Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

jalao
19. aug 2010

@vodnarky 😀 😀 😀 😀 😀 ja som tiež kedysi zažila výbornú vec, ked mi môj syn pomáhal prať a to tak...že naberal prací prášok z hlavného plastového vedra v kúpelni a najskôr naplnil všetky 3 priehradky v tom šuflíčku v pračke a ked už boli kopcom, že sa nedal ani zatvoriť, tak to porozsýpal po všetkých poličkách v obyvke po nábytku...mal vtedy necelé 2 rôčky..Efekt bol obrovský 😎 😎 😎 Pamatám si, že som to upratovala asi dalšiu hodinu 😖 😖 BTW...ja som v tom čase normálne kmitala v kuchyni a on to všetko potichučky zvládol... 🙂

marianka79
20. aug 2010

@jalao no vidíš akého máš šikuku 😉 aj teraz pomáha 😉 ?

marianka79
20. aug 2010

@vodnarky 😀 😀 😀 veselo bolo 😅

marianka79
20. aug 2010

@jalao že šikuku 😅 šikulu 😉

janca13
21. aug 2010

😀 😀 😀 😀 no ale šikovné deťúrence máte!!!!!

janca13
21. aug 2010

@vodnarky počkaj ked´sa začne zaujímať načo slúžia vložky 😉 Mojej Lucke ked´som to ako tak vysvetlila....a že to musí mať aby mohla mať deti,tak mi začala nosiť vložky a to bola asi prváčka,že čo ked´náhodou... 😅 a lepila si ich opačne 😝 A malá ťa ešte neodnaúča fajčiť? 😉 Aj to sa Lucke podarilo!Prišla raz domov,že ona nechce aby som zomrela a revaláááá.Darmo som jej vysvetlovala,že zomrú všetci aj tí čo nefajčia 😔 NIE!Tak som jej slúbila,že prestanem,no ale potajomky som ťahala dˇalej a raz ma vymakla....nevieš si predstaviť ako som sa cítila 😝 radšej by som sa bola videla v riti ,"Mamička ma oklamala"ty kokos tak sme spolu zahodili krabičku a odvtedy som si nezapálila a to je asi 5rokov.No a potom ked´som jej niečo slúbila tak sa ma vždy pýtala "a naozaj maminka,naozaj" 😔 Akože totálna nedôvera 😔 Je to hrozné ked´ti dieťa neverí.Fuj nikdy viac by som to nechcela zažiť 😢

janca13
22. aug 2010

ťuk-ťuk 🙂 kde je kto?zlákalo vás slniečko? 😎

vodnarky
23. aug 2010

peknyyyy den vsetkyyyym.. 🙂

@jalao -jeeeeezisko maaaaaria..!!!!stastie,ze ho to nenapadlo papat.. 😅 ... 😉 ..ale bol dobry sikula,musela s nim byt zabava.. 😀 ..

@janca13 -tie vlozky by som este v pohode zvladla.. 😉 ..ale s tym fajcenim..? 😅 ..zatial mi nic nehovori ohladom toho a ja ani nefajcim moc,aspon pre nas fajciarov to neni vela..tak cca 5-7 cigariet za den..no ale klobuk dole,ze ako si to zvladla.. 😔 .. 😀 ..asi by mi srdce puklo,keby moja mala stratila doveru voci mne koli cigaretam.. 😢 ..strasneee..ani na to nemozem pomysliet..a nebola si nervozna z nedostatku nikotinu?asi ten pocit,voci dietatu bol silnejsi..ze?

marianka79
23. aug 2010

ahojte baby tak ja som prestala fajcit ked mi patko povedal ze mi smrdi z pusy a nechcel mi dat ani pusu nebol to pre mna problem lebo som vyfajcila max 4za den este bolo sice zoparkrat prehreskov ale potom som si povedala ze mi to za to nestoji ale cigarety mi stale vonaju hmm zvlastne 😕

marianka79
23. aug 2010

spinkala som po nocnej a ani sa mi nikam nechce vecer sa dufam ze vykotim na aerobic mala som taky pracovny vikend 😖 sobota ranna nedela nocna

