Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

dadolina
3. dec 2010

máte to tu ....dokedy to tu vzdrží neviem....ale poteší nás každé jedno euro ...

janka1874
3. dec 2010

@dadolina to treba nadácie osloviť vieš tu je to také že to by si každá žena mohla takto napísať a zarábať prepáč nechcem urážať alebo podceňovať situáciu ale ak by oslovila nejaké nadácie na zbierky a o chvíľu sa bude zas podávať daňové kde ľudia budú rozhodovať o 2% z dane tak vtedy to má šancu teraz pred sviatkami mi to príde také že lapnem niekoho za srdce
prepáč ale ja moc takýmto zbierkam a príbehom neverím už tu na koňovi bolo kadečo aj žena čo si sťahovala fotky detí z albumov mamičiek a potom ich prezentovala ako svoje

dadolina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1874
3. dec 2010

@dadolina napísala som že neurážaj sa tak teraz sorry ale o čo ti ide toto je fórum o názoroch tak som vyjadrila svoj Neurážam nikoho a už vôbec nie dieťa ktoré skutočne môže byť choré len ťažko sa verí len tak napísanému tu na fóre. Mimochodom môžem ja povedať že ty urážaš mňa lebo osobne každý rok darujem 2% z daní a aj prispievam nadáciám v rámci možností a aj môj zamestnávať a moje okolie tak preto som ti skôr napísala že oslov nadácie tie by určite pomohli a dá sa roboťi aj verejná zbierka na pošte alebo tak nejako táto forma čo si zvolila je najmenej presvedčivá tak sorry a že sa urážaš mi tiež príde divné snažila som sa ti aspoň poradiť kam sa treba obrátiť prepáč ale nie som typ človeka čo len tak niekde bude hoci len euro posielať mne tiež peniaze z neba nepadajú. Urobte napríklad zbierku v meste kde rodinu poznajú tam to bude mať najväčší ohlas.
Naozaj som nema v úmysle niekoho urážať ani osočovať alebo čo ja viem čo také

vodnarky
3. dec 2010

@dadolina -ci uz to tak je,alebo nie...nad tym nerozmyslam...verim,len v to,ze obcas to dobro,ktore vykonam pre tych ktory to potrebuju,sa raz vrati mojim detom... 😉

dadolina
3. dec 2010

zbiera sa pomaličky ...a tlačí nás čas ...potrebujeme vyzbierať do konca roka aby sa mohol pobyt vyplatiť a dávidko by mohol hned začiatkom roka ísť do egypta za pani doktorkou

janka1874
3. dec 2010

@dadolina a tie nadácie? neoslovovali ste nikoho?
ja som sa zatiaľ vždy popálila takto aj oblečenie po sebe som chcela darovať nejakej rodine obetí povodní tu v okolí Ke a prišla si pre to taká fiflena a ešte ofrflala že si pre 4 plné vrecia oblečenia musí ísť hore že jej to ja neznesiem dole
možno som len tvrdo zareagovala ale ja fakt nemám dobré skúsenosti

vodnarky
3. dec 2010

@dadolina -janka1784 ma pravdu...a co nadacie???nechcu vam pomoct??

dadolina
3. dec 2010

zbierame aj prostredníctvom jednej nadácie no stále to ide pomaly....ale na druhej strane lepšie pomaly ako vôbec

vodnarky
3. dec 2010

@dadolina -to je pravda... 😉

marianka79
3. dec 2010

@dadolina neviem o čo sa jedná nečítala som to lebo všetko bolo už vymazané ale čo tak modré z neba???tam ste nenapísali? inak baby majú pravdu bolo tu už vela takých čo sa vydávali za chudákov zbierali sa peniaze,šatstvo a nakoniec sa z toho vyklul podvod tak sa ani nečuduj že už neveríme tomu moc ☹ hmmmmm bohužial a ja tiež venujem 2% z daní tak aspon to a aj oblečenie do detského domova dávam to je istejšie

janka1874
4. dec 2010

neviem či ti to pôjde skús

janca13
4. dec 2010

@janka1874 no ved to,že jej ani nedal rehabilitácie,lebo že deti to rozchodia ale jej to vôbec nešlo a čím viac sme do nej hučali tak to bolo horšie potom až plakala moja ☹ ved v pondelok ešte ide na kontrolu tak uvidím čo jej povie.Ale už jej to ide aj ked ešte pokrivkáva a dneska už aj sneh odhadzovala 😅 MM má pánsku jazdu.....varia guláš na dvore susedia,tak bola rada,že sa môže pomotkať okolo nich 😝 😀 😀

janka1874
4. dec 2010

@janca13 v každom prípade by som riešila rehabilitáciu uškodiť jej to neuškodí a nejaký názor jedného lekára nedajte sa odbiť
môj muž keby počúvol jedného lekára tak asi ani nechodí

janca13
4. dec 2010

@janka1874 no ved uvidím čo povie v pondelok.Jej asi dosť pomohlo,že chodia cez telesnú na plaváreň,aj poobede chodí občas s babami.My máme bazén v škole,takže to je super a v zime sú cez tel.väčšinou tam .Zajtra je u nás na námestí Mikuláš . 🙂 🙂

lara1705
4. dec 2010

aj ja si myslim žeby bolo dobre napisať do Modreho z neba

janca13
5. dec 2010

A kdeže ste??čakáte Mikuláša??no neviem či ste poslúchali ked sa nemôžete dočkať dajte pekne čižmičky na okno a ráno uvidíte 😅 😅 😎 ja som dala do každého aby nemal problém nájsť aspoň jednu 😀 😀

