Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

marianka79
26. nov 2010

takže riešiite darčeky? ja ešte mame a mojmu drahému a mám to patkovi som kúpila jessie k jeho woodymu z toy story aby nebol cowboy sám velmi ju chce a pýtala som sa ho že ked mu ježiško donesie len jednu vec či nebude smutný a on.....ked mi donesie to po čom túžim tak nie!!! 🙂 tak som spokojná ale ešte niečo do školy mu kupim a hotovo 😝

janka1874
26. nov 2010

pozerám že nejako každý niečo rieši v poslednej dobe ako keby neexistovala harmónia a kľud

marianka79
26. nov 2010

@janka1874 riešime to v harmónii a klude 😝

marianka79
26. nov 2010

inak ja upratovat nebudem to jedine okná umyt a tak pretože upratuje sa stále tak načo sa zbytočne stresovat ani piect nebudem moc iba linecké,medovníčky a šuhajdy to je tak na rýchlo 😉 a potom uvidím podla nálady a času kedže neviem do kedy robíme a cez dovolenku si budem šunky válat a samozrejme nie moc na korčule pojdem určite to sa teším keby nám aspon dobre mrzlo a išli by sme sa korčulovat na rybník 😵

vodnarky
26. nov 2010

jeeej...ahojteee.... 😀
som rada,ze ste sa teda vratili... 😵

janka1874
26. nov 2010

@marianka79 ja som to tak celoplošne myslela že každý nejako hekticky uteká rieši a celkovo tak nejak uponáhľane sa žije 🙂
no tohto roku u nás bude zábava v pečení lebo staršia slečna už dorástla do stavu že ona ide piecť no to bude zábava (samzrejme spolu so mnou bude piecť) tak si odkladám upratovanie na potom lebo to možno aj maľoať budeme musieť 😀 😀 😀 😀

vodnarky
26. nov 2010

@jalao -vignatol ma neziaduce ucinky pri zvysenej hladine vapnika v krvy,alebo v moci...vecsinou su to take priznaky,ako nevolnost,vracanie,poruchy vedomia...co sa tyka chronickych prejavou,tak to je..nechutenstvo,caste mocenie a strata hmotnosti...
nemyslim,ze by to mal s toho..ale istota je gulomet...!!!radcej sa opytat doktorky... 😉

vodnarky
26. nov 2010

no baby...tak to mate fasa,ze nemusite tak driet pred vianocami...to my mame dve povaly a uz tam ani pomaly nevlezem,kolko haraburd tam je.. 😅 😝 ..takze ideme triedit... 😝 😝 😝 ..
tento rok sa chystame aj z nasou malou po prvy krat na sankovacku...tak uvidime ako sa jej bude lubit.. 😅 ... 😀

janka1874
26. nov 2010

@vodnarky tak u nás sánkovačka fičí len keď je sneh čo väčšinou presne na sviatky je blato tak sa nechajme prekvapiť

vodnarky
26. nov 2010

@janka1874 -no sak ja dufam,ze ked uz ma byt taka tuha zima,aka nebola za poslednych 1000 rokov,ako to hlasili,tak ze si budeme snehu uzivat az az... 😀 😎

janka1874
26. nov 2010

@vodnarky no tuhá môže byť aj bez snehu ale hádam bude aj nejaký sneh ale zas -20 by nemuselo byť to sa už nedá ísť ani vonku s deťmi

vodnarky
26. nov 2010

@janka1874 -ja viem...mas pravdu...ja len,ze ked to vyhlasili,tak som si hned predstavila zimu,aka byvala ked ja som bola mala..vela snehu celu zimu a tie blaznovstva co sme robievali... 😀 😉

janka1874
26. nov 2010

@vodnarky veru takú krásnu zimu by som brala ale ani nie tak zimu ako sviatky krásne biele veru ako za nášho detstva nie ako teraz že na vianoce vonku blato a potom niekedy vo februári nasneží na pár dní a koniec a zima je len o tom že je akurát kosa