marianka79
23. aug 2010

teraz som si zmyslela na jednu z prihod z mojim krpatym ked som si pred 6-timi rokmi prvykrat v zivote kupila mobil(vzdy som mala len po muzovi) mi ho pato uchmatol zo stola a utekal s nim prec ja som bola v klude myslela som si ze sa s nim ide hrat ale nieco mi vravelo utekaj za nim no a len len ze ho nesplachol do zachoda vytiahla som ho z hajzlovej misy v poslednej chvili vybrala z obalu a susiiiiiilaaaaaa ostosest chvalabohu isiel a ide doteraz 😝 to mal krpec 4 roky........inak mam odlozene vsetky mobily co som kedy mala a vsetky mi funguju 🙂 okrem tej prvej''tehly''ericsson1018 ten uz je death ale ako rekvizitu ho mam odlozeny 😀

vodnarky
23. aug 2010

@marianka79 -tak aj ty si mala zazitok s cigaretami?tak to aby som sa aj ja na to pripravila...ach jooooo... 😔 ..

my mame dnes take otrasne pocasie,ze ani chudaka psa by som nevyhnala von.. 😖 ..takze dnes budeme cely den cucat doma.. 🙄 ..

marianka79
23. aug 2010

@vodnarky a aké máte počasie 😕? nám tu praží slniečko 😵

vodnarky
23. aug 2010

@marianka79 -od rana vetrisko a dazd.. 😠 .. 😝 ..teraz troska vykuklo slniecko,ale uz zas ide cernota-nicota.. 🙄 ..

marianka79
23. aug 2010

@vodnarky fúha tak za také tri dni to možme čakat aj tu ☹

vodnarky
23. aug 2010

@marianka79 -nooooo......nebudem ti tvrdit,ze nie......vecsinou to tak byva...... 😉

marianka79
23. aug 2010

no akurát ma napadlo že nemožem ísť cvičit ☹ užívam antibiotiká a kohrňam jak tuberák 😝 ani na korčule sakra 😠 nemožem 🙄

marianka79
23. aug 2010

@vodnarky hej to poznám ked bol brat v anglicku sme mu volali ake je tam počasie a vždy o tri dni to prišlo sem 😉

marianka79
23. aug 2010

dnes som si totalne dotrtkala stenu 😠 prilepila som tam taký obraz čo je malovaný sprejmi na papier s obojstrannou páskou a išla som ho dat dolu lebo bol krivo nalepený a idem si ho dat zarámovat no a ako tak trhám odtrhla som aj stenu tak dnes som sadrovala 4 diery 😀 ale smejem sa z toho som ja ale... 😅 😅 😅

marianka79
23. aug 2010

a dne som našla štvorlístok 😵 ďaľší do zbierky

janca13
24. aug 2010

Ahojte baby!!
@vodnarky ty si tomu škaredému počasiu ukázala nejakú skratku??? 😠 ...že tri dni ...a u nás už aj prší 😅 ale neva aj tak mám nejaký lenivý deň 😝 ani variť sa mi nechce,tak máme na obed kukuricu 😅 segra mi bola včera nakradnúť 😎
@marianka79 to ten ericsson je taká tehla s velkým sosákom?ak hej aj my sme ho mali 😀 a z tej steny si nič nerob to je aj moja špecialitka 😀 ked´potrebujem niečo dať na stenu,aby som pomaly kolenačky chodila nech mi muž s vrtačkou urobí dieru na hmoždenku...no a nakoniec aj tak musím zobrať kladivo a vždy odvalím pol steny 😅 a potom čuduj sa svete nabehne aj on s vrtačkou 😀

vodnarky
24. aug 2010

ahojte.. 🙂
mala som strasnu noc...hrozne ma rozbolel zub a myslela som,ze sa zblaznim.. ☹ ..a ani tabletky od bolesti mi uz nezabrali.. 😠 ..tak som hned rano nabehla k zubarovi a skoro ma vystrelo...!!!!!pytal si 50eur za konzultaciu a 150eur za vytrhnutie... 😅 😅 😅 ..hned som sa na jednej pate otocila... 😝 ..no strasne......!!!!!!dufam,ze to nejako prezijem este mesiac a dam si to spravit na slovensku... 😉 teraz ma zas neboli,tak dufam....... 😔 ...

