Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
16. mar 2010

naháňa??? ...ale už aj naspäť do postele 😀 😀 😀 naháňať sa bude keď nebude tma 😉

cica13
16. mar 2010

Doseti....fiiiiiiiiiiiiiha....ja ze mame novu kamosku 😀 😀 😀 Pjekna foto 🙂

doseti
16. mar 2010

no veru behá po obývačke...mm bude nadávať že sa nevyspí lebo malý strašne kričí a už všetci spia 😝

doseti
16. mar 2010

no taká blbá fotka,ked bude lepsia vymením už viem ako na to 🙂

cica13
16. mar 2010

Doseti, co chces? Ved je dobra ta fotka.... 🙂

bodka13
16. mar 2010

už dobehalo to dieťa prebraté? 😕 😀 😀 😀

cica13
16. mar 2010

Dobru nocku!!!!!!

bodka13
16. mar 2010

dobrúúúú 🙂

emily333
17. mar 2010

dobre ranko konečne nesneži vyvkuka slniečko ale v noci sme mali sme mrazika v 😉

eya
17. mar 2010

dobre ranko babenky tak ani uz u nas konecne nesnezi 🙂

dosetka-co to mate doma za nocneho vytrznika 😀 fotecku mas super tak nevyhutuj 😉

aj ja budem v piatok blondinka sama som zvedava ako budem vyzerat 😕

hasleerka
17. mar 2010

dobré ránečko .... len vás pozdravím a idem pracovať doma ... Miška si tu ide pustiť mrázika ... strieda si to s popoluškou ...

eya fíha ideš na blond ... potom nám hod foto

andreah70
17. mar 2010

dobré ránko 🙂

mne sa včera večer pokazil pc 😠 som naštvatá lebo teraz keď ho najviac potrebujem, pôjdem ho dať teraz urobiť dúfam že mi ho dokedy pôjdem z roboty urobia

dosety konečne ťa aj ja vidím 😉 😀 😀 😀

eya potom nám hodíš foto nového človeka 😀

lilu18
17. mar 2010

ranko
tiez len na skok,letim do skolky a do obchodu

eya/blondinka budes snad len farbou na vlasoch 😀

doseti//nic nemen ja tuto fotku tu mam 100 rokov 😀

emily333
17. mar 2010

ja sa o chvilku vyražam do ulíc veľkomesta /MI/ tak sa fintim nech idem ako človek 😵

eya
17. mar 2010

babenky jasne ze hodim foto 🙂 ale nebude to nic noveho, ksicht ten isty len vlasy blondavie 😀

hasli prijemnu pracu 🙂

ja idem tuho dumat co zas ukuchtit ☹

emily333
17. mar 2010

eya pridem na obed tak niečo mnamkove uvar 😵

eya
17. mar 2010

jooj super emily dobehni aspon bude veselo 😵

lilu nooo tak tot si zbehnem dat urobit IQ testy aby som si bola naistom 😀 😀 (si ma nejak zaskocila tak zavcas rana) 😀

iwusska
17. mar 2010

ahojte 😵 u nas tiez konecne nesnezi 😝 ale stale svieti slniecko 😵
eya aj ja sa chystam na blond, ale az buduci mesiac 🙂
lilu z Kora aka modelka 😀 aVivka je chutnucka, cmuuuuk
hasli vidis aku mas sikovnu dcerenku? nech jej to len vydrzi co najdlhsie 😵

hasleerka
17. mar 2010

iwus si čítala na FB??? ... no a to som ju sem išla pochváliť aká je pekná pomocnica ... lenže práve ma vytočila ... zobrala Zuzke fixu a písala po papieri a všetko sa pretlačilo na podlahu ... tak ak viete čím to dať dole pomáhajte ... no inak nemôžem dieťa naučiť kresliť na stole, neviem čo to má za nápady na zemi kresliť

tatolu
17. mar 2010

No Luli, konečne som sa dostala k prezeraniu fotiek - a čítala som ich po kľačiačky, lebo ma deti zo stoličky vyhodili 😝 😀
Vivka je krásna babenka a s Korou je úžasná 😵. Len neviem ako to docieliš, že má pekne hračky poukladané. Tie drevené kocky mi pripomenuli detstvo. Tiež sme mali čosi podobné 😉

cica13
17. mar 2010

Dobre ranko hviezdy 🙂 🙂

Tusim sa tu ide na blond...aj ja idem buduci mesiac a este aj bledy melir do toho 😀

doseti
17. mar 2010

ahojte blondýnky 😀 tak to ja sa mám dať na tmavo? 😀 už sa farbím od strednej školy...cca 2O rokov 😝
no môj malý je prechladnutý ale ešte som s ním nešla ku dr.teplotu nemá tak ešte počkám...včera bol hore od 22:30 do 00:15 ☹ potom zaspal a o 02:00h zas hore do 02:30 ☹ len plakal a plakal a tiekli mu sople a nič nechcel ani čaj ani cumeľ asi ho bolí hrdlo ☹

neviem prečo vždy večer mi začne zamŕzať net a dlho trvá kým mi načíta stránku 😠 aj včera 😠
cez deň je to OK ale to nemám čas tu byť 😒

čo sa týka tej fotky...tak keď som bola vybavovať občiansky tetuša mi hovorí "chcete sa ísť upraviť?" a ja jej na to,že netreba krajšia už nebudem 😀 😀 😀 takže tu je to podobne...ale dík za pochvalu...poteší 🙂

doseti
17. mar 2010

a toto je 22 222 príspevok 😀

eya
17. mar 2010

doseti- joj drobcovi skore uzdravenie prajem,aj ja mam decka chore,davida som doslova vyhnala k doktorovi,sa mu moc nechcelo,ze radsej pojde do skoly(no chapete ho?) 😀 Vika ta ma zlateho stafilokoka takze sa s upchatym nosom a soplikmi trapime uz pomaly treti mesiac ☹ 😒 V pondelok idem so vsetkymi tromi detmi na alergiologiu takze to bude zasa den 😒

babenky my tu budeme tusim vsetky najkrajsie na svete 😀 ale co,blizi sa jar tak nech aj my rozkvitame no ne? 😀 😀

tatolu takze hor sa do nabytkarstva po dalsiu stolicku 😝 😀

cica13
17. mar 2010

kde steeeeeeeee????

emily333
17. mar 2010

ja už som tuu eya co mame na obed? ja som zapla notas alle nemali sme elektriku tak net nešiel 😠 no ja som zuvarila zeleninovu polievočku 😉

lilu18
17. mar 2010

tu soom

doobeda som konzult.anglinu ako pekne som to napisala..skor ma kamoska jazdila ze toto a tamto nie 😀 😀
sa naobed som uspavala malu a chrrr s nou,teraz sdme obe vstali 😀 😀

KAVAAAA..vstavameeee

lilu18
17. mar 2010

Tatolu,Iwus diky
tatolu/hracky upratuje mamina 😀 ale vacsinou su porozhadzovane..neboj u nas to nie je ine ako u vas 😵

iwusska
17. mar 2010

babule zajtra nepojde kon cely den 😖 tak sa stretneme az v novej verzii 😵
lilu caaaaaw

lilu18
17. mar 2010

iwus 😕

ideme von pridem kuk veceeer 😵