jalao
26. nov 2010

@marianka79 prec s krizou, aj domacou, aj hospodarskou 😝 😝 nemysli si...aj nas to v tomto obdobi riadne obchadza, ale utesujem sa tym, ze to vsetko prehrmi a zase bude lepsie..tak dufam, ze sa nemylim 😒
@janka1874 no tak dnes sme uz aj masirovali na kozne, nastastie sme tam dlho necakali, dostal len Zodac a nejaku masticku, tak uvidim, pravdaze som s nim absolvovala vysluch, co vsetko za posledne dni pojedol mimo domu a aj na pitie som sa dorazne pytala,...no to sa skoro urazil 😖
@lara1705 no podla mna pre chlapov je to najtazsie, to este zlate detom vyberat..Ale u nas to tiez tak bolo vzdy, ze mladsia mala hraciek plnu izbu po starsej, tak mi vzdy prislo zbytocne dalsie hracky nakupovat...

jalao
26. nov 2010

baby, vy o sankovacke a tu pece slnko...hoci je cosi nad nulou vonku 😎 Ale ja nemam moc zimu rada aj preto, lebo musime vela snahu odhadzovat a auto ometavat, ja by som to navrhla tak na december na 2 tyzdne, potom este tak do konca januara a potom uz hura sa tesit na jar. Ved lyzovat sa da aj v kopcoch, v meste nemusi byt potom ciapanica 😎
No ale ked na Stedry den poletoval naposledy trosicku sneh, az mi hrdlo stahovalo, ked sme z okna hladeli na to 🙂

janka1874
26. nov 2010

@jalao ty si zjavne moja krvná skupina mne tiež zima stačí tak na 2 týždne no dobre aby sa nepovedalo tak do konca januára a jar a letooooooooooooooooooo
a čo ti akože povadali že z čoho to má

lara1705
26. nov 2010

žienky, dam vam tip na darček pre chlapa.V drogerii "TETA" maju deodorant "Playboj"-kupiš 1 ks a daju ti zadarmo ešte 1ks toaletnej vody tiež "Playboj" za 3,75 eur.

janka1874
27. nov 2010

@lara1705 to je celkom zaujímavé vonaviek pre moju polovičku nikdy nie je dosť 😀 😀 😀

vodnarky
27. nov 2010

dobree ranko zelaaam.... 😀
baby...dnes sme sa prebudili...a co nevidime???.. 😅 😅 😅
kraaasne mame nasnezene... 😎 😎 😀

janka1874
27. nov 2010

@vodnarky aj tu no neviem načo kedže zem je samé blato fuj fuj ty to kde vlastne žiješ
no ženy konečne mám umývačku riadu síce ju donesú až zajtra a netuším kedy si polovičká náíjde čas na zapojenie ale nevadí základ je že je hoci počká aj do vianoc to mi je už jedno

vodnarky
27. nov 2010

tak uz si idete ulahcit troska zivot??? 😀 😀 😀 paraaada.... 😎
my zijeme v Dubline,,,ale tak tu v noci mrzne,ze sme s toho vyvaleny vsetci,,najme iiri.. 😅 😅 😅 ..oni su totis vobec neni pripraveny na takuto zimu... 😖

janka1874
27. nov 2010

@vodnarky tam mám kamošku 😉

marianka79
28. nov 2010

ahojte baby
@janka1874 hej všetci sa nejak niekam ponahlame aj v práci nás ženú ale ja si aj tak podla seba robím a ked zaspím do roboty tak mi je to fuk no čo stalo sa som furt unavená aj oklo pata stále ja len sem na chvílku kuknem a hajde preč

inak baby ak má byt tuhšia zima ako bola táto tak potom neviem pamatáte ako bolo hnusno kosa sme sa drkotali teda riadne to aby som si dala nejake hriato aj po cest do roboty 😀 mnam medovina to lubim cuckat na vianočných trhoch to bez nej si ani neviem predstavit
@vodnarky tak vy máte sniežik tu sme mali včera slniečko a v smoleniciach snežilo ato je len pár km od nás 😕 dnes máme zatiahnuté a také smutné počasie ale ked som bola vonku so psom tak sme sa dobre vylietali 😝