marianka79
24. aug 2010

@vodnarky ty kokso to je šupa taký drahý zubári 😕 😲 😕 😲 ja mám súkromneho tiež platím dost ale toto je fakt vela mne za vytrhnutie múdreho zuba vypýtal 2500Sk ešte ked neboli éčka

marianka79
24. aug 2010

@janca13 hej tehla a anténa mi trčala kilometer 😀 ale super odolné mobily to boli 1000 000krát mi padol rozletel sa na 400 kúskov 😕 😅 poskladala som ho a išiel jak lusk ešte moja mama ho mala fungoval fakt dlho

marianka79
24. aug 2010

@janca13 ja sa nikomu neprosím ak niečo potrebujem nebývam s chlapom i ked mi pomáha spravil mi roldor aj s izbou mi pomohol len toto som chcela vyskúšat ako to bude vypadat na stene no presvedčila som sa že mám super silné obojstranné lepiace pásky 😅 ....dobre vediet ked budem chciet niekomu zalepit hubu viem čo použit 😀 😉

marianka79
24. aug 2010

@vodnarky to počasie k nám už prišlo ešte včera ale ja to milujem ked prší krásne sa na to pozerá a ukludnuje ma to len mi je luto tých čo trpia záplavami ☹

janca13
25. aug 2010

@vodnarky ten zub ma mrzí ☹ dúfam,že sa už umúdril,ale tá pálka že 200eur!!! 😒vedˇto by si mala pomaličky hornú protézu 😅 dávaj si pozor na prievan,to môžeš mať aj z toho

janca13
25. aug 2010

@marianka79 tak ten moj ked´má normálny deň tak mu stačí povedať len raz,ale kedˇmá svoje dni... 😠 😠 😠 inak porobí aj on dosť,vedˇje stále v montérkach ...okolo domu....no čo už s ním už som si zvykla za tých 12rokov 😅 aj kedˇ je to niekedy fuška 😝

jalao
25. aug 2010

No ...konecne som tu...posledne dni su velmi hekticke, este stastie, ze mam deti na par dni u svokrovcov...ale to je na dlhsie. Co sa tyka trhania osmicky...mam to v zivej pamati od maja ☹ ☹ ☹ , nastastie ma vzala zubarka ako urgentnu a platila som 6 - slovom sest eur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bola som z toho v soku, lebo u "mojho" platim ovela viac za kazdu plombu...Radsej sa o zuboch nebavme...Vodnarka, tak to vydrz, fluorizuj si to pravidelne a ono sa to trosku utisi, pokial to nie je nejaky vaznejsi problem..
@marianka79 vzdy platilo, ze pasky su len 2 druhy - take, co sa odliepaju a nedrzia, alebo take, co sa potom nedaju odlepit! 😀 😀 😀 😀 😀

vodnarky
25. aug 2010

pekny den maminky.... 🙂
tak nakoniec som dopadla dobre...je tu este jedna zubna ambulancia,ktoru podporuje irske zdravotnictvo..ti ktory vlastnia medical card(taku irsku zdravotnu kartu,ktora umoznuje vsety navstevy a vysetrenia u doktora a v nemocnici bezplatne),tak aj tato ambulancia sa na to vstahuje..uz o 8:30 som sedela na kresle a pekne som si to teda vytrpela.. 😖 ..ale uz je teraz dobre... 🙂 len mam este troska pol tvare bez citu.. 😔 ..
inak to tu maju naozaj dost prehnane..taka kanalikova liecba tu stoji 400-500 eur na jeden zub...to u nas som si to zistovala a stoji to okolo 20 eur..aky rozdiel nie??? 😅 ..

@jalao -jaaaaaaak ti dobre,ze deticky mas nachvylku u starych rodicov,aspon si oddychnes a mozes urobit nieco pre seba,ako napr:zajst ku kadernicke,na masaz atd...no nie?.. 😉 😎 ..to ja nepoznam....sme daleko... 🙄

@janca13
@marianka79 .......to o ktorom chlapovi rozpravate..????o mojom???? 😀 😀 😀