Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
23. jún 2009

asi na teba lezie choroba ☹ ...tie výkyvy počasia a teploty sú hrôza
...no hoď tie cecká aj sem 😀 😀 😀 ...nemusím na plastiku 😀 😀 😀

bodka13
23. jún 2009

marci...hoď nejaké foto,nech vieme s kým máme dočinenia 😀 😀 😀 ...prosííím 😉

aadula
23. jún 2009

tak už som tu aj ja..najskôr sme chceli s malým vybehnúť..lebo prestalo pršať, ale to by nám už vonku zaspal...tak išiel len mm do potravín a ja som zatiaľ trošku riadila 😝

cica...si to chytila od tm 😕

aadula
23. jún 2009

u nás sa zas spustil lejak 😠

marcela79
23. jún 2009

Bodečka, nechce mi to zobrať tú fotku, a vždy mi tam nahodí do rámčeka - že je obrázok väčší... Tak - babo raď... 😖 Ahoj Aduli, i u nás začalo pršať... 😠 Cicuš, tak sa lieč...

aadula
23. jún 2009

macelka ahoj..ja tiež zmenšovať v pc fotky neviem a tak som si vo foťáku menší formát nastavila 😀

cica13
23. jún 2009

Aduli...bud od MM alebo od teba po telefone.... 😀 😀 😀 manzela mandle neboleli.... 😀 😀 😀

aadula
23. jún 2009

ciculi pána beka..to by bolo teda hrozné..keby sme už netom a telefonom choroby dostávali..si vieš predstaviť potom tú prasaciu chrípku? 😀

bodka13
23. jún 2009

marci...v počítači to neviem urobiť ☹ ...iba akoby orezať fotku sa mi dá cez "úpravy" a nastaviť vlastný formát -- alebo tak nejako to tam je...idem to pozrieť
...neviem aký máš foťák...lebo nám sa dajú nafotiť fotky na najlepšie rozlíšenie a potom si ich vo foťáku zmenším na tých 640x640mpix...a ostanú mi uložené obidve 😉

cicuš nevieš poradiť????????

cica13
23. jún 2009

Bodka, to manzel je v tomto borec....ale neni teraz doma..
Ja mam v PC program na zmensovanie fotiek a zmensujem si na kolko chcem.... 😀 😀 😀

Este stale nespiiiiiiime.... 😠 😠 😠 😠 😠

marcela79
23. jún 2009

Ďakujem za rady, dala som nabiť batérky, a budem skúšať, ak sa podarí, hodím ich sem... 🙂 Aduli, ja už tým chrípkam neverím... Raz vtáčia, teraz táto... Len aby niečo špeciálne na mužské pokolenie neprišlo... 😀 😀 😀

bodka13
23. jún 2009

aký je to program?

cmúčik je riadne vytrvalý 😀 ...no je to bojovník nespavý 😀 😀 😀

cica13
23. jún 2009

uz mlci v postielke....dufam, ze zaspi
Bodka..no keby som ja vedela, ale na modrej liste nad fotkou je: ACD See for Pentax 2.0

bodka13
23. jún 2009

ahááá...tak to asi máte nainštalovaný program z cdčka čo bolo k foťáku...aj my máme k olympusu,čo sme teraz kupovali,ale ešte nie je v počítači-zatiaľ si zmenším vo foťaku a potom stiahnem do pc

lilu18
23. jún 2009

my uz haji 🙂

cica13
23. jún 2009

No vidis to, vo fotaku zasa ja neviem zmensit.
Spytam sa MM ked pride, ze ci to bolo z CDcka ale asi hej....

No konecne zaspal aj moj, idem si rychlo aj ja lahnut.

Papa zatial 😉

lilu18
23. jún 2009

marcelka a ked otvoris na pc upravit fotky--co tam mas?,ja tam mam aj rozmer

lilu18
23. jún 2009

bodka,ked kliknem na foto v pc sa mi zvacsi a hore na modrej liste mam upravit obrazky-mas to aj ty?

bodka13
23. jún 2009

mám...a potom v tých úpravách je "vytvoriť vlastný výber orezu" keď na to klikneš vyskočí ti tabuľka?

bodka13
23. jún 2009

cica a nechráp 😀 😀 😀 ...aby si cmúčika malinkého nezobudila 🙂

lilu18
23. jún 2009

bodka-vyskoci tabulka-upravit pomoci techto nastroju--jas,kontras,oriznut.......zmenit velikost

lilu18
23. jún 2009

a nemam to z CD nainstalovane 😨

bodka13
23. jún 2009

nemáš...a vedľa označenia fotky nemáš napísané IrfanView 😕 -v ňom môžeš foto otáčať doprava aj doľava,orezávať(vystrihneš si tú časť ktorú chceš a uložíš)...... 😉

lilu18
23. jún 2009

nie ,mam tam otocit a preklepnut--vselico sa da z toho vybrat,ale vedla fotky nic nemam 😕

bodka13
23. jún 2009

😕 to je čudné 😀 😀 😀 ...lebo mne na modrej lište svieti číslo fotky napr.P1111258.JPG- IrfanView,pod tým je
súbor-úpravy-obrázok-volby-zobrazenie-nápoveda a pod tým panel s nástrojmi-nožnice,lupa,posúvanie po albume,...

asi je každý pc výnimočný 😀 😀 😀

bodka13
23. jún 2009

marci čo robíš 😕 ...si zaspala s adamkom? 😀 😀 😀

lilu18
23. jún 2009

to cislo fotky mam ale dolu na liste 😀 aj to ostatne hore mam a za tymi noznicami este daco je a potom upravit obrazky a automat.upravit--ty to tam nemas?? 😕

sme tu tusim same ostali ☹

bodka13
23. jún 2009

tak sa budeme tváriť že sme profíčky v spracovaní fotiek 😀 ...ja keď kliknem na nožničky možem si orámčekovať na fotke čo chcem vystrihnúť a keď kliknem do stredu toho rámiku sa mi to vystrihne a potom to uložím ctrl+s

lilu18
23. jún 2009

bodka-hlavne ze ide urobit co chceme 😀

dnes tu iwus ani kuk?? 😕 a emily tiez tu byva-- 😕

bodka13
23. jún 2009

😕 aj mne je to divné kde sú herečky?

idem dať nabiť batery do foťáku,nech môžem cvakať na tej rozlúčkovej párty 😉