

http://www.ckdmarket.sk/inshop/krby-kotle/krbov...

cica13
16. nov 2009

Cafte, som dnes konecne aj ja zacala citat tu Vasilkovu-.....Mama pre Veroniku....asi pol roka ju mam kupenu a stale neni cas 😀 😀 😀

Tatolu...my sme mali taku piecku na zahori dokym sme nezacali prerabat, starenka si s nou v zime aj prikurovala, i ked mala gamatky....ja som tam tiez ako decko rada prikladala drievka 😀 😀

renka9
autor
16. nov 2009

ahoj cicus, kamoska pre dnesok 😀

hasli, kde si sa stratila? 😕

cica13
16. nov 2009

Reni ahoj....kamoska dnesna moja 😵

hasleerka
16. nov 2009

som sa na chvíľu odmlčala ... robila som mm večeru aj deťom ... idem kuknúť tie kachle

cica renka a vy dve ste sa ako skámošili, aj ja chcem byť na FB čiasi kámoška ☹

hasleerka
16. nov 2009

reni o krbe mám predstavu bo ho má kámoška, ale pekne s ním vykúri dom .... ten má v obyvke a tiež varí na plyňáku

hasleerka
16. nov 2009

reni tie kachle vyzerajú dobre, ale to je tiež riadna pálka

cica aké máme spoločné spomienky ... to asi preto chodíme teraz aj spolu vešať 😀 😀 😀 aj si skúšala tie drievka sekať ... mne dal dedko sekeru do ruky, ale tuším mi to nešlo, alebo sa bál až si ruku neodtnem

blazka24
16. nov 2009

ahojte dievčatá som tuneky po dlhom čase 😀
malý uspatý a počúvam v pozadí super star, horor škoda že nie je funkcia fanúšička - to by bolo zárobkov krikom 😀

doseti
16. nov 2009

Ahojte dievčence
ja som tu len večer aj to nie vždy,takže cez deň vôbec.Ďakujem za privítanie aj ostatným maminám.Dnes u doktorky dve deti mi ochoreli,najstarší a najmladší,fest veľa ľudí tam bolo,majú hrdlá zapálené a Domčo aj priedušky.Hlavne,že mali chrípkové prázd. v piatok a dneska a teraz to naňho prišlo.
Iwuska ty si z Námestova?

cica13
16. nov 2009

Hasli, ja som kalala drievka o 106 😀

iwusska
16. nov 2009

doseti ano 😵

bejbyna
16. nov 2009

Ahojteeee 🙂

cica13
16. nov 2009

Doseti...detickam prajem skore uzdravneie!!! 😵

blazka24
16. nov 2009

tak my máme ísť na očkovanie vo štvrtok ale zavolám doktorke, ak by tam mala mať veľa ľudí chorých tak nehrozí že tam pôjdem s krpcom 😠