marianka79
28. nov 2010

inak ak obedujete tak vám prajem dobrú chut my sme mali dobru zeleninkovu polievku rezen v cestíčku a pyré s červenou kapustou mnam a kedže som vstávala o 11:00 tak to boli moje ranajky jáááááj ešteže tu mamu mám som si dobre pospala a to som včera zalahla o 23:00 ani neviem kedy to moje díte išlo spat 😅 som málo spala po nočnej tak som zalomila jak dudek 😔 😝

vodnarky
28. nov 2010

ahojky... 😀

@marianka79 -no..a to sme sa dnes rano zobudili a bolo ho este viac... 😅 😀 😎
cez den tu mame tak -2stupnou a v noci.....brrrrrrr...strasna kosa.... 😔 ..a este ze ma aj zajtra snezit... 😉
iiri vyhlasili kalamitny stav... 😕 ...
ale pekne sa nam to tu drzi...vobec ziadna clapkanica ani blato...len vsetko krasne biele.... 😀 😎

vodnarky
28. nov 2010

@marianka79 -juuuuuj....ale jak ti je dobre pri tej maminke... 😀 😵
uz sa tesim,kedy zas pojdeme aj my domou(na dovolenku)...tiez si to tam pekne uzivam a nasa maminka ma z toho velku radost... 😀 ..ju to totis este nepreslo a stale sa chce o nas starat... 😉 ..a my sa s toho velice tesime a aj mi to pomoze,ked si troska oddychnem od toho varenia... 😉 🙂

janka1874
29. nov 2010

tak tu už dnes aj pršalo a sneh? už len na strechách domov sa drží ináč už je fuč

janca13
29. nov 2010

čavtéééééé 🙂 🙂 hlásim sa po dvoch týždňoch utrpenia bez PC 😝 😝 mali sme notebok v oprave tak vám poviem že to bola fuška ale viete kolko som mala zrazu času???asi sa musím nad sebou zamyslieť 😝 ............tak už som sa zamyslela a riešiť to budem inokedy 😀 😀 😀 😅 tak tu sa už nakupujú darčeky?? No moja Lucka dala zoznam jek pre 4 deti takže tam je z čoho vyberať a Ninke len niečo na hranie a mm bude mať tento rok pyžamo či sa mu to páči alebo nie lebo už má tie staré hrozné a nechce ich vyhodiť a ešte asi tašku do roboty,lebo sa mu pokazilo zapínanie.No a ja neviem čo napíšem Ježiškovi 😀 😀 U nás sa sneh tiež drží,ale je čľapkanica 😝
@marianka79 polievočka od mamičky ??mňááám kto by sa ti rovnal. Aj medovinku môžem 😝 mm minule uvaril vínko také už zarobené kúpil v lidli 8% a ja čo teraz nepijem lebo ešte kojím a dala som si asi 4 glgy normálne som mala vrtuľu 😀 😅
@vodnarky užite si sniežííík !!!!
@janka1874 no ty si už darček dostala 😉to u nás funguje tak,že Lucka a muž si rozdelia služby v umývaní a umývam ja 😝 😝
@jalao ☹ ☹ ☹ je mi ľúto že vás opustil dedko

janka1874
29. nov 2010

@janca13 čau žijeeeeeeeeeeeeš si nám chýbala
no pekný darček mám a krajšie je že som si to zaplatila sama z dedičstva 😀 😀 😀 😀 ale nevadí aspoň sa stále môže drahý realizovať no nie 😀 😀 😀

vodnarky
29. nov 2010

ahojky... 😀
baby neuverite,ale tu u nas svieti zimne slniecko a vsetko je biele...naaadhera... 😀 ..ja viem,furt sa omielam,ale strasne sa z toho tesime... 😎 😎 😎

@janca13 -cafko... 😉
no ozaj si tu uz dlho nebola... 😅 ..manzelovi pyzamo??? 😀 😀 😀 ..aj ja som nad tym rozmyslala,ale moja sestra(jeho svagrinka)ma predbehla.. 😝 😉 ...tak som musela porozmyslat znova a asi to bude nieco do kucharciny,alebo on chodi este na take bojove umenie (MMA),tak asi nejaky ten ubor zo vsetkym co sa tyka tejto oblasti... 😉
a sniezik si uzivame,lebo je to ozaj kraaasa... 😎 ..ako to tu stale spominam.... 😅 .. 😀 😀 😀