Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
17. feb 2010

baby, dnes som isla zo skolky nas...na 😠 , v skole aj v skolke sa objavili vsi 😠
vcera mi do roboty volala Kristinka, ze jej kamoska s ktorou aj sedi, ich ma, a ma ich aj jej sestra skolkarka.Tak som sa to dozvedela od Kristinky, vecer ich mm ozmyval protiblchacim samponom. Dnes pridem do skolky, nikde ziadny oznam pre ine mamicky, tak som sa pytala ucitelky, ci vedia ze sa vyskytli. Ona ze ano vedia, ze vcera to kazdemu rodicovi oznamovali. OK, vcera bola pre Angie Kris, tak jej to mozno nehovorili...ale nasledne potom som stretla asi 5 rodicov, a ani jeden o tom nevedel, nikomu to ucitelka nehovorila...jaka som bola nasrana 😠
to je pre nich asi velky problem, vycapit oznam, aby prevetivne ozmyvali deti a kukli im do vlasov 😠

emily333
17. feb 2010

renka tak asi im je to jedno 😠

iwusska
17. feb 2010

reni tak to by aj mna nastvalo 😠 ja aj v priebehu roka preventivne babulkam umyvam vlasky specialnym samponom, lebo sme raz mali s nimi osobnu skusenost, ked bolo este v skolke a uz by som to nechcela zazit....ale najhorsie na tom je, ze staci aby sa na to jedna mamicka vybodla a maju to zasa vsetci, ty sa mizes aj rozkrajat, vydezinfikovat cely dom, aj tak to nepomoze 😠

renka9
autor
17. feb 2010

ved to.... 😠 , my sme este nemali vsi...ale sa zachovali uplne lahostajne ucitelky, kebyze mi to nepovie Kris, tak o tom neviem

iwusska
17. feb 2010

oni by to mali prve oznamit rodicom, sak je to aj v ich zaujme 😠

lilu18
17. feb 2010

ahojcek na sekundu..somvas pocitala/konecne kedze mne vecer len bielu obrazovku konik ukazoval

Iwusik naadherne foteckyu.Misenka je ako anjelik v oveckinom oblecku.Krasna je a p.uc.tiez kocka 😵

tie vsi snad sa nam v ms vyhnu/teraz tam boli pred par mesiacmi kiahne.No uvidim potom budem riesit

utekam do Ms ,napapat a uspat ..

lilu18
17. feb 2010

Reni ☹ som zabudla napisat..tiez by ma to nasralo a asi by som to v MS aj dala patricne najavo. 😠 Ved to nie je sranda odvsivovat celu rodinu a vobec dezinf.bytu.. 😠

renka9
autor
17. feb 2010

dievcence idem od vas 😒 papa zajtra 😉

iwusska
17. feb 2010

lilusik dakujem 😵
normalne ma zacala hlava svrbiet od tejto nasej temy 😀

emily333
17. feb 2010

iwus 😀 😀 😀

lilu18
17. feb 2010

obeeeeed..zemlovka 😀

emily333
17. feb 2010

rybyyy 😀

lilu18
17. feb 2010

mnaaaam,vymenim emily 😀 😝

iwusska
17. feb 2010

siskyyyyyyyy, ale trosku neskor 😀 a kysla polievocka

iwusska
17. feb 2010

a to co? sisky upecene, polievocka navarena a tu nikoho 😖

aadula
17. feb 2010

ahojte 😉

iwuška, Mišenka bola rozkošná 😵

zuzi, deťom skoré uzdravenie prajem 🙂

tak ja sa asi zahambím..ale my neškaredujeme...máme navarený guláš od včera 😔 ...a ja akurát kávičkujem ..kto si dá?

Samko mi je trošku chorý..teda dosť kašle..ale vystrájať vystrája..tak to nie je také hrozné..bola som s ním u dr., že má riadne hrdlo zapálené...dostal zas atb....ale tak čo narobíme...hádam na rok keď bude škôlkar to bude už lepšie..robila mu aj výter.

zuzadlo
17. feb 2010

ahojte dievcata, idem vas len v rychlosti pocitat a idem do postele,od druhej rana objimam wc misu, co ma prehana a vraciam,uz aj teplotujem, tak neviem ci to nemam nejaku crevnu virozu ☹ ,skoro som ani rano do prace neprisla,ale nastastie som zvladla,snad bude zajtra lepsie

tak papa

emily333
17. feb 2010

zuzi skore uzdravenie 😉 my sme boli v meste a 😉 az aj v kostoliku som bola a aj za vas so očenas hodila 😵

lilu18
17. feb 2010

iwusim,sikulka si iste su mnamkove 😝
zuzi//na vas sa ta choroba nalepila ☹ snad ked vykukne slniecko nebude tak casto ku vam chodit..skore uzdravenie

adulka,my tiez neskaredime ale nastastie a nahodou mam zemlovku.Teda nie masko a snad to sa moze papat

emily333
17. feb 2010

pa pa ideme kuk Batoricku 😉

hasleerka
17. feb 2010

čafte ... len vás kuk pozdravím a idem vychystať mm do práce a uložiť detičky spať

hasleerka
17. feb 2010

no ale kdeže ste všetky, šišky sú už asi zjedené, tak nikde nikto ... ja ked som došla z práce tak som urobila vysmážaný syr, bola akcia v hypke .... ľudia dnes šaleli tak nakupovali

renka tie vši by ma tiež nasrali ... ja babám tiež pre istotu pravidelne kontrolujem ale žiadny šampon nepoužívam

lilu18
17. feb 2010

aj ja nazeram na batoricku a este aj na pc 😀

hasler a co saleli?su akcie ci co?

hasleerka
17. feb 2010

áno lilu bol syr eidam po 3,3 € tak ľudia aj po 3-4 balíky po 2,5kg brali

lilu18
17. feb 2010

booze a inak je akacena??ved ani neviem 😀 😀 😀

hasleerka
17. feb 2010

zajtra už bude 3,9€ asi tak dva týždne a potom ani ja neviem koľko .. dám potom info

emily333
18. feb 2010

dobre ranko prajem 😉 este hajkate? vstavat a povzbudzovat nasich 😵

andreah70
18. feb 2010

dobré ránko 🙂
Emily povzbudzovala som mala som to zapnuté cez net. ale nepomohlo ☹

iwusska
18. feb 2010

ahojte 🙂
koho co ste povzbudzovali? 😨

emily333
18. feb 2010

iwuš nasi hrali hokej z čechmi no naši neuspešne ☹