janka1874
6. dec 2010

ahojte
tak u nás sa celý víkend makalo slečny boli u našich a my sme zapojili myčku a dali dlažbu v kúpelni a wc a ešte aj vianočné darčeky deťom rýchlo kúpiť nech nás neodhalia 😀 😀 😀

vodnarky
6. dec 2010

baby!!! Veseleho Mikulasa!!! 😀 ..tak ako???ake boli zasluhy??? 😉 😵

janka1874
6. dec 2010

@vodnarky našťastie zemiaky tam neboli ale Sendy dostala čerta čokoládového a veru kukala na to ako na strašidlo 😀

vodnarky
6. dec 2010

@janka1874 - 😀 😀 😀 ..tak to teda musela kukat... 😀 😀 😀
to nasa mala vodnarka,inak sa vola Sarah,dostala taky Kitty peracnik a v nom veci na kreslenie...ona chuda,nemoze papat cokoladu,lebo asi bude na nu alergicka..vzdy sa nam strasne vyhadze po nej.. ☹ ..teraz ako pojdeme na Slovensko,tak ideme ku alergicke..ale inak aj s toho sa tesila...ved to je Kitty... 😀

janka1874
6. dec 2010

@vodnarky no my máme Kitty adventný kalendár a teda nezaujal 😀 a čerta dobre vie prečo dostala už dlhšie je sama ako čert tak ho aj má 😀 😀 😀

marianka79
6. dec 2010

@janka1874 tak super a funguje dobre tá myčka? jáj kedy budem bývat vo svojom 😠 lebo moja mama o nej nechce ani počut

@vodnarky patko bol cez víkend u babky tam mal aj ozajstného prezlečeného 😝 mikuláša doma si našiel pod paplónom 😀 som mu povedala že došiel cez okno a bol to ozajstný neprezlečený a skoval to tam a? on mi tušim aj uveril 😕 a hned sme sa pustili do sladkostí mnam som mu ukradla 😅

janka1874
6. dec 2010

@marianka79 ešte neprešla testovaním lebo dva dni sme makali na byte a fungovali na polotovaroch deti boli u našich tak nebolo riadu 😀 😀 😀 a ešte to chce naštudovať návod lebo vôbec netuším ako s tým narábať kedže v blízkej rodine myčku nikto nemá

jalao
8. dec 2010

@janka1874 neboj, pridete na to rychlo a potom to uz pofrci 🙂 🙂
No MIkulas u nas pravdaze bol, ale taky poskromnejsi, lebo balicky mali decka aj u segry, aj u babky a este sme boli aj v muzovej robote, spojene s programom, takze myslim, ze sladkosti mali az/az 😖 .
No dievcence moje, my sme zahajili uz aj take ciastkove stahovanie, kazdy vecer nakladam do krabic a vriec a po troske vyvlakame uz na dom...o 2 tyzdne by sme uz mali byt prestahovani, nech sviatkujeme v novom!!!Toto nadsenie nam dost komplikuju veci administrativne, vsade byrokracia - elektrarne, plyn., kablovka, dnes som bola na bytovom, tam chcu dalsiu hrcu papierov 😠 a vrchol vsetkeho je opat a znovu T-com 😠 😠 😠 . Kedze nam z technickych dovodov nie su schopni spravit prekladku internetu,musime ho skratka vypovedat a za to bude pokuta, drzte sa stolicky...220Eur!!
Pricom prekladku nam odmietli oni sami, lebo v nasom okoli je pretazena siet............... 🙄 🙄 Druhu "pozitivnejsiu" variantu mi ponukli taku, ze si to budem este do maja platit, hoci novi majitelia o to zaujem NEMAJU, tak ma to vyjde LEN cca 150 Eur... Mam z toho uplne zopsutu naladu.

jalao
8. dec 2010

Dievcata a ozaj...tu je taka hmla, ze nevidim z okna kancelarie - zo 7. poschodia na parkovisko dole!!! Vodnarka, vidis, tu je hmla a dazd a u vas sneh...vsetko akosi hore nohami 😝 😝

vodnarky
10. dec 2010

ahojte.. 😀
baby!!!uz len dva tyzdne!!! 😀 😀 😀

@jalao -no teda ten T-com... 😠 ..to iste co upc.. 😠 ..ked som potrebovala pomoc(vymenit mensiu parabolu za vecsiu),tak nebolo nikoho kompetentneho zo spolocnosti,co by nam to prisiel spravit..mesiac a pol sme boli koli nim bez programou,lebo oni sa rozhodli,ze zmenia druzicu(tak bolo treba vymenit aj parabolu),ale seky som platit musela.. 😠 😠 😠 ..

janka1874
10. dec 2010

@vodnarky veru mne to príde ešte taaaak ďaleko už by asi aj nákup trebalo urobiť a do kelu aj piecť fu ha letí nám to

vodnarky
10. dec 2010

@janka1874 -noooo...to mi hovor...ja budem zas lietat po obchodoch na poslednu chvylu.. 😝
asi sa nikdy nepolepsim... 😉

marianka79
12. dec 2010

@janka1874 neboj prídete na to ako 😉
no v y lietate po obchodoch a ja to už mám vybavené my si kupujeme všetci spolu novu kanvicu lebo je naša off a s drahým ideme na silv.do francuzska tak si nebudeme nič kupovat a patkovi už mám len ešte nejaké prkotiny čo sa týka školy mu kúpim a hotovo to mám behom dna vybavené len plánujem kupit TV fullHD a neviem či teraz pod stromček alebo mám počkat pos viatkoch neviem teda 😖

@jalao tak to riadne šupy teda ked zabudneš zaplatit tak to pomaly exekutora ti pošlu ale ked ty niečo od nich potrebuješ tak to takto dopadne 😠
a škoda sneh sa nám roztopil 😒 včera kráááásne snežilo a ja celý den v robote